Mistrovství Evropy U19 -  ONLINE PŘENOS -  Finsko : Norsko - 19. července 2018   17:30

Finsko
Finsko
29' Vertainen  • 53' Ylätupa
2:3
(1:1)
Norsko
Norsko
12' Hauge   • 90' Botheim   • 90+2' Borchgrevink
Finsko
Norsko

Norsko se prosadilo jako první. Pak dokázalo Finsko otočit stav zápasu a vedlo 2:1. Jenže pak přišly norské chvíle. V 90. minutě vyrovnal Botheim, následně dvě minuty po něm rozhodl zápas Borchgrevink. Norsko senzačně vyrazilo domácí Finsko.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 17:14.
90+7'
90+7'
Rohový kop pro Norsko. Rozehrávat bude Nordli.
90+7'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Vetlesen, přichází Brynhildsen.
90+6'
Probíhá poslední nastavená minuta.
90+5'
Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Mohamed, přichází Fagerström.
90+2'
Norsko právě vstřelilo branku!
Norsko otáčí stav zápasu velmi rychle a dostává se do vedení. S první střelou si obrana dokázala poradit, na dorážku, kterou vyslal CHRISTIAN BORCHGREVINK už byli domácí hráči krátcí.
90+1'
Šest minut se bude nastavovat.
90'
A je vyrovnáno. V samotném závěru hrací doby se prosazuje Norsko. Hlavička ERIKA BOTHEIMA byla jen těžko chytatelná.
90'
probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Norsko se stále marně snaží něco vymyslet na koncentrovanou obranu domácího Finska.
87'
Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Mattsson, přichází Heinolainen.
85'
Østigård byl nachytaný v postavení mimo hru.
84'
Norsko kombinuje na útočné polovině, ale zatím bez výraznější šance.
83'
Finsko hraje aktivně, ale nesmí zapomínat také na obranu, málem se k vyrovnání dostal Østigård. Ten však minul branku.
82'
Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Ylätupa, přichází Bradley.
81'
Žlutou kartu dostává Botheim (Norsko).
80'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu a jeden z hráčů domácího celku má křeče.
78'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, aktivně hrající Finsko drží své těsné vedení.
76'
Norsko rozehrávalo volný kop, Vetlesen centroval a zakončení Botheima bylo hodně nepovedené.
75'
Rohový kop pro Finsko. Rozehrávat ho bude Mattsson. Následně se domácí celek dopustil útočného faulu.
75'
Patnáct minut hry plus nějaké nastavení zbývá do konce zápasu, ve kterém se Finsku podařilo otočit nepříznivý stav zápasu.
73'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Hauge, přichází Botheim.
70'
Stavitski to vzal na sebe, jeho rána ale končí mimo branku. Gólman tak zasahovat nemusel.
68'
Hra se přelévá ze strany na stranu, Håland minul branku.
67'
Ylätupa se propracoval do dobré střelecké pozice, ale minul branku.
65'
Nechybělo mnoho a mohlo být vyrovnáno. Leislahti si skokem dokázal poradit s dobrou střelou Haugea.
65'
Jako první se pro střídání rozhodl trenér norského celku, který aktuálně prohrává o jednu branku.
64'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Markovic, přichází Nordli.
61'
Vertainen vedl domácí akci, jeho střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil brankář na rohový kop. Vesiaho následně minul branku. Jeho rána ale nebyla vůbec špatná.
60'
Finský rychlík Mattsson nachytaný v postavení mimo hru.
59'
Norský brankář rozehrává od své branky, jeho spoluhráči rychle přenášejí hru na útočnou polovinu.
58'
Norsko hraje nyní aktivně, ale domácí defenzivní řady mají situaci pod kontrolou.
55'
Norsko se pokouší co nejrychleji vyrovnat, akci Kitolana končí sudí – postavení mimo hru.
53'
Žlutou kartu dostává Børkeeiet (Norsko).
53'
Finsko právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává do vedení. Pohlednou kličkou se prosazuje obranou zcela zapomenutý SAKU YLÄTUPA.
51'
Ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.
50'
Norsko mohlo jít do vedení, ale střelu Hålanda dokázal zblokovat gólman.
49'
Žlutou kartu dostává Østigård (Norsko). Za hodně zbytečný faul vidí hostující hráč kartu.
46'
Rohový kop pro domácí celek, Mattsson centroval před branku, ale nikdo ze spoluhráčů nezakončil.
46'
Po prvním poločase platí nerozhodný stav. Jako první se prosadilo Norsko, následně dokázal domácí finský celek vyrovnat, pokutový kop proměnil Vertainen.
45+2'
45+2'
Hostující Hauge se propracoval k zakončení, finský brankář rychle rozehrává.
