Ode mě je to již všechno, díky za pozornost a mějte se fajn.
V tabulce je tedy aktuálně Rennes šestý, Angers drží sympatické desáté místo.
V závěru už pouze uvedl Miche míč do hry a zápas skončil. Rennes tedy může tuto remízu s Angers vnímat jako ztrátu, neboť od 22. minuty vedlo po trefě Sia a mělo i další možnosti na navýšení skóre. Pak navíc inkasoval červenou kartu Thomas, ale v oslabení se Angers prosadilo po parádní trefě střídajícího žolíka N. Pepeho. Pak sice v samotném závěru ještě dostal červenou N´Doye, ale Rennes už tuto zvýrazněnou přesilovku nemělo čas využít.
90+5
90+3
Sio po dlouhém čekání nakonec odcentroval do vápna, ale tam to fotbalisté Angers zvládli a navíc mají míč.
90+2
Přímý kop pro Rennes z nadějné pozice.
90+2
Hráči Rennes kombinovali před pokutovým územím, N´Doye sestřelil Andrého a také on putuje předčasně do sprch.
90+1
Dnešní zápas bude prodloužený o tři minuty.
90
Navíc teď Pavloviće fauloval Henrique a Angers rozehrává z vlastní poloviny.
89
Fotbalisté Rennes neudrželi míč na hrací ploše a hraje proto hostující tým. Ten sahá po nesmírně cenné remíze.
88
Právě Erasmuse hledal dlouhý pas z hloubi pole, ale míč jen proskákal za čáru a Michel si s odkopem dává docela na čas.
87
Na poslední okamžiky zápasu přišel v domácím dresu místo Hunoua Erasmus.
87
Tohle však byla v podání Rennes jiná káva! Sio se s míčem otočil a ideálně načasoval přihrávku pro Henriqueho, který se zleva řítil lehce tísěný sám na Michela, zkoušel ho obstřelit, ale kromě něj minul i hostující branku.
86
S úspěchem se nesetkala ani akce Baala a Henriqueho.
85
Od své branky nyní odkopává Michel, pro Angers by bod za daných okolností měl cenu zlata.
83
Angers právě vstřelilo branku!
To je šok pro Rennes. Po autovém vhazování totiž Diédhiou šikovně přiťukl míč pro NICOLASE PEPEHO, jenž parádní ranou pohotově překonal Costila. Hosté i v deseti dokázali vyrovnat.
82
Právě Wissa mohl po čase provětrat obranu Rennes, ale míč byl na něj příliš prudký.
81
Diakhaby volným krokem kráčel k pokutovému území a nakonec jeho míčová kouzla vyústila alespoň v rohový kop.
80
Na trávníku už je také v dresu Angers Wissa, který nahradil Sunua.
80
Domácí tým podruhé rotuje sestavu, místo Grosickiho už hraje Henrique.
79
Grosicki zajímavě centroval do pokutového území, kde se snažil odvrátit nebezpečí Diédhiou, ale málem si vstřelil vlastní gól.
78
Teď ovšem André hezky vybojoval míč čistým skluzem, nastartoval nalevo Sia, který zase zkoušel hledat ve vápně Grosicki, avšak adresoval mu příliš prudký pas.
77
Domácí nyní šikovně drží míč na útočné polovině, hezky kombinují Diakhaby s Baalem.
76
Neposledný balon v pokutovém území domácích teď ale právě Mendes odklidil do bezpečí.
74
Pak se ale na branku Rennes valil rychlý brejk a kapitán Mendes sáhl po záchranné brzdě a akci uťal žlutým faulem.
74
Pěknou akcí se nyní blýskl Diakhaby, který navedl míč na střed a připravoval ho proti noze pro Danzého, jenž ovšem trefil pouze před sebou stojícího hráče.
72
Andreu teď rozehrával standardní situaci, po níž následoval vyhraný hlavičkový souboj ve vápně Rennes a možnost pro Didhioua, před nímž ale uzmul balon rychleji Costil.
71
Teď se fotbalisté Angers nastěhovali před pokutové území Rennes a vhazují v jeho blízkosti.
70
Gourcuffa nahradil v sestavě domácích Diakhaby.
69
Gourcuff se dral s míčem do pokutového území, kde upadl po souboji s Traorem, ale sudí správně vyhodnotil situaci jako filmování a Gourcuffovi udělil žlutou.
69
Ve druhém poločase zajímavých příležitostí je zatím jako šafránu, čekáme na to, zda se přece jen alespoň domácí k něčemu osmělí.
68
A Manceaua nahradil Pavlović.
68
Po kontaktu se soupeřem tentokrát u postranní čáry upadl Baal, ale rozhodčí nepíská.
67
Sio si zase neporozuměl s Hunouem a oba si to hlasitě přímo na trávníku vyříkávali.
66
První střídání na straně Angers, odchází Capelle a přichází Pepe.
66
Opět sledujeme pasáž, které dominuje boj ve středu pole. Sio však zpětnou přihrávkou svým kolegům spíše zavařil, než pomohl.
