Mistrovství Evropy U19 -  ONLINE PŘENOS -  Anglie : Francie - 23. července 2018   17:30

Anglie
Anglie
0:5
(0:2)
Francie
Francie
28' Alioui   • 41' Maolida   • 56' Alioui   • 63' Gouiri   • 69' Gouiri
Anglie
Balcombe – Sterling, Chalobah (C), Tanganga, Lewis – Gallagher (84. Bayliss), Ferguson (46. Sanders), Tavernier – Kirby, Hirst (63. Brereton), Embleton
Cumming – Bayliss, Brereton, Ennis, Francis, Lamptey, Morris, Sanders, Watts
Bartosz Frankowski (POL) – Bojan Zobenica (CRO), Alexandru Cerei (ROU)
Hietalahti stadion, Vaasa
Francie
Diouf – Sissoko, Dembele, Kamara, Sarr (C), Cozza – Diaby (76. Matondo), Soumare, Cuisance, Alioui (57. Gouiri) – Maolida (70. Pintor)
Desprez – Adli, Basila, Gouiri, Guitane, Matondo, Nguiamba, Niakate, Pintor

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 1:14. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 4:9.
Francie tak skončila na druhém místě a postoupila do semifinále, kde se utká s Itálii. Na Ukrajinu čeká Portugalsko.
Je konec. Francie rozcupala Anglie, když jí nadělala bůra. Tlak hostů se od začátku utkání stále stupňoval a nakonec přišla odměna ve 28. minutě, když Diaby posla přihrávku před bránu, kde zakončil do poloprázdné svatyně Alioui. Ve 41. minutě to byl opět Diaby, který si naběhl za obranu, zpracoval si míč a v pravý moment přihrál míč Maolidovi, který zakončil do prázdné klece. V 56. minutě provedl Sterling katastrofální, čehož využil Alioui, který zakončil z úhlu a otočky do brány. V 63. minutě Gouiri nejprve neproměnil velkou šanci, ale následně si poradila a zakončil k pravé tyči. O šest minut později brankář Balcombe vyrazil ne moc těžkou ránu přímo k nohám Gouiriho, který přidal druhou branku. Poté už se zápas víceméně dohrával.
Je konec.
90+3'
90+2'
Nakonec ovšem vypálil Embleton, ale Diouf byl připraven a stále drží čisté konto.
90+1'
Angličané sice drží míč ve své moci, ale nemohou se dostat do vápna.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
89'
Embleton se dostal do vápna po levé straně a následně přihrával míč před bránu, ovšem tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
88'
Francouzi se snažili dostat do vápna, ale obránce Anglie tuto přihrávku zblokoval.
87'
Gouiri si chtěl vymodlit faul ve středu hrací plochy, ovšem rozhodčí nechal hru pokračovat.
86'
Stejně jako při páté brance vypálil Cuisance, ale tentokrát Balcombe míč chytil do koše a nepustil.
85'
Francie získala míč na své polovině a opět jde dopředu.
84'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Gallagher, přichází Bayliss.
83'
Sterling se nyní provinil faulem, když si v souboji s Cozzou pomohl rukama.
82'
Nákop na který si nabíhal Gouiri byl příliš dlouhý a skončil v moci brankáře Balcombého.
81'
Poté se ovšem projevila frustrace Breretona, který po ztrátě míče tvrdě nakopl do holeně protihráče a uviděl žlutou kartu.
80'
Následně získali míč na své kopačky Angličané.
78'
Centr hostů z levé strany byl zblokován a následuje autové vhazování pro Francii.
77'
Anglie se snaží vstřelit alespoň jednu branku, ale tentokrát centr Embletona skončila jen v moci brankáře Dioufa.
76'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Diaby, přichází Matondo.
74'
Štěstí dnes Anglii nepřeje, jelikož vstřelila gól, ovšem Tavernier, který uklidil míč do sítě se nacházel v ofsajdové pasti!
72'
Francie nyní získala autové vhazování na své polovině po menším presinku Anglie.
71'
Rozhodčí nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
70'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Maolida, přichází Pintor.
