MOL Cup - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benešov : Bohemians - 8. srpna 2017   17:30

Benešov
Benešov
65' Laštovka
1:5
(0:3)
Bohemians
Bohemians
16' Kabajev   • 23' Kabajev   • 45' Mašek   • 49' Kabajev   • 74' Nečas
Švec, Reiter, Kuchta, Kocić, Hůlka, Mašek, Fryšták

Z dnešního utkání je to vše, díky za pozornost a na počtenou.
Dnešní zápas končí jasným vítězstvím pražských Bohemians Praha 1905. Ti dokázali zejména v první půli být velice produktivní, když nastříleli tři góly a utkání tak prakticky rozhodli. Ve druhém poločase pak dokázali přidat hned v úvodu čtvrtý gól a v 74. minutě se prosadili ještě popáté.
Domácí SK Benešov hrál prvních patnáct minut velice aktivně, jenže své šance nevyužil a byl vzápětí potrestán. po třech gólech pak bylo už velice složité o něco hrát. V 65. minutě se pak objevila možnost aspoň čestné branky z pokutového kopu, kterou kapitán Laštovka zužitkoval a domácí tak dali prvoligovému celku alespoň jeden gól a finálové skóre je tak 1:5 pro soupeře z Prahy, který tak postupuje do dalších kol MOL Cupu.
90+2'
90+2'
Je to Rudolf Reiter, který bude nejspíše v pořádku.
90+1'
Faul Luboše Balaty, po kterém zůstává na trávníku ležet jeden z hráčů Bohemians.
90'
Rohový kop pro Bohemians.
89'
Rozhodčí bude nastavovat 2 minuty.
86'
Střídání Benešova, odešel Kučaba a přišel Michal Rataj.
84'
O střelu z větší délky se pokusil Jirásek, jeho pokus byl však příliš vysoký.
82'
Utkání už v tempu výrazně opadlo, přece jenom výsledek 1:5 nevybízí k přílišné aktivitě od obou celků.
79'
Střídání Benešova. Odešel Farkaš a přišel Vojtěch Balata.
76'
Střídání Bohemians. Odešel Vaníček a přišel Rudolf Reiter.
74'
Bohemians právě vstřelili branku!
Pátý gól pro pražský celek. Tetour neudržel po souboji s Kabajevem míč, který se následně odrazil JAKUBU NEČASOVI, jenž neměl problém trefit prázdnou bránu.
73'
Centrovaný míč byl však příliš dlouhý a skončil nakonec v zámezí. Vhazování tak budou mít hosté.
71'
Rohový kop pro Benešov.
69'
Střídání Benešova, odešel Telnar a přišel Hrebeniuk.
65'
Pokutový kop se však musel konat nadvakrát, jelikož v prvním případě vyběhl proti střele příliš brzy Viktor Budinský a dostal za to žlutou kartu.
65'
Benešov právě vstřelil branku!
Benešov snižuje z penalty na 1:4. Autorem gólu je JOSEF LAŠTOVKA.
64'
Byla nařízena penalta pro Benešov.
62'
Střídání na straně Bohemians. Odešel Michal Šmíd a přišel Lukáš Hůlka.
61'
Stoper Benešova Martin Ngimbi dostává žlutou kartu za ostrý střet v hlavičkovém souboji.
60'
Dnešní utkání sleduje 2105 diváků. Velmi pěkná návštěva.
58'
Laštovka se dopustil v krátké době svého třetího faulu a rozhodčí už mu domlouvá, aby nebyl jeho čtvrtý faul zároveň poslední, jelikož má kapitán Benešova už jednu žlutou kartu.
56'
Dostál centroval do vápna, jeho balón však nebyl přesný.
55'
Nyní budou mít hosté další možnost přímého kopu.
53'
Klokani nadále drží míč a užívají si zápas bez nervů.
49'
JEVGENIJ KABAJEV dává svůj třetí gól, když se ujmul exekuce pokutového kopu po faulu Laštovky.
49'
Žlutou kartu dostal za penaltový zákrok Josef Laštovka.
48'
Byla nařízena penalta pro Bohemians.
47'
Hned v úvodu velká šance pro Bohemians, do zakončení se rval Jirásek, ale Vrňák ho na poslední chvíli zblokoval.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:35.
Smolný poločas pro Benešov, který nebyl prvních čtyřicet pět minut horším celkem, nicméně své šance neproměnil. Naopak Bohemians ukázali domácím lekci z produktivity, když dokázali dát z minima šancí tři góly a utkání tak prakticky rozhodnout.
45+1'
45'
Třetí a hodně smolný gól dostává Benešov. Prudký střílený centr Kabajeva nedokázal gólman Tetour udržet v náruči a dobíhající DOMINIK MAŠEK dává do prázdné branky třetí branku.
42'
Mario Telnar zahrál vysokou nohou a uviděl žlutou kartu.
41'
Zraněný Bartek musí opustit hřiště a nahrazuje ho Dominik Mašek.
39'
Jindřišek se snažil podstřelit zeď, ale balón se smolně odrazil k domácímu Vrňákovi, který běžel do protiútoku spolu s Kučabou, druhý zmiňovaný pak dostal míč a po souboji ve vápně upadl, rozhodčí však zůstal klidný a penaltu nezapískal.
36'
Obránce Benešova navíc dostává žlutou kartu.
36'
Po faulu Zákostelského se bude kopat přímý kop pro Bohemians.
33'
David Bartek (BOH) se snažil technickou střelou překonat gólmana, ale bránu netrefil.
30'
Obrovská šance a možnost snížení pro Benešov. Po pěkné akci se sám před gólmanem objevil Farkaš, jenž se snažil lobem vstřelit gól, nicméně bránu přestřelil.
27'
Nyní se Klokani opět pohybovali ve vápně domácích, nevybojovali však ani rohový kop.
25'
Hosté posledních deset minut přebírají otěže zápasu a potvrzují tak roli favorita. Uvidíme, zdali se Benešov zmůže na nějakou adekvátní odpověď.
23'
Je tu druhý gól pražského celku. Po krásné individuální akci se prosazuje JEVGENIJ KABAJEV a dává svůj druhý gól v utkání.
16'
Hosté se poprvé prosazují! Po střele Dostála se míč odrazil k hlavě JEVGENIJA KABAJEVA, který neměl problém dostat míč do sítě. Bohemians vedou 0:1.
13'
Ještě se musím opravit, tím zmíněným zraněným hráčem nebyl Balata, nýbrž Václav Ježdík.
13'
Josef Jindřišek rozehrál trestný kop, po kterém hlavičkoval ještě jeden z hráčů Bohemians, míč každopádně skončil nad brankou domácích.
11'
Na zemi zůstává ležet jeden z hráčů Benešova. Jedná se o Luboše Balatu, který tam dostal nějaký úder, nicméně to vypadá, že bude pokračovat ve hře.
9'
Josef Laštovka se k dostal k prvnímu zakončení domácích. Jeho hlavička však letěla nad.
8'
Benešov se snaží prosadit po pravé straně a vybojoval další rohový kop.
7'
Přetažený centr nenašel nikoho ze spoluhráčů. Následný protiútok hostů pak vyřešil dobrým zákrokem Tetour.
5'
Rohový kop pro SK Benešov.
4'
Hosté teď útočí po levé straně, nicméně obrana Benešova i s přispěním brankáře Tetoura situaci zvládla.
2'
Po první akci domácích budou odkopávat od branky pražští Bohemians.
1'
Týmy nastupují na hrací plochu, utkání za malý moment začne.
V sestavě Benešova si můžeme všimnout, že chybí opora domácího týmu David Skopec, který v létě získal svoji první profesionální smlouvu a přestoupil do druholigové Vlašimi. Naopak se do středočeského týmu vrací Pavel Čapek, který zde působil už během hostování z pražské Dukly.

