MSFL - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : HFK Olomouc - 14. dubna 2018   15:30

Hodonín
Hodonín
20' Sasín  • 22' Paděra  • 24' Šturma  • 32' Šturma  • 61' Žák  • 65' Křivánek
6:1
(4:0)
HFK Olomouc
HFK Olomouc
86' Banasik
Hodonín
Lupač – Suchý, Křivánek (79. Mareš), Paděra "C", Hesek, Novotný, Šturma, Opina (56. Žák), Fojtík, Cvijovič, Sasín (72. Dovhanyuk).
Petráš – Mareš, Kyselka, Žák, Dovhanyuk, Dekleva.
Machač Lukáš – Denev Alex, Nováček Ivo. Delegát: Rabušic Radek.
Stadion U Červených Domků - J. Suka 41 (Hodonín)
316 platících diváků
HFK Olomouc
Svoboda (34. Kubica) – Plesník, Antl, Horka "C" (68. Drmola), Šichor, Dabič (46. Schmidt), Banasik, Voleský, Seibert, Juráš, Vichta.
Kubica – Drmola, Spurný, Krejčí, Schmidt.

Ode mě je to tedy pro dnešek vše, přeji všem pěkný zbytek dne a zase někdy příště na počtenou!
Kryštof Škodák
Je dobojováno! Domácí borci nakonec utkání zvládli dotáhnout do vítězného konce, když vstřelili celkem 6 branek. K těm čtyřem z prvního pol. se ještě v 61. minutě prosadil navrátilec do sestavy Filip Žák. O čtyři minuty později se ještě zes trany Hodonína akrobaticky prosadil Lukáš Křivánek. Z hostující strany jen korigoval výsledek v 86. minutě Marek Banasik.
90'
90'
V dnešním utkání se toho již více nestane, 3 body po právu zůstávají na jihu Moravy.
89'
Nakonec poslal přízemní centřík na Šturmu Petr Fojtík. Hra skončila v roho hřiště.
88'
Ještě jedna standardka pro Hodonín, exekutorem bude jeden z dvojice Paděra – Fojtík.
87'
Dnešnímu utkání přihlíží 316 platících diváků!
86'
HFK právě vstřelil branku!
Hosté se dočkali čestného úspěchu, když se se štěstím prosadil z přímého kopu MAREK BANASIK. Hráč svou střelu poslal po zemi k protější tyči, Lupač se nestihnul přesunout – 6:1.
85'
Hosté si vybojovali přímý volný kop z pozice, ze které naprosto běžně padají branky. Kope Marek Banasik.
83'
Fojtík otočil hru směrem k Žákovi, kde byl hostující obránce, který jen zvedl míč do vzduchu a Mareš zkusil zakončení hlavou. Kubica si branku pohlídal.
80'
V první vážnější akci se octli hosté. Po centru do pokutového území Hodonína a špatném chytnutí míče v podaní Lupače se k takové polostřele dostal Patrik Voleský. Tato střela mířila nad Lupačovu branku.
79'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Mareš.
77'
Stále hraje spíše Hodonín, který dnes hraje opravdu s chutí. Na hostujících hráčích je naopak znát, že se již těší na hvizd rozhodčího, který by ukončil utkání.
75'
Pavlo Dovhanyuk již oslavoval vstřelení branky. Radost mu však trochu zkazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího, který znamená ofsajd. Hraje se dál za stavu 6:0 pro Hodonín.
74'
Domácí si nahrávají ve středu hřiště a příliš nepouštějí hosty k míči.
72'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Dovhanyuk.
71'
Po odraženém nákopu nákopu před hostující branku se k míči dostal Křivánek, jehož střela mířila vysoko nad.
70'
Menší chaos před domácí brankou zastavil hvizd rozhodčího, který signalizoval ofsajd.
68'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Horka, přichází Drmola.
65'
Hodonín právě vstřelil branku!
Tak to už je opravdu demolice hostujícího týmu! Sasín dobře vysunul Šturmu, který se ještě zastavil na hranici vápna a poslal centr přesně na LUKÁŠE KŘIVÁNKA, který krásným až akrobatickým zakončením o břevno překonal gólmana – 6:0.
63'
Hodonínští se tlačili do dalšího zakončení až se odhodlal Lukáš Křivánek, jehož střela skončila mimo.
61'
Domácí se dočkávají další branky! Suchý nakopl míč dopředu, kde si cestu k míči našel navrátilec do sestavy FILIP ŽÁK. Ten se s míčem protáhl kolem bránících hráčů a překonal bezmocného gólmana – 5:0.
59'
Centr Petra Fojtíka byl až příliš dlouhý a i kvůli tomu nenašel adresáta.
57'
Střídající Filip Žák se poprvé v zápase dostal do zakončení. Tento hráč vypálil z cca 13 metrů, ale Kubica předvedl dobrý zákrok a nadvakrát zkrotil míč.
56'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Opina, přichází Žák.
55'
Domácí také nevypadají, že by se jim zrovna chtělo. Hra je pomalá a nepřesná. Snad se to ještě u obou týmů změní.
53'
Hosté se mohli dostat do dobré šance, kdyby si někdo šel na případnou nahrávku nebo centr. Když není zájem o míč, nepadají góly.
52'
Lukáš Křivánek to zkusil ze střední vzdálenosti. Kubica si s míčem poradil a rozehrál.
50'
Špatný první dotek s míčem nyní znemožnil Opinovi další pokračování v útočné činnosti.
49'
Oba týmy se od začátku druhého poločasu spíše střídají v držení míče a žádný z týmů si nevytváří šance.
