To je z mé strany vše, dobrou noc.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:13.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel a dlouho to vypadalo, že si týmy body rozdělí, jenže tři minuty před koncem se trefil Younousse SANKHARÉ a rozhodl tak o vítězství Lille. Nutno dodat, že domácí byli o něco málo aktivnější, hlavně tedy v závěru a vítězství si zasloužili.
90+3
90+3
Domácí drží míč a kontrolují své vedení. Už se nic nestane a celek Lille získá tři body.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Hosté se vydali dopředu a nakonec musel Vincent Enyeama zasahovat, ale s lehkým pokusem si poradil.
87
Lille právě vstřelilo branku!
Tak domácí se přeci jen dočkali vedoucí a zřejmě i vítězné branky. Po centru se ve vápně dostal k míči YOUNOUSSE SANKHARÉ, který ho pohotově poslal za Reyneta.
85
Centr z levé strany k ničemu nevedl, tak to domácí zkusili ještě ze strany pravé, ale neuspěli.
83
Lille pochopitelně tlačí a snaží se rozhodnout, ale Dijon dnes velmi dobře brání.
81
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Vincent Rüfli, přichází Quentin Bernard.
79
Z následného rohu nic nebylo a stav se tedy nemění.
78
Vedoucí branku měl na hlavě Éder, který to udělal dobře, ale Baptiste Reynet to udělal ještě lépe a skvělým zákrokem míč vyrazil na roh!
76
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Frédéric Sammaritano, přichází Jérémie Bela.
74
Domácí celek má posledních zhruba dvacet minutek, aby vstřelil branku, vyhrál a potvrdil roli favorita.
72
Žlutou kartu dostává Julian Palmieri (Lille OSC).
70
Tohle vypadalo hodně nadějně! Po rychlé akci se na hranici velkého vápna dostal k míči Eric Bauthéac, ale z dobré pozice nedokázal trefit branku!
68
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Ryan Mendes, přichází Yassine Benzia.
66
Žlutou kartu dostává Florent Balmont (Dijon FCO).
64
Nakonec hosté zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nebylo.
63
Nyní to vypadalo nadějně, protože Romain Amalfitano si naběhl na hranici penalty na zpětnou přihrávku, ale zakončení vůbec nezvládl a branku minul!
61
Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k aktuálnímu výsledku je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé a máme se na co těšit.
59
Po zajímavém centru se dostal do zakončení jeden z hostujících hráčů, ale s tímto propagačním pokusem neměl Vincent Enyeama žádný problém.
57
Hráči Lille to opět zkusili dlouhým nákopem, ale tomu i tentokrát scházela přesnost a míč sebral pozorný Yunis Abdelhamid.
55
Ve druhém poločase je zatím k vidění mnoho nepřesností a na první šanci stále čekáme.
53
Míč poslal do vápna Sammaritano, ale ani jeden z jeho spoluhráčů se neprotlačil do zakončení.
52
Rohový kop pro Dijon.
50
Jenže ani tentokrát z toho nic nebylo. Dijon zatím velmi dobře brání a Baptiste Reynet neměl skoro žádnou práci.
48
Domácí drží míč a tlačí se dopředu, tak uvidíme, zda vymyslí něco kloudného.
46
Hráči obou celků se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
První poločas je za námi. Příliš toho nenabídl, vlastně žádnou šanci a pochopitelně tedy ani branku. Lille hraje s Dijonem stále 0:0 a doufám, že ve druhém poločase uvidíme lepší podívanou.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Žlutou kartu dostává Jordan Marié (Dijon FCO).
42
Jordan Marié se na hranici velkého vápna skvěle uvolnil, ale jeho technický pokus postrádal pár decimetrů a Vincent Enyeama tak mohl zůstat v klidu.
40
Po ostrém souboji hlavní rozhodčí hru raději přerušil a vypadá to, že se bude ošetřovat.
38
Po centru vznikl ve vápně Dijonu poměrně velký závar, ale domácí nakonec zakončit nedokázali a Tavares odehrál míč daleko od branky.
37
Rohový kop pro Lille. Dočkáme se úvodní branky?
35
Po kombinaci to vzal na sebe domácí Soumaoro, ale hradbu těl před sebou nepropálil.
33
Hostující hráči se skvěle prokombinovali do vápna domácího celku, ale nakonec se žádný z hráčů ke střele nedostal.
31
Ani z další akce domácího celku nic nebylo, protože po centru si pro míč opět skvěle došel pozorný Baptiste Reynet.
29
Hosté o míč lehce přišli a domácí šli do brejku. Ten zakončil Koubemba, ale s jeho slabým pokusem neměl Reynet vůbec žádný problém.
27
Nyní jsou možná o něco aktivnější hráči Dijonu, kteří se stále tlačí dopředu, ale ve finální fázi se jim vůbec nedaří.
25
Po další akci vyzkoušel své střelecké štěstí hostující Amalfitano, ale ani jeho projektil neměl gólové parametry.
23
Domácí Amadou to vyzkoušel z dálky, ale jeho ráně scházela přesnost a míč skončil nad brankou Dijonu.
21
Úvodních dvacet minutek toho příliš nenabídlo, takže Lille hraje s Dijon stále bez branek.
19
Míč poslal do vápna Sammaritano, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení neprodral.
18
17
Ani jednomu celku se nedaří podle představ a žádná ofenzivní show to tedy rozhodně není.
15
Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci z rohu velkého vápna, ale po centru se žádný z hráčů nedostal do zakončení.
13
Hostující borci jsou dopředu o poznání aktivnější, než v úvodu utkání, ale zatím ani oni nic nevymysleli.
11
Hra se vyrovnala a nyní se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hřiště. Na první šanci stále čekáme.
9
Po delší době se dopředu vydali i hosté, kteří poměrně dobře kombinovali, ale finální přihrávku Marié nezvládl.
7
Po centru z levé strany skvěle zasáhl Baptiste Reynet, který opět vyběhl a pohodlně sebral centrovaný míč.
5
Domácí jsou stále o něco aktivnější a tlačí se dopředu, ale Dijon zatím pozorně brání a na první šanci stále čekáme.
3
Nyní skvěle zasáhl hostující brankáře, který vyběhl a vysoký míč pohodlně sebral.
3
Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro Lille.
2
Po další akci už je tu rohový kop pro Lille.
1
První akce domácího celku skončila nepřesnou přihrávkou, takže od své branky bude rozehrávat Baptiste Reynet.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Civelli, Soumaoro, J. Palmieri – Sankharé, Amadou, Amalfitano – Koubemba, Éder, Mendes.
Náhradníci: Maignan – Benzia, Bauthéac, Sunzu, Béria, Mavuba, Pavard.