69'
Francie právě vstřelila branku!
Tak tohle už je masakr a potupa! Cuisance vystřelil zpoza vápna k pravé tyči, ovšem Balcombe míč nešťastně vyrazil přímo před sebe, kde byl včas AMINE GOUIRI a ten tentokrát tutovku proměnil! Francie tak nadělila Angličanů bůra a v kanonádě bude pravděpodobně pokračovat i nadále.
69'
Další velká šance Gouiriho, který po příchodu na hřiště mohl vstřelit čtyři góly, ovšem zatím je to jen jedna branka!
68'
Dembele poslal centr z levé strany před bránu Francie, ale u míče byl jako první brankář Diouf.
67'
A další šance hostů, ovšem tentokrát střelu k levé tyči skvěle chytil Balcombe!
66'
Francie má opět míč ve své moci a kombinuje i přes svého brankáře. Toto utkání je už pravděpodobně rozhodnuté a nyní se jen očekává kolik branek Francie přidá, jelikož Angličané už zápas v hlavách pravděpodobně vzdali.
64'
A málem už to byly bůra, jelikož se opět dostal do úniku Gouiri, ale jeho laxní zakončení skončilo jen vedle levé tyče!
63'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Hirst, přichází Brereton.
63'
Tohle už vypadá na debakl, jelikož Francie vede 4:0! Už z toho málem byla neproměněná tutovka, když se AMINE GOUIRI dostal do samostatného úniku, ovšem brankář Balcombe předvedl skvělý zákrok, následně se ale Gouiri opět dostal k míči a zakončil přesně k pravé tyči.
63'
Následně ale přišla špatná přihrávka a Anglie tak získala autové vhazování.
62'
Francie drží míč na polovině soupeře, následně poslal balón až svému brankářovi a hraje naprosto v pohodě.
61'
Po špatné přihrávce se dopředu sice dostala Francie, ale ta nakonec nedokázala nic velkého vymyslet.
60'
Hodina hry je u konce a Francie vede 3:0. Angličané sice vstoupili do druhé půle naprosto oživeni, ale po velké chybě Sterlinga přišla třetí branka a nyní to budou mít hodně těžké.
59'
Francie získala autové vhazování na své polovině hrací plochy.
58'
Po útoku Anglie skončil míč jen v zámezí za bránou Francie a Diouf tak má odkop od své svatyně.
57'
Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Alioui, přichází Gouiri.
56'
Co dnes obranná řada Anglie předvádí to se jen tak nevidí a Francie tak dává třetí branku! Naprosto katastrofální přihrávku svému brankáři poslal Sterling, čehož využil NABIL ALIOUI, který ukradl míč a následně z otočky a celkem velkého úhlu skvěle zakončil do prázdné brány Anglie!
54'
Anglie je ve druhém poločase naprosto vyměněná a opět přišlo zakončení, tentokrát to byl Embleton, který se pokoušel hlavou dostat míč do sítě, ale přestřelil svatyni Francie.
53'
Po skvělé ťukačce Anglie se dostal k míči Lewis, který chtěl odcentrovat z levé strany, ale míč mu sjel z kopačky a skončil tak u obránce Francie.
52'
Alioui to zkoušel individuálně, ale nakonec přes tři hráče Anglie neprošel.
51'
Nyní se vytvořila skulinka v obraně Francie, které chtěl využít Hirst, který poslal přihrávku na Taverniera, ale u míče byl jako první brankář Diouf.
50'
Opět Diaby poslal skvělý míč do vápna, ale tam byla střela francouzského hráče zblokována.
49'
Tam nakonec Kamara ztratil míč a tak se Anglie dostala do velmi dobré šance, ovšem míč, který směřoval na domácího útočníka na poslední chvíli odkopl obránce Francie.
49'
Nákop Francie skončil jen u brankáře Balcombého, který rychle rozehrál po levé straně.
48'
Následný roh nic nepřinesl. Poté ovšem přiletěl centr do vápna, na který si naskočil Tanganga, ale ten hlavou přestřelil francouzskou svatyni.
