Ligue 1 - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štrasburk : Caen - 28. listopadu 2017   19:00

0:0
(0:0)
Caen
Caen
Štrasburk
Kamara – Lala, Mangane, B. Koné, Seka – Gonçalves (64. Blayac), Aholou, Liénard – Martin (87. Saadi) – Da Costa (73. Sacko), Terrier.
Oukidja – Grimm, Sacko, Saadi, Blayac, Bahoken, Salmier.
Jochem – Annonier, Jeanne
Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk
Caen
Vercoutre – Guilbert, Genevois, Djiku, Mbengue – N'Kololo, Sankoh, Féret (60. Aït Bennasser), Avounou (71. Armougom) – Santini, Rodelin.
Samba – Armougom, Deminguet, Diomandé, Delaplace, S. Peeters, Aït Bennasser.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou, což je výsledek, který se asi dal očekávat. Nicméně sledovali jsme poměrně zajímavé utkání, kterému nechyběl náboj nebo i nějaké ty šance. Bohužel, gólu jsme se dnes nedočkali a po závěrečném hvizdu se z hlediště Stade de la Meinau ozýval pískot, domácí tým, ligový nováček, potřebuje body jako sůl.
90+3'
90'
Rozhodčí ještě nastaví tři minuty, čas na vstřelení rozhodujícího gólu tak ještě nějaký je.
87'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Jonas Martin, přichází Idriss Saadi.
86'
Po krátké odmlce se domácí dostávají na útočnou polovinu.
85'
Pět minut do konce základní hrací doby, dočkáme se nějakého gólu? Před okamžikem k němu měli blízko hosté, ale skóre se stále nemění...
84'
Největší šance druhého poločasu a druhá gólová šance hostů! Ronny Rodelin (Caen) však z pravé strany orazítkoval pouze břevno domácí branky.
83'
Další rohový kop Caen, hosté znovu rozehrají z levé strany, míč si tentokrát bere Yoel Armougom (Caen).
82'
Do zakončení se ale dostali hosté, střela Rodelina však byla zablokována, jako většina pokusů dnes.
80'
Žlutou kartu dostává Bakary Koné (RC Štrasburk Alsace).
80'
Na polovině Caen vybojovali nyní domácí autové vhazování z pravé strany, z místa, odkud již lze dohodit do vápna soupeře.
79'
Hosté se ale rychle dostali k míči a v posledních minutách jsou to oni, kdo má optickou převahu.
78'
Bingourou Kamara (Štrasburk) má míč ve své náruči a rozehrává, míč končí na polovině Caen.
77'
Youssef Aït Bennasser (Caen) rozehrál, ale nepřesně, míč odkopl první bránící hráč Štrasburku do autu.
76'
Rohový kop pro Caen, míč si u levého rohového praporku staví Youssef Aït Bennasser.
75'
Poslední čtvrthodina hry před námi, utkání spěje k výsledku, který se dal před začátkem zápasu očekávat.
73'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Nuno Da Costa, přichází Ihsan Sacko.
71'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Bel Durel Avounou, přichází Yoel Armougom.
70'
Štrasburk zkusil rychlou rozehrávkou zaskočit soupeře, ten se ale ubránil, byť za cenu rohu. Z něho se ale domácí prosadit nedokázali.
69'
Hra přerušena, po faulu Djikua na polovině Caen, domácí budou moci rozehrávat od půlící čáry.
68'
Ronny Rodelin (Caen) ztratil míč, ale domácí hráč ho odkopl pouze do autu, hosté vhazují z levé strany, na útočné polovině.
67'
Útočná akce domácích ale končí faulem Martina Terriera, míč pro Caen.
66'
Hraje se na polovině Caen, domácí vhazují z levé strany.
64'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Anthony Gonçalves, přichází Jérémy Blayac.
63'
Jonas Martin (Štrasburk) centruje z levé strany, míč ale končí vedle branky Caen, není to ani rohový kop.
62'
Statistika držení míče – 55% : 45%.
60'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Julien Féret, přichází Youssef Aït Bennasser.
59'
Anthony Gonçalves (Štrasburk) nyní zbytečně dlouho držel míč na pravé straně, až o něho, v souboji s dvěma bránícími hráči Caen, přišel.