45+1'
Dvě minuty se budou nastavovat k prvnímu poločasu.
45'
Hostující Børkeeiet minul branku v dobré střelecké pozice. Rána končí mimo. Vykopávat bude brankář.
44'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se poločas dohrává.
43'
Útočného faulu se dopustil Håland, rozehrávat bude domácí celek od své branky.
41'
Norsko hraje aktivně, Markovic se pokoušel dostat do další dobré pozice, ale na centr spoluhráče nedosáhl.
39'
Rohový kop pro Norsko. Vetlesen centroval před branku, následná rána Borchgrevinka z první končí mimo.
38'
Leislahti rozehrává po nepřesné akci soupeřů od své branky. Následně se do šance dostalo Norsko, ale rána byla zblokovaná.
36'
Blesková domácí akce je zastavená pomezním sudím, Vertainen byl v postavení mimo hru.
35'
Finská obrana vybojovala míč, následně si ale pomohla faulem.
33'
Po vyrovnávající brance hraje Finsko výrazně aktivněji, pokouší se co nejrychleji otočit vývoj zápasu.
31'
Žlutou kartu dostává Mattsson (Finsko). Za zbytečný incident dostává finský hráč žlutou kartu.
31'
Mattsson se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
29'
S jistotou. S jistotou proměnil EETU VERTAINEN svůj pokutový kop, a tak Finsko srovnává stav zápasu na 1:1. První finský gól na tomto turnaji.
28'
Žlutou kartu dostává Borchgrevink (Norsko). Za faul v pokutovém území bude následovat penalta.
28'
Finsko vybojovalo díky aktivní hře na útočné polovině rohový kop.
26'
Hra pokračuje dál, faulu se dopustil domácí hráč, rozehrávat bude v červeném hrající Norsko.
25'
Přichází krátká přestávka na občerstvení. Hraje se ve velmi teplém počasí.
23'
Finský tlak zakončoval dobrou střelou Ylätupa, jeho projektil byl však zblokovaný.
22'
Hráči v bílém marně čekají na výraznější možnost. Norská obrana přistupuje k soupeři zodpovědně a nedává mu prostor.
21'
Domácí svůj tlak nedokázali proměnit, a tak nyní hrají na útočné polovině soupeři. Markovic to zkoušel samostatně, ale přes obránce se nedostal.
19'
Po inkasované brance zlepšili Finsko hru, obrana Norska musí být pozorná.
18'
Faye Lund si dokázal poradit, kryje míč po nepřesné akci Finska. Jednobrankový náskok Norska stále platí.
16'
Håland si pomohl nedovoleně, rozehrávat bude domácí tým.
14'
Finský celek se snaží hrát aktivně, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, zatím bez střely.
12'
JENS PETTER HAUGE se dostal k odraženému míči a poslal jej nechytatelně za záda brankáře, který si připsal nejprve dobrý zákrok.
9'
Rohový kop pro Norsko. Vetlesen centroval před branku, jeho nabídku zkoušel využít Håland. Hlavička končí nad brankou.
9'
Norsko získalo míč a dostalo se na útočnou polovinu. Markovic se pokoušel něco vymyslet, ale jeho pokus byl nepovedený.
7'
Finský celek má míč pod kontrolou, ale zatím se do výraznější šance nepropracoval.
5'
Sledujeme rychlý fotbal, hra se přelévá ze strany na stranu, fanoušci ženou domácí Finsko vpřed.
4'
Postavení mimo hru na druhé straně, nyní si postavení nepohlídal Hauge.
3'
Akci Finska táhl Mattsson, který byl ale nechytaný v postavení mimo hru.
3'
Norský celek se propracoval před branku, ale centr před branku se nepovedl.
2'
Håland fauloval, rozehrávat bude domácí celek.
1'
Zápas začíná, Finsko hraje v bílém, Norsko v červeném.
1'

Finsko: Leislahti – Virtanen, Tikkanen, Vesiaho, Jäntti – Mattsson, Mohamed, Oksanen, Stavitski – Ylätupa (C), Vertainen
Náhradníci: Källman – Haukioja, Katz, Ademi, Fagerström, Jokelainen, Heinolainen, Suhonen, Bradley

Norsko: Faye Lund – Borchgrevink, Salte (C), Østigård, Kitolano – Vetlesen, Børkeeiet, Christensen, Hauge – Markovic, Håland
Náhradníci: Ødegaard – Myhre, Botheim, Fredriksen, Vinjor, Svendsen, Nordli, Brynhildsen, Mickelson.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního mládežnického fotbalu. V tomto zápase skupiny A proti sobě nastoupí Finsko a Norsko.

Jedná se o duel týmů, které svá úvodní vystoupení nevyhrála. Finsko hned v prvním vystoupení narazilo na Itálii. Itálie dokázala vyhrát o jednu branku, prosadil se na konci prvního poločasu Zaniolo. Norští fotbalisty čekal na úvod šampionátu favorizovaný celek Portugalska. Portugalsko vyhrálo 3:1, zatím jediný norský gól vstřelil Markovic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.