Troyes - Lorient | ONLINE | 25.5.2017 20:45 | Ligue 1 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Domácí fotbalisté vedli díky brance Darbiona. Následně osm minut před koncem druhého poločasu vyrovnal Waris. Domácím vedení vrátil v nastaveném čase Nivet, který tento duel rozhodl.
90+3
Konec zápasu.
90+3
Žlutou kartu dostává Mickaël Ciani (FC Lorient).
90+2
Žlutou kartu dostává Jonathan Tinhan (ESTAC Troyes).
90+1
Troyes právě vstřelilo branku!
Domácí vedou! Fanoušci jsou v extázi, ránou ze střední vzdálenosti se prosazuje k bližší tyči nikým nehlídaný BENJAMIN NIVET.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, zda se bude nastavovat nějaký čas.
89
Žlutou kartu dostává Jimmy Giraudon (ESTAC Troyes).
88
Hosté se nyní probojoval i do zajímavé střelecké pozice, domácí obrana si tak tak dokázala poradit.
87
Mamadou Samassa uvede míč do hry dlouhým výkopem, sledujeme rychlý fotbal, který se musí fanouškům líbit.
86
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Alois Confais, přichází Jérémy Cordoval.
85
Domácí fanoušci se po delší době dostali ke slovu, hlasitě podporují své oblíbence, kteří se pokouší získat vedení zpět na svou stranu.
84
Jednu z mála šancí ve druhém poločase dokázal hostující celek proměnit, a tak nyní musí hrát domácí, kteří přišli o těžce získaný náskok.
82
Lorient právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. V posledních deseti minutách zápasu se domácí fotbalisté dopustili velké chyby na polovině hrací plochy. Přišli o míč, a tak hrál MAJEED WARIS. Ten se následně dostal do zakončení a celkem snadno překonal brankáře soupeře. Asistence: Benjamin Moukandjo.
81
Deset minut před koncem rozehrávají hosté rohový kop, ale centr před branku kryje gólman.
80
Xavier Thiago se dostal ve středu hrací plochy k míči, hostující brankář byl mimo své obvyklé postavení, a tak domácí fotbalista zkoušel trefit odkrytou část branky, minul.
79
Cafú se dopustil hodně zbytečného útočného faulu, a tak volný kop od své branky rozehrávají domácí hráči.
78
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Arnold Mvuemba, přichází Cafú.
77
Velké šance nyní nedokázali hosté proměnit, Troyes stále vede o jednu branku, zadní řady domácích mají nyní více práce, než by bylo vhodné.
76
Rohový kop budou rozehrávat domácí. Centr se snesl přesně před branku, následně se hosté dvakrát dostali ke střele. Oba pokusy byly zablokované. Velmi dobrá práce obrany.
76
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Samuel Grandsir, přichází Jonathan Tinhan.
74
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí stále drží jednobrankové vedení a to platí i po nepovedené ráně Walida Meslouba.
73
FC Lorient zlepšil svou hru, důrazněji hraje v osobních soubojích, což se projevuje ve změně obrazu hry.
72
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Stéphane Darbion, přichází Xavier Thiago.
71
Hosté pokračují v aktivní hře a domácí celek se nyní musí bránit tlaku soupeře. Romain Philippoteaux vypálil mimo branku.
70
Arnold Mvuemba rozehrával volný kop, ale jeho pokus dokázala celkem snadno zablokovat zeď.
69
Troyes není nechali soupeři poněkud více prostoru, čehož dokázal využít ke střele záložník Walid Mesloub. Jeho rána však byla zablokovaná.
68
Wesley Lautoa hrál velmi dobře pozičně, a tak nemohl ESTAC rozehrát bleskovou akci. Sledujeme takticky vedenou bitvu.
67
Tristan Dingomé se zapojil do kombinace domácího celku na polovině hrací plochy, ale o míč přišel. Nyní se hosté snaží hrát aktivně a něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně hledají cestu cestičku, kterou se probojovat do zakončení.
65
Žlutou kartu dostává Johann Obiang (ESTAC Troyes). Domácí hráč vidí žlutou kartu za hodně zbytečný faul na polovině hrací plochy.
65
Domácí celek se pokouší hrát aktivně, ale tu a tam se zákroky hráčů Troyes pohybují na hraně a někdy i za ní.
64
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Benjamin Jeannot, přichází Benjamin Moukandjo.
63
Vincent Le Goff rozehrával autové vhazování, hledal lépe postaveného spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost i razanci.
62
Mnoho střeleckých pozic k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Nikdo totiž nechce chybovat.
61
Po nepřesné akci se míč dostal k domácímu brankáři, který se rychle rozhodl pro rozehrávku na polovinu hrací plochy.
59
Po delší době se domácí fotbalisté dostlali na útočnou polovinu, kde se snaží něco vymyslet, ale zatím marně hledají cestu do další střelecké pozice. Jednobrankový jejich náskok stále platí.
