Ligue 1 - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štrasburk : Montpellier - 20. dubna 2019   20:00

Štrasburk
35' P. Martinez (Prcić)
1:3
(1:2)
Montpellier
21' Delort   • 29' Laborde  (Mollet) • 86' Delort
Štrasburk
Sels – S. Mitrović (C), P. Martinez, Carole (71. Caci) – Gonçalves, Sissoko, Prcić, Martin, Grandsir (77. Thomasson) – Da Costa, Mothiba (65. Ajorque).
Kamara – Ndour, Corgnet, Liénard, Caci, Ajorque, Thomasson.
Francois Letexier – Cyril Mugnier, Mikaël Berchebru
Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk
Montpellier
Lecomte – Mendes, Hilton (C), Congré – Aguilar (76. Suárez), Le Tallec, Mollet (80. Lasne), Schirí, Oyongo – Laborde (86. Sambia), Delort.
Bertaud – Sambia, Lasne, Camara, Suárez, Ristić, Škuletić.

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 2:10. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:12.
Montpellier skvěle zvládá dnešní zápas s Štrasburkem a získává tři cenné body. Hosté vyhráli hlavně díky dobrému začátku, kdy vstřelili dvě rychlé branky. Štrasburk sice snížil, ale vyrovnat nakonec nedokázal. O výhře Montpellieru nakonec rozhodl svým druhým gólem v zápase Delort.
90+7'
90+6'
Montpellier to tentokrát zkouší přes levou stranu hřiště. Tam prozatím získává aut.
90+5'
Štrasburk se poprvé v nastaveném času dostává do útoku. S míčem se dostal až do vápna, ale následný centr nenašel žádný domácí hráč.
90+4'
Hosté si ještě chtějí vytvořit šanci pomocí nákopu, ale ten končí až u Selse.
90+3'
Další branku mohl přidat střídající Sambia. Ten byl před Selsem sám, ale míč napálil jen do něj.
90+2'
Lecomte úspěšně zasahuje a následnou rozehrou samořejmě nespěchá. Montpellier už chce dohrát utkání hlavně v klidu.
90+1'
Nastavovat se bude šest minut.
90'
Utkání už se dohrává, Štrasburk už je s prohrou smířený.
86'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Junior Sambia.
86'
Montpellier právě vstřelil branku!
Hosté se prosazují z další dorážky asi si potvrzují výhru! Sels dokázal vyrazit střelu jen k ANDYMU DELORTOVI, který se trefil do jediného volného prostoru, který byl u pravé tyčky.
85'
Domácí se po hodně dlouhé době dostali do vápna, ale centr opět vyrazili hosté do bezpečí.
83'
Žlutou kartu dostává Jonas Martin (RC Štrasburk).
83'
Štraskburk musí opatrně rozehrát, protože Montpellier aktivně napadá a nechce tak soupeře pustit k sobě.
81'
Odkop Selse je sice přesný, ale letí do ofsajdu, takže míč získávají hosté.
80'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Paul Lasne.
79'
Ošetření si vyžaduje Prcić a vypadá to, že domácí budou dohrávat v deseti.
77'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Samuel Grandsir, přichází Adrien Thomasson.
76'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Ruben Aguilar, přichází Mathías Suárez.
76'
Montpellier byl blízko rozhodující brance, ale Oyongo v dobré pozici branku minul.
75'
Hosté po dlouhé době pustili soupeře ke svému vápnu, ale tam už obránci zasáhli a nedovolili ani střelu.
74'
Štrasburk navíc fauluje a Montpellier tak bude moct získat další čas útočením.
73'
Domácí se už dlouho nemohou dostat ani ze své poloviny. Konec zápasu se navíc pomalu blíží.
72'
Montpellier hraje chytře. Velmi aktivně napadá a zdržuje tak hru. Díky napadání se nyní dostal i ke střele, ale ta skončila jen na boční síti.
71'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Lionel Carole, přichází Anthony Caci.
71'
Delort je při napadání moc důrazný a nakonec fauluje.
70'
Štrasburk stále drží míč a dopředu to nyní zkouší pomocí přesné kombinace.
69'
Domácí brankář opět nakopává dopředu. Tentokrát jeho spoluhráči míč vybojovali a mohou tak jít dopředu.
68'
Až teď Štrasburk získává míč. Následný nákop Selse však opět končí jen u soupeře.
67'
Lecomte nakonec útok soupeře ukončil zákrokem a následně odkopnul míč co nejdál od branky.
66'
Domácí nakonec díky aktivnímu napadání míč získali, ale centr z levé strany opět kryje hostující obrana.
65'
Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Lebogang Mothiba, přichází Ludovic Ajorque.
64'
Štrasburk už začíná aktivně napadat a hráči Montpellieru jsou tak pod velkým tlakem.
63'
Hosté stále drží míč a získávají tak nějaký čas navíc.
62'
Lecomte potvrzuje svou pozornost jistým zákrokem. Brankář Montpellieru na nic nečeká a okamžitě rozehrává.
61'
Štrasburk je opět na útočné polovině. Zatím tam získává autové vhazování na pravé straně.
60'
Montpellier se po delší době dostal do zakončení, ale Delort střílel z moc těžké pozice, takže míč skončil mimo branku.
59'
Souboj na středu hřiště dopadl lépe pro domácí, protože Montpellier fauloval.
58'
Montpellier už získává míč a uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině.
57'
Domácí už zase mají míč pod pevnou kontrolu a hledají cestu do hostující branky.
56'
Nyní už se domácí k soupeřící brance dostali, ale tam míč odevzdali jen Lecomteovi, který bude odkopávat.
54'
Štrasburk získává míč pod plnou kontrolu, ale po špatném autovém vhazování míč zase ztrácí.
53'
Montpellier musí být opatrný, protože domácí velmi aktivně napadají.
52'
Žlutou kartu dostává Ambroise Oyongo (Montpellier HSC).