47'
Angličané poslali velmi dobrý míč z levé strany do vápna, kde si ho Sarr málem srazil do brány, ale je z toho nakonec jen rohový kop.
46'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Ferguson, přichází Sanders.
46'

Červené karty: 0:0
První poločas je u konce a Francie zatím vede zaslouženě 2:0. Hráčem zápasu je zatím Diaby, který sice nevstřelil branku, ale oba dva góly předložil na zlatém podnose. Tlak hostů se od začátku utkání stále stupňoval a nakonec přišla odměna ve 28. minutě, když Diaby posla přihrávku před bránu, kde zakončil do poloprázdné svatyně Alioui. Ve 41. minutě to byl opět Diaby, který si naběhl za obranu, zpracoval si míč a v pravý moment přihrál míč Maolidovi, který zakončil do prázdné klece. Francie tak momentálně postupuje z druhého místa. Pokud chce Anglie postoupit, musí alespoň remizovat.
45+2'
45+2'
Z ničeho nic se ovšem po chybné přihrávce hostů dostal k míči Embleton, který si ho dal na pravou nohu a následně orazítkoval břevno!
45+2'
Anglie má velké problémy dostat se vůbec přes polovinu hrací plochy. Nyní se jim to ovšem po faulu hostů povedlo, ale následně přišla další nepřesná přihrávka.
45+1'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
45'
Francouzi nyní hrají bago ve středu hrací plochy. Poté se s míčem několik metrů posunul Maolida, který vystřelil, ale jeho pokus skončil vedle brány.
44'
Angličané zatím působí dojmem jakoby nebyli rozehraní a o nic jim nešlo. Na trávníku tak vládne pouze Francie.
43'
Opět jsou u míče hosté, kteří ho drží ve středu hrací plochy a nikam nespěchají.
41'
Moussa Diaby dostal naprosto fantastický pas za obranu, kde si v rychlosti zpracoval míč a nakonec předložil stejně jako u první branky přihrávku na zlatém podnose, ovšem tentokrát zakončoval do prázdné svatyně MYZIANE MAOLIDA. Francie tak vede 2:0 a Anglie musí vstřelit dvě branky. Asistence: Diaby.
41'
Anglie se nedostala přes obrannou řadu Francie, která tak opět získala míč na své kopačky.
40'
Nakonec tak míč skončil opět u Francouzů, kteří se snažili dostat do vápna po pravé straně, ale obrana Anglie byla proti.
39'
Následně se ale balón dostal k Angličanům, kteří ale mají opět problémy v rozehrávce.
38'
Francie opět získala autové vhazování na polovině soupeře a zopakuje si to po odkopnutí míče do zámezí z kopačky domácího hráče.
37'
Maolida nejprve zkoušel patičkou posunout míč Cozzovi, následně se ale sám ocitl v ofsajdové pasti.
36'
Angličané měli nacvičený velice pěkný signál, ovšem nákop do vápna byl lehce nepřesný a po chvíli přišla ztráta míče, ale nakonec vše pohlídal domácí obránce, který byl u míče v souboji s hned třemi francouzi nejdřív a dostal ho do zámezí.
35'
Nyní přišel faul ze strany hostů a Anglie tak získala volný kop z pravé strany na polovině soupeře.
34'
Individuální chyby zatím stahují Anglii dolů stejně jako nyní, když opět přišla zbytečná ztráta míče a naštěstí pro domácí byla střela Diabyho zblokována.
33'
Nyní Francie získala autové vhazování na své polovině a teď to musí být Angličané, kdo bude presovat a snažit se získat míč co nejdřív.
32'
Opět to byl Ferguson, který naprosto lacině odevzdal míč soupeři, ale následná střela Diabyho letěla jen vedle levé tyče.
31'
Následně si ovšem Tavernier nezpracoval míč nejlíp a poté podrazil Dembelého. Rozhodčí vše viděl a ukázal záložníkovi Anglie žlutou kartu.
29'
Nyní se hosté dopustil faulu ve středu hrací plochy a Anglie tak má míč na svých kopačkách.
