To je z mé strany vše, příště na počtenou!
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:11.
Je dobojováno! V první půli toho kromě vyloučení hostujícího gólmana Johnssona příliš zajímavého k vidění nebylo, po změně stran ale bylo o zábavu postaráno! Hosté se ujali vedení pár minut po začátku druhé půle poté, co se z penaltového puntíku prosadil Jimmy Briand. O deset minut později však rovněž z penalty vyrovnal Martin Braithwaite a Jimmy Durmaz hned minutu na to dokonal obrat! V závěru už si Toulouští pohlídali svůj náskok s přehledem a nutno říct, že zvítězili zcela zaslouženě.
90+3
90+3
Nill De Pauw naprosto zbytečně zajel po ztrátě míče do Cafara a za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
90+2
Poté byl ale od balonu odstaven důsledným Fernandem Marçalem De Oliveirou, Guingampští tak budou zakládat jednu ze svých posledních akcí. Dodávám, že sudí Hamel nastavil tři minuty!
90+1
Střídající Mathieu Cafaro, jenž ještě nemá na dresu ani svou jmenovku, nyní vybojoval další vhazování pro svůj tým poblíž rohového praporku.
90
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Martin Braithwaite, přichází Mathieu Cafaro.
89
Neúnavný Martin Braithwaite se vydal do dalšího rychlého protiútoku a o míč ho nakonec na poslední chvíli připravil vracející se Christophe Kerbrat.
88
Alexis Blin to přehnal s důrazem ve středu hřiště a za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
87
Hosté se ani v závěru utkání k žádným příležitostem nedostávají, vše nasvědčuje tomu, že všechny tři body zůstanou v Toulouse.
86
Ten byl nakonec setsakramentsky nebezpečný! Braithwaiteovu odraženou střelu dokonce Ola Toivonen dorazil do sítě, to už byl ale švédský legionář v ofsajdu.
84
Blasův centr z levé strany nikoho v červeném dresu nenašel a domácí už zakládají další protiútok.
83
Střídající Jessy Pi to zkusil z uctivé vzdálenosti, jeho projektil z dobrých pětadvaceti metrů ale skončil až mezi diváky.
82
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jimmy Durmaz, přichází Jessy Pi.
81
To byla solidní šance domácích! Po přihrávce Edouarda se ve skvělé palebné pozici ocitl Martin Braithwaite, jenž však ve skluzu nedokázal skákavý balon trefit!
80
Sorbonův dalekonosný nákop skončil v zámezí, následovat bude pouze odkop od Lafontovy svatyně.
79
Střídající Ludovic Blas se zjevil na hranici pokutového území a ještě se pokusil nacentrovat míč do předbrankového prostoru, tam stál ale poctivý Braithwaite, který odkopl kulatý nesmysl do bezpečí.
77
Steeve Yago, který už má žlutou kartu, by si měl dávat větší pozor, domácí zadák totiž nyní naprosto zbytečně fauloval Deauxe.
76
Issiaga Sylla bezmocně mává rukama poté, co mu byl odpískán nedovolený zákrok na Salibura, hosté budou mít spoustu času na rozehrávku poblíž středového kruhu.
75
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Moustapha Diallo, přichází Nill De Pauw.
73
Zatím tomu ale nic nenasvědčuje, Jimmy Durmaz na pravém křídle vybojoval autové vhazování a domácí se poté uchýlili ke kombinaci na polovině hřiště.
72
Zhruba dvacet minut před koncem jsou toulouští fotbalisté i nadále jasně aktivnější, nechme se překvapit, zdali budou mít hosté o deseti šanci na zvrat...
71
Dánský legionář se ale nevzdal a o chvilku později se dostal k další střele, která už byla o poznání nebezpečnější, míč ale nakonec o pár metrů minul levou tyč.
69
Martin Braithwaite při pokusu o zakončení uklouzl, jeho pokus tak k Guivarchově svatyni ani nedoputoval a defenzíva En Avantu odkopla míč do bezpečí.