64
Hru teď provází mírný oboustranný chaos, domácí se snaží situaci uklidnit a podržet míč.
63
Diédihou těsně před pokutovým územím zkoušel uvolnit Sunua, ale míč na něj po zásahu kapitána Mendese neprošel.
62
Ani v deseti to však hosté nebalí a vytváří si místy velmi zajímavé možnosti k ohrožení branky.
61
Aplaus tribun si nyní vysloužil Mendes, jenž ze spletité situace na vlastní polovině brilantně vyklouzl.
60
Z následného přímého kopu vypálil vysoko nad Grosicki. To byla velká možnost pro Rennes.
58
No a Thomas vzhledem k tomu, že byl poslední zároveň dohrál. Angers budou ve zbytku utkání působit jen v deseti.
58
Gourcuff uvolňoval Sia, který byl před pokutovým územím faulován Thomasem a je z toho velmi nebezpečný přímý kop z nějakých sedmnácti metrů.
57
Manceau ostrým šlapákem ve středu pole sejmul Hunoua a uviděl z rukou rozhodčího žlutou.
56
Další rychlejší přechod Angers kupředu ztroskotal u N´Doyeho.
56
Až teď vypadala rychlejší kombinace nadějněji, ale Diédhiouvi byl odkopnut míč přímo na kopačku Hunoua, který spěchal vpřed.
55
Dlouhé minuty se nyní hraje ve středu pole, ani jeden tým není schopný stvořit nebezpečnější příležitost před brankou soupeře.
53
Na půlící čáře nezachyboval stoper Gnagnon, následně se na něj pískal faul.
52
Centr do vápna však přeletěl úplně všechny hráče v bílém i v červeném, takže se bude jen kopat od branky Costila.
51
Po faulu na Manganiho je tu ale přece jen standardka pro Angers.
50
Hunou opět důkladně pronásledoval rozehrávku soupeře, hráči Angers zatím mají velké problémy vůbec vyvést míč na útočnou polovinu.
49
O výpomoc při rozehře se snaží i na druhé straně Michel, ale hráči Angers zatím ve druhé půli působí docela ospale.
48
S rozehrávkou domácích chtěl vypomoci i brankář Costil, ale zamířil jen do autu.
47
Hlavičkoval Gnagnon, ale Sio už na další prodloužení míče nedosáhl, a tak v pohodě zasáhl Michel.
46
Manceau fauloval u levé postranní čáry Hunoua, standardka pro Rennes.
46
Hráči se už objevují v tunelu a druhá půle za několik chvil začne.
První poločas se rozjížděl velmi pomalu a na pořádné šance jsme čekali dlouho. Každopádně pak vyšla akce Baala se zakončujícím Siem a domácí vedli. Blízko navýšení náskoku byl Hunou, jenž trefil tyč a po něm také Grosicki. Na druhé straně mohl vyrovnat N´Doye a druhý poločas by tak měl přinést pokračování zajímavé bitvy.
45
45
Další pokus o vysunutí Sia ubránil Traoré.
44
Poslední okamžiky patří Rennes, poločas se ovšem chýlí ke konci
43
Další tutovka Rennes! Sio vybojoval míč na levé straně, hned ho posunul do vápna na nabíhajícího Grosickiho, který pálil ze vzduchu, ale poslal míč vedle branky Michela!
42
Ale skóre se mohlo měnit i na druhé straně! Volného prostoru před sebou využil Hunou, prudce vystřelil zpoza vápna, ale trefil jen tyč.
41
Angers se stále častěji drží na útočné polovině, ale do konce první půle už mnoho času nezbývá.
40
Na druhé straně končí rychlý přechod do útoku centrem Grosickiho pouze do rukavic brankáře Michela.
39
Jenže právě po rohovém kopu přišla obrovská šance Angers! Do hlavičky se položil těsně za malým vápnem N´Doye a brankář Costil vytasil na brankové čáře vynikající zákrok, aby zachránil svůj tým.
38
Do střely se po dlouhém váhání nakonec levačkou opřel Mangani, ale sražený pokus rezultuje jen v rohový kop.
38
A sudí nakonec i nařídil přímý kop pro Angers.
37
Po centru z levé strany posunul N´Doye míč doprava na Manceaua, který podstoupil tvrdý střet s Baalem, po němž je právě Manceau s bolestivou grimasou ošetřován.
36
Přesto však v posledních minutách byla aktivita výhradně na straně Angers, leč k velkým příležitostem to nevedlo.
35
Andreu nyní ostře zajel na útočné polovině do Hunoua a dostal žlutou kartu.
34
Tentokrát byl Diédhiou nachytán v ofsajdu poté, co se odražený míč vracel zpět do pokutvého území Rennes.
33
Aktivita Angers stoupá, je tu další roh.
32
Tohle zase mohlo být nebezpečné v podání Angers. Od pravé postranní čáry odcentroval do vápna Manceau, našel tam Diédhioua, ale ten šel do tvrdého souboje s Gnagnonem a nakonec se míč od útočníka Angers odrazil za čáru. Vykopává proto Costil.