51'
Štrasburk se osvobodil, ale míč stále nezískal, takže se musí připravovat na další defenzivu.
50'
Hosté pokračují v aktivním útočení a rádi by potvrdili výhru třetím gólem.
49'
Montpellier také poprvé v zápase útočí, ale nákop končí jen v náruči Selse.
48'
Domácí získávají další přímý kop, ale opět ho nevyužívají. Lecomte tak bude odkopávat.
47'
Štrasburk zatím nikam nespěchá a nyní kombinuje na své polovině.
46'
Žlutou kartu dostává Pedro Mendes (Montpellier HSC).
46'
První poločas byl velmi zajímavý, padly celkem tři góly. Montpellier šlo do dvoubrankového vedení, ale Štrasburk to nevzdal a snížil. Druhá půle tak bude taky hodně zajímavá.
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
45+3'
45+2'
V nastavení musel ještě jednou zasahovat Lecomte, jinak to asi pro tento poločas bude vše.
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45'
Jeden z hostujících hráčů si ještě vyžádal ošetření, takže se chvíli nehraje.
44'
Hosté se dostávají ještě do jednoho protiútoku, který je veden přes pravou stranu hřiště.
43'
První půle už se dohrává celkem v klidu, hosté momentálně kombinují na vlastní polovině.
42'
Štrasburk by rád ještě v prvním poločas vyrovnal, ale po přímém kopu přichází jen útočný faul.
41'
Grandsir padá ve vápnu vlastní vinou. Přitom ztrácí míč, takže Montpellier okamžitě zahajuje protiakci.
40'
Domácí se s míčem dostali jen na polovinu. Poté ho okamžitě ztratili a musí se tak zase bránit.
39'
Hosté po dlouhé době získávají míč pod plnou kontrolu a pomalu směřují k domácí brance. Nakonec přichází centr z pravé strany, který vápnem proletěl bez jediného dotyku.
38'
Štrasburk se začíná dostávat do hry a tlačí se za vyrovnaním. Hosté už se horko těžko brání.
36'
Montpellier se také zkouší prosadit pomocí rohového kopu, ale domácí tentokrát obranu bez problémů zvládli.
35'
Štrasburk právě vstřelil branku! Domácí velmi rychle snižují a ještě se o body porvou! Centr z rohu skončil přímo na hlavě PABLA MARTINEZE, který hlavičkoval do Lecomte. Ten si omylem srazil míč do vlastní sítě. Asistence: Sanjin Prcić.
33'
Montpellier sice míč rychle ztratil, ale i následnou obranu zvládl naprosto bez problémů.
32'
Po ubráněném rohu se Štrasburk rychle dostává do útoku, ale tam zbytečně fauluje a o střeleckou možnost přichází.
30'
Žlutou kartu dostává Anthony Gonçalves (RC Štrasburk).
29'
Hosté přidávají druhou branku! Mollet zachytil nákop a následně posunul míč na GAËTANA LABORDEHO, který si ho na středu vápna zpracoval a vystřelil. Sels si sice na míč sáhl, ale zastavit ho nedokázal. Asistence: Florent Mollet.
28'
Sissoko je tvrdě poslán k zemi, ale bude v pořádku a Štrasburk bude rozehrávat.
27'
Hosté nepřesně kombinovali a nakonec museli na poslední chvíli odkopávat míč do autu.
26'
Až teď se Montpellier dostává k míči a uklidňuje hru na své polovině.
25'
Domácí získávají první roh v zápase, proti kterému musí vybíhat Lecomte.
24'
Štrasburk se pomalu začíná probouzet, ale přes soupeřící obranu se stále nemůže dostat ke střele.
21'
Hosté využívají aktivitu a jdou do vedení! Tvrdou ránu z pravé strany zvládl Sels ještě vyrazit, ale na doražáku ANDYHO DELORTA krátký. Ten poslal volejem míč pod horní tyč.
21'
Hosté to opět zkouší pomocí nákopu, ale zase to končí jen autem pro domácí fotbalisty.
20'
Další nákop hosté tentokrát sráží do autu, takže Štrasburk bude moct opět v klidu rozehrát.
19'
Montpellier byl při napadání důrazný, ale nakonec srazil míč do zámezí, takže od branky bude odkopávat Sels.
18'
Nákop Lecomteho zachytává Štrasburk, který nakonec hru uklidňuje a po krátké kombinaci jde dopředu.
17'
Na zemi zůstává ležet i hráč Montpellieru, konkrétně Delort.
16'
Hosté nakonec vymysleli jen nepřesný centr, který ani nemusel Sels chytat. Domácí brankář tak bude odkopávat.
15'
Da Costa je nakonec v pořádku a ve hře se tak může pokračovat. Montpellier na nic nečeká a okamžitě se dostává k pokutovému území.
14'
Domácí se po dlouhé době podívali na útočnou polovinu, ale opět tam nic nevymysleli. Da Costa navíc zůstává ležet na trávníku.
13'
Centr sice dokázal hlavičkoval jeden z hostů, ale jen nad branku, takže Sels nemusel zasahovat.
12'
Štrasburk opět hraje nedovoleně a tentokrát už blízko branky, takže hosté rozehrají nadějnou standartku.
11'
Montpellier si míč podrží, domácí totiž zase faulovali.
10'
Domácí hráli po delší době u soupeřící šestnáctky, ale tam přišel útočný faul, který je o faul připravil.
9'
Štrasburk stále nezískal míč, ale obranu úspěšně zvládá, soupeře nepouští ani ke svému vápnu.
8'
Hosté jsou stále mnohem aktivnějším týmem, ale přes obranu Štrasburku se stále nemohou k ničemu dostat.
6'
Montpellier následně nic neriskuje a dopředu se dostává pomocí přesné kombinace.
5'
Domácí se sice nyní dostali na útočnou polovinu, ale tam míč velmi rychle ztratili.
4'
Štrasburk opět míč velmi rychle ztratil, ale Montpellier tentokrát kombinoval nepřesně, takže domácí opět mají balón.
3'
Hosté se zkouší prosadit pomocí nákopu, takže Sels musel proti míči vybíhat. To úspěšně zvládl a získal tak míč pro svůj tým.
2'
Montpellier začíná velmi aktivně, soupeři ještě nepůjčil míč.
1'

RC Štrasburk: Sels – S. Mitrović (C), P. Martinez, Carole – Gonçalves, Sissoko, Prcić, Martin, Grandsir – Da Costa, Mothiba.
Náhradníci: Kamara – Ndour, Corgnet, Liénard, Caci, Ajorque, Thomasson.

Montpellier HSC: Lecomte – Mendes, Hilton (C), Congré – Aguilar, Le Tallec, Mollet, Schirí, Oyongo – Laborde, Delort.
Náhradníci: Bertaud – Sambia, Lasne, Camara, Suárez, Ristić, Škuletić.

Rozhodčí: Francois Letexier – Cyril Mugnier, Mikaël Berchebru.
RC Štrasburk
Štrasburk ještě může zabojovat o postup do evropských pohárů, ale podmínkou je dnešní vítězství. Dnešní domácí totiž ztrácí na první postupovou příčku devět bodů, což není málo, ale ani ne moc. Štrasburk je navíc ve velké formě, už pět ligových utkání neprohrál a navíc vyhrál Ligový pohár. Dnešní domácí tak tuto série budou chtít určitě prodloužit a čeká nás tak zajímavé utkání.

Poslední tři utkání
Štrasburk vs. Guingamp – 3:3
PSG vs. Štrasburk – 2:2
Štrasburk vs. Reims – 2:0
Montpellier HSC
Montpellier je v ještě lepší pozici než Štrasburk. Na čtvrté postupové místo ztrácí pět bodů, takže by o postup mohl ještě rozhodně zabojovat. Stejně jako u Štrasburku je podmínkou dnešní výhra. Dnešní hosté navíc mohou navázat na poslední výhru a to když porazili Toulouse 2:1. Určitě nás tak dnes čeká zajímavé utkání mezi týmy z první desítky.

Montpellier vs. Toulouse – 2:1
Nice vs. Montpellier – 1:0
Montpellier vs. Guingamp – 2:0
Zdravím všechny fanoušky francouzské Ligue 1. Do konce základní části zbývá už jen šest kol a proto jsou na programu už dost důležité zápasy. Důležité utkání dnes sehraje Štrasburk, který se utká s Montpellierem. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.