Na druhé straně se zase v sestavě objeví Petr Buchta, který se vrací po zranění. Dále pak dvojice hráčů z hostování ze Sparty Praha, konkrétně jde o brankáře Viktora Budinského a záložníka Jakuba Nečase.

SK Benešov: Tetour – Laštovka(K), Ngimbi, Zákostelský, Vrňák – Ježdík – Kučaba, Farkaš, L. Balata, Čapek – Telnar
Náhradníci: Rotbauer, Filip, Hrebeniuk, Rataj, Večera, V. Balata

Bohemians Praha 1905: Budinský – Dostál, Buchta, Šmíd, Urdinov – Jindřišek(K) – Vaníček, Nečas, Jirásek, Bartek – Kabajev
Náhradníci: Švec, Reiter, Kuchta, Kocić, Hůlka, Mašek, Fryšták

Rozhodčí: Klíma – Ratajová, Fišer.
SK Benešov se už v MOL Cupu představil, když dokázal v prvním kole porazit Malše Roudné 5:0. Dnešní soupeř Bohemians Praha 1905 bude však velmi tvrdý až nerozlousknutelný oříšek. Nicméně pohárová utkání občas nemají logiku, žhavým příkladem je momentálně krach Českých Budějovic, které prohrály v prvním kole s divizními Velvary a v turnaji končí.
Dobrý den, dnes odpoledne náš čeká 2.kolo fotbalového MOL Cupu, ve kterém přivítá domácí SK Benešov Bohemians Praha 1905.

V historii obou klubů není moc vzájemných zápasů, který by proti sobě odehrály, půjde však o zajímavou konfrontaci mezi třetiligovým a prvoligovým týmem.

Mluvit o favoritovi je v tomto případě zbytečné. Bohemians Praha 1905 je klub s velkou historií, který se momentálně úspěšně drží v první lize a do letošní sezóny navíc vykročil velmi dobře, když dokázal remizovat se Spartou a naposledy o víkendu porazil Karvinou 2:1.

SK Benešov neměl minulou sezónu příliš úspěšnou, v ČFL se poměrně trápil a nebýt vzepření v posledních zápasech, pravděpodobně by spadl do divize. Letošní fotbalový rok je pro Benešov zatím plný změn. Měnil se trenér a přišlo i mnoho hráčů na zkoušku. Dnešní zápas je tak i hlavní benešovskou generálkou pro první kolo České fotbalové ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.