MSFL - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Líšeň : Otrokovice - 26. května 2018   17:00

Líšeň
Líšeň
48' Elekana  • 82' Fila
2:1
(0:1)
Otrokovice
Otrokovice
27' Mlýnek

Rohy: 2:3.
Dnešní utkání mezi týmy SK Líšeň a FC Viktoria Otrokovice je u konce. První brankou zápasu vstřelil v 27. minutě hostující Tomáš Mlýnek. Po začátku druhé půle, ve 48. minutě, srovnal Guy Reteno Elekana. Domácímu mužstvu se podařilo dokonat obrat v 82. minutě, kdy se dorážkou prosadil Adam Fila. Líšeň tak po velkém boje bere všechny tři body.
90+2'
90+1'
Další pěkná akce Retena Elekany. Střela z pravé strany vápna jen o centimetry minula levou tyč.
89'
Filip Smrčka svou dalekonosnou střelou trefil jen svého spoluhráče.
87'
Domácí kombinovali u postranní čáry na malém prostoru, míč skončil u hostující obrany.
85'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kiška, přichází Červenka.
84'
Žlutou kartu dostává Krška (SK Líšeň).
82'
Líšeň právě vstřelila branku!
Domácí tým se k radosti fanoušků ujímá vedení. Střelu Retena Elekany vyrazil brankář Semanko jen k ADAMU FILOVI, jenž měl následně jednoduchou práci doklepnout míč do prázdné brány.
82'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Demeter, přichází Čampa.
81'
Žlutou kartu dostává Behan (FC Viktoria Otrokovice).
80'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bojda, přichází Fiala.
78'
Skvělá individuální akce Adama Fily. Na pravém křídle efektní otočkou oběhl obránce, dalšího na hranici vápna překonal kličkou. Střela pravačkou mu však poté vůbec nesedla.
76'
Domácím nevyšla útočná akce, zastavil ji faul u vápna Otrokovic.
74'
Smrčka kličkoval na pravém křídle, jenže o chvíli později míč ztratil.
73'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Minařík, přichází Smrčka.
73'
Hanušova střela ze střední vzdálenosti minula pravou tyč brány.
72'
Tutovka pro hostující Otrokovice! Čerstvý Martin Vašulka našel hlavu Šimon Chwaszcze, který míč usměrnil do tyče domácí brány.
70'
Po standardce Otrokovic následoval ještě roh, který zlikvidoval Kotnour.
68'
Nákop jednoho z hostů končí až u Kotnoura.
66'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jurča, přichází Vašulka.
65'
Míč po centru ze standardní situace hostů skončil v rukavicích brankáře Kotnoura.
64'
Faul Davida Kršky na útočné polovině, míč pro Otrokovice.
62'
Krška střílel po přihrávce Fily, jenže minul hostující svatyni.
61'
Souhra afrických hráčů skončila centrem Lamine Falla, míč však jeho spoluhráč nezpracoval.
58'
Guy Reteno Elekana se pokusil o přihrávku středem hřiště, jenže zasáhla obrana domácích.
56'
Se standardní situací hostů si obrana Líšně poradila bez obtíží.
54'
Lamine Fall faulován Tomášem Mlýnkem.
53'
Daniel Bojda se po nedůrazném bránění dostal ke střele, jenže neuspěl.
51'
Žlutou kartu dostává Kiška (FC Viktoria Otrokovice).
49'
Následně další velké šance domácích. Nejdříve chytil střelu Demetera brankář Semanko, následnou dorážku Fily zastavil jeden z hostů těsně před brankovou čarou!
48'
Žlutou kartu dostává Malý (SK Líšeň).
48'
Domácí tým chvíli po začátku druhé půle vyrovnává. Pohlednou akci na jeden dotek zakončil GUY RETENO ELEKANA.
47'
Ofsajd Otrokovic a v něm Šimon Chwaszcz.
47'
Jan Kotnour pokazil odkop brány a míč tak získávají hostující fotbalisté.
46'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Machálek M., přichází Fall.
46'
Dnešnímu utkání přihlíží 325 fanoušků.
Statistiky prvního poločasu:

