Ligue 1 - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : Angers - 11. prosince 2020   21:00

0:0
(0:0)
St. Etienne
Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Kolodziejczak, Trauco – Boudebouz (74. Aouchiche), M. Camara (89. Rivera), Neyou, Bouanga (89. Douath) – Hamouma (74. Abi), Nordin (60. Chazrí).
Bajič – Chazrí, Abi, Youssouf, Sow, Rivera, Douath, Aouchiche, Sissoko.
Miguelgorry – Mouysset, Ocak
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Angers
Bernardoni – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Doumbia – L. Coulibaly, Mangani (83. Capelle) – Pereira Lage (74. Cho), Fulgini (83. Bobichon), Cabot (68. El Melali) – Bahoken (74. Diony).
Butelle – El Melali, Bobichon, Cho, Capelle, Bamba, Khaled, Diony, Pavlović.

To už je ode mne pro tuto chvíli vše. Dnešní zápas nám moc zajímavých momentů nepřinesl, snad to bude lepší zítra, kdy budou na vidění dva duely francouzského nejvyšší soutěže. Přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:5.
Zahajovací duel čtrnáctého kola Ligue 1 končí remízou 0:0, která je spravedlivá k oběma soupeřům. Saint-Étienne však bylo po většinu času aktivnější, protože po dlouhé době už toužilo vyhrát, ale i v dnešním zápase se potvrzuje jeho střelecká mizérie. Angers se směrem dopředu také moc nepřevedlo, vzhledem k obrovské šanci soupeře v závěru zápasů ještě může být rádo za bod, o který se zasloužil zejména dobře chytající Paul Bernardoni.
90+4'
90+3'
Přece jen tady byla ještě jedna šance, která však není využita! Vahbí Chazrí výborně přenechal míč Yvanu Neyouovi, který tak vyslal mezi tři tyče nebezpečný projektil, ale mířil jen do středu brány, kde skvěle zasáhl Paul Bernardoni!
90+2'
V nastavení už se ani jeden tým nikam nehrne, oba už jsou smíření se ziskem jednoho bodu.
90+1'
Žlutou kartu dostává Farid El Melali (Angers SCO).
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90+1'
Adil Aouchiche tentokrát předvedl své fotbalové umění a z pravé strany nadějně centroval, ale míč letěl moc blízko brány, takže ho v pohodě lapil Paul Bernardoni.
90'
Adil Aouchiche sice při hlavičkovém souboji končí na trávníku, ale nakonec dle hlavního rozhodčího fauloval právě on, což znamená zisk míče pro Angers.
89'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Mahdi Camara, přichází Maxence Rivera.
89'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Lucas Douath.
88'
Žlutou kartu dostává Souleyman Doumbia (Angers SCO).
87'
Saint-Étienne zvládlo obranu na jedničku, ale následná rozehrávka je tragická, což nakonec zachránil ziskem autu Mathieu Debuchy.
86'
Miguel Trauco servíroval míč do pokutového území z levé strany, jeho přízemní pas byl opravdu hodně prudký, ale nakonec ho jeden z hostů stačil srazil mimo nebezpečnou zónu.
85'
Žlutou kartu dostává Pierrick Capelle (Angers SCO).
84'
Hosté jsou po delší době na útočné polovině, kde rovnou získávají nadějnou standardku, ale Antonin Bobichon v pokutovém území nenalezl žádného ze spoluhráčů.
83'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Pierrick Capelle.
83'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Antonin Bobichon.
81'
Angers už zase mířilo dopředu pomocí pasu za obranu, ale nákop končí jen v rukavicích Jessyho Moulina, který bleskově rozehrává.
80'
Od konce zápasu nás dělí už jen deset minut. Jestli se tedy někomu podaří otevřít skóre, nejspíš to bude rovnou i vítězný gól.
79'
Saint-Étienne má opět výhodu rohového kopu, ale ani tentokrát to nevyjde, protože Ismaël Traoré prodloužil míč mimo pokutové území. Následně se do protiútoku vrhl Farid El Melali, který ale vymyslel jen přihrávku do rukavic brankáře.