47'
Olomoucké útočné snažení zatím stále nejde. Hráču se snaží, ale vázne kombinace a nápad.
46'
Tentokrát rozehráli hosté, ale rychle o míč přišli.
46'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Dabič, přichází Schmidt.
46'
Máme za sebou první poločas utkání a na stadionu U Červených Domků v Hodoníně je zatím výborná atmosféra. Domácí totiž vedou nad svým soupeřem z olomoucké části Holice poměrem 4:0, když se nejprve ve 20. minutě prosadil důrazný Radek Sasín. O 2 minuty později to již bylo 2:0, když se prosadil Ondřej Paděra a produktivní čtyřminutovku uzavřel ve 24. minutě Zdeněk Šturma, který ještě vsítil i ve 32. m. A ve 34. bohužel musel střídat zraněný holický gólman Svoboda, jehož místo tedy zaujal jeho kolega Kubica.
Druhý poločas začne přibližně v 16:34.
45+2'
45+2'
Odkopem od vlastní branky ukončuje první poločas zápasu David Kubica.
45+1'
Další velká šance Hodonína se málem proměnila v pátou branku v hostující síti. Jeden z domácích hráčů šel z boku k brance, kde ho ale vychytal pozorný Kubica.
45'
Hlavní rozhodčí v prvním poločase nastavuje 2 minuty.
43'
Dabič si dal míč do běhu přímo k brance, kde ho ale stihli odstavit domácí obránci.
41'
Hosté si nyní nahrávali kolem domácího pokutového území a nakonec z toho nic nebylo. Míč totiž skončil v zámezí.
38'
Rohový kop zahrával Paděra, který svůj centr nasměroval přímo k brance, kde míč vyboxoval Kubica. Akce ale pokračovala a po centru z druhé strany se k jasné hlavičce dostal Suchý, který ale nepochopitelně minul.
37'
Nový brankář se trochu rozvičoval, ale již se může jít hrát. Roh pro Hodonín.
36'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Kubica.
34'
A už to mohlo být 5:0! Fojtík el ze strany přímo k brance, ale vystřelil tak nešťastně, že trefil hostujícího gólmana přímo do hlavy. Ten bude pravděpodobně muset střídat.
32'
Domácí přidávají další branku a nyní už to zavání vyšším rozdílem! Fojtík házel dlouhý aut do pokutového území soupeře, kde míč ještě hlavou tečoval Suchý přesně k ZDEŇKU ŠTURMOVI, jehož střela z blízky skončila v síti – 4:0.
31'
Za oslovením do běhu od Novotného běžel Šturma, ale i obránce Plesník, který míč stihl odkopnout.
29'
S náznaky šancí holického klubu si zatím domácí hráči vědí rady. Na druhé straně je největší slabina na pravé straně obrany, kde neustále propadá krajní obránce.
26'
Po rychlých brankách se nyní hraje spíše ves středu hřiště.
24'
Tak to je vskutku nevídaná čtyřminutovka utkání! U lajny se k míči dostal Fojtík, jehož přízemnní centr letěl přímo na kopačku zcela volného ZDEŇKA ŠTURMY, který již měl lehkou úlohu, a tu bez problému zvládl – 3:0.
23'
Po rychlých brankách do hostující branky jsou domácí stále při chuti a napadají.
22'
A během dvou minut máme rozdíl dvoubrankový! Zdeněk Šturma si naváděl míč k brance a už to vypadalo, že je po akci. Nicméně poté dobře odcentroval a k míči se dostal nepokrytý ONDŘEJ PADĚRA, který vsítil – 2:0.
20'
Domácí se dočkali první branky v zápase! RADEK SASÍN využil velkých zmatků v hostující obraně a naněkolikrát překonal Svobodu obloučkem – 1:0.
20'
Ten se jim příliš nevydařil a Lupač míč v pohodě lapil.
19'
Hostující celek bude kopat přímý volný kop.
17'
Seibert dostal míč do lajny, s ničím se nepáral a odcentroval k brance soupeře. Centr mu nesedl a Lupač má možnost odkopu od vlastní branky.
15'
Po zemi zahraný rohový kop dokázali domácí v pohodě odvrátit.
14'
Jeden z hostujících hráčů se dokázal probít až do pokutového území Hodonína a vybojoval pro svůj tým první rohový kop.
12'
Milorad Dabič (1. HFK Olomouc) obdržel žlutou kartu za nesportovní chování (odkopnutí míče v přerušené hře).
11'
Domácí měli k dispozici dvě standardní situace za sebou, ze kterých se jim ovšem nepodařilo ohrozit branku soupeře.
9'
Do ofsajdové pasti se polapil hostující Ondřej Seibert.
7'
Fojtíkův přetažený centr do vápna ještě vrátil do ohně Sasín. Tam si vyskočil Hesek, jehož hlavička mířila nad.
5'
Další šance hodonínských hráčů. Fojtík si potáhnul míč po lajně a odcentroval před branku, kde si k míči našel cestu zatím aktivní Opina. Ten ovšem přiběhl na poslední chvíli a nepodařilo se mu trefit míč dobře.
4'
Martin Opina se jako první v dnešním utkání odhodlal ke střele. Svoboda ovšem zasahovat nemusel, neboť střela letěla nad.
2'
Začíná klasická začáteční hra, při které se ani jednomu týmu příliš nedaří kombinovat přesně.
1'
Rozehráli domácí, hrající v tradiční červeno-černé kombinaci, proti nim stojí hráči v modrých dresech z Olomouce.
1'