28'
Francie jde do vedení! Vše začalo u Fergusona, který ztratil míč při rozehrávce Anglie. Následně se tak balón dostal na pravou stranu, kde i se štěstím se s ním procpal do vápna Diaby, ten poté předložil nádhernou přihrávku před bránu, kde byl připraven NABIL ALIOUI, který nezaváhal a uklidil míč do poloprázdné svatyně. Asistence: Diaby.
27'
Domácí získali autové vhazování na své polovině, ale jsou pod tlakem Francie.
26'
Následně hlavní rozhodčí Bartosz Frankowski nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
25'
Hosté opět svírají soupeře a drží míč na jeho polovině. Následně Angličané začali napadat a hostům tak nezbývalo nic jiného než se dopustit nedovoleného zákroku.
24'
Následně hosté získali rohový kop, ale tentokrát z toho ohrožení domácí brány nebylo. Ovšem u míče jsou stále Francouzi.
23'
A nyní se to Francii povedlo naprosto ukázkově, když se po přihrávce z pravé strany dostal do zakončení uvnitř vápna Cuisance, ovšem jeho střelu k levé tyči naprosto famózním zákrokem vyrazil brankář Balcombe!
22'
Anglie neudrží míč víc než pár chvil a Francie má tak dostat času zkoušet se prokombinovat do vápna a následně vystřelit.
21'
Rohový kop nebyl špatně kopnutý, ale přeletěl hráče ve vápně. Následně se ovšem k míči dostal Kamara, který si obešel obránce a zpoza vápna vypálil, ovšem jeho pokus trefil jen před sebou stojícího obránce Anglie.
20'
Francouzi čím dál víc tlačí na svého soupeře a nyní přišla střela z dvaceti metrů, ovšem ta byla zblokována a následuje rohový kop, který bude zahrávat Cuisance.
19'
Cuisance poslal pas na pravou stranu, tam ovšem následně hosté ztratili míč, ale Anglie ho dlouho ve své moci neudržela a pouze ho odkopla.
18'
Francouzi stále drží míč na polovině soupeře a snaží se najít skulinku v obraně Anglie.
17'
Velice pěknou akci předvedla Francie na jejímž konci bylo zakončení z kopačky Cuisancého, ale tento pokus rovněž letěl do míst, kde byl připraven Balcombe.
16'
Po nepřesném centru Angličanů získali hosté autové vhazování na útočné polovině.
15'
Poté zkusil prověřit anglického brankáře Sissoko, ale jeho dalekonosná rána letěla přímo do rukou Balcombého.
14'
Cozza natáhl s míčem dost kroků po levé straně a Francouzi se tak dostali na nějakých deset metrů od vápna Anglie.
13'
Hosté přesunuli hru na pravou stranu, ovšem tam si míč nedokázal zpracovat Diaby a Anglie zadarmo získala autové vhazování.
12'
Ukrajina vede nad Tureckem po brance Buletsy v osmé minutě. Pokud by Ukrajina zvítězila, Anglii stačí remíza, zatímco Francie musí bezpodmínečně vyhrát.
11'
Nyní to na sebe vzal Diaby, který vypálil z dvaceti metrů, ovšem jeho pokus neměl dostatečnou razanci a Balcombe si s ním lehce poradil.
10'
Začátek utkání je velmi opatrný a hraje se především ve středu hrací plochy. První náznak šance měla Francie v 5. minutě, ovšem kromě tohoto pokusu je míč hlavně ve středu hrací plochy.
9'
Francouzi ztratili míč po nepřesné přihrávce a tak se mohl dopředu vydat po pravé straně Embleton, ovšem nevěřil si a poslal míč zpátky svým obráncům.
8'
Hirst se pokoušel projít do vápna z pravé strany, ale míč mu následně odebrala obrana Francie.
7'
A následně hosté poslali centr do vápna, ovšem ten nic nepřinesl, jelikož míč skončil jen v moci gólmana Balcombého.
6'
Francie získala autové vhazování blízko rohového praporku na polovině Anglie.