57
Hostující celek se po trpělivé pasáži probojoval do střelecké pozice, Benjamin Jeannot byl sice tísněn hned dvěma soupeři, ale i tak dokázal vypálil a pořádně vystrašil brankáře, který zasahovat nemusel.
56
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Jimmy Cabot, přichází Walid Mesloub.
55
Hraje se zejména na polovině hrací plochy, následně se do zakončení z velké dálky dostali hosté, ale rána končí mimo branku.
54
Mathieu Peybernes rozehrával akci svého celku, ale jeho přihrávka na rozběhnutého hráče nebyla dostatečně přesná.
53
Domácí brankář uvedl míč do hry dlouhým výkopem, Sledujeme pasáž hry, v níž má hostující celek více ze hry.
52
Mickaël Ciani parádně hlavičkoval, domácí Mamadou Samassa senzačně dokázal míč vyrazit na rohový kop. S ním si dokázala obrana Troyes tak tak poradit. Směr hry se otáčí.
50
Po delší době registrujeme střelu na branku, do zakončení se dostal domácí záložník Stéphane Darbion, ale důrazněji se neprosadil.
49
Stéphane Darbion vedl bleskovou akci domácích, ale do zakončení se on ani jeho spoluhráč nedostal.
47
Benjamin Jeannot se dostal ke střele přes obránce, jeho pokus byl tečovaný na rohový kop. Následně si domácí obrana dokázala poradit jen za cenu dalšího rohu.
46
Fotbalisté obou týmů hrají ve stejných sestavách jako v poločas prvním.
46
Zápas, ve kterém domácí vedou o jednu branku, pokračuje druhým poločasem.
46
Začal druhý poločas.
Domácí fotbalisté po prvním poločase vedou o jednu branku, prosadil se povedenou střelou Stéphane Darbion. Do kabiny tak odchází Troyes spokojenější.
45+1
První poločas skončil.
45+1
Nastavovat se bude ještě jedna minuta.
45
Uvidíme, kolik se bude nastavovat nad rámec prvních pětačtyřiceti minut.
45
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, domácí celek hraje zkušeně, má míč pod kontrolou, nikam se nežene. Chce dohrát v poklidu daleko od své branky.
43
Mamadou Samassa uvede míč do hry dlouhým odkopem od své branky. Konec prvního dějství se nezadržitelně blíží.
41
FC Lorient se jen těžko dostává do střeleckých pozic. Domácí defenziva hraje velmi dobře, nedává soupeři prostor na zakončení.
40
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, sledujeme rychlý fotbal, více ze hry mají domácí, kterým se podařilo vstřelit vedoucí branku zápasu.
39
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, obrana Lorientu hraje nyní pozorně.
37
Troyes právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává na konci prvního poločasu, Samuel Grandsir se dostal ke střele, jeho pokus brankář Benjamin Lecomte dokázal vyrazit jen před sebe a na ránu STÉPHANE DARBIONA už byl krátký. Bez asistence.
36
Troyes hraje aktivně, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
35
Adama Niane se po nepříliš povedeném centru spoluhráče dostal k hlavičce, ale branku trefit nedokázal. Míč tečoval špatným směrem.
34
Adama Niane se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný a k dorážce se nikdo z domácích nedostal.
32
Volný kop mají k dispozici po domácím faulu hosté. Střílený centr před branku propadl až k brankáři, který si celkem snadno dokázal poradit s nepovedeným pokusem.
31
Žlutou kartu dostává Alois Confais (ESTAC Troyes).
29
Stéphane Darbion se hodně zlobil na rozhodčího, podstoupil tvrdý souboj v předbrankovém prostoru, ale podle sudího vše v pořádku, hra pokračuje dál. Charles Traoré (Troyes)
27
K vidění je velké množství nepřesností na obou stranách, nějakou výraznější šanci jsme pěkně dlouho neviděli. Tvrdě se bojuje o každý metr hrací plochy.
26
Karim Azamoum zkoušel vybojovat míč hluboko v útočném pásmu, ale hostující hráč udělal kličku, kterou jeho protihráč nečekal, a tak akce hostů pokračuje.
25
Stéphane Darbion vyhrál souboj s Mickaëlem Cianim, a tak domácí celek hraje na útočné polovině. Sledujeme tvrdý fotbal, ani jeden celek nechce chybovat.
23
Mathieu Peybernes hledal dlouhým pasem spoluhráče, ale jeho pas postrádal přesnost.
21
Johann Obiang zastavil bleskový výpad soupeře, a tak domácí brankář zasahovat nemusel, akce Lorientu končí nepřesností.
20
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme rychlou hru, domácí fanoušci vytvářejí dobrou atmosféru, které by pomohl vstřelený gól.
19
Sledujeme silový fotbal, k vidění je mnoho osobních soubojů, vyložené střelecké pozice jsou nedostatkovým zbožím.
18
Samuel Grandsir přišel na obranné polovině o míč, a tak hrají hosté. Vincent Le Goff vybojoval balon a hledal spoluhráče před brankou, ale pas nebyl přesný.