Střely na bránu: 2 – 2
Střely mimo: 5 – 3
Rohy: 1 – 2
První poločas utkání mezi Líšní a Otrokovicemi je u konce. Hosté drží jednobrankové vedení po gólu Tomáše Mlýnka. Domácí tým se obdržené brance herně zvedl, do většího počtu tutových šancí se však dostat nedokázal. Uvidíme, co nám přinese pokračování tohoto duelu.
45'
45'
Reteno Elekana se znovu pěkně zbavil dvou obránců, jenže následně pokazil centr.
44'
Bednář se z úhlu pokusil o zakončení. Bránu však hodně minul.
44'
Zdeněk Behan v souboji na útočné polovině fauloval soupeře.
43'
Po centru Davida Kršky hlavičkoval Adam Fila, jenže minul bránu.
41'
Následně střelou ze střední vzdálenosti minul tyč Tomáš Machálek.
41'
Adam Fila vybojoval míč, dostal se do pokutového území, z jehož levé strany pěknou střelou protáhl Semanka.
39'
Krška dostal pěkný balon vzduchem a následně se dostal ke střele, s tou však hostující brankář neměl žádné problémy.
37'
Žlutou kartu dostává Hanuš (SK Líšeň).
36'
Další nedovolený zákrok, tentokrát na Václava Minaříka.
35'
Na druhé straně faulován Reteno Elekana. Sudí žlutou kartu hostujícímu hráči neudělil.
34'
Jurča skončil po střetu s obráncem na zemi, rozhodčí zůstal klidný.
32'
Hanuš našel skvělým centrem Retena Elekanu, který nabíhal za obranu. Gabonský fotbalista následně hlavou poslal míč těsně vedle.
30'
Reteno Elekana se opět pěkně prosmýkl po pravém křídle, tentokrát byl jeho centr ale příliš dlouhý.
27'
Kotnour byl za následné protesty potrestán žlutou kartou.
27'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Hosté jsou za svoji aktivitu odměněni úvodní brankou. Tomáš Zábojník nacentroval míč na hlavu TOMÁŠE MLÝNKA, jenž překonal brankáře Kotnoura. 0:1.
26'
Nedovolený zákrok domácího obránce u postranní čáry.
25'
Střela Tomáše Mlýnka z levé strany vápna letěla výrazně vedle.
23'
Guy Reteno Elekana chycen v ofsajdu.
22'
Rohový kop Otrokovic neznamenal pro domácí žádné nebezpečí.
21'
Reteno Elekana se pěkně zbavil obránce a následně z pravého křídla odcentroval. Ve vápně míč odhlavičkoval obránce .
20'
Krška se snažil prostrčit na Machálka. Obrana hostů tuto přihrávku dokázala překazit.
20'
Hlavica hlavičkoval po dlouhém centru těsně vedle pravé tyče z pohledu střelce.
19'
Další faul na levé straně, tentokrát od Pěničky.
18'
Čampa podrazil Bednáře u postranní čáry, u rozhodčího vyvázl pouze s domluvou.
17'
Domácí hráči se nedohodli při vhazování a darovali tak míč protihráčům.
16'
Bednář odkopl míč před dobíhajícím Jurčou.
15'
Žlutou kartu dostává Bednář (SK Líšeň).
13'
Na druhé straně střelecký pokus, po kterém následuje odkop od brány.
12'
Skvělý obranný zákrok jednoho z domácích, když odhlavičkoval míč mířící do branky po střele Mlýnka. Kotnour už byl překonán.
11'
Semenko sebral do své náruče míč těsně před dotírajicím útočníkem.
10'
Machálkův centr mířící do pokutového území skončil jen u obránce Otrokovic.
9'
Jurča se pokusil o efektní přihrávku patičkou, tu však zastavila domácí obrana.
7'
Pro dlouhý centr z hloubi pole si vyběhl až brankář Kotnour. Jeho následný špatný výhoz hosté nepotrestali.
6'
Ten byl přerušen píšťalkou rozhodčího, protože jeden z líšeňských fauloval.
5'
Další zblokovaný centr, tentokrát Demetera. Domácí budou zahrávat rohový kop.
4'
Krškův centr do vápna byl zblokovaný a hrát tak mohou hosté.
2'
Nákop Bednáře byl příliš dlouhý, následuje odkop od brány.
1'
Domácí fotbalisté zahrávali standardku na útočné polovině, z ní si však žádnou šanci nevypracovali.
1'
Domácí tým nastoupí v bílých dresech, hosté zase v červených.

SK Líšeň: Kotnour – Hlavica, Bednář, Minařík, Krška (C), Machálek M., Machálek T., Fila, Reteno Elekana, Hanuš, Demeter
Náhradníci: Čampa, Michajlovskij, Smrčka, Leznar, Fall

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Behan, Pěnička, Jasenský (C), Chwaszcz, Bojda, Kiška, Jurča, Mlýnek
Náhradníci: Jelínek, Fiala, Červenka, Vašulka

Rozhodčí: Silný Z. – Černý D., Grečmal M..
FK Viktoria Otrokovice

Naopak hosté z Otrokovic mají jiné starosti. Nachází se totiž přesně nad sestupovým pásmem, tedy na třináctém místě. Na čtrnáctý Uherský Brod mají náskok jediný bod. (Ze čtrnáctého místa celek sestupuje pouze poté, co z FNL spadnou dva moravskoslezské kluby. Tato situace letos nastává, protože do MSFL sestupují Vítkovice a Frýdek-Místek). Skóre Otrokovic je 34:52. Jejich bilance zase 8-5-13.
SK Líšeň

Dnešní domácí celek zažívá poměrně vydařenou sezónu. Brňané se totiž nachází na pěkném třetím místě tabulky. Po 26 odehraných utkáních mají na svém kontě 50 bodů. Na čtvrtou Kroměříž mají náskok tři body. Bilance Líšně je 15-5-5, skóre zase 60:38.
Zdravím vás u 27. kola MSFL. Dnes se společně zaměříme na utkání mezi týmy SK Líšeň a FC Viktoria Otrokovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.