MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Vlašim - 19. září 2017   18:00

Bohemians
Bohemians
3' Luts  • 104' Tetteh
2:2
(1:0)

3:4 (PEN)

Vlašim
Vlašim
62' Vodháněl   • 103' Hadaščok
Bohemians
Budinský – Dostál, Hůlka, Buchta, Urdinov – Jindřišek, Jirásek – Bartek (35. Reiter), Mašek (78. Tetteh), Luts (63. Hašek) – Kabajev
Kouba – Hašek, Nečas, Reiter, Šmíd, Tetteh, Vaníček
Franěk – Flimmel, Černý
Ďolíček, Praha-Vršovice
1703 diváků
Vlašim
Beník – Piško, Fotr, Hašek, Štochl, Vyhnal (56. Hadaščok), Wiesner, Janda (78. Plachý), Skopec, Tusjak, Dudl (46. Vodháněl)
Nguyen – Hadaščok, Kadlec, Mara, Penc, Plachý, Vodháněl

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Nervydrásající duel je u konce a končí překvapivým postupem druholigové Vlašimi! Ta se v Ďolíčku prezentovala sympatickým výkonem po penaltách postupuje, o rozhodující penaltu se postaral Plachý, Hůlka poté netrefil branku. Domácí, kteří v lize prohráli jediný zápas, dnes smutní. Bohemians v poháru končí, Vlašim se může těšit na osmifinále!
Hůlka přestřelil hostující branku! Do osmifinále postupuje druholigová Vlašim!
K míči se postavil opět Plachý a trefil se i napodruhé.
Kabajev proměňuje, ani pět sérií nerozhodlo o vítězi, následuje náhlá smrt!
Jan Vodháněl ale vrací Vlašimi vedení zpět.
Jindřišek se trefuje, je vyrovnáno!
Wiesner však zahodil velkou šanci a Jindřišek může srovnat!
Martin Hašek netrefuje branku! Vlašim vede po třech sériích 2:1!
Plachý se naopak trefuje a Vlašim má lehce navrch!
Urdinov neproměnil a začíná se od začátku!
Tusjak napálil míč do rohu branky.
Naopak Dostál bez problémů proměňuje a posílá domácí do vedení.
Budinský dokázal vystihnout směr a chytá hned první penaltu!
Hadaščok jde kopat jako první.
Střílení penalt začíná.
V prodloužení jsme viděli po jedné brance na každé straně, a tak rozhodnou o postupujícím do osmifinále až pokutové kopy!
120'
Druhé prodloužení skončilo.
119'
Žlutou kartu dostává Štochl (FC Sellier & Bellot Vlašim), za ostrý faul na Haška.
115'
Bohemians útočí, centr Urdinova do šestnáctky odvrátil do bezpečí Piško.
111'
K míči se postavil Martin Hašek, krásně se do něj opřel, ale rozezvučel pouze břevno hostující branky!
110'
Faul Vlašimi, přímý kop pro Bohemians z pravé strany.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
104'
Bohemians právě vstřelili branku!
Neuvěřitelný závěr tohoto duelu! Domácí za minutu srovnávají, ještě v prvním prodloužení! K míči se dostal BENJAMIN TETTEH a střelou na přední tyč překonal bezmocného Beníka!
103'
Vlašim právě vstřelila branku!
Neskutečné! Prvoligové Bohemce hodně reálně hrozí vyřazení z MOL Cupu! VOJTĚCH HADAŠČOK se dostal do samostatného úniku, překonal Budinského a Buchta už nestihl míč odkopnout před brankovou čarou. Domácí mají nějakých dvacet minut na srovnání!
96'
Jirásek se dostal ke střele, kterou však vlašimští obránci srazili na rohový kop.
95'
Hašek předvedl výborný obranný zákrok a vybojoval pro klokany míč.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Následuje tedy prodloužení 2x15 minut, pokud ani to nerozhodne, následují penalty.
Vlašim ve druhém poločase dokázala srovnat zásluhou Jana Vodháněla a jdeme do prodloužení! Ďolíček ještě mohl jásat v závěru, ale domácí trefili jen břevno.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90+1'
K míči se postavil Filip Hašek, ale branku netrefil.
90+1'
Je tu poslední šance pro Vlašim, přímý kop ze zajímavé pozice!
90'
Nastavuje se jedna minuta!
89'
Mohlo být rozhodnuto! Po rohu Bohemians se míč snesl na břevno hostující branky! Reiter se ještě snažil dorážet, obrana Vlašimi zasáhla včas a drží remízový stav!
88'
Vlašim se ubránila, ale jen za cenu dalšího rohového kopu.
87'
Roh pro Bohemians po sražené přihrávce Haška.
78'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Mašek, přichází Tetteh.
78'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Janda, přichází Plachý.
78'
To chtěl zlomit domácí Hašek, avšak branku minul.
77'
Zatím to vypadá spíše na prodloužení, ani jeden z týmů se nemůže dostat k šancím.
72'
Dnešní utkání sleduje 1703 diváků.
70'
Střídající Hašek nabízel míč před branku, na který se snažil naběhnout Kabajev, nakonec na něj však těsně nedosáhl.
68'
Žlutou kartu dostává Piško (FC Sellier & Bellot Vlašim), za skluz na Jiráska.
67'
Žlutou kartu dostává Hůlka (Bohemians Praha 1905).
63'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Luts, přichází Hašek.
