Sylvain Marveaux poslal Lorient v prvním poločase do vedení, na které rychle odpověděl z penalty Famara Diédhiou. Po přestávce byli hráči domácího Angers mnohem střelecky aktivnější a zaslouženě se jim podařilo zápas otočit, když se hlavou prosadil Cheikh N'Doye. Radost domácích hráčů ovšem netrvala dlouho a po osmi minutách vyrovnal překvapivou střelou z ostrého úhlu Majeed Waris. Hosté sice skórovali jako první, vzhledem k vývoji utkání ale budou zřejmě s jedním bodem spokojeni. Konečný výsledek. Angers 2 SCO FC Lorient 2.
90+3
90+2
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Sylvain Marveaux, přichází Walid Mesloub.
90+1
Nad rámec utkání byly nastaveny 2 minuty.
90
Pierrick Capelle poslal do šestnáctky z pravé strany hřiště dobrý centr, po kterém to v hledišti zahučelo, domácí fotbalisté se ale do zakončení a možnosti strhnout vítězství na svou stranu nedostali.
89
Cheikh N'Doye si naběhl do šestnáctky na nádherný centr z levého křídla a jeho následná hlavička byla sražena vedle pravé tyče na rohový kop, kterého se ujme Pierrick Capelle.
88
Cheikh N'Doye se vzápětí řítil do další šance, zakončení mu ale tentokrát znemožnil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
87
Cheikh N'Doye patří mezi nejaktivnější a nejnebezpečnější hráče dnešního zápasu, jeho prudká střela zpoza šestnáctky ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Paul Delecroix.
86
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Majeed Waris, přichází Romain Philippoteaux.
85
Lorient připravilo střídání, a jelikož jeden z hostujících hráčů odchází ze hřiště hodně pomalu, z tribun se ozývá pískot.
84
Cafú se pokusil strhnout vítězství na stranu Angers, jeho technická střela z hranice šestnáctky ale zamířila nad.
83
Karl Toko Ekambi se s tím nepáral a zpoza šestnáctky napřáhl k prudké střele, která byla nepřesná a zamířila nad.
82
Benjamin Moukandjo zůstal ležet na hrací ploše, vzápětí se ale poměrně rychle zvedl a zápas mohl pokračovat.
81
Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a vypadá to, že se oba týmy rozejdou s bodem. Stále je ale dostatek času na to, aby jeden z celků strhl vítězství na svou stranu.
80
V prvním poločase byla hra hodně kouskovaná a hráči obou týmů hodně faulovali, po přestávce je to úplně jiná káva. Zejména ze strany Angers, které už se dostalo k několika střelám, z nichž většina přišla z hranice šestnáctky.
79
Lorient se po vstřelení vyrovnávacího gólu hodně zatáhlo a přenechalo iniciativu domácím hráčům Angers, což by se mu ve zbytku utkání nemuselo úplně vyplatit.
78
Jen, co jsem zmínil, že domácí jsou střelecky aktivnější, přišla střela Angers zpoza šestnáctky. Pokus domácích fotbalistů byl ale nepřesný a zamířil mimo.
77
Angers je střelecky aktivnějším týmem, na vývoji skóre to ale za současného stavu není znát.
76
Nicolas Pepe byl zřejmě tím hráčem, který po zpětné přihrávce svého spoluhráče napřáhl zpoza šestnáctky bez přípravy k pohotové přízemní střele. Jeho pokus byl ale nepřesný a zamířil daleko vedle vzdálenější levé tyče.
75
Pierrick Capelle za potlesku fanoušků rozehrál na pravé straně hřiště rohový kop, jeho následný přetažený centr ale zamířil do území nikoho a skončil v zámezí.
74
Následný rohový kop Lorient nic nepřinesl a Angers se definitivně ubránilo.
73
Majeed Waris si navedl míč na pravačku a z levé strany šestnáctky pálil pod břevno, Mathieu Michel ale vytáhl fantastický zákrok, když jednou rukou míč vytáhl nad!
72
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Pierrick Capelle.
71
A znovu střídající Nicolas Pepe, jehož pokus zpoza šestnáctky tentokrát zamířil vysoko nad.
70
Nicolas Pepe vypálil zpoza šestnáctky, jeho následný pokus byl ale nepřesný a zamířil vedle pravé tyče.
69
Fotbalisté Lorient se krčí s jedenácti na posledním místě Ligue 1 a potřebují začít sbírat body.
68
Lorient se dnes snaží navázat na tříbodový zisk ze zápasu s Rennes a případné vítězství by mu hodně pomohlo.
67
Majeed Waris to udělal náramně a všechny přítomné střelou z ostrého úhlu zaskočil. Utkání začíná za stavu 2:2 nanovo.
66
Lorient právě vstřelil branku!
MAJEED WARIS nádhernou přešlapovačku oklamal Vincenta Manceaua a po průniku do šestnáctky z ostrého úhlu zamířil ke vzdálenější pravé tyči – 2:2! Asistence: Vincent Le Goff.
65
Fotbalisté Lorient vzápětí z pravé strany hřiště posílali míč do šestnáctky znovu, následný centr ale v pohodě stáhl ze vzduchu připravený a pozorný brankář Mathieu Michel.
64
Arnold Mvuemba na levé straně hřiště rozehrál rohový kop a jeho následný centr domácí hráči Angers odvrátili do bezpečí.
63
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Nicolas Pepe.
62
Lorient pálilo zpoza šestnáctky vysoko nad a domácí tým přichystal první střídání.
61
Ze zápasu uplynula hodina hry a Angers vede po otočení vývoje zápasu nad Lorient 2:1.
60
Gilles Sunu se dostal po zákroku Paula Delecroixe k dorážce, ale jeho pohotová rybička byla kvůli ofsajdu zbytečná.
59