31
Na druhé straně si zase nabíhal za obránce na tečovaný balon Andreu, ale ten přece jenom o kus dříve doskákal do rukavic Costila.
30
Na druhé straně zase chybělo několik kroků Grosickimu k tomu, aby zachytil vysunutí Gourcuffa.
30
Toto však byla zajímavá akce. Andreu odcentroval z levé strany, míče se v pokutovém úzeí chopil N´Doye, leč jeho střela skončila pouze u Costila.
29
Rychlé nohy nyní ukázal Grosicki, který natáhl míč k pokutovému území, ale tam již Sia nenašel.
28
Po sražených centrech Capelliho a Manganiho zkusil štěstí stoper Thomas, byť s menšími problémy, ale přece si s jeho balonem nadvakrát poradil Costil.
27
Fotbalistům Angers stále moc nefunguje středová řada, dlouhé nákopy na Diedhioua se s úspěchem nesetkávají.
25
Většinu soubojů ve středu hřiště zatím vyhrávají fotbalisté Rennes. Teď to zase výborným zákrokem dokumentoval Fernandes.
24
Jsme zvědaví, jak moc odkryje tato branka karty utkání a zda se častěji do útoku dostanou i fotbalisté Angers.
22
Rennes právě vstřelilo branku!
Teď už to ale fotbalistům Rennes vyšlo! Na levé straně ideálně načasoval průnikovou přihrávku Baal, našel naběhnutého GIOVANNIHO SIA, který obešel brankáře Michela a vsunul míč z úhlu do odkryté branky!
21
Baal s Gourcuffem si zkoušeli vyměnit míč před pokutovým územím Angers, ale akce dopadla prakticky stejně jako všechny předchozí. Míč se odrazil na kopačky hostů.
20
Tlak Rennes pokračuje, N´Doye fauloval ve středu hřiště Fernandese a je tu další standardka.
19
Dlouhé minuty jsou nyní fotbalisté Rennes nastěhování před brankou, ale Siovu riskantní přihrávku před vápno hosté zase zachytili.
17
S centrem Grosickiho však hostující zadáci neměli žádný problém.
17
Sio na pravé straně odcentroval přes Thomase, kterého však zastoupil Andreu. Je z toho alespoň rohový kop pro Rennes.
16
Na druhé straně se po secvičeném signálu standardní situace dostal s míčem na kopačce do zajímavé pozice Andreu, ale jeho centr zadáci Rennes až před Costila nevpustili.
15
Po následném rohovém kopu se dokonce Gnagnon dostal k zakončení, ale zády k brance mířil patičkou docela dost mimo.
14
Domácí zatím hodně hrozí po levé straně. Tentokrát dostal míč do zajímavé pozice Grosicki, ale jeho centr zase stopeři Angers zablokovali.
13
Na druhé straně přišel pokus o vysunutí Diehioua, který si míč na hruď hezky zpracoval, ale pak jakoby nevěděl co s ním a přišel o něj.
11
Hunou se na levé straně hezky uvolnil, následně i odcentroval, ale našel jen hlavu Thomase. Z rohového kopu už domácí nic nevymysleli.
11
Dopředu se pak řítil Diedhiou, ale předkopl si balon hodně před sebe a nedostihl ho.
10
Hosté se však ubránili a do brejku se řítil Santamaria, každopádně i on velmi záhy balon ztratil.
8
Tečovaný pokus v podání Sii byl zablokován na rohový kop.
6
S rozehrávkou nyní vypomohl i brankář Costil, který zachytil dlouhý míč na polovinu Rennes a rozehrál.
3
V úvodních minutách jsme zatím žádný vzruch neviděli, oba týmy drží míč mezi svými zadáky.
1

Stade Rennais FC: Costil – Danzé, Gnagnon, Mendes, Baal – Grosicki, G. Fernandes, André, Hunou – Gourcuff, Sio.
Náhradníci: Gertmonas – Erasmus, Henrique, Armand, Figueiredo, Diakhaby, Janvier.

Angers SCO: Michel – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye, Santamaría, Mangani – Sunu, Diédhiou, Capelle.
Náhradníci: Mandrea – Pavlović, Wissa, Pepe, Tait, Saihi, Saïss..
Poslední vzájemné zápasy

Rennes – Angers 2:0
Rennes – Angers 1:0
Angers – Rennes 0:2
Rennes – Angers 1:1
Rennes – Angers 3:2
Stade Rennais FC hraje v této sezoně velmi dobře. Domácí celek má na svém kontě už 20 bodů a při skóre 13:16 se nachází na pátém místě. Z posledních pěti zápasů domácí třikrát vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli, a to když v poslední kole nestačili na PSG, kde padli 0:4.

Angers SCO na tom také nejsou špatně. Hostující celek zatím vybojoval 17 bodů a v tabulce se nachází na desáté pozici. Z posledních pěti zápas celek Angers dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval a jednou prohrál. Naposledy porazil 1:0 Lille.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská nejvyšší soutěž má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Rennes a Angers. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.