Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:13.
Jediného střelce poznal tento zápasu. Tím se stal již v prvním poločase Ronny Rodelin, který rozhodl utkání přesnou střelou po chybě hostující obrany. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Ani jeden celek si však nevypracoval stoprocentní šanci a už se skóre do konce zápasu neměnilo. Hráči Nancy to měli o poznání těžší, když dohrávali po vyloučení Faita Maouassa ve deseti. Z dohrávky odloženého zápasu se tak mohou radovat ze zisku třech bodů domácí hráči Caen.
90+4
90+4
Vše vzal na sebe Julien Féret, ale ani domácí kapitán nepřidává druhou branku zápasu. Míč končí nad břevnem.
90+3
V poslední minutě zápasu si šel pro faul na útočnou polovinu střídající Ndonga. Po jeho pádu před pokutovým územím se bude ještě rozehrávat volný přímý kop z dvaceti metrů.
90+2
Střídající Anthoty Koura si šel pro nakopnutým míčem, ale znovu byl přichycen za obranou a je mu odpískán ofsajd. Hostům již dochází čas.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90
U pravé postranní lajny bojoval o míč Guilbert. Vybojoval balon, ale nepřesnou přihrávkou do středu pole ho zase rychle ztratil.
89
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Exaucé NGassaki Ndongo.
88
Po dalším centru se dostal jen do hlavičkového souboje Puyo. Následně byl v pokutovém území příliš důrazný Mandanne, který znovu připravuje svůj tým o dobrou pozici.
87
Hráči Nancy již hodně riskují v obraně. Po dlouhém balonu se mohl dostat do úniku Koura, ale nebyl přesný při zpracování a balon mu odskočil od kopačky.
86
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Modou Diagne, přichází Youssouf Hadji.
85
Hosté šli ve čtyřech do přečíslení. Těsně před brankou však fauloval Mandanne a Nancy se tam musí vracet do obrany.
84
Domácí uklidňují hru kombinací ve středu pole. Z ničeho nic ale přišel centr na Rodelina, který byl až v pokutovém zemí. Střelec zatím jediné branky se však k míči nedostal.
83
Hosté to zkoušejí i o deseti. Dlouhý pas za obranu si našel Puya. Ten byla ale v ofsajdovém postavení a nemůže tak dál pokračovat na domácí branku.
81
Hosté mají zhruba deset minut, aby se i v oslabení dostali k brance a tím i k bodu z dnešního zápasu.
80
K rozehrávce volného přímého kopu se postavil Rodelin, ale z dobré pozice těsně před vápnem nezaskočil hostujícího brankáře střelou na přední tyč.
79
Maouassa lehce přidržel unikajícího Rodelina a vidí po druhé žluté kartě červenou.
79
Nyní se rozběhl za nakopnutým míčem Guilbert. Ještě před brankovou lajnou stačil odcentrovat, ale před dobíhajícím Rodelinem odvrátil míč na rohový kop Badila.
78
Ten však končí jen rychlým protiútokem domácího celku. Santini již startoval své rychlé nohy k úniku, ale přihrávka na něj nebyla přesná.
77
Hosté pokračovali rohovým kopem, ale nikdo z útočících hráčů se již k hlavičce neprotlačili. Hráči Nancy ale přidávají a po dalším obranném zákroku Yahia je tu rohový kop.
76
Již tradiční exekutor volných přímých kopu Pedretti tentokrát našel na zadní tyči volného Puya, který ve skluzu zaměstnal Vercoutra.
75
Yahia musel hasit nebezpeční před vlastní brankou. Po jeho obranné hlavičce, ale před vápnem fauluje Seube a hosté mají další možnost poslat míč do vápna. Navíc domácí záložník vidí žlutou kartu.
74
Guilbert přesně našel pokutovém území Santiniho. Jeho hlavička však jde jen nad břevno hostující branky.
