To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženým vítězstvím favorizovaného Monaka, které se tak díky těmto třem bodům dostává před dvojici Nice, PSG na první místo! Lorient začal hrát fotbal až ve druhé půli, určitě pomohly tři změny v sestavě na začátku druhého poločasu a také to, že Monako trochu polevilo ve své aktivitě.
90+1
90
Žlutou kartu dostává Djibril Sidibé (AS Monaco FC).
89
Akce Lorientu, Vincent Le Goff posílá pas z levé strany, nepřesný.
88
Nyní vhazují pro změnu domácí, hraje se převážně ve středu hřiště, utkání se již pouze dohrává.
87
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na útočné polovině.
85
Je tu poslední pětiminutovka dnešního utkání, domácí kráčí v poklidu k povinným třem bodům a k prvnímu místu v tabulce!
83
Danijel Subašić rozehrává po útočném faulu soupeře.
81
Probíhá poslední desetiminutovka utkání, Monako ve druhé půli v pohodě drží náskok.
79
Rohový kop rozehrál Arnold Mvuemba z levé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
78
Vůbec ne špatná akce hostů, kdy se k míči ve vápně dostal Sylvain Marveaux, ale míč podebral a poslal ho vysoko nad branku... nakonec tam byla teč, roh pro Lorient.
77
Lorient se v posledních minutách snaží, je aktivní a často se dostává na polovinu Monaka.
75
Gabriel Boschilia přestřelil branku střelou uvnitř vápna.
74
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Kylian Mbappé Lottin.
73
Domácí připravují střídání, do hry se chystá Kylian Mbappé Lottin.
72
Danijel Subašić musí být opatrný při rozehrávce od vlastní branky.
70
Danijel Subašić vykopává daleko od své branky, míč mají na polovině Lorientu domácí.
69
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Tiemoué Bakayoko, přichází João Moutinho.
67
Fabinho centruje na Falcaar, který fauluje v souboji o míč.
66
Velmi dobře to kopl Gabriel Boschilia, který je evidentně při chuti, míč skončil těsně nad brankou Lorientu!
65
Volný kop pro Monako, domácí rozehrají ze vzdálenosti zhruba osmadvaceti metrů od branky Lorientu.
64
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Thomas Lemar.
64
To již rozehrával Sylvain Marveaux, ale i tentokrát končí míč mimo branku, Subašić znovu nemusel zasahovat.
63
Arnold Mvuemba rozehrál, ale míč končí znovu mimo branku Monaka, roh z pravé strany.
62
Rohový kop pro Lorient, Mvuemba rozehraje z levé strany.
61
Hodina hry za námi, utkání začíná nabírat očekávané rozměry, Monako půjde do čela!
59
Monaco právě vstřelilo branku!
Znovu je tu chyba v rozehrávce hostů, tentokrát Mickaël Ciani ztratil míč u postranní čáry, dopředu se dostal Sidibé, který poté přenechal míč VALÈRE GERMAINOVI, jež překonal Lecomteho střelou mezi nohama.
58
Ani akce Monaka není úspěšná, po nepřesném pasu na Boschilliu končí míč v autu.
57
Romain Philippoteaux v ofsajdu, útočná akce Lorientu končí.
56
Monačtí na útočné polovině, ale branku soupeře zatím domácí neohrozili.
54
Sylvain Marveaux rozehrál z pravé strany, hlavičkuje Arnold Mvuemba, míč končí vedle branky.
53
Walid Mesloub nakopává míč dopředu, tam se dostává ke střele z pravé strany Majeed Waris, vybojoval roh.
50
Djibril Sidibé centruje do vápna z pravé strany nebo spíše střílí, těžko odhadnout, zda to byl centr či střela, každopádně míč letí mimo.
49
Hostům první půle nevyšla, tři změny v sestavě jsou na začátku druhého poločasu docela velkým riskem, ale je to jen odraz toho, jakých chyb se při rozehrávce Lorient dopouštěl.
48
Mickaël Ciani vrací míč Lecomteovi, který rozehrává na pravou stranu.
46
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Jimmy Cabot, přichází Romain Philippoteaux.
46
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Cafú, přichází Alhassan Wakaso.
46
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Wesley Lautoa, přichází Walid Mesloub.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
První poločas patřil jednoznačně domácím, kteří vedou 3:0, ale výsledek mohl vypadat jinak. Oba týmy si totiž vypracovaly minimálně po jedné další šanci, kterou ale již nevyužily. V dresu Monaka září Boschillia, který v poslední minutě první půle mohl zkompletovat hattrick!
45
45
Gabriel Boschilia útočil na hattrick a byl velmi blízko, míč se však, po zákroku obránce Lorientu, odrazil mimo.
44
Sylvain Marveaux poslal míč před branku, kde zasahuje Danijel Subašić, ale ne přesvědčivě, míč mu vypadl z rukavic, za ním však pohotově odhlavičkoval bránící Mendy.
43
Rohový kop pro Lorient, Sylvain Marveaux rozehraje z pravé strany.
42
Domácí s míčem na své polovině, hosté přihlížejí kombinaci soupeře.
40
Fabinho rozehrál volný kop, zkusil to přímo na branku, kterou ale přestřelil.
39
Monako opět na útočné polovině, kde zůstane i v dalším průběhu, domácí mají výhodu volného kopu.
37
Další nepochopitelná chyba hostů v rozehrávce, míč vybojoval Falcao, který se pohotovou střelou zpoza vápna trefil pouze do tyče, k odraženému míči se ale dostal VALÈRE GERMAIN, jež byl už přesnější.
36
Rohový kop rozehrál z levé strany Gabriel Boschilia, ale domácí branku Lorientu neohrozili.
35
Radamel Falcao se dostal do zakončení z pravé strany, ale Lecomte parádně vytěsnil na roh.
33
Špatnou přihrávkou končí akce Lorientu, hrají domácí.
32
Útočná akce Monaka končí nepřesným pasem Mendyho z levé strany.
31
Hosté zahrozili, tam to vypadalo, že Subašić musel míč, padající pod břevno, na poslední chvíli vyrážet ven z branky!
30
Je za námi první půl hodina hry a domácí zatím ukazují svou kvalitu, když vedou nad předposledním Lorientem 2:0.
28
Hosté ztrácí míč a chybu dokázal potrestat GABRIEL BOSCHILIA, který se po přihrávce Silvy dostal do zakončení a střelou mezi nohama překonal podruhé za sebou Lecomteho.
27
Míč znovu na kopačkách hráčů Lorientu, který je ale pod tlakem.
26
Hosté s míčem u půlící čáry, pas na polovinu soupeře neprošel, dobrá práce domácích.
24
Benjamin Mendy poslal míč z levé strany před branku, tam dokázal míč vyrazit gólman Benjamin Lecomte, který ale poslal míč přímo před volného GABRIELA BOSCHILIU, jež dokázal skórovat.
22
Dlouhý pas Jemersona na levou stranu, kde si nabíhá Benjamin Mendy, jenže ten je v ofsajdu.
21
Monako na útočné polovině, ale domácí nikam nespěchají.
19
Gabriel Boschilia rozehrál z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Kamil Glik a vůbec ne špatně!
19
Další roh pro Monako, domácí rozehrají u pravé strany.
18
Djibril Sidibé fauloval na útočné polovině, což se vůbec nelíbí domácím fanouškům.
17
Lorient je pod tlakem, další rozehrávka až přes Lecomteho.
15
Gabriel Boschilia rozehrál z levé strany, poslal míč před branku, kde však zakročil spolehlivě Benjamin Lecomte.
14
Další domácí akce končí střelou vedle branky, tentokrát získává Monako roh.
12
Domácí rozehráli a Valère Germain se dostal ve vápně Lorientu k hlavičce, branku však přestřelil.
11
Žlutou kartu dostává Wesley Lautoa (FC Lorient).
10
Benjamin Lecomte vykopává, ale míč získává vzápětí soupeř.
9
První zajímavější akce Monaka, po centru Germaina hlavičkuje ve vápně Radamel Falcao nad branku Lorientu.
8
Arnold Mvuemba nevybojoval míč, ale dokázal zastavit akci Lorientu.
6
Monačtí na útočné polovině, domácí to zkouší středem na Germaina, ale u míče je jak první Benjamin Lecomte.
4
Benjamin Mendy neudržel pas Germaina na hrací ploše, hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
3
Vůbec ne špatná akce hostů, kdy scházel Warisovi zhruba půl krok k lepšímu usměrnění míče před Subašićem.
2
Od Lecomteho začíná akce hostů a byla z toho málem šance, ale Valère Germain byl odstaven od míče.
1
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