58'
Nyní se již ale píská faul bránících borců Caen, to znamená jediné, rozehrávku domácích na polovině soupeře, je to ale daleko od branky Vercoutreho.
57'
Anthony Gonçalves (Štrasburk) upadl s míčem před vápnem Caen, ale bez cizího zavinění, zde nemohlo jít o faul, domácí ale opět získávají míč.
56'
Na konci útočného snažení je střela z pravé strany, uvnitř vápna, kdy ale Ronny Rodelin (Caen) netrefil branku Štrasburku.
55'
Rohový kop pro Caen, Julien Féret rozehraje z pravé strany.
54'
Hosté vhazují z pravé strany, na útočné polovině.
53'
Odkop od branky domácího týmu, Romain Genevois (Caen) ale získal míč pro svůj tým.
51'
Žlutou kartu dostává Romain Genevois (SM Caen).
50'
Jonas Martin (Štrasburk) ztratil míč, hosté zkusili rychlý protiútok, který ale nevyšel.
49'
Adama Mbengue (Caen) zkusil z levé strany odcentrovat, ale místo toho byla spíše nepřesná střela, která končí mimo branku Štrasburku.
48'
Ronny Rodelin (Caen) ztratil před pokutovým územím soupeře míč, ale jeho spoluhráči zabojovali a získali ho zpět.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
Je za námi první poločas, který nabídl zajímavý fotbal, oba týmy hrály pohledný útočný fotbal, ale ani jednomu se nepodařilo skórovat. Oba týmy si také vytvořily jednu gólovou šanci, ale ani jednu nedokázaly využít.
45+2'
45+1'
Pokračuje se ve hře, domácí rozehráli volný kop, ale znovu bez úspěchu.
45'
Žlutou kartu dostává Alexander Djiku (SM Caen).
44'
Jeden z hráčů Štrasburku zůstává u půlící čáry, na polovině Caen, na trávníku a musí být ošetřován.
43'
Největší šance hostů, v závěru první půli, kdy Ivan Santini (Caen) trefil z levé strany tyč, od níž se míč odrazil pryč od branky!
42'
Dimitri Liénard (Štrasburk) rozehrál a i z velké dálky to zkusil na branku, kterou ale přesto o nějaký ten metr netrefil.
41'
Štrasburk nyní získal standardku na polovině soupeře, je to ale daleko od branky.
40'
Začala poslední pětiminutovka prvního poločasu, Rémy Vercoutre (Caen) poslal míč znovu do hry z vlastního vápna.
39'
Vypadá to, že celou věc posoudí tak, že nešlo o faul a bude to míč rozhodčího.
38'
Hlavní sudí Jochem nyní přerušil hru poté, co se dva hráči srazili hlavami v souboji o míč, před vápnem Caen.
37'
Jordan N'Kololo nyní může litovat, že před ním vracející obránce Štrasburku dokázal odkopnout míč, ve vápně domácího týmu!
35'
Ronny Rodelin (Caen) rozehrál, napálil míč na branku, ale přímo do míst, kde stál Rémy Vercoutre (Caen).
34'
Nyní se hostům nabízí výhoda volného kopu ze vzdálenosti zhruba osmadvaceti metrů od branky Štrasburku.
32'
Nuno Da Costa (Štrasburk) znovu u míče, tentokrát se efektně zbavil dvojice bránících hráčů, vystřelil z levé strany, ale branku soupeře minul.
31'
Tak nakonec ani roh, ale pouze autové vhazování, po němž domácí o míč přišli, hrají hosté.
30'
Nuno Da Costa (Štrasburk) centroval z levé strany, ale jeho pokus zblokoval na roh Frédéric Guilbert.
29'
Byl to ostrý zákrok přímo na hlavu, kterou Martin Terrier (Štrasburk) zasáhl bokem, obránce Caen musí být ošetřován.
28'
Frédéric Guilbert (Caen) zůstává ležet před vlastní brankou poté, co do něho tělem naskočil útočící Terrier.
27'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
25'
Romain Genevois (Caen) odstavil tělem od míče útočícího Da Costu, sudí nepíská pas, dokonce ani roh pro domácí.
24'
Štrasburk se drží na útočné polovině, Jonas Martin posílá dlouhý pas do vápna Caen, nepřesný, míč má Rémy Vercoutre.