73
Ten však domácím nepřinesl žádné ohrožení branky. Po odvráceném centru od rohového praporku přišel ještě jeden pas do vápna, ale většina domácích hráčů zůstala v ofsajdu.
72
Po dlouhé době se u míče ukázal také Guilbert. Rozpohyboval své rychlé nohy u pravé postranní lajny a po zblokovaném centru vybojoval rohový kop.
71
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Diallo Guidileye, přichází Issiar Dia.
70
Pedretti si postavil míč na místo přestupku, ale ani tentokrát se hosté nedostali do zakončení. K míči se tlačil Cétout, ale ten si při snaze dostat se k balonu pomohl faulem.
69
Možná nejaktivnější hráč prvního poločasu Frédéric Guilbert není vůbec ve druhé části zápasu u míče. Navíc nyní se koledoval o druhou žlutou kartu v krátkém čase, ale rozhodčí ho ještě po faulu ušetřil.
68
Oproti prvnímu poločase tempo hry výrazně opadlo. Ani jeden z týmů se nemůže dostat na dostřel brankáři. Nyní ve středu pole poslal na zem soupeře Guilbert a je také potrestán.
67
Nancy se nemůže na delší čas usadit na polovině soupeře. Domácí se i ve vedení pouštějí do nepříjemných úniků.
66
Delaplace je prvním potrestaným hráčem Caen. Lehce poslal na zem unikajícího soupeře, ale to neuniklo oku hlavního rozhodčího.
65
Opět tu bylo zakončení hostů. K nepřesné hlavičce se dostal Cétout. Vercoutre raději kontroval míč, který letěl mimo tři tyče.
63
Mohlo být vyrovnáno. Středem si naběhal na přihrávku Christophe Mandanne, ale ve vyložené šanci zapomněl míč za sebou. Následně už si s odkopem poradil Yahia.
62
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Antony Robic, přichází Anthony Koura.
61
Nancy si vybojovalo rohový kop. Cétout poslal míč jen na přední tyč, kde byli ale v převaze domácí hráči. Po druhém pokusu od rohového praporku mohl zakončovat Mandanne, ale byl důsledně hlídán.
60
I po hodině hry stále vede domácí Caen nad Nancy o jednu branku. Tu dal francouzský útočník Ronny Rodelin již v prvním poločase.
59
Ve středovém kruhu vybojoval míč Pedretti. Chtěl rychle míč přiťuknout na rozběhnutého Robice, ale ani tento pokus nevyšel.
58
Ve středu pole se uvolil kličkou Delaplace. Následně ale nepřihrál přesně do běhu Bessatovi. Na druhé straně nestihl míč na trávníku Puyo.
57
Julien Cétout to zkoušel u pravé postranní lajny, ale míč mu od kopačky odskočil až mimo hrací plochu. Pokračovat tak mohou domácí.
55
Hosté chtějí postupným útokem dojít až do pokutového území, ale to se jim zatím příliš nedaří. Rodelin skvěle napadal a zahnal soupeře až téměř k vápnu.
54
Domácí přečkali tlak soupeře v úvodu poločase a nyní se sami pouštějí do útočení. Rodelin byl s míčem opět ve vápně, ale přes posledního obránce tentokrát nepřešel.
53
Seube si poradil, možná s lehkým faulem, s napadajíc Puyem. Následně ale jeho akce po pravé straně končí jen u Cuffauta.
52
Nyní přitvrdil zcela zbytečně Maouassa, který poslal skluzem na tem Féreta a vyfasovat za to žlutou kartu.
52
Rodelin se dostal k odraženému míči a hned z druhého doteku chtěl zpoza vápna střílet. Balon si však zpracoval za pomoci pravé paže a tak je jeho střela zbytečná.
50
Pedretti měl ještě jednu šanci na přesný centr. Tentokrát se ale balon dostal bez doteku hráčů až k domácímu brankáři, který bez problémů balon ukryl v rukavicích.
49
Cuffaut musel být ošetřen na trávníku, ale po příchodu lékařů odchází za postranní lajnu po svých.