Karl Toko Ekambi si krásně navedl míč z levé strany hřiště na pravačku a zpoza šestnáctky napřáhl k utažené střele, kterou Paul Delecroix skvělým zákrokem vyrazil!
58
Angers právě vstřelilo branku!
Karl Toko Ekambi na levé straně hřiště v blízkosti šestnáctky z místa nádherně odcentroval a CHEIKH N'DOYE po krásném výskoku hlavou zamířil přesně k pravé tyči. Asistence: Karl Toko Ekambi.
57
Jeden z hráčů Angers se chystal po levé straně hřiště proniknout do šestnáctky a podařilo by se mu to, nebýt příliš dlouhého předkopnutí míče.
56
Ze druhého poločasu uplynulo deset minut, po kterých je skóre zápasu stále nerozhodné 1:1. Hosté se sice ujali v prvním poločase vedení, Angers ale rychle odpovědělo z penalty.
55
Arnold Mvuemba se rozhodl pro přetažený centr, který byl na vzdálenější pravé tyči odhlavičkován jedním z hráčů Angers do bezpečí.
54
Lorient vybojoval v závěru 54. minuty rohový kop, o jehož rozehrání se postará Arnold Mvuemba.
53
Cheikh N'Doye se dostal po pěkném centru z pravého křídla pod tlakem k hlavičce, která téměř z hranice šestnáctky zamířila vedle pravé tyče hostující brány Lorient.
52
Angers se neustále vrhá směrem vpřed, jeho poslední akce tažená po levém křídle ale nic kloudného nepřinesla.
51
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmů ale po přestávce nezamířil mezi tři tyče.
50
Lorient rozehrálo na pravé straně hřiště rohový kop a do šestnáctky mířil nebezpečný centr, který na vzdálenější levé tyči stáhl ze vzduchu připravený brankář Mathieu Michel.
49
Mateo Pavlović odvedl na levé straně šestnáctky skvělou práci, když střelu jednoho z hostujících hráčů ve skluzu odvrátil na rohový kop a brankář Mathieu Michel zasahovat nemusel.
48
Gilles Sunu napřáhl zpoza šestnáctky pravačkou ke krásné diagonální střele, která plachtila vzduchem a vzápětí se z něj vedle vzdálenější levé tyče snesla těsně mimo!
47
Angers na levé straně hřiště vybojovalo autové vhazování a Thomas Mangani po něm chtěl poslat míč do ohně, centr se mu ale vůbec nepovedl a míč vedle bližší levé tyče zamířil do zámezí.
46
Lorient obstaralo výkop druhého poločasu, před jehož výkopem došlo na straně hostů k jedné změně. Mickaëla Cianiho nahradil François Bellugou.
46
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Mickaël Ciani, přichází François Bellugou.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
Sylvain Marveaux poslal poslední Lorient překvapivě do vedení, jenže hned vzápětí Vincent Le Goff fauloval v pokutovém území Cheikha N'Doyeho a následnou penaltu bezpečně proměnil Famara Diédhiou. Těsně před přestávkou mohl otočit vývoj utkání na stranu Angers Cheik N'Doye, špatný výběh brankáře Paula Delecroixe ale potrestat nedokázal. Skóre po prvním poločase. Angers SC0 1 FC Lorient 1.
45+1
45
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
44
Vincent Manceau odvedl v obraně dobrou práci, když Lorient nepustil do šance a odvrátil míč na rohový kop.
41
Famara Diédhiou krásně odcentroval a uprostřed šestnáctky našel hlavičkujícího Cheikha Ndoyeho, který zakončoval nad a špatný výběh brankáře Paula Delecroixe zůstal nepotrestán!
37
Majeed Waris se snažil uniknout po levém křídle, kde byl vzápětí faulován Baptistem Santamariou.
36
Yoann Andreu vypálil zpoza šestnáctky a jeho následná střela těsně minula pravou tyč!
35
Také Angers vzápětí mělo možnost udeřit po rohovém kopu, do zakončení se ale žádný z domácích fotbalistů nedostal.
33
Lorient v rychlém sledu rozehrálo dva rohové kopy, ani po jednom z nich se ovšem k ohrožení brány soupeře nedostalo.
32
Michael Ciani zkusil vypálit zpoza šestnáctky, do jeho střely se ale dobře postavil jeden z hráčů domácího Angers.
31
Ze zápasu uplynulo úvodních třicet minut a Angers hraje s Lorient v důležitém zápase 1:1, když na úvodní gól Sylvaina Marveauxe odpověděl Famara Diédhiou.
29
Steven Moreira se snažil vybojovat na útočné polovině míč, Karl Toko Ekambi si ho ovšem skvěle pokryl a vykoledoval si faul.
26
FAMARA DIÉDHIOU se rozeběhl a přízemní střelou pravačkou zamířil přesně k levé tyči. Angers bleskově vyrovnává a stav utkání je vyrovnaný 1:1!
25
Vincent Le Goff za faul v pokutovém území na Cheikha Ndoyeho viděl žlutou kartu.
25
Vincent Le Goff fauloval v pokutovém území Cheikha Ndoyeho a Angers bude krátce po inkasování gólu zahrávat penaltu!
23
SYLVAIN MARVEAUX po přihrávce Majeeda Warise krásně vypálil zpoza šestnáctky a přízemní střelou zamířil přesně k levé tyči. Asistence: Majeed Waris.
17
Karl Toko Ekambi podruhé v zápase vypálil zpoza šestnáctky, jeho následná střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Paul Delecroix.
15
Ze zápasu uplynulo úvodních patnáct minut, po kterých Angers hraje doma s posledním Lorient bez branek 0:0.
9
Famara Diedhiou se dostal po krásné přihrávce za obranu ke střele, která z hranice šestnáctky zamířila těsně vedle pravé tyče! Paul Delecroix sice dobře vyběhl ze své brány proti míči, jenže byl u něj pozdě.
5
Karl Toko Ekambi napřáhl zpoza šestnáctky ke střele, po které si Paul Delecroix připsal první úspěšný zákrok zápasu.
1