23'
Fotbalisté Štrasburku se nyní dožadovali odpískání penalty, po domnělém hraní rukou jednoho z obránců Caen, sudí je proti.
21'
Nyní se hraje ve středu hřiště, hosté ztratili míč, hrají tak domácí.
20'
První dvacetiminutovka gól nenabídla, ale diváci se nenudí, stále sledujeme pohledný fotbal.
18'
Hraje se nahoru, dolů, skvělá práce obou týmů.
17'
A další rychlý protiútok domácích, který ale končí před vápnem Caen ztrátou míče.
16'
Caen se drží na útočné polovině, Santini se snaží dostat s míčem do vápna, není úspěšný, ale následně se hned čtveřice útočících hráčů vrhla do vápna, defenziva Štrasburku ale vše zvládla.
15'
Dlouhý pas před vápno Štrasburku, Ivan Santini ho dokázal zpracovat a ještě míč prostrčit na N'Kolola, tomu ale míč ukopl bránící Kenny Lala.
14'
Anthony Gonçalves (Štrasburk) fauluje Féreta a hosté tak získávají míč na své polovině.
12'
Ivan Santini (Caen) ale vše zazdil špatnou zpětnou přihrávkou, k míči se poté dostali domácí, kteří zkusili rychlý protiútok, ten zakončil střelou zpoza vápna Anthony Gonçalves (Štrasburk), ale míč letí nad branku.
11'
Hosté nyní s míčem na polovině soupeře, domácí se brání.
10'
První desetiminutovka rozhodně musela diváky bavit, oba týmy předvádí velmi dobrý fotbal.
9'
Rémy Vercoutre (Caen) nyní sebral míč před nabíhajícím Da Costou, další jistý zákrok gólmana.
8'
Kenny Lala (Štrasburk) poslal nepřesný pas na pravou stranu a gestem se svému soupeři omlouvá.
7'
Na druhé straně zahrozil Ronny Rodelin (Caen), který tečuje pas z levé strany, ale míč končí vedle branky.
6'
A domácí jsou při chuti, nyní opět kombinují na polovině Caen.
5'
První velká šance zápasu, kdy se Martin Terrier (Štrasburk) prosmýkl mezi obránci do vápna Caen, vypálil, ale Rémy Vercoutre fantasticky vyrazil!
4'
Nyní to již neplatí, dopředu jdou hosté, zkouší to po levé straně, tam ale Féretovi uniká míč do autu.
3'
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč.
2'
Martin Terrier (Štrasburk) získal míč a namířil si to přímo k vápnu soupeře, ale v souboji s bránícím hráčem o něj přišel.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

RC Štrasburk Alsace: Kamara – Lala, Mangane, B. Koné, Seka – Gonçalves, Aholou, Liénard – Martin – Da Costa, Terrier.
Náhradníci: Oukidja – Grimm, Sacko, Saadi, Blayac, Bahoken, Salmier.

SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Genevois, Djiku, Mbengue – N'Kololo, Sankoh, Féret, Avounou – Santini, Rodelin.
Náhradníci: Samba – Armougom, Deminguet, Diomandé, Delaplace, S. Peeters, Aït Bennasser.

Rozhodčí: Jochem – Annonier, Jeanne.
SM CAEN
Také hosté se v posledních kolech mohou pochlubit výbornými výsledky. Nelze do toho však započítat utkání v Marseille, kde domácí Olympique Caen rozstřílel výsledkem 5:0. Spíše lze zmínit výhru ve 3. kole poháru v Lorientu, dvě domácí výhry nad Troyes (1:0) a Bordeaux (1:0), ale i remízu 1:1 v derby s Nice.
RC ŠTRASBURK
Štrasburk se drápe ze dna tabulky, v posledních kolech ligový nováček pravidelně bodoval, v sedmi ligových kolech nasbíral výtečných deset bodů. Tento bodový zisk, po nepovedeném startu do ligy, posunul Racing na sedmnácté místo, které by již znamenalo záchranu.
Vítejte u onlajn přenosu utkání patnáctého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí RACING ŠTRASBURK přivítá na Stade de la Meinau ve Štrasburku SM CAEN.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.