48
Hosté vstoupili do druhého poločasu rozhodně aktivněji. Po faulu mohl poslat míč před Vercoutra Pedretti. Domácí obrana s pasem poradila, ale následně přichází faul na Cuffauta a hosté zůstanou u míče.
47
Nancy mělo ve druhém poločase k dispozici rozehrávku. Po průniku na pravé straně zkoušel centrovat Cétout, ale nebyl přesný.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:34.
Caen vede po prvním poločase zaslouženě nad Nancy o jednu branku. O tu se postaral Ronny Rodelin, který využil zaváhání hostující obrany a po dlouhém vhazování se dostal k míči. Následně si poradil s obráncem a střelou na zadní tyč nedal Černikovi žádnou šanci. Následně se hra uklidnila. Nancy se příliš do útočné fáze nedostalo a tak po prvním poločase prohrává o jeden gól. Kaňkou na prvním poločase je pro domácí zranění Steeda Malbranqua, který musel předčasně opustit trávník.
45+2
45+2
Ještě před koncem prvního poločasu se Rémy Vaercoutra zapotil. Střelu z otočky poslal Christophe Mandanne přesně do pravé šibenice. Domácí brankář ale nečekanou střelu vyrazil mimo tři tyče.
45+2
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase dvě minuty.
45+1
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Steed Malbranque, přichází Nicolas Seube.
45
Domácí záložník opouští trávník jen za pomoci lékařů a nevypadá to s ním vůbec dobře.
44
Guidileye to nyní přehnal s napadáním a zcela zbytečně u středového kruhu sestřelil domácího Steeda Malbranqua. Dostává za to žlutou kartu.
43
Pomalejší tempo hry vyhovuje více hostům. Do pokutového území se hnal s míčem Loic Puyo, ale ještě před zakončení byl sražen k zemi. Ani nyní rozhodčí nepíská pokutový kop.
42
V závěru poločase se domácí již tolik natlačí do ofenzivy. Po náběhu Rodelina za obranu mu balon nepředložil Guilbert a raději podržel míč na své kopačce.
41
Po dlouhém nákopu Vercoutra se dostal k balonu opět Guilbert. U pravé postranní lajny mu ale balon vypíchl Cuffaut.
39
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Spokojenější mohou být rozhodně domácí, kteří vedou po brance Rodelina.
38
Po dlouhé době se k míči dostali také hostující hráči. Po přechodu do vápna byl blízko střelbě Robic, chtěl však ještě přihrávat na volného Puya, ale přihrávka mu již nevyšla.
37
Další akce domácího celku končí odpískaným ofsajdem. Do vápna si již nabíhal Santini, ale přihrávka na něj přišla o několik desetin sekundy později.
36
Domácí uklidňují hru ve středu pole svou kombinací. Nyní to ale zkusil směrem dopředu Guilbert, který je možná nejaktivnějším hráčem zápasu. Jeho centr byl ale zblokován.
35
S přihrávkou za obranu si prodal Yahia, který ještě přiťukl míč domácímu brankáři a ten si již bere míč do rukavic.
33
Zápas začíná nabírat na obrátkách. V hostujícím vápně mohl zakončovat z dobré pozice Santini, ale jeho střela byla zblokovaná. Na druhé straně se málem dostal k míči těsně před brankářem Robic, ale přihrávka k němu nakonec nedoputovala.
32
Tlak domácí neustává. Po průnikové přihrávce do vápna se dostal tváří v tvář brankáři Guilbert, ale z velké blízkosti neprostřelil Černika.
31
První půlhodiny patří rozhodně domácímu týmu. Opět se Caen dostalo až do pokutového území, ale Rodelin měl problémy se zpracováním a poté už byl u něj velmi blízko bránící hráč.
29
Nancy ani obdržená branka zatím příliš nenakopla k větší útoční aktivitě. Antony Robic se nechal jednoduše předskočit a Yahia mu bez problémů odebral balon.