17
Snadná práce pro brankáře hostů, Benjamin Lecomte měl volný výhled, mezi ním a míčem nikdo nebyl, a tak mohl snadno zastavit nevýrazný střelecký pokus.
15
Christophe Hérelle dlouhý míč nedokázal zastavit, ale balon byl tečovaný. Johann Obiang vhazuje. Našel ale jen soupeře.
14
Nyní hosté mají míč pod kontrolou na své polovině, nikam se neženou a čekají na chybu soupeře. Ta zatím nepřichází.
13
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na hrací ploše, po krátkém ošetření pokračuje v zápase.
11
Tristan Dingomé vrací brankáři, který rozehrává na obránce na druhé straně.
10
Alois Confais to vzal na sebe, naběhl si na přihrávku, ale poskakující míč nedokázal přesněji zpracovat a následně vypálit.
8
Stéphane Darbion se zkoušel probojovat do zakončení, ale jeho akci zastavil hostující Steven Moreira, který zablokoval střelu.
7
Domácí hrají aktivně, nyní ale ve středu hrací plochy vypustili několik osobních soubojů, což se projevilo na obrazu hry. Hosté vycítili šanci.
6
Nyní se hosté zkusili probojovat na útočnou polovinu, akci vedl Romain Philippoteaux, ale bleskově k němu přistoupili domácí, a tak bylo po akci.
5
Johann Obiang vhazoval na útočné polovině, následně se do zakončení dostal záložník Tristan Dingomé, ale jeho pokus mířil mimo branku. Následuje odkop gólmana.
4
Adama Niane se probojoval do další dobré střelecké pozice, i tentokrát si dokázal brankář Benjamin Lecomte poradit s pokusem soupeře.
3
Domácí celek hrající ve tmavých dresech má více ze hry, do zápasu vstoupil aktivně.
1
Wesley Lautoa nedokázal zastavit akci soupeře, a tak musel Benjamin Lecomte zasahovat. První vážnější akce zápasu.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

ESTAC Troyes: Samassa – Azamoum, Confais, Darbion, Dingomé – Giraudon, Grandsir, Hérelle, Niane – Nivet, J. Obiang.
Náhradníci: Zelazny – Cacérès, Cordoval, Martial, Thiago, Ch. Traoré, Tinhan.

FC Lorient: Lecomte – Cabot, Ciani, Jeannot, Lautoa – Le Goff, Moreira, Mvuemba, Peybernes – Philippoteaux, Waris.
Náhradníci: Delecroix – Cafú, Bellugou, Koffi, Mesloub, Moukandjo, Z. Touré..
První barážový zápas začne ve 20:45 a my budeme samozřejme u toho, tak si to nenechte ujít, protože si myslím, že se máme na co tešit.
FC Lorient nezažil dobrou sezonu. Trápil se, nedařilo se mu a nakonec obsadil 18. místo a putoval tak do baráže. Hostujícímu celku chybel jeden bod, aby se zachránil, ale nakonec v posledním kole jen remizoval doma s Bordeaux a musel tak do ošidné baráže.
ESTAC Troyes hrál velmi dobře v Ligue 2, kde nakonec obsadil třetí místo. Nasbíral 66 bodů, což bylo stejne jako druhý Amiens, ale ten mel lepší vzájemné zápasy a do Ligue 1 tak postoupil přímo, naopak Troyes putoval do baráže. Domácí spoléhali celou sezonu hlavne na Nianeho, který nastřílel 23 branek a byl nejlepším střelcem Ligue 2. Velký zájem o nej má i nekolik celků z Ligue 1, takže pokud by celek Troyes nepostoupil, tak o svého střelce nejspíše přijde.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ve Francii je na programu dvojzápas o jedno místo v Ligue 1. Zahrají si o nej druholigový Troyes a prvoligový Lorient. Mírným favoritem je hostující celek, ale je jasné, že to nebude mít vůbec jednoduché.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
18. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Paris SG 16 13 0 3 35:9 39
2. Marseille 18 10 5 3 26:20 35
3. Lille 18 9 4 5 23:16 31
4. Nantes 18 9 2 7 16:16 29
5. Reims 17 7 6 4 15:9 27
6. Rennais 16 8 3 5 22:17 27
7. Bordeaux 17 7 5 5 28:20 26
8. Lyon 17 7 4 6 28:16 25
9. Monaco 17 7 4 6 26:25 25
10. St. Etienne 17 7 4 6 21:23 25
11. Angers 18 7 4 7 20:23 25
12. Montpellier 18 6 6 6 22:19 24
13. Nice 18 7 3 8 25:27 24
14. Stade Brest 18 5 7 6 21:20 22
15. Štrasburk 17 6 3 8 20:23 21
16. Dijon 18 4 5 9 12:20 17
17. Amiens 17 4 5 8 20:32 17
18. Metz 18 3 7 8 15:26 16
19. Nîmes 17 2 6 9 12:29 12
20. Toulouse 18 3 3 12 19:36 12
Články odjinud