To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno! Nancy to dokázalo, dnes díky skvělému úvodu zápasu porazilo Caen 2:0 a přiblížilo se mu na rozdíl pouhého bodu! Pro ligového nováčka jsou to cenné body, naopak pro Caen jen pokračováním herní krize.
90+3
90+1
Žlutou kartu dostává Jonathan Delaplace (SM Caen).
90+1
Žlutou kartu dostává Serge N'Guessan (AS Nancy-Lorraine).
90
Je tu závěr! Poslední minuta řádné hrací doby, hraje se ve středu hřiště, domácí jsou již blízko třem bodům.
87
Domácí se snaží dostat s míčem na polovinu soupeře, to se jim nakonec i daří, Antony Robic zastavil míč na levém křídle a podrží ho, pošetří čas.
85
Hervé Bazile rozehrával přímý kop ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, zkusil to přímo na branku, ale tu o nějaký ten metr netrefil.
83
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Christophe Mandanne, přichází Maruce Junior Dalé.
80
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Frédéric Guilbert, přichází Pape Sané.
80
Posledních deset minut dělí fotbalisty Nancy od důležitého vítězství, nyní pálí vedle branky Antony Robic.
78
Loic Puyo poslal míč z pravé strany do vápna Caen, ale tam si pro něho došel Rémy Vercoutre, který tak nepřipustil trable před svou brankou.
77
Domácí po dlouhé době vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
76
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Hervé Bazile.
76
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Vincent Marchetti, přichází Serge N'Guessan.
75
Žlutou kartu dostává Alaeddine Yahia (SM Caen), který hokejovým bodyčekem zastavil průnik domácího Robice.
74
Na hřiště se v sestavě domácích dostane co nevidět i N'Guessan.
73
Jonathan Delaplace poslal míč před branku, kde propadl k Rodelinovi, jeho střela byla ale zablokována.
72
Rohový kop pro Caen, hosté rozehrají znovu z pravé strany.
71
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Nicolas Seube, přichází Steed Malbranque.
70
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Issiar Dia, přichází Antony Robic.
70
Střela z dálky v podání hostů, pálil Ronny Rodelin, ale branku Nancy přestřelil a na řadu přichází střídání v sestavě domácích.
68
Žlutou kartu dostává Alou Diarra (AS Nancy-Lorraine) za úplně zbytečný útočný faul.
67
Míč směřuje z pravé strany do vápna Nancy, kde ho hlavou zasáhl Damien Da Silva, ale poslal ho pouze vedle branky.
66
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
65
Žlutou kartu dostává Benoît Pedretti (AS Nancy-Lorraine).
62
Pochvalu zaslouží diváci v hledišti stadionu Marcela Picota, kteří celou dobu neúnavně povzbuzují.
60
Také po hodině hry vedou domácí rozdílem dvou gólů a pokud budeme sledovat podobný fotbal, jako doposud, mnoho se na tom asi již nezmění.
59
Volný kop Caen rozehrál Jordan Adéoti, ale poslal míč jen do náruče Guy-Rolanda N'Dy Assembého.
58
Nicolas Seube se ocitá na trávníku po skluzu domácího Pedrettiho.
57
Škoda, po nadějném úvodu druhého poločasu je to nyní docela fotbalová nuda, k vidění spousta chyb a zbytečných faulů.
56
Nakonec ale fauluje Jean-Victor Makengo, takže míč na polovině Nancy získávají domácí.
55
Odkop od branky Caen, hosté se dostávají na polovině soupeře k míči.
53
Obrana Nancy zatím ale pracuje naprosto bezchybně, míč míří do autu, hosté budou vhazovat z pravé strany.
52
Vzápětí jeho kolega z obrany Tobias Badila fauluje na své polovině a nabízí tak soupeři výhodu volného kopu.
51
Obránce Clément Lenglet jako by chtěl pomalou rozehrávkou trochu zastavit aktivní nástup soupeře do druhé půle.
49
Centr z levé strany míří do vápna Nancy, kde si ho stahuje ze vzduchu Guy-Roland N'Dy Assembé.
48
Caen opět na polovině Nancy, akce po levém křídle končí ztrátou míče, ten ale končí v zámezí a hosté budou vhazovat.
47
Dobrý nástup hostů do druhé půle, hned v první minutě je tu střelecký pokus, Vincent Bessat ale z levé strany přestřeluje branku Nancy.
46
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
Rozhodčí končí první poločas bez nastavení a do kabin tak odchází hráči obou týmů za stavu 2:0 pro Nancy již po vypršení pětačtyřiceti minut. Hosté po rozpačitém úvodu a dvou inkasovaných gólech vyrovnali hru, ale spíše to bylo trochu méně útočnou aktivitou domácích, kteří po dvou gólech přenechali prostor soupeři. Nicméně Caen je v koncovce zatím bezradné.
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, respektive řádné hrací doby, hosté kombinují u půlící čáry.
43
Guy-Roland N'Dy Assembé má míč ve své moci a bude rozehrávat od branky Nancy, nikam nespěchá.
42
Z volného kopu se hosté prosadit nedokázali, míč mají opět domácí.
41
Probíhá poslední pětiminutovka první půle hosté zůstanou, po faulu na Kouakoua na polovině soupeře.
39
Registrujeme první šanci hostů, z pravé strany se do zakončení dostal Ronny Rodelin, ale Guy-Roland N'Dy Assembé skvěle zasáhl!
38
Série nepřesností na obou stranách, nyní budou moci hosté zaútočit po pravé straně.
36
Rohový kop z levé strany pro domácí tým, k hlavičce se dostal Julien Cétout, jenže míč netrefil ideálně, ten končí mimo pokutové území soupeře.
35
Christophe Mandanne sprintuje za míčem na levém křídle, dostihl ho na hrací ploše, jenže mezitím se obrana Caen stihla zformovat.
34
Guy-Roland N'Dy Assembé nemusel vůbec, po rohovém kopu soupeře, zasahovat.
33
Caen vybojovalo rohový kop, který hosté rozehrají z levé strany.
32
Odkopem od vlastního vápna řeší obránce Caen Alaeddine Yahia složitou situaci, míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany.
30
Poslední minuty patří hostům, kteří se častěji dostávají do blízkosti pokutového území Nancy, zatím tomu ale chybí více aktivity v koncovce.
29
No vida a nakonec musel i po centru z levé strany a hlavičce Ronny Rodelina zasahovat gólman Assembé.
28
Hosté se nyní snaží kombinovat ve středu hřiště, dostávají se na polovinu Nancy.
26
Tentokrát nasměroval Benoît Pedretti míč pouze do náruče Vercoutreho.
25
Nancy se nyní bude bránit dalšímu volnému kopu soupeře, z toho předchozího padl druhý gól.
24
Většina akcí Caen končí bezhlavým nákopem dopředu, nyní si na míč počkal gólman Assembé.
22
Alaeddine Yahia s míčem na levé straně, následuje centr do vápna Nancy, kde kraluje ve vzduchu obránce Clément Lenglet.
21
Nancy se nyní brání na své polovině, hosté se snaží dostat k pokutovému území.
19
Statistika držení míče – 52% : 48%.
18
Loic Puyo rozehrál z pravé strany, ale hosté se ubránili.
17
Nancy vybojovalo rohový kop z pravé strany.
16
Míč nyní létá ze strany na stranu, nervózní část zápasu.
15
Obrana Nancy pouze odkopává míč daleko na polovinu soupeře, v podstatě darovaný míč.
13
Ve středu hřiště získávají míč znovu domácí, kteří mají nyní jasnou převahu.
12
Nancy právě vstřelilo branku!
Tak to je hodně nepovedený start do utkání, z pohledu hostů! Benoît Pedretti rozehrál volný kop z levé strany, Rémy Vercoutre míč pouze vyrazil, ten se dostal k ALOU DIARROVI, který se rychle zorientoval a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
11
Christian Kouakou fauluje na své polovině, domácím se nabízí výhoda volného kopu z levé strany.
10
Domácí vhazují z pravé strany, na útočné polovině, ale míč znovu rychle získávají hosté.
8
Nepřesným pasem na pravé křídlo končí akce domácích.
7
Ofsajdem končí další útočná akce Nancy, které je nyní při chuti.
6
Domácí otevírají skóre, s trochou štěstí se v pokutovém území prosazuje CHRISTOPHE MANDANNE.
3
Benoît Pedretti vhazuje z pravé strany, ale míč bleskově získává soupeř.
2
Nancy v úvodu zápasu na útočné polovině.
1