78'
Loïs Diony se chtěl k míči dostat za každou cenu, v souboji s protihráčem šel tedy do skluzu, kterým však srazil míč jenom za pomezní čáru.
77'
Mohamed-Ali Cho se zkoušel uvolnit za obranou, což by se mu i povedlo, ale musel by přijít přesnější pas, který však skončil jen u jednoho z obránců.
75'
Na trávníku je nyní spoustu nových hráčů, který se potřebují rozhýbat. Ten jim dopřávají domácí, kteří už chvíli kombinují na své polovině.
74'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Loïs Diony.
74'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mathias Pereira Lage, přichází Mohamed-Ali Cho.
74'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Charles Nathan Abi.
74'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Adil Aouchiche.
73'
Farid El Melali byl tentokrát v roli nahrávače, ale nerozuměl si se Stéphanem Bahokenem, kterému přihrával jen na paty.
72'
Střídající Farid El Melali dostal výbornou přihrávku do běhu a měl nějaký prostor na levé straně, ale vymyslel jen zblokované zakončení, které skončilo mimo pokutové území.
71'
Vstupujeme do poslední dvacetiminutovky a na gól pořád marně čekáme. Mezitím domácí pokazili další rozehrávku, což zkouší uhasit aktivním napadáním.
69'
Stéphane Bahoken dostal dobrou přihrávku na pravou stranu, kde mohl útočit do rozhozené obrany, ale centr se mu vůbec nepovedl, protože skončil vysoko nad bránou.
68'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jimmy Cabot, přichází Farid El Melali.
68'
Ryad Boudebouz od rohového praporku mířil přesně na hlavu Timothéeho Kolodziejczaka, který však pálil moc uspěchaně, kvůli čemuž nemířil přesně.
67'
Ismaël Traoré si dobře splnil své obranné povinnosti, i když jenom za cenu rohového kopu, které začínají hostům dělat pořádné problémy.
66'
Žlutou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne).
65'
Saint-Étienne začíná pomalu dominovat, s míčem už opět krouží na útočné polovině, ale jako bych to zakřikl, protože přesně v tu chvíli přišel o balón domácí kapitán.
64'
Mathieu Debuchy opět v centru dění, tentokrát se v málem vápně střetl s brankářem Paulem Bernardonim, který si tak odnesl bolestivé šrámy, který po ošetření naštěstí bude v pořádku.
63'
Mathieu Debuchy opět centruje z pravé strany, ale v pokutovém území našel jen hlavu Romaina Thomase, který v klidu odklidil míč na rohový kop.
62'
Stéphane Bahoken zůstává jediným napadajícím hráčem, přičemž málem vystihl tragický pas soupeře, ale nakonec na něj jen těsně nedosáhl.
61'
Miguel Trauco na levé straně trestuhodně přišel o míč, jeden z jeho spoluhráčů se k němu následně zkoušel dostat pomocí faulu, ale to neuniklo pozornosti hlavního rozhodčího.
60'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Vahbí Chazrí.
59'
Harold Moukoudi si našel uprostřed šestnáctky po centru odražený míč, ale neměl žádnou rychlost, kvůli čemuž hlavička byla opravdu složitá, takže mířila jen vedle pravé tyče.
59'
Dost nebezpečný byl na druhé straně také Yvan Neyou, který se z dálky sice trefil mezi tři tyče, ale mířil přímo do středu brány, kde byl k zákroku připraven Paul Bernardoni.
58'
Oba týmy už se chtějí konečně prosadit, Mathias Pereira Lage tak pálil z velké dálky, ale těžká rána z první se mu vůbec nepovedla, protože skončila jen vedle brány.
56'
Domácí musí začínat zase ze své poloviny, odkud se velmi těžko dostávají. Nakonec získali na levé straně alespoň autové vhazování.
55'
Tentokrát už se Angers přechod do útoku povedl na jedničku, avšak následně se tam jeden z hostů vrhl do souboje, který nedotáhl do vítězného konce.
