Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Čína : Palestina - 20. listopadu 2018   13:00

Čína
Čína
9' Feng Xiaoting
1:1
(1:0)
Palestina
Palestina
62' Pinto
Čína
Palestina

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:2. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:11.
Je konec. V dnešním utkání se nám nakonec zrodila remíza 1:1.
Do druhé půle vstoupila Palestina velice aktivně a v 62. minutě byla odměněna, když se prosadil Pinto, který zakončil k levé tyči. Následně už byla hra velice vyrovnaná a gól nepadl.
90+5'
90+5'
Následný roh ovšem nic velkého nepřinesl.
90+4'
Posléze se ovšem dopředu dostala Čína, která získala rohový kop.
90+2'
Palestina nyní získala rohový kop z levé strany.
90'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
88'
Pomalu to vypadá, že se dnes urodí remíza.
85'
Po centru z volného kopu se domácí hráč dostal do zakončení hlavou, ale přestřelil.
84'
Hosté se dopustili dalšího faulu a Čína tak má volný kop.
83'
Hostující hráč se dostal ke střele z dálky, ale ta letěla pouze vedle domácí svatyně.
81'
Palestina se sice dostala do vápna soupeře, ale tam z toho nic velkého nebylo a Čína tak už jde směrem dopředu.
80'
Zbývá deset minut a stav je stále 1:1.
79'
Opět se domácí snaží něco vymyslet.
77'
Čína svírá svého soupeře, ale nemůže vstřelil druhý gól.
76'
Nyní se hostující hráč dopustil faulu a uviděl žlutou kartu.
73'
Opět přišel centr Číňanů, ale ve vápně dominuje obrana Palestiny.
71'
Domácí se dostali dopředu po pravé straně, ale následný centr se nepovedl.
68'
Čína se snaží odpovědět a jít opět do vedení, ovšem ve druhé půli jsou lepším týmem hosté.
64'
Nyní je u míče Čína, která se snaží něco vymyslet.
62'
Palestina právě vstřelila branku!
Je srovnáno na 1:1! Po naprosto fantastické přihrávce se dostal osamocený do zakončení hostující hráč JAŠIR PINTO, který vypálil k levé tyči a překonal čínského brankáře.
60'
Je před námi posledních třicet minut a Čína stále vede těsně 1:0.
58'
Střela domácího hráče skončila pouze v moci hostujícího gólmana.
55'
Hostující gólman musel jít ven z brány, aby byl u míče jako první.
53'
Posléze přišla velice dobrá střela z dálky, se kterou si ale domácí brankář poradil a vyrazil jí na rohový kop.
52'
Palestina je ve druhém poločase velice aktivní a opět drží míč.
50'
Pokus hostujícího hráče letěl pouze doprostřed brány.
49'
Následný roh Palestiny nic vážnějšího nepřinesl, ale hosté zůstali u míče.
48'
Posléze se ovšem dopředu dostali hosté, ale střelu vyrazil domácí brankář na rohový kop.
47'
Čína se dostala dopředu a získala rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:02.
První poločas je u konce a Čína zatím vede 1:0. Už v 9. minutě se trefil domácí Feng Xiaoting, který zakončil hlavou k levé tyči. Čína má více ze hry a ve 41. minutě šla málem do dvoubrankového vedení, ovšem Rami Hamada předvedl skvělý zákrok.
45+2'
45+1'
Centr hostů z pravé strany byl zblokován a následuje rohový kop.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44'
Nyní se hraje převážně ve středu hrací plochy.
42'
Následný roh nic velkého nepřinesl, ale u balónu je stále Čína.
41'
Velká šance domácích nekončí gólem, jelikož Rami Hamada skvělým zákrokem vyrazil hlavičku čínského hráče nad svou bránu!
40'
Posléze ale přišla nepřesná přihrávka a u balónu tak bude Palestina.
39'
Hra se poslední minuty uklidnila a opět je to Čína, která drží míč.
36'
Poté šla Čína do přečíslení, ale zpracování domácího hráče celou akci zhatilo.
35'
Posléze získala Palestina autové vhazování na polovině domácího soupeře.
34'
Čína zblokovala další pokus o útok soupeře.
32'
Hosté si vytvořili další střeleckou příležitosti, ale i tentokrát skončila střela jen vedle brány.
30'
Po něm se hostující hráč dostal ke hlavičce, která ale skončila nad bránou.
29'
Palestina má k dispozici rohový kop.
28'
Centr domácího mužstva sice letěl z pravé strany do vápna, ale míč nakonec skončil v zámezí.
26'
Útok Číny nic nepřinesl.
24'
Momentálně nám toho hra moc nenabízí a u míče tak je Palestina.
21'
Číňané mají opět balón ve své moci, ale přihrávka z levé strany nic velkého nepřinesla.
19'
Ovšem centr skončil pouze v zámezí a Yan Junling tak bude mít odkop od své brány.
18'
Nyní přišel další faul Číny a Palestina tak má opět volný kop.
16'
Ovšem následný centr z volného kopu nic nepřinesl.
15'
Hostující hráč byl zfaulován a Palestina tak získala volný kop a může ohrozit domácí svatyni.
13'
Čína bezpečně drží míč na svých kopačkách na své polovině hrací plochy.
11'
Opět přiletěl do vápna centr z levé strany, ale tentokrát se domácí hráč nedostal do zakončení.
9'
Čína právě vstřelila branku!
Domácí jdou do vedení! Centr z volného kopu letěl přesně na hlavu FENGA XIAOTINGA, který jí zavěsil k levé tyči!
8'
Posléze se ale na druhou stranu vydala Čína, která má k dispozici přímý kop.
7'
Domácí tým se nyní provinil faulem a u míče tak bude Palestina.
5'
Palestina získala první rohový kop v dnešním utkání a může ohrozit domácí svatyni.
1'

Čína: Yan Junling – Liu Yiming, Li Xuepeng, Feng Xiaoting, Shi Ke, Wu Xi, Chi Zhongguo, Jin Jingdao, Hanchao Yu, Wu Lei, Gao Lin
Náhradníci: Zhang Lu, Cheng Zeng – Chenjie Zhu, Yu Yang, Fan Xiaodong,Muzepper Mirahmetjan, Zhao Xuri,Xiuwei Zhang, Zhang Chengdong, Xiao Zhi, Huang Zichang, Yi Dabao

Palestina: Rami Hamada – Alexis Norambuena, Mohammed Darwish, Mohammed Saleh, Musab Battat, Abdullatif Al Bahdari, Pablo Tamburrini, Nazmi Albadawi, Tamer Seyam, Yashir Pinto, Khaled Salem
Náhradníci: Tawfiq Ali, Amr Kaddoura – Mohammed Bassim, Abdallah Jaber, Sameh Maraaba, Oday Dabbagh,Shadi Shaban, Mahmoud Eid, Khaled Salem, Mahmoud Wadi, Saleh Chihadeh, Jonathan Zorrilla.
V přátelském zápase se proti sobě utká Čína a Palestina. Naposled se spolu tato mužstva utkala před čtyřmi lety rovněž v přátelském zápase, který ale skončil bezbrankovou remízou. Čína odehrála poslední zápas minulý měsíc na domácí půdě, kdy si výsledkem 2:0 poradila se Sýrií. Palestina odehrála svoje utkání před čtyřmi dny, rovněž na domácí půdě a vyhrála 2:1 nad Pákistánem. Úvodní výkop je naplánován na 13:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.