5'
První vážnější šance Francie, ovšem brankář Balcombe si poradil s touto střelou z úhlu!
4'
Až po čtyřech autech Anglie otočila hru na levou stranu, kde ovšem po zblokované přihrávce získala další autové vhazování.
3'
Následně se k míči sice dostali hosté, ale poté to je opět jen autové vhazování pro Anglii.
2'
Francouzi dostali míč pouze do zámezí a Anglie tak získala autové vhazování na polovině soupeře.
1'
O úvodní výkop se postarala Francie, která dnes musí vyhrát jinak se se šampionátem loučí.
1'

Anglie: Balcombe – Sterling, Chalobah (C), Tanganga, Lewis – Gallagher, Ferguson, Tavernier – Kirby, Hirst, Embleton
Náhradníci: Cumming – Bayliss, Brereton, Ennis, Francis, Lamptey, Morris, Sanders, Watts

Francie: Diouf – Sissoko, Dembele, Kamara, Sarr (C), Cozza – Diaby, Soumare, Cuisance, Alioui – Maolida
Náhradníci: Desprez – Adli, Basila, Gouiri, Guitane, Matondo, Nguiamba, Niakate, Pintor

Rozhodčí: Bartosz Frankowski (POL) – Bojan Zobenica (CRO), Alexandru Cerei (ROU).
Francie:

Francouzi v první části vyhráli skupinu se dvěma výhry a jednou remízou. Ve druhé části sice Francie chytla velmi těžké soupeře ovšem skupinu mezi týmy Španělska, Belgie a Bulharska vyhrála s plným počtem bodů a skóre 9:4. Ve finální části se Francie utkala v prvním utkání s Ukrajinou a očekávala se výhra, ovšem opak byl pravdou. Ve 13. minutě šla Ukrajina do vedení po brance Tsitaishviliho. Ve 23. minutě srovnal Guitane. Ale v 64. minutě přišla komplikace, když francouz Sarr obdržel červenou kartu a nakonec čtyři minuty před koncem zajistil Ukrajincům tři body Buletsa. Do druhého utkání šla Francie po hlavě a už ve 2. minutě s Tureckem vedla po brance Guitaného. Ve 22. a 33. minutě vstřelil dvě branky Gouiri. V 58. minutě zvýšil náskok Diaby a v nastaveném čase se prosadil z penalty Cuisance. Francie tak vyhrála 5:0. Momentálně je tak na třetím místě a z dnešního zápasu musí brát tři body.
Anglie:

Anglie v první fázi naprosto jasně ovládla skupinu, když třikrát zvítězila se skóre 9:1. Ve druhé části už to bylo těsné, jelikož měla s Lotyšskem po šesti bodech, ale díky lepšímu vzájemnému zápasu (3:0) postoupila až do finální části. Tam se v prvním utkání utkala s Tureckem, ale to šlo po dvou minutách do vedení, když se prosadil Jalcin. Ve 22. minutě ale přišlo srovnání z kopačky Tangangy a v nastaveném čase první půle otočil utkání Brereton. V 54. minutě poslal Anglii do dvoubrankového vedení Embleton. Turci sice srovnali o tři minuty později, když se prosadil Guclu, ale následně už branka nepadla. Ve druhém zápase se Angličané utkali s Ukrajinou a po osmi minutách šli do vedení, když se trefil Tavernier. Ve 39. minutě ovšem srovnal Supriaha. Poté branka nepadla a zápas skončil remízou 1:1. Anglie se tak nachází na prvním místě se čtyřmi body a pokud dnešní utkání neprohraje tak si zajistí postup do semifinále.
V posledním utkání skupiny B se proti sobě utkají týmy Anglie a Francie. Naposled se spolu tato mužstva utkala před dvěma lety rovněž na Mistrovství Evropy, kde Anglie vyhrála 2:1. Nyní se bude hrát na stadionu Hietalahti ve městě Vaasa. Zápas bude řídit hlavní rozhodčí Bartosz Frankowski (POL) a jeho asistenti Bojan Zobenica (CRO) a Alexandru Cerei (ROU).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.