62'
Šok pro domácí! Vlašim vyrovnává zásluhou střídajícího JANA VODHÁNĚLA, který přesnou střelou překonal Budinského! Dokáže nějaký z týmů překlopit vedení na svou stranu, nebo uvidíme prodloužení?
61'
Žlutou kartu dostává Jirásek (Bohemians Praha 1905), za tvrdý faul na Vodháněla.
60'
Mašek vypálil z dálky, hosté srazili jeho pokus na roh. Z něj však ohrožení branky Vlašimi nepřišlo ani tentokrát.
56'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Vyhnal, přichází Hadaščok.
55'
Žlutou kartu dostává Skopec (FC Sellier & Bellot Vlašim), za skluz na Jindřiška.
54'
Mohlo to být nedáš – dostaneš! Jandův centr našel přesně Vyhnala, jenž pálil hned z první, Budinský ale Bohemians podržel a předvedl výtečný reflexivní zákrok!
51'
Obrovská šance pro Bohemians! Mašek se dostal až do pokutového území a našel osamoceného Urdinova. Ten se snažil rychle zakončit, ale Beník proti němu výtečně vyběhl a udržel pro Vlašim naději.
49'
Na Jindřiškův dobrý centr si naskočil Luts, ale druhý gól nepřidal, hlavičkou těsně minul.
48'
Po faulu Haška na Jiráska je tu přímý kop pro domácí tým.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Dudl, přichází Vodháněl.
46'
Rozhodčí nepřidal ani minutu a domácí Bohemians Praha 1905 tak vede po prvním poločase nad Vlašimí 1:0. Vlašim hrozila hlavně z brejků, Hašek trefil tyč, jinak však hráli hlavně klokani. Uvidíme, co přinese druhá půle, Vlašim nehraje špatně a jistě může ještě zabojovat o postup.
45'
43'
Hostující obrana zatím brání centry z přehledem, poradila si i nyní.
42'
Dostálův centr hosté odvrátili, avšak míč vrátil zpět do ohně Jindřišek. Vlašim míč odvrátila, ale jen ke Kabajevovi, který vybojoval roh.
41'
Po faulua na Jiráska je tu standarda pro Bohemians.
40'
Bohemians si nyní hlídá hostující protiútoky a dlouho drží míč na kopačkách, k žádné šanci to však zatím nevede.
37'
Weisner se provinil útočným faulem, Bohemians u míče.
35'
Bartek bohužel musí kvůli zranění odstoupit, nahrazuje ho Reiter. To není pro klokany dobrá zpráva ani vzhledem k HET lize.
34'
Urdinov centroval před branku, nenašel však nikoho v zelenobílém dresu.
33'
Bartek schytal nepříjemný zákrok a musel být ošetřován za postranní čarou.
31'
Ani tentokrát však klokani z rohového kopu neohrozili vlašimskou branku.
30'
Dostálovu přihrávku na nabíhajícího Kabajeva odvrátil Štochl na roh.
28'
Vlašim hraje odvážně a dostává se do šancí, nyní však dobře zakročil Buchta, který zachytil průnikovou přihrávku Filipa Haška na Dudla.
25'
Další střelecký pokus, nyní na branku Vlašimi. Tedy nakonec ne na ní, rána Jiráska mířila vedle.
23'
Nadějný brejk hostujícího Jandy zachytil včas Dostál a zakopl míč do autu.
20'
Další obrovská šance pro hosty! Vlašimský Filip Hašek mohl srovnat, měl míč krásně přichystaný na střelu a tvrdou ranou z pětadvaceti metrů napálil břevno domácí branky!
17'
Mohlo být srovnáno! Krásná patička vyhnala na volného Jandu, který se řítil sám na Budinského! Podařilo se mu ho obejít, avšak z úhlu poté branku Bohemians minul.
15'
Jiráskův centr Vlašim bez problémů odvrátila.
14'
Barten vysunul na straně Dostála, který ale nedokázal odcentrovat dobře Avšak je tu roh pro zelenobílé.
12'
Na druhé straně se do šance dostával Mašek, dokonce se probojoval ke střele kolem hranice penaltového puntíku, ale jeho pokus skončil nad brankou.
11'
Budinský si připisuje první zákrok, ale nebyl nijak obtížný, Dudl střílel jen doprostřed domácí branky.
8'
Klokani stále útočí, nyní na dlouho chvíli zamkli druholigovou Vlašim, avšak k další šanci to zatím nevede.
4'
Po přihrávce Jindřiška pálil dobře Bartek, ale Beník byl tentokrát pozorný a nadvakrát míč zkrotil.
3'
Bleskové vedení pro celek české nejvyšší soutěže! Po přihrávce Dostála se ke střele odhodlad SIIM LUTS a zamířil přesně k pravé tyči, Beník na míč nedosáhl!
1'
Kabejev neobešel obránce a o míč přišel.
1'

Bohemians Praha 1905: Budinský – Dostál, Hůlka, Buchta, Urdinov – Jindřišek, Jirásek – Bartek, Mašek, Luts – Kabajev
Náhradníci: Kouba – Hašek, Nečas, Reiter, Šmíd, Tetteh, Vaníček

FC Sellier & Bellot Vlašim: Beník – Piško, Fotr, Hašek, Štochl, Vyhnal, Wiesner, Janda, Skopec, Tusjak, Dudl
Náhradníci: Nguyen – Hadaščok, Kadlec, Mara, Penc, Plachý, Vodháněl

Rozhodčí: Franěk – Flimmel, Černý.
Přeji krásný úterní podvečer, vítejte u třetího kola MOL Cupu, ve kterém prvoligový celek Bohemians Praha 1905 změří síly s druholigovým FC Sellier & Bellot Vlašim.