AS Nancy-Lorraine: N'Dy Assembé – Cétout, Chrétien, Lenglet, Badila – Marchetti, Diarra, Pedretti – Mandanne, Dia, Puyo.
Náhradníci: Černik – Robic, Dalé, Coulibaly, N'Guessan, Cuffaut, Cabaco.

SM Caen: Vercoutre – Makengo, Yahia, Da Silva, Bessat – Seube – Rodelin, Delaplace, Adéoti, Kouakou – Santini.
Náhradníci: Reulet – Diomandé, Malbranque, Leborgne, Bazile, Pape Sané, Genevois..
SM CAEN

Hodně důležitý souboj čeká Caen na hřišti přímého konkurenta v záchranářských bojích. Na hřišti předposledního Nancy bude chtít Caen uspět za tři body a odpoutat se od svého soupeře na rozdíl sedmi bodů. Těžko říci, co čekat od souboje devatenáctého Nancy s osmnáctým Caen.
AS NANCY-LORRAINE

Ligový nováček se zatím potácí u samého dna Ligue 1, na předposledním místě má stejný počet bodů, jako poslední Lorient (6) a navíc ztráta na záchranu narůstá, aktuálně je již čtyřbodová. Výběr kouče Pabla Correau doplácí na slabý útok – pouze pět vstřelených gólů je vůbec nejhorší ligový bilance ze všech, například sedmnáctý Montpellier nasázel soupeři téměř třikrát tolik gólů!
Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenáctého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí NANCY-LORRAINE přivítá na stadionu Marcela Picota v Nancy SM CAEN.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.