54'
Yvan Neyou hledal nějakého nabíhajícího protihráče, což se mu ale nepovedlo, ale vzápětí už se zase může zapojit do kombinace, jelikož hosté pokazili rozehrávku.
52'
Denis Bouanga si dobře našel v pokutovém území střeleckou pozici, ale jeho zakončení nemělo moc vysokou razanci, takže ji Paul Bernardoni bez problémů vyrazil.
51'
Saint-Étienne uklidňuje hru na půlící čáře, s čímž mělo ještě chvíli pokračovat, protože po riskantním pasu o míč okamžitě přišlo.
50'
Thomas Mangani výborně hledal nabíhajícího Mathiase Pereiru Lageho, který ale nevyvinul dostatečnou rychlost, takže míč stačil odkopnout pryč jeden z obránců.
49'
Mahdi Camara si při souboji s Thomase Manganim pomohl nedovoleným zákrokem, takže Angers už má zase míc v moci a okamžitě hledá cestu do zakončení.
48'
Romain Hamouma výbornou kličkou oblafnul Ismaëla Traorého, ale následně se na něho sesypali tři protihráči, kteří už mu nic nedovolili.
47'
Jimmy Cabot sráží těžkou přihrávku jen k domácímu brankáři, který už uklidňuje hru a opatrně rozehrává na nejbližšího spoluhráče.
46'
Angers okamžitě míří dopředu a je z toho velká šance, kdy Angelo Fulgini nebezpečně hlavičkoval, přičemž Jessy Moulin na poslední chvíli vyrazil míč na tyč!
46'
První půle nám nakonec gól nepřinesla, i když se hrál docela svižný fotbal. Větších šancí však na vidění moc nebylo, většinou z toho byly jen nepřesný střely nebo snadné zákroky gólmanů. O něco málo aktivnější je domácí Saint-Étienne, ale Angers rozhodně nezaostává, takže se z výhry může radovat opravdu kdokoliv. Uvidíme, kdo to nakonec bude.
Druhý poločas začne přibližně ve 22:01.
45+1'
45'
Vincent Manceau sklepl centr ke svému gólmanovi, který ještě rychle rozehrává a vybízí své spoluhráče k ještě jednomu útoku.
43'
Romain Hamouma se málem prosóloval až k zakončení, nakonec ale volil jenom přihrávku, kterou však přečetl jeden z bránících hráčů.
42'
Směrem dopředu je hodně opatrné také Saint-Étienne, z pravé strany nakonec centroval Mathieu Debuchy, přičemž po odrazu přišlo zakončení, které ale je zablokované.
41'
Hra se přece jen už začíná zpomalovat, protože ani jeden tým nechce v závěru poločasu udělat chybu. Hosté tak opatrně kombinují směrem dopředu.
40'
V domácí šestnáctce končí na trávníku další útočí hráč, tentokrát je to Stéphane Bahoken, který však pouze prohrál hlavičkový souboj s Mathieuem Debuchym.
39'
Žlutou kartu dostává Harold Moukoudi (AS Saint-Étienne).
38'
Denis Bouanga má spoustu prostoru na pravé straně, nakonec ale raději přihrál do středu hřiště, kde se jeho spoluhráči stahují dozadu.
37'
Angers si výborně poradilo s napadajícími protihráči, díky čemuž se zase přiblížilo k pokutovému území, ale to nakonec bylo vše, k čemu se dostalo.
36'
Domácí ustáli tlak a nyní sami hledají cestu dopředu, přičemž se s míčem dostali až do šestnáctky, kde ale Arnaud Nordin pálil jen do svého spoluhráče Denise Bouanga, který byl navíc v ofsajdu.
35'
Po žluté kartě mají hosté výhodu přímého kopu, který si vzal pod palec Mathias Pereira Lage, který rovnou pálí, ale míří přímo doprostřed, kde byl připravený gólman Saint-Étienne.
33'
Žlutou kartu dostává Mathieu Debuchy (AS Saint-Étienne).
