MSFL - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  MFK Vyškov : Líšeň - 30. března 2018   15:30

MFK Vyškov
MFK Vyškov
14' Tijani  • 51' Pospíšil
2:0
(1:0)
Líšeň
Líšeň
MFK Vyškov
Machalický – Kuncl, Touré, Tijani, Jeřábek (C) – Schneider (74. Božovič), Odehnal, Přerovský, Matocha, Novotný (90+1. Rozehnal) – Pospíšil (85. Zoué)
Sova – Němeček, Rozehnal, Koné, Studený, Zoué, Božovič
Denev – Machