To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:9.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, který začali lépe domácí, kteří se dostali do vedení 2:0. Montpellier ale pak zabral a nakonec vyrovnal na konečných 2:2. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá, protože jsme sledovali vyrovnaný duel.
90+3
90+3
Žlutou kartu dostává Majeed Waris (FC Lorient).
90+1
Rozhodčí přidal dvě minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a vypadá to, že zápas skončí nerozhodně.
87
Rohový kop pro Lorient.
86
Domácí skvěle získali míč a hned šli dopředu, ale opět je zastavila velmi nepřesná přihrávka.
84
Tak jako nyní, kdy akci domácích ukončil Jimmy Cabot, který nezvládl centr z pravé strany.
82
Ani jednomu celku se v závěru utkání nedaří podle představ a k vidění je pouze mnoho nepřesností.
80
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Moryké Fofana, přichází Jimmy Cabot.
78
Oba celky se nyní tlačí dopředu a chtějí rozhodnout, tak uvidíme, zda se to některému povede.
76
Vedení na stranu domácích chtěl strhnout Waris, ale ani jeho rána se neujala.
74
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Mamadou N'Diaye, přichází Morgan Poaty.
72
Montpellier právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! MORGAN SANSON si narazil míč se Sessegnonem, poté se prosmýkl mezi obránci, dostal se do vápna, obešel brankáře a poslal míč do prázdné branky! Nádherný gól.
71
Žlutou kartu dostává Maxime Barthelme (FC Lorient).
71
Dvacet minutek mají hosté na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem, ale zatím to na nějaký obrat rozhodně nevypadá.
69
Nyní to vzal na sebe domácí Arnold Mvuemba, ale ani jeho pokus se neujal a stav se tedy nemění.
67
Velmi aktivní je tradičně Mamadou N'Diaye, ale ani jeho další rána se neujala a Montpellier tak stále prohrává o jednu branku.
65
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Sylvain Marveaux, přichází François Bellugou.
63
Po rohu hlavičkoval Anthony Vanden Borre, ale měl to hodně těžké a na přední tyči branku trefit nedokázal.
62
Rohový kop por hosty.
61
Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k současnému stavu je zcela jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59
Hosté se snaží něco kloudného vymyslet, ale zatím se Lorient skvěle brání.
57
Jenže ani domácí neuspěli. Oba celky se stála tlačí dopředu, ale ve druhém poločase je k vidění hlavně mnoho nepřesností.
56
Rohový kop vybojovali i domácí fotbalisté.
55
Po rychlé akci to vzal na sebe Sylvain Marveaux, ale jeho rána byla hodně slabá a Laurent Pionnier neměl problémy.
54
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a u míče jsou domácí, kteří pospíchají dopředu.
53
Je tu další rohový kop a opět ho budou zahrávat hosté.
51
Ale další branky jsme se nedočkali, protože domácí se dokázali ubránit a z rohu, který zahrával Sanson, nic nebylo.
50
Rohový kop pro HSC.
48
Druhý poločas se zatím odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a jeho začátek je velmi opatrný.
46
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Mohamed Mara, přichází Maxime Barthelme.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas je za námi. Lépe ho zvládl domácí celek, který se dvakrát prosadil a protože hosté se trefili pouze jednou, tak Lorient vede nad Montpellierem 2:1. Domácí byli o něco aktivnější, ale jinak je duel poměrně vyrovnaný, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
45+2
45+2
Tak hosté ještě v prvním poločase snižují na rozdíl jedné branky. Sanson vymyslel zajímavou přihrávku a SOULEYMANE CAMARA nezaváhal a překonal Lecomteho!
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Nakonec se domácí vydali dopředu, ale jejich akci ukončil Sylvain Marveaux, který pokazil centr.
42
Nic zajímavého se na trávníku neděje.
40
Domácí drží míč a kontrolují své vedení. Lorient se nikam netlačí, což je v závěru prvního poločasu zcela pochopitelné.
38
Žlutou kartu dostává Anthony Vanden Borre (Montpellier HSC).
36
Kombinační akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu je tedy Montpellier.
34
Míč poslal do vápna Marveaux, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu neprodral a domácí se tedy ubránili.
33
Rohový kop pro Montpellier.
31
Je za námi úvodních třicet minutek a Lorient vede nad Montpellier 2:0. Domácí vytěžili z minima maximum a kráčí za vítězstvím.
29
Mohamed Mara je zatím velmi aktivní. Nyní se dostal k další střele, ale ani tentokrát branku neohrozil, protože hradbu těl před sebou nepropálil.
27
Domácí jsou při chuti. Po další akci to vzal na sebe Mohamed Mara, ale jeho rána branku neohrozila.
25
Lorient právě vstřelil branku!
A další rána pro hostující celek, který inkasuje a prohrává tedy už 0:2! SYLVIAN MARVEAUX byl na konci bleskové akce a nezaváhal.
23
Hosté přidali a snaží se něco vymyslet, ale zatím se jim nedaří. Lorient se v pohodě brání.
21
V úvodních dvaceti minutách jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil Touré a Lorient tak nad Montpellierem vede 1:0.
19
Hosté se hned vydali dopředu a snažili se něco vymyslet, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.
17
A máme tu úvodní branku tohoto zápasu! Po rohovém kopu se do zakončení dostal ZARGO TOURÉ, který nezaváhal a překonal Pionniera.
16
14
Hosté drží míč a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Benjamin Lecomte.
12
Oba celky se tlačí dopředu, ale zatím se ani jednomu týmu nedaří podle představ.
10
Domácí hráč se prodral do vápna a po souboji upadl, ale rozhodčí byl blízko a nakonec pokutový kop neodpískal.
7
Dopředu se ale vydali i domácí fotbalisté a jejich akce skončila velmi nepřesným centrem.
5
Montpellier je o něco aktivnější, ale zatím hosté nic nevymysleli. Nutno dodat, že Lorient velmi pozorně brání.
3
Zatím se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a začátek duelu je velmi opatrný.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

FC Lorient: Lecomte – Moreira, Z. Touré, Ciani, Le Goff – Mvuemba – Fofana, Guendouzi, S. Marveaux, Mara – Waris.
Náhradníci: Delecroix – Bellugou, Mesloub, Lautoa, Hamel, Barthelme.

Montpellier HSC: Pionnier – Vanden Borre, Saint-Ruf, Hilton, N'Diaye – Roussillon, J. Marveaux – M. Sanson, Sessègnon, Bérigaud – Camara.
Náhradníci: Ligali – Mongongu, Fito, Poaty.

Montpellier – Lorient 1:0
FC Lorient se zatím v této sezoně trápí. Domácí celek má na svém kontě šest bodů a nachází se na posledním dvacátém místě. Z posledních pěti zápasů Lorient pouze jednou vyhrál, když doma porazil 1:0 Lyon. Nyní už ale čeká na další body tři kola.

Montpellier HSC na tom není o moc lépe. Hosté totiž mají na svém kontě pouze deset bodů a jsou na místě sedmnáctém. Hostující celek navíc inkasoval už 23 branek a má nejhorší obranu v celé soutěži. Naposledy hrál Montpellier v Monaku, kde prohrál 2:6.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Lorientem a Montpellierem. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.