68
Moustapha Diallo byl na trávník ostře povalen střídajícím Edouardem, hra je tak přerušena a hosté budou mít spoustu času na rozehrávku.
67
Stadionem se ozývá zpět nyní již světoznámé hymny "Will Grigg's on Fire!". Toulouští příznivci měli ještě před pár minutami svěšené hlavy, nyní jsou ale v bezbřehé euforii.
65
Toulouse právě vstřelilo branku!
Tak to je neuvěřitelné, pouhou minutu po Braithwaiteově trefě domácí udeřili znovu! Jacques François Moubandje se po levé straně dostal až do šestnáctky a přesnou přihrávkou našel v předbrankovém prostoru JIMMYHO DURMAZE, jenž se nemýlil!
64
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Yann Bodiger, přichází Odsonne Edouard.
64
MARTIN BRAITHWAITE poslal míč suverénně do středu brány, Théo Guivarch byl zcela bez šance. Máme vyrovnáno!
63
Dalším potrestaným je Yann Bodiger.
62
Nejvíce se v této strkanici činil Moustapha Diallo, jenž tak nevyvázl bez žluté karty.
61
Exekuce penalty se ujme Martin Braithwaite, stále ale musí čekat, poněvadž se mimo záběr kamery strhla hromadná strkanice!
60
Salibur, na nějž byl paradoxně odpískán předchozí penaltový zákrok, nyní poslal k zemi unikajícího Steeva Yaga a sudí Hamel mu navíc udělil žlutou kartu.
59
Penalta pro Toulouse!
58
Guingampští fotbalisté ale o balon rychle přišli a hráči ve fialových dresech už po pravém křídle zakládají další rychlý protiútok.
57
Martinu Braithwaiteovi míč nečekaně odskočil a dánský legionář se ho poté dotkl rukou, hra je pochopitelně přerušena.
55
Domácí se pokoušejí o rychlou odpověď a znovu kombinují na soupeřově polovině, do zakončení se však svěřenci kouče Dupraze zatím nedostali.
54
Guingamp právě vstřelil branku!
No a JIMMY BRIAND to udělal parádně – střelou přesně k levé tyči vykoupal o generaci mladšího Lafonta, v oslabení hrající Guingamp se tak dostává do vedení!
53
Domácí fotbalisté ještě protestují u rozhodčího, na penaltový puntík si zatím balon staví zkušený Jimmy Briand.
52
Penalta pro Guingamp! Alban Lafont ve vlastním pokutovém území poslal nedovoleně k zemi unikajícího Salibura a za svůj zákrok navíc dostal žlutou kartu.
50
Yann Bodiger si při pokusu o dostání míče pod kontrolu pomohl rukou, hráči En Avantu tak budou mít spoustu času na rozehrávku z vlastní poloviny hřiště.
49
Na pravém křídle se otevřela dálnice volného prostoru po Ikokua, jenž přenechal míč střídajícímu Blasovi, ale jeho přízemní pokus skončil přímo v Lafontově náruči.
48
Steeve Yago nevěřícně kroutí hlavou poté, co ho Fernando Marçal De Oliveira hraničním zákrokem zastavil ve vlastním pokutovém území a tento zákrok na domácího záložníka mu prošel.
47
Proti přesile hrající Guingamp se hned v úvodu druhé půle zatáhl hluboko na vlastní polovinu, domácí fotbalisté se okamžitě po rozehrávce ve středovém kruhu usadili na útočné polovině.
46
Druhý poločas začne ve 21:03, tak si to nenechte ujít!
Úvodní pětačtyřicetiminutovka je za námi. Zatímco hosté do ní vstoupili s ryze defenzivní taktikou, fotbalisté Toulouse se alespoň snažili útočit, z jejich snahy ale prakticky žádné nebezpečí pro hosty nepramenilo. En Avant však dohrává o deseti, v oslabení hraje poté, co se nechal hloupě vyloučit brankář Johnsson.