Dijon FCO: Reynet – Chafik, Varrault, Abdelhamid, Rüfli – Amalfitano, Balmont, Marié, Sammaritano – Bahamboula, Tavares.
Náhradníci: Leroy – Lotiès, Riviére, Lees-Melou, Bernard, Bela, Gastien.

Rozhodčí: Thual – Saint-Cricq Lompre, Boutry.
Poslední vzájemné zápasy

Dijon – Lille 2:3
Dijon – Lille 0:2
Lille – Dijon 2:0
Lille OSC nevstoupilo do sezony nejlépe. V prvním kole totiž hrálo na hřišti Metz, kde to byla velká bitva, která nakonec nabídla pět branek. Celek Lille dvakrát vedl, ale nakonec prohrál 2:3 a nezískal tedy ani bod. Dnes mají domácí fotbalisté co napravovat.

Dijon FCO je na tom úplně stejně, protože na svém kontě také nemá ani bod. Domácí v prvním kole hostili celek Nantes a duel rozhodla jedna branka. Tu vstřelil Thomsen a fotbalisté Nantes si tedy na své konto připsali hubenou výhru 1:0.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu 2. kolo a my budeme sledovat duel mezi Lille a Dijonem. Mírným favoritem tohoto zápasu je podle sázkových kanceláří domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.