Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Saúdská Arábie : Irák - 15. října 2018   20:00

Saúdská Arábie
90+3' Al Bishi
1:1
(0:0)
Irák
Irák
73' M. Ali
Irák
Farhan – Mhawi, Sulaka Adhamat, Al Shabbani, Faner, Al Tameemi – Yasin, Attwan Kadhim, Sheltagh, H. Ali – Dawood Yaseen (46. M. Ali)

90+4'
90+3'
Saúdská Arábie právě vstřelila branku!
Domácí v samotném závěru utkání vyrovnávají na 1:1! Autorem vyrovnávající branky je ABDULAZIZ AL BISHI.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.
87'
Hosté získali míč na své kopačky, ale dopředu příliš nepospíchají.
85'
Al Shehri poslal skvělou přihrávku za obránce, ale u míče byl nakonec dříve Farhan.
83'
Kanoo zkusil štěstí z velké dálky, ale svou střelou trefil pouze jednoho z obránců.
81'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře, ale zatím to nikam nevede.
79'
Otayf střelou z přímého kopu poblíž hranice vápna poslal míč jen do míst, kde se nacházel Farhan.
77'
Adam dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
75'
Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.
73'
Irák právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do vedení! Autorem branky na 0:1 je MUHANAD ALI.
72'
Farhan teď vytáhl fantastický zákrok proti střele Adama z hranice pokutového puntíku a podržel tak svůj tým!
70'
Kadhim pálil z velké dálky, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
68'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
66'
Na druhé straně se opřel do míč poblíž hranice vápna Yasin, ale jeho pokus nebyl tak razantní, aby ohrozil Malayekaha.
64'
Adam dostal nabito na hranici vápna, odkud následně vypálil dělovku, kterou však Farhan skvěle chytil.
61'
Hra se momentálně pohybuje převážně na polovině domácích.
59'
Domácí zahrávali přímý kop zhruba z dvaceti metrů, který si vzal na starost Kanoo. Jeho přímý pokus ohrozit branku však skončil jen mimo tři tyče.
57'
H. Ali si tak dlouho hrál s míčem poblíž vápna soupeře, až o něj přišel.
55'
Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Yasir Al Shahrani, přichází Hussein Abdulghani.
Střídání v týmu Saúdská Arábie: ze hřiště odchází Mohammed Kanu, přichází Abdulaziz Al Bishi.
55'
53'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
50'
Nový muž na hřišti M. Ali se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale jeho pokus skončil jen vedle levé tyče soupeřovy branky.
48'
Po nepřesné přihrávce jednoho z hostujících hráčů skončil míč jen v zámezí.
46'
Střídání v týmu Irák: ze hřiště odchází Mohammed Dawood, přichází Muhanad Ali.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:06.
První poločas je za námi. Zápas je velice vyrovnaný a šance tak příliš nepřicházejí. Oba týmy se sice tlačí do útoku, ale většinou jejich útoky končí na pevných obranách.

Držení míče: 66% – 34%
Střely celkem: 3 – 6
Střely na branku: 0 – 2
45+2'
45+1'
Žlutou kartu dostává Mustafa Nadhim (Irák).
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44'
Dawood Yaseen se dopustil faulu ve vápně soupeře a hrát tak mohou opět domácí.
42'
Kanoo precizní přihrávkou našel na hranici vápna volného Adama, který však svou následnou střelou trefil pouze jednoho z obránců.
40'
38'
H. Ali si neporozuměl na polovině soupeře jedním ze svých spoluhráčů a míč tak skončil jen v zámezí.
36'
Adam dostal do vápna centr z pravé strany, který však svou hlavou nasměroval jen nad branku.
34'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
32'
Al Shahrani se snažil odcentrovat z levé strany, ale nakonec se mu to přes Al Tameemiho nepodařilo.
30'
Sheltagh se snažil vysunout do samostatného úniku Dawooda Yaseena. Ten se však v momentě přihrávky nacházel v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
28'
Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.
27'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
26'
Al Mogahwi se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
24'
22'
Yasin svou střelou z velké dálky příliš nepřekvapil Malayekaha.
20'
Dawood Yaseen napřáhl ke střele z hranice vápna, ale jeho pokus skončil daleko vedle pravé tyče Malayekahovy branky.
18'
Adam dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce od Otayfa a míč tak skončil jen u Farhana.
16'
Hosté byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal na pravou stranu k Mhawimu.
14'
Al Mowalad poslal do vápna centr z pravé strany, který však skončil jen na hlavě Mhawiho.
12'
Otayf se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
10'
Domácí jsou usazeni s míčem na polovině soupeře.
8'
Kanoo tak dlouho držel míč na svých kopačkách poblíž vápna soupeře, až o něj přišel.
6'
Attwan Kadhim si neporozuměl na polovině soupeře se svým spoluhráčem a hosté tak o míč přišli.