32'
Začíná se hrát v rychlém tempu! Jimmy Cabot se tlačil s míčem do šestnáctky, kde byl mírně přidržen, kvůli čemuž mohl hru přerušit Jessy Moulin, ale o penaltu se dle hlavního rozhodčího nejednalo!
31'
V rámci protiútoku nakonec servíroval míč do pokutového území Romain Hamouma, ale také obrana Angers to tentokrát zvládla.
30'
Také roh nadělal domácím fotbalistům pořádné potíže, protože míč nějakou chvíli poskakoval kolem malého vápna, nakonec ho jeden z bránících hráčů odklidil mimo hrací plochu.
29'
Hosté se přece jen nakonec dostali ke střele mezi tři tyče! Jimmy Cabot výborně zvládl souboj s Timothéem Kolodziejczakem, díky čemuž mohl pálit ke vzdálenější tyči, ale jeho pokus šikovně vytáhl na roh Jessy Moulin!
29'
Domácí zvládli další obranu a nyní opatrně rozehrávají, avšak dostali se jen kousek před pokutové území, tam o balón zase přišli.
28'
V posledních minutách má míč častěji Angers, které ale zatím marně hledá cestu do jakýchkoliv šancí, na kontě ještě nemá ani jednu střelu.
26'
Angelo Fulgini tentokrát sám posílal míč do šestnáctky, ale Timothée Kolodziejczak si míč bez problémů pohlídal a žádné zakončení z nebezpečné zóny nedovolil.
25'
Saint-Étienne rozehrává nadějnou standardní situaci, přičemž centr se točil směrem na bránu. Míč si tam našel Mathieu Debuchy, který ale v rámci souboje hlavičkoval jen vysoko nad.
24'
Thomas Mangani pěkným lobem dostal míč do šestnáctky, kde ho chytal Angelo Fulgini, který už ale nedokázal přesně přihrát.
23'
Intenzita faulů se přece jen začíná stupňovat, tentokrát fauloval jeden z hostů, takže balón rychle putuje zpět k domácím fotbalistům.
22'
Romain Hamouma se rozbíhá po pravé straně, kde se ale na něj vrhli dva protihráči, který ho čistým způsobem dostali na zem, čímž ho odstavili od míče.
21'
Mahdi Camara si připsal první tvrdší zákrok, který odnesl Lassana Coulibaly, ale nic vážnějšího to není, hlavní rozhodčí tak ani nemusí tasit žlutou kartu.
20'
Saint-Étienne je směrem dopředu o něco aktivnější, ale nic nebezpečného z toho zatím nevzniká, Romain Hamouma nyní pálil jen mimo.
18'
Denis Bouanga sice dostal dobrou přihrávku, po které rozvlnil síť, ale hned vzápětí postranní sudí mává ofsajd, který je více než jasný!
17'
Angers delší chvíli kombinuje na útočné polovině, kde jsou ale útočící hráči opravdu rychle dostupování, takže nemohli vymyslet nějakou gólovou přihrávku.
16'
Denis Bouanga si díky svému zrychlení vykoledoval nedovolený zákrok, po kterém domácí rychle rozehráli nakrátko, ale přes zahuštěný prostor nedokázali moc dlouho kombinovat.
15'
Arnaud Nordin se přes Lassanu Coulibalyho neprotlačil, nakonec tak musel přihrávat dozadu, aby o míč nepřišel.
14'
Souleyman Doumbia dostal přihrávku do běhu, ale souboj u brankové čáry nezvládl, protože se od něj míč odráží mimo hrací plochu, což znamená odkop pro gólmana.
13'
Mathieu Debuchy sice odcentroval do šestnáctky, ale tam neoperoval žádný spoluhráč, takže z toho opět nic nebylo.
12'
Miguel Trauco řešil nepřehlednou situaci odkopem na druhou polovinu hřiště, nechtěl nic riskovat.
11'
Je tady první střela, kterou má na svědomí Arnaud Nordin, který zkusil štěstí z velké dálky, ale to tentokrát neměl, protože mířil jen mimo.