AS Monaco FC: Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, Mendy – B. Silva, Fabinho, Bakayoko, Boschilia – Germain, Falcao.
Náhradníci: De Sanctis – Moutinho, Carrillo, Raggi, Lemar, Mbappé Lottin, N'Doram.

FC Lorient: Lecomte – Moreira, Peybernes, Ciani, Le Goff – Mvuemba, Lautoa, Cafú – S. Marveaux, Waris, Cabot.
Náhradníci: Delecroix – Koffi, Wakaso, Bellugou, Mesloub, Philippoteaux, Mara.

Rozhodčí: Delerue – Harchay, Jouannaud.
FC LORIENT
Lorient se snaží vyškrábat ze dna ligové tabulky a daří se mu to, byť má stejně bodů, jako poslední Méty, které však mají utkání k dobru. Lorient dokázal vybojovat v posledních třech ligových kolech výtečných šest bodů, neuspěl pouze v souboji s obhájcem titulu PSG (0:5) a asi ani dnes se nedají body očekávat, Monako je jasným favoritem.
AS MONACO
Monačtí mají pro dnešní zápas jednoznačný cíl a tím jsou tři body. Jinak to ani nelze, při pohledu na tabulku Ligue 1, kde se na čele tísní vedoucí Nice (46 b.), druhé právě Monako (45) a třetí obhájce PSG (45). Oba konkurenti v boji o titul, tedy Nice i PSG, již mají své zápasy 21. kola odehrány, pokud tedy Monako potvrdí formu z posledních kol, kdy kosí jednoho soupeře za druhým, vyhoupne se do čela ligy!
Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí AS MONACO přivítá na stadionu Louise II. v Monaku FC LORIENT.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.