45+3
45+2
V samotném závěru první půle vybojoval Jimmy Durmaz ještě jeden rohový kop pro Toulouse, centr na vzdálenější tyč ale zamýšleného adresáta Diopa nenašel.
45+1
Issiaga Sylla se pokusil najít dalekonosným nákopem rozběhnutého Toivonena, to mu ale nevyšlo a následovat bude pouze odkop od guingampské svatyně.
45
Hlavní arbitr Hamel nastavil nad základní časový rámec první půle dvě minuty!
45
Exekuce nařízeného přímého kopu se ujal Lucas Deaux, jenž se pokusil zakončit přímo, jeho pokus ale proletěl vysoko nad břevnem Lafontovy svatyně.
44
Vracející se Steeve Yago povalil unikajícího Salibura, za což po zásluze vyfasoval žlutou kartu.
42
Z nařízeného přímého kopu už žádné nebezpečí pro hosty nepramenilo, balon k zamýšlenému adresátovi Braithwaiteovi vůbec nedoletěl.
41
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Thibault Giresse, přichází Théo Guivarch.
40
Na střídačce En Avantu už se rozcvičuje náhradní gólman Théo Guivarch, jenž se za pár okamžiků podívá na hřiště. Kdo mu uvolní místo?
39
Tak to je pořádná komplikace pro Guingamp! Karl-Johan Johnsson se dotkl míče daleko za hranicí vlastního pokutového území a sudí ho poslal předčasně pod sprchu!
38
Hra je hodně rozkouskovaná a plná nepřesností, s blížícím se koncem prvního poločasu na výraznější šance stále čekáme.
37
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Ludovic Blas.
35
Alban Lafont následně odkopl míč daleko za půlící čáru, tam se ho ale ujali zadáci Guingampu.
34
Guingampští fotbalisté se po nějaké době usadili na útočné polovině, jenže po centru Fernanda Marçala De Oliveiry už se k míči nikdo v červeném dresu nedostal.
32
Toulouští příznivci nyní reklamují ruku jednoho z hostujících hráčů v pokutovém území, sudí Hamel byl ale opačného názoru a hra plyne vesele dál.
31
Půlhodina hry je za námi a na větší šanci stále čekáme. Domácí jsou aktivnější, nicméně En Avant se skvěle brání.
29
Toulouská defenzíva odvrátila centr z pravé strany pouze k JordanU Ikokovi, jenž se do balonu opřel z voleje, jeho dělovka z dobrých pětadvaceti metrů ale proletěla vysoko nad.
28
Marcus Regis Coco si nedokázal zpracovat míč poblíž pravé postranní čáry a svěřenci kouče Dupraze už zakládají další protiútok.
27
Jimmy Durmaz nehezky zajel do Jordana Ikoka a může být rád, že z toho vyvázl bez karetního trestu. Hosté budou mít nyní spoustu času na rozehrávku ze středu hřiště.
26
Z uctivé vzdálenosti se do balonu opřel Alexis Blin, jeho projektil však vcelku výrazně minul pravou tyč Johnssonovy svatyně.
24
Issiaga Sylla byl o chvilku později povalen na zem, Toulouští si tak rozehrávku v klidu zopakují.
23
Toulouští vybojovali míč ve středu hřiště a Jimmy Durmaz se okamžitě vydal kupředu, poměrně rychle ale o balon přišel.
21
Ve všech utkáních Ligue 1 s výkopem od 20:00 je skóre stále bezbrankové, v tom námi sledovaném je zatím nouze i na šance.
20
Moubandjeho přízemní centr byl Ikokem zblokován do autu, fialovobílí však poté o míč zase přišli.
19
Toulouští fotbalisté jsou v dosavadním průběhu zápasu aktivnějším týmem, zatím se jim ale nedaří vytvořit si souvislejší tlak.