Angers SCO: Michel – Manceau, Thomas, Pavlović, Andreu – N'Doye, Santamaría, Mangani – Sunu, Diédhiou, Toko Ekambi.
Náhradníci: Petrić – Bourillon, Capelle, Pepe, Tait, P. Martinez, Saihi.

FC Lorient: Delecroix – Moreira, Z. Touré, Ciani, Le Goff – Mvuemba, Lautoa, Cafú – S. Marveaux, Moukandjo, Waris.
Náhradníci: Lamonge – Koffi, Bellugou, Mesloub, Philippoteaux, Fofana, Cabot.

Rozhodčí: Olivier Thual. Asistenti: Fabrice Plancon, Cyril Saint-Cricq Lompre. Čtvrtý rozhodčí: Florent Batta.
Vzájemné zápasy

19.03.16 Angers – Lorient 5:1
12.09.15 Lorient – Angers 3:1
FC Lorient

Lorient během letošní sezóny Ligue 1 nasbíralo pouhých 11 bodů a nachází se na samém dně tabulky, v případě vítězství nad Angers se od něj ale může odpoutat. Hostující fotbalisté budou chtít na Stade Jean Bouin navázat na vítězství z minulého kola, ve kterém doma porazili těsně 2:1 šesté Rennes.
Angers SCO

Angers se po patnácti odehraných zápasech nachází ve středu tabulky Ligue 1, od sestupového pásma ho ovšem dělí pouhé čtyři body a proti poslednímu Lorient ho čeká zápas, v němž musí povinně zvítězit. Na jednoduššího soupeře z papírového hlediska v současné chvíli nenarazí. Domácí hráči zvítězili naposledy na začátku listopadu, když nejtěsnějším výsledkem 1:0 udolali o záchranu bojující Lille.
Poslední Lorient minulý týden ukončilo sérii osmi zápasů bez vítězství a po výhře nad Rennes zavítá na Stade Jean Bouin, kde vyzve Angers. Domácí fotbalisté čekají tři utkání na výhru a do zápasu proti Lorient budou vstupovat se dvěma prohrami v řadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.