28
Po dalším faulu ve středu pole centroval do vápna Féret. Ale ani na druhý pokus domácí kapitán v šestnáctce nenašel spoluhráče.
27
Domácí první branka zápasu nastartovala. Rodelin se hnal opět s míčem na kopačce do pokutového území, ale ještě před ním ho čistě zastavil Badila.
25
Caen právě vstřelilo branku!
Domácí jsou přece jen do vedení! Po zaváhání hostující obrany se dostal k dlouhému autu RONNY RODELIN, který si pohrál s posledním obráncem a poté zakončil na zadní tyč. Černik byl nyní bez šance.
25
Také Nancy si vybojovalo rohový kop. Guidileye chtěl najít na středu vápna Robice, ale ani ten se neprotlačil k hlavičce.
24
Opět velmi rychlá akce domácího týmu. Po přiťuknutí Santiniho na Rodelina se domácí útočník musel za míčem otáčet a při tom byl sražen k zemi. Rozhodčí ale nechává pokračovat ve hře.
23
Bessat centroval do pokutového území, ale na přední tyči našel jen obsazeného Malbranqueho. Hosté se s přehledem ubránili.
22
Rodelin udržel míč proti přesile ve středu pole. Následně ještě i přesně přihrál na rozběhnutého Santiniho, ale ten vybojoval jen rohový kop.
21
Tentokrát do domácí zkusili po levé straně. Bessat si s Féretem ale moc nerozuměl a tak musí vrátit míč zpět na obránce.
20
Beniot Pedretti nepřesně rozehrál z vlastní poloviny a u míče se zjevil domácí Guilbert. Po jeho kombinaci na pravé straně ale Caen ztrácí balon.
18
Antony Robic se rozbíhal po pravém kraji. Ještě před polovinou ho však nepříjemně zastavil tělem Bessat. Hosté ale mohou pokračovat v akci.
17
Ronny Rodelin si zpracoval míč, ale druhým dotekem si ho zase odkopl dále od sebe. Na to zareagoval Tobias Badila, který zadarmo získal míč. Následně Rodelin fauluje.
16
Po faulu ve středu pole mohli domácí poslat míč do pokutového území. K míči se postavil kapitán týmu Féret. Jeho centr mířil na zadní tyč, kde byl jen pokrytý Rodelin.
15
Danien Da Silva si pohlídal nabíhajícího Robice. Domácí obránce nechal jen dojet míč za brankovou lajnu a Vercoutre může vykopávat.
14
Už to vypadalo na stoprocentní šanci pro hosty. Loic Puyo předskočil bránícího Adéotiho, předložil míč zcela volnému Mandannemu, který mohl dávat míč do téměř odkryté branky. Puyo si však v souboji pomohl faulem a ani případná branka by neplatila.
13
Domácí rozehráli jen do kombinace od rohového čtvrtkruhu. Následně se ale Delaplace ocitl v ofsajdu a musí odevzdat míč.
12
Vincent Bessat si pohrál s míčem u rohového praporku. Ještě dokázal předskočit obránce a získal tak rohový kop pro svůj tým.
11
V úvodní desetiminutovce byli jednoznačně aktivnější domácí. O další akci se postaral Ronny Rodelin, který získal míč na půlící lajně, ještě ho posunul do kraje na rozběhnutého Guilberta. Ten z druhého doteku posílal míč do ohně před Černika. Santini však pálil z voleje jen do středu branky, kde byl připravený Černik.
10
Po rohovém kopu se balon odrazil mimo pokutové území. Tam ho ale vrátil přesným centrem Bessat. Na zadní tyči si balon zpracoval Ivan Santini. Balon mu ale odskočil od kopačky a těsně před ním mu ho sebral Sjarhej Černik v hostující brance.