17
Z něj ale žádné nebezpečí pro Johnssona nepramenilo a fotbalisté Guingampu mohou v klidu založit protiakci
16
Yann Bodiger naprosto zbytečně povalil k zemi Marcuse Regise Coca, hosté ale poté o míč rychle přišli a Durmaz poté vybojoval rohový kop pro Toulouse.
14
Marcus Regis Coco přišel o míč poblíž rohového praporku, nařízeného vhazování pro domácí se ujme Steeve Yago.
13
Alban Lafont ukryl ve své moci dalekonosný nákop z pravé strany a okamžitě rozehrál protiakci Toulouse, ta ale k ničemu převratnému nevedla.
11
Centr na bližší tyč skončil pouze na hlavě Jérémyho Sorbona, svěřenci Pascala Dupraze budou mít ještě k dispozici vhazování.
10
Akce Jimmyho Durmaze sice k ničemu nevedla, odraženého míče se ale zmocnil Yann Bodiger, jehož ránu z dobrých dvaceti metrů Johnsson vyrazil na roh!
9
Ikokův centr z pravé strany skončil bezpečně skryt v náruči teprve sedmnáctiletého Lafonta, jenž okamžitě poté založil protiakci Toulouse.
8
Po nepovedené akci Toulouse skončil kulatý nesmysl v autu, nařízeného vhazování pro hosty se ujme Fernando Marçal De Oliveira.
6
Domácí příznivci reklamují ruku jednoho z hráčů Guingampu v pokutovém území, Christophe Kerbrat si ovšem počínal čistě.
5
Toulouští fotbalisté měli k dispozici rohový kop, Toivonenův centr z pravé strany ale nikoho ve fialovobílém dresu nenašel.
3
Martin Braithwaite se vydal kupředu po pravém křídle, dánský útočník Toulouse však byl čistým způsobem odstaven od míče.
2
Na Stadium Municipal si dnes našla cestu velmi slušná návštěva, kromě sektoru za jednou z branek jsou tribuny prakticky zaplněné.
1

Toulouse FC: Lafont – Diop, Jullien, Sylla, Yago – Moubandje, Durmaz – Bodiger, Blin, Braithwaite – Toivonen.
Náhradníci: Goicoechea – Pi, Cafaro, Edouard, Sirieix, Musavu-King, Michelin.

EA Guingamp: Johnsson – Marçal De Oliveira, Kerbrat, Sorbon, Ikoko – Diallo, Giresse, Deaux – Regis Coco, Briand, Salibur.
Náhradníci: Guivarch – Angoua, Sankoh, Privat, Blas, Mane, De Pauw.

Rozhodčí: Hamel – Boutry, Lang.
EA GUINGAMP

To En Avant prožívá parádní vstup do nového ročníku a spolu s nováčkem z Mét v úvodu sezóny pořádně prohání největší favority soutěže. Guingamp je momentálně pátý a stále ještě nenašel přemožitele, v minulém kole ale svěřenci kouče Kombouare ztratili dva body po remíze 1:1 s Montpellierem. Jak se jim bude dařit na hřišti jedenáctého Toulouse? Sledujte náš přenos a nic vám neuteče!
TOULOUSE FC

Na loňskou sezónu by v Toulouse chtěli co nejrychleji zapomenout, tradiční klub se totiž v Ligue 1 zachránil až v posledním kole. V probíhajícím ročníku jsou na tom fialovobílí o něco lépe, svěřenci Pascala Dupraze jsou momentálně na jedenácté příčce tabulky se ziskem pěti bodů. V minulém kole ale Toulouští trochu překvapivě padlo na hřišti Bastie, tak se nechme překvapit, zdali se jim proti Guingampu povede lépe.
Hezký večer všem fotbalovým příznivcům! Co nejsrdečněji vás vítám u sledování duelu pátého kola francouzské Ligue 1, v němž TOULOUSE FC před vlastními příznivci přivítá EA Guingamp. Začínáme ve 20 hodin, tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.