FK Hodonín:
Lupač – Suchý, Křivánek, Paděra "C", Hesek, Novotný, Šturma, Opina, Fojtík, Cvijovič, Sasín.
Náhradníci: Petráš – Mareš, Kyselka, Žák, Dovhanyuk, Dekleva.

1. HFK Olomouc:
Svoboda – Plesník, Antl, Horka "C", Šichor, Dabič, Banasik, Voleský, Seibert, Juráš, Vichta.
Náhradníci: Kubica – Drmola, Spurný, Krejčí, Schmidt.

FK HODONÍN
Domácí celek z jihu Moravy se v tabulce prakticky celou soutěž pohybuje ve středu tabulky. O tom svědčí i poměrně vyrovnaná bilance 5-6-7, která Hodonínu stačí na 9. místo z celkových 16-ti účastníků MSFL.
Svěřenci trenéra Tomáše Polácha si od začátku jarní části soutěže vedou vcelku dobře, když se jim podařilo 2x zvítězit na domácím hřišti a jednou prohrát ve Valašském Meziříčí.

Hostující tým z části města Olomouc zvané Holice zatím řeší větší problémy než jejich dnešní soupeř. Až skoro hrozivá bilance 3-2-13 holickému klubu stačí jen na 15. místo před poslední Mohelnicí.
Hosté již v jarní části odehráli 3 utkání, z nichž 1x zvítězili a 2x ze zápasu odešli s prázdnou. Trenérem klubu je Karel Trnečka.
Delegace:
Hlavní rozhodčí: Machač Lukáš
Asistent 1: Denev Alex
Asistent 2: Nováček Ivo
Delegát FAČR: Rabušic Radek.
Příjemné sobotní odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Dnes máme na programu utkání 21. kola MSFL, ve kterém se proti sobě postaví domácí tým FK Hodonín a hostující 1.HFK Olomouc.

Začátek utkání: 15:30