9
Ronny Rodelin si zpracoval míč v pokutovém území, měl dostatek času, ale ten prováhal. Po jeho střele se míč odrazil jen od obránce mimo tři tyče
8
Dlouho se však hosté z míče neradovali. Po nepřesném vhození míče do hry se mohl vydat do útoku domácí Rodelin. Ale ani ten nebyl přesný s přihrávkou a tak mohou útočit znovu hráči Nancy.
7
Také hosté se poprvé v zápasu vrhli do útoku. Cuffaut vybojoval v souboji s Adéotim alespoň autové vhazování.
6
Domácí pokračují v aktivní hře po celém trávníku. Znovu si zkoušel nabíhat do volného prostoru Guilbert, ale tentokrát přihrávka na něj nebyla z nejpřesnějších.
5
Balon si našel po centru od rohového praporku u bodu pro pokutový kop Rodelin, ale jeho hlavička nebyla přesná. Následná akce končí hrubým faulem Pedrettiho, který je za svůj skluz zezadu odměněn žlutou kartou.
4
Nyní se ale po pravé postranní lajně rozběhl s míčem Guilbert a poprvé rozproudil domácí diváky. Po jeho sraženém centru budou domácí rozehrávat první rohový kop.
3
Caen se od úvodních sekund snaží dostat do zajímavé střelecké pozice. Ani přenesení míče na levou stranu úspěch nepřineslo.
2
Domácí fotbalisté rozehráli první poločas ze středového kruhu. Ihned po rozehrávce se k balonu dostal Santini, ale jeho akce ztroskotala ještě před vápnem.
1
Hlavní rozhodčí již přivádí obě úvodní jedenáctky na hrací plochu. Dohrávka jednadvacátého kola tak může za několik málo okamžiků začít.

SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Da Silva, Yahia, Adéoti, Bessat – Malbranque, Delaplace, Féret (C) – Santini, Rodelin.
Náhradníci: Dreyer – Ben Youssef, Genevois, Seube, Leborgne, Louis, Ndongo.

AS Nancy-Lorraine: Černik – Cuffaut, Diagne, Badila, Maouassa – Cétout (C), Pedretti, Guidileye – Robic, Mandanne, Puyo.
Náhradníci: N'Dy Assembé – Koura, Hadji, Diarra, Dia, Cabaco, Aït Bennasser.

Rozhodčí: Desiage – Lamouche, Lang (všichni Francie).
Ještě jednou krásný večer. Dnes nás čeká zápas, který se měl odehrát již přesně před měsícem. Rozhodčí nechal odložit zápas kvůli nepřizpůsobivému trávníku. Doufejme, že dnes již bude vše v pořádku a zápas jednadvacátého kola proběhne bez potíží.

SM Caen

Caen má velmi špatnou obranu, třetí nejhorší v celé lize. Inkasovalo již pětatřicet branek a to je hlavní kámen úrazu postavení až na patnácté pozici. Chorvat Ivan Santini již dal deset branek a dělí se o čtvrté místo v tabulce střelců i díky němu není Caen na sestupových příčkách. Ale v posledním zápase se neprosadil ani chorvatský střelec a nikdo jiný ho nezastoupil. Caen tak prohrálo na půdě Nantes 0:1.
AS Nancy-Lorraine

Nancy nevstoupilo po postupu do nejvyšší soutěže vůbec dobře do nové sezony. Od listopadu už ale pravidelně sbírá důležité body a již je na pro nováčka solidní dvanácté pozici. Nancy má problémy se střílením branek. Jen šestnáct gólů v odehraných dvaceti kolech řadí v této disciplíně Nancy na předposlední místo v tabulce. Téměř na třetině branek měl zásluhu marocký fotbalista Bennasser, který je tak nejproduktivnějším hráčem týmu. V posledním kole se Nancy radovalo z domácího vítězství 1:0 nad Bastií.
Krásný sobotní večer, vítám všechny příznivce fotbalu. Francouzský nejvyšší soutěž pokračuje jednadvacátým kolem a my se společně zaměříme na zápas Caen, které v domácím prostředí přivítá Nancy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.