To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:12.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé a velmi vyrovnané utkání, které nakonec rozhodla jedna branka. Trefil se domácí Nill De Pauw a rozhodl tak o tom, že Guingamp porazil Angers 1:0.
90+3
90+3
Žlutou kartu dostává Étienne Didot (EA Guingamp).
90+3
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Sloan Privat.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Hosté už vsadili vše na jednu kartu, a to samozřejmě na tu útočnou, ale domácí kontrolují své vedení a kráčí za důležitým vítězstvím.
87
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Flavien Tait.
85
Ale domácí to zvládli, ubránili se a nějakých osm minutek před koncem stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
84
Rohový kop pro Angers.
83
Hosté se hned tlačí dopředu a snaží se bleskově odpovědět, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
81
Guingamp právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení 1:0! Po rohovém kopu se k míči prodral Blas, který zakončil a nakonec se jako poslední míče dotkl NILL DE PAUW, který ho se štěstím usměrnil do branky.
80
Rohový kop pro domácí.
80
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Baissama Sankoh, přichází Nill De Pauw.
78
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Férébory Dore.
76
Nyní to vyzkoušel domácí Briand, ale hradbu těl přes sebou nepropálil.
74
Rozehrál ho Kerbrat a po zakončení Deauxe musel zasahovat Mathieu Michel, ale uspěl a stav se nemění.
73
Rohový kop pro domácí celek.
71
Stav je stále 0:0 a oba celky mají tedy posledních dvacet minutek na to, aby s tímto výsledkem něco udělaly. Bude to ještě zajímavé.
69
Pozornost domácího brankáře vyzkoušel Nicolas Pepe, ale se svým projektilem neuspěl.
67
Brankář Mathieu Michel musel zasahovat, ale s pokusem, kterým se prezentoval Salibur, si v pohodě poradil.
65
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Ludovic Blas.
63
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Nicolas Pepe.
61
Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k současnému stavu je zcela jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59
Žlutou kartu dostává Vincent Manceau (Angers SCO).
57
Žlutou kartu dostává Gilles Sunu (Angers SCO).
55
Na druhé straně musel zasahovat Johnsson, ale byl na svém místě a s pokusem si dokázal v pohodě poradit.
53
Po rohu se do zakončení dostal Briand, ale jeho rána přesná nebyla a branku neohrozil.
52
Rohový kop pro Guingamo, který vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně.
50
Ke střele se dostal domácí Salibur, ale jeho rána byla zblokována a Mathieu Michel tedy práci neměl.
48
Začátek druhého poločasu je velmi opatrný a vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
První poločas je za námi. Příliš toho nenabídl. Nedočkali jsme se žádné branky a Guingamp tak hraje s Angers stále 0:0. Hosté byli o něco aktivnější, ale v útočné fázi se jim příliš nedařilo. Ve druhém dějství je tak stále o co hrát.
45+2
45
Žlutou kartu dostává Baptiste Santamaría (Angers SCO).
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Ani tento roh nic nepřinesl. U míče jsou domácí, kteří trpělivě kombinují na své polovině.
42
40
Ani jeden celek nechce v závěru prvního poločasu udělat chybu a hraje se tedy hlavně uprostřed hrací plochy. Vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
38
I tento roh rozehrál Salibur a po jeho centru se k míči dostal Marçal, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.
37
35
K další střele se dostal hostující Pierrick Capelle, ale jeho rána byla zblokována, takže na první branku stále čekáme.
33
Domácí brankář Johnsson musel zasahovat, ale s tímto propagačním pokusem neměl vůbec žádné problémy.
31
Roh rozehrál Didot, ale nic z něho nebylo, protože hlavičkový souboj ve vápně vyhrál Pierrick Capelle.
30
Po dlouhé době se dopředu vydali i hráči Guingampu a nakonec vybojovali rohový kop.
28
Hosté jsou i nadále aktivnější a tlačí se dopředu, ale zatím nic zajímavého nevytěžili.
26
Tento rohový kop rozehrál Salibur, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení neprodral.
25
A je tu další roh pro Angers, které je nyní jasně lepší.
23
Rohový kop rozehrál Mangani a do zakončení se natlačil aktivní Cheikh Ndoye, jenže ani tentokrát nedokázal trefit domácí svatyni.
22
20
Hosté přidali a je to znát. Nyní vystřelil Karl Toko Ekambi, ale ani jeho pokus neměl gólové parametry.
18
Do zakončení se nyní natlačil Cheikh Ndoye, ale jeho rána přesná nebyla a Karl-Johan Johnsson zasahovat nemusel.
16
Ale ani z tohoto rohu se neurodilo.
15
A je tu další rohový kop pro Angers.
13
Z úvodního rohu nic nebylo a stav se tedy nemění.
12
10
Nakonec se hosté dostali na polovinu Guingampu, ale tam z toho byla pouze velmi nepřesná přihrávka.
9
Hosté drží míč a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné. Uvidíme, zda Angers něco kloudného vymyslí.
7
Domácí lépe kombinují a tlačí se dopředu, ale ke střele se zatím žádný z hráčů nedostal.
5
Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale jeho střela z dálky byla velmi nepřesná a Mathieu Michel zasahovat nemusel.
3
Zatím se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a začátek duelu je velmi opatrný.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat, Sorbon, Marçal De Oliveira – Deaux, Sankoh, Didot – Regis Coco, Briand (C), Salibur.
Náhradníci: Salin – Angoua, A. Mendy, Benezet, Privat, De Pauw, Giresse.

Angers SCO: Michel – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye (C), Santamaría, Mangani – Capelle, Sunu, Toko Ekambi.
Náhradníci: Petrić – Pavlović, Pepe, Tait, P. Martinez, Dore.

Angers – Guingamp 1:2
EA Guingamp si v nové sezoně nevede vůbec špatně. Domácí celek zatím vybojoval 17 bodů a nachází se na slušném pátém místě. Domácí velmi dobře brání, protože zatím inkasovali pouze devět branek. Z posledních dvou zápasů domácí uhráli šest bodů, když porazili Lille a poté vyhráli na hřišti Lyonu.

Angers SCO převádělo v minulé sezoně velmi dobré výkony a dlouho mělo jednu z nejlepších obran v Evropě. V této sezoně si hosté také nevedou špatně. Na svém kontě mají zatím 14 bodů a jsou na devátém místě. Po slabších začátku Angers zabralo a z posledních pěti zápasů urvalo osm bodů.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Guingampem a Angers. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.