10'
Také Angers mělo výhodu prvního rohového kopu, ale ten AS bez problémů odvrátil a následně se může uklidnit po faulu soupeře.
9'
Pomocí napadání zkusili také něco vymyslet domácí fotbalisté, ale ti nakonec na útočné polovině jen faulovali, kvůli čemuž se musí stahovat.
7'
Ryad Boudebouz dostal míč až do pokutového území, kde moc nechybělo k zakončení Denise Bouangy, ale nakonec mu zabránili obránci Angers.
6'
Saint-Étienne má zatím jednoznačně lepší držení míče, ale k ničemu to nevede. Po špatném nákopu si dává se založením útoku opět na čas.
5'
Hosté jsou zpočátku hodně aktivní, protože pořád pokračují s forčekinkem vepředu, který jim ale zatím zisk míče nepřináší.
4'
Domácí už se zase pokouší o rozehrávku, se kterou vůbec nespěchají, protože jsou hned u svého pokutového území velmi nebezpečně napadáni.
3'
Angers už také krouží kolem šestnáctky, kam se jeho centr dostal, ale bez problémů ho poslal pryč Harold Moukoudi.
2'
Denis Bouanga si našel odražený míč, díky čemuž mohl centrovat, ale trefil jen prvního protihráče před sebou, což následně platí také u Romaina Hamoumy, který získal aspoň roh.
1'
Úvodní výkop patří hostům, kteří se okamžitě hnali dopředu, ale hned první souboj nezvládli, takže Saint-Étienne může držet balón na své polovině.
1'

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Kolodziejczak, Trauco – Boudebouz, M. Camara, Neyou, Bouanga – Hamouma, Nordin.
Náhradníci: Bajič – Chazrí, Abi, Youssouf, Sow, Rivera, Douath, Aouchiche, Sissoko.

Angers SCO: Bernardoni – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Doumbia – L. Coulibaly, Mangani – Pereira Lage, Fulgini, Cabot – Bahoken.
Náhradníci: Butelle – El Melali, Bobichon, Cho, Capelle, Bamba, Khaled, Diony, Pavlović.

Rozhodčí: Miguelgorry – Mouysset, Ocak.
Angers SCO
Angers zatím zažívá skvělou sezonu, protože se drží v horní polovině tabulky a dokonce je stále ve hře o evropské poháry. Patří mu tedy sedmé místo se ziskem 22 bodů, přičemž na první PSG jich ztrácí pouhých šest. Dnešní hosté se navíc dostávají do formy, protože vyhráli dva zápasy za sebou, čímž napravili těsnou porážku s Lyonem. Následně totiž porazili Lens a Lorient dvoubrankovým rozdílem. Dnes tak mohou přidat třetí vítězství za sebou, které proti trápícímu se Saint-Étienne rozhodně můžou uhrát.

Poslední tři utkání
Angers vs. Lorient – 2:0
Lens vs. Angers – 1:3
Angers vs. Lyon – 0:1
AS Saint-Étienne
Saint-Étienne po hrůzostrašné sérii porážek konečně začíná pravidelně bodovat, i když si připsalo jen dvě remízy za sebou, ale jelikož konec tabulky je opravdu hodně vyrovnaný, tak se počítá každý bod. Dnešní domácí navíc nedávno uhráli neskutečně cennou remízu s Lille, na kterou sice navázali jen plichtou s poslední Dijonem, ale i tento jeden bod se může hodit. Saint-Étienne se tak nachází na patnáctém místě, ale bude muset ještě hodně zabojovat, aby se udrželo mimo zónu sestupu. Dnes proti sedmému Angers to však bude mít hodně těžké.

Dijon vs. St. Étienne – 0:0
St. Étienne vs. Lille – 1:1
Brest vs. St. Étienne – 4:1
Zdravím všechny fanoušky francouzského fotbalu! Rozjíždí se již čtrnácté kolo Ligue 1, které jako již tradičně začíná v pátek, kdy se od 21:00 utkají Saint-Étienne a Angers. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.