Ligue 1 - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Stade Brest - 21. prosince 2019   20:45

Montpellier
13' Laborde  • 30' Savanier  • 57' Laborde (Delort) • 82' Mollet
4:0
(2:0)
Stade Brest
90+1' Grandsir  (Faussurier)
Montpellier
Rulli – Mendes, Hilton (C), Congré (48. Chotard) – Souquet, Savanier (72. Sambia), Le Tallec, Oyongo – Laborde, Mollet, Delort.
Bertaud – Camara, Chotard, Sambia, Suárez, Škuletić, Vidal.
Stinat J
Stade de la Mosson, Montpellier
Stade Brest
Larsonneur – Ludovic Baal, Castelletto, Chardonnet (67. Magnetti), Duverne, Faussurier (C) – Lasne, Diallo, Battocchio (60. Court) – Cardona, A. Mendy (45. Grandsir).
Léon – Bain, Court, Grandsir, Magnetti, Mayi, Perraud.

V dnešním utkání jsme viděli hned čtyři branky o které se postaral domácí Montpellier. Domácí tým byl rozhodně lepším celkem, ale v některých fázích měl pořádné štěstí. Hosté se ve druhém poločase nesmírně zlepšili, stav utkání je pro ně velice krutý, jelikož hra neodpovídala výsledku.
90+4'
90+3'
Domácím se rozehrávka vůbec nepovedla, míčv držení hostujících obránců.
90+2'
Faul na polovině hřiště, rozehrávat bude domácí celek.
90+1'
Tak je to vše jinak, rozhodčí neuznává gól po konzultaci s VAR kvůli ofsajdu.
90+1'
Brest právě vstřelil branku!
SAMUEL GRANDSIR se podruhé dostal do střelecké pozice, tentokrát se již nemýlil a snižuje stav dnešního utkání.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Další odkop od brány Rulliho, domácí hrajou přesně to, co jim momentálně vyhovuje.
87'
Domácí budou odkopávat od brány, jelikož jeden z hostujících hráčů nedokázal zpracovat přihrávku.
86'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se zápas dohrát na půli soupeře.
84'
Faul na polovině soupeře, rozehrávat bude domáci družstvo.
82'
Montpellier právě vstřelil branku!
Další obrovský fatal v obraně hostů využívá FLORENT MOLLET, který z bezprostřední blízkosti zvyšuje vedení svého týmu.
80'
Domácí fotbalisté rychle rozehráli, jeden z nich se dokonce dostal do samostatného úniku, ale díky včasné reakci obránce byl vytlačen do nekomfortní pozice.
79'
Dalekonosná střela jednoho z hráčů Brest končí v rukavicích domácího gólmana.
78'
Centry sice do vápna létají, ale ve vápně domácího celku není nikdo, kdo by je zužitkoval, domácí obránci nemají s kým chodit do souboje a míče pohodlně sbírají.
77'
Grandsir dostal míč do střelecké pozice, ze které ovšem trestuhodně netrefuje bránu.
76'
Do vápna Montpellieru teď létá jeden centr za druhým, ale ani jeden z nich nepředstavuje nebezpečí pro domácího brankáře.
75'
Do obrovské příležitosti se dostal jeden z hostujících hráčů, který z nepříliš komfortní pozice trefuje tyč Rulliho brány.
73'
Nepřesná přihrávka jednoho z hostujících hráčů nezmená nic jiného, než rozehrávku pro domácí celek.
72'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Junior Sambia.
70'
Hostující fotbalisté se snaží prokombinovat k brance Rulliho, obrana Montpellieru je ovšem velice pozorná.
69'
Jeden z hostujících hráčů se odhodlal ke střele, která nijak neohrozila bránu Rulliho, následuje odkop od brány.
68'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se nepůjčovat jej soupeři.
67'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Brendan Chardonnet, přichází Hugo Magnetti.
65'
Hostující obrana si zkušeně poradila s dlouhým nákopem Rulliho.
63'
Hosté odcentrovali do vápna soupeře, kde ovšem pozorní obránci odvrátili tento míč do bezpečí.
62'
Savanierova střela končí mimo tyče Larsonneruovy brány, následuje odkop.
62'
Ludovic Baal se dopustil útočného faulu, rozehrávat bude tedy domácí Montpellier.
61'
Aktuální držení míče (v procentech) 43:57
60'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Christian Battocchio, přichází Yoann Court.
59'
Hezký signál domácího celku, na rohový kop si naběhl jeden z útočících hráčů, kterému byla ovšem střela ztečována na další rohový kop.
59'
Standartní situaci knčí ve zdi hostujícího družstva, následuje ovšem rohový kop domácího celku.
58'
Domácí budou rozehrávat standartní situaci.
57'
Po pěkné týmové akci se ke střele dosta Andy Delort, míč ještě stihl vyrazit Larsonneur, ale následnou dorážku GAETANA LABORDEHO již nikoliv, nutno dodat, že gólu nejspíše předcházel ofsajd Delorta.
56'
Andy Delort se fantasticky uvolnil, svou střelou ovšem minul bránu soupeře, následuje odkop od brány Larsonneura.
55'
Castelletův nepřesný centr opustil hrací plochu, následuje odkop od brány Rulliho.
54'
Chotard si neporadil s tímto těžkým balónem, míč tedy v držení fotbalistů hostujícího celku.
53'
Na centr z rohového kopu si vyskočil jeden z hráčů hostujícího družstva, Rulli byl ovšem na svém místě a fantastickým zákrokem zabránil vstřelení branky, která by dost možná vrátila hosty do boje o body.
52'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
51'
Laborde tuhle přihrávku nedokázal kvalitně zpracovat, u míče tedy hostující družstvo.
50'
Grandsit vyhrál hlavičkový souboj a získal tím míč ve prospěch svého týmu.
49'
Žlutou kartu dostává Andy Delort (Montpellier HSC).
48'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Daniel Congré, přichází Joris Chotard.
47'
Hosté se po skvělé týmové kombinaci dostali k bráně soupeře, centr ze strany byl ovšem mizerný a do vápna témeř nedoletěl.
46'
V prvním poločase byl rozhodně lepším celkem Montepellier, který si vytvořil dvougólový náskok. Nejdříve se trefil parádní střelou Laborde a následně Savanier suverénně proměnil pokutový kop.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Alexandre Mendy, přichází Samuel Grandsir.
44'
Hostující hráč sice hlavičkový souboj vyhrál, pro míč si ovšem došel Rulli.
43'
Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se jakýmsi způsobem překvapit obranu Montpellieru.
42'
Cardonův centr nenašel ve vápně soupeře ani živáčka, míč tedy sebral Rulli do svých rukavic.
41'
Domácí fotbalisté pomocí rychlých nahrávek se snaží projít skrz obranu soupeře.
40'
Přetažený rohový kop nenašel nikoho ve vápně soupeře, následuje tedy odkop od brány Larsonneura.
39'
Domácí budou rozehrávat první rohový kop v utkání.
39'
Castelleto se dopustil útočného faulu, z přímého kopu tedy není nic, míč v držení domácí stoperské trojice.
38'
Hosté budou rozehrávat přímý volný kop ze slibné vzdálenosti.
37'
Domácí fotbalisté kombinují na své vlastní polovině a rozhodně se bezhlavě vpřed nehrnou.
35'
Oyongo se dopustil faulu na půli hřiště, rozehrávat bude hostující tým z Brest.
34'
Baal se snažil narazit si se svým spoluhráčem, který ovšem prvotní přihrávku nezpracoval a míč ztratil.
33'
Teď se hostující fotbalisté zrovna nedohodli, ze zajímavé situace nevytěžili vůbec nic, míč opět v držení domácích.
32'
Molletova střela byla zblokována pozornou obranou soupeře, u míče ovšem stále domácí tým.
31'
Lasne se dopustil faulu na půli hřiště, rozehrávat tedy bude domácí celek.
30'
TEJI SAVANIER se z penaltového puntíku nemýlil a svou střelou k levé tyči nedal gólmanovi šanci.
28'
Žlutou kartu dostává Brendan Chardonnet (Stade Brestois 29).
28'
Domácí fotbalisté budou rozehrávat pokutový kop.
27'
Velká příležitost Ludovice Baaly, který svou hlavičku nedokázal usměrnit přesně, teď si musel Rulli skutečně oddechnout.
26'
Centrovaný míč z pravé strany hřiště do vápna hostujícího celku nijak neohrozil bránu Larsonneura, který okamžitě rozehrává.
25'
Brendan Chardonnet se provinil útočným faulem, sudí signalizuje rozehrávku pro domácí fotbalisty.
24'
Geronimo Rulli perfektním zákrokem zabránil stoprocentní gólové příležitosti.
23'
Centrovaný míč ze strany hřiště nenašel adresáta, který by ohrozil bránu Larsonneura.
22'
Jeremy Stinat přerušuje hru, neboť se Mollet dopustil útočného faulu na polovině soupeře.
21'
Domácí si s tímto přímákem hravě poradili a teď již opět se aktivně snaží dostat před bránu Larsonneura.
20'
Hosté rozehrávají přímý kop ze střední vzdálenosti.
19'
Castelleto se dopustil tvrdého faulu ve středu pole, může být rád, že vyvázl bez žlutého kartónku.
17'
Domácí se dostali k míči, díky bravurnímu obrannému zákroku Savaniera.
16'
Hostující fotbalisté to zkoušejí po pravé straně, po které míč vyváží Ibrahima Diallo.
15'
Hosté momentálně drží míč na svých kopačkách a snaží se dostat skrz obrannou linii soupeře.
14'
Nepřesná přihrávka jednoho z hostujících hráčů znamená jediné, rozehrávají opět domácí fotbalisté.
13'
GAETAN LABORDE po velké minele stopera hostujícího celku napřáhl a svou parádní střelou do pravé šibenice překonává bezmocného gólmana a posílá svůj tým do vedení.
12'
Le Tallec skvělým obranným zákrokem obral soupeře o míč, rozehrávají tedy domácí.
10'
Geronimo Rulli zneškodnil pokus jednoho z hostujících hráčů a snaží se rychle rozehrát.
9'
Faul Duverneho, Jeremy Stinat signalizuje standartku pro domácí celek.
8'
Střela Molleta minula bránu o několik centimetrů, krásný pokus tohoto francouzského útočníka, rozehrávat ovšem bude Larsonneur.
7'
Jean-Kevin Duverne se pokusil prostrčit míč na svého spoluhráče, v jeho úmyslu jej ovšem zastavil pozorný obránce.
6'
Faul jednoho z hostujících hráčů znamená jediné, rozehrávat budou domácí fotbalisté.
5'
Cristian Battocchio se uvolnil a poslal centr do vápma soupeře, kde ovšem číhal Rulli a sebral míč do svých rukavic.
4'
Hosté si s tímto pokusem naprosto bez problému poradili, míč ovšem stále v držení domácího celku.
3'
Přímý kop bude rozehrávat domácí celek.
2'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet první akci v dnešním utkání.
1'

Montpellier HSC: Rulli – Mendes, Hilton (C), Congré – Souquet, Savanier, Le Tallec, Oyongo – Laborde, Mollet, Delort.
Náhradníci: Bertaud – Camara, Chotard, Sambia, Suárez, Škuletić, Vidal.

Stade Brestois 29: Larsonneur – Ludovic Baal, Castelletto, Chardonnet, Duverne, Faussurier (C) – Lasne, Diallo, Battocchio – Cardona, A. Mendy.
Náhradníci: Léon – Bain, Court, Grandsir, Magnetti, Mayi, Perraud.

Rozhodčí: Stinat J.
Stade Brestois 29

Hostující tým je na 15. místě tabulky, za 18 zápasů získal 22 bodů při skóre 21:20. Nejlepší střelec týmu je Francouz Irvin Cardona, který dal tři branky a na dvě nahrál. Na hřištích soupeřů je Brestois na 16. místě, získal za 8 zápasů jen 5 bodů. Poslední ligová výhra přišla 3.12. a stála za to, tým totiž porazil Štrasburk 5:0. V týdnu si Brestois poradil s Bordeaux v poháru 2:0.

Poslední tři zápasy

Brestois VS. Bordeaux 2:0
Brestois VS. Nice 0:0
Lille VS. Brestois 1:0
Montpellier HSC

Domácí tým je až na 12. místě, za 18 zápasů získal 24 bodů se skóre 22:19. Nejlepší střelec týmu je Alžířan Andy Delort, který dal 6 branek a na dvě nahrál. Poslední výhru si Montpellier připsalo 30.11. doma s Amines, když vyhrálo 4:2. Od té doby přišly 2 ligové porážky, jedna pohárová a remíza v Dijonu.Na domácím hřiště je tým silný, v devíti zápasech získal 19 bodů.

Reims VS. Montpellier 1:0
Lille VS. Montpellier 2:1
Montpellier VS. PSG 1:3
Zdravím všechny fanoušky francouzské nejvyšší soutěže. V rámci 19. kola Ligue 1 se utkají týmy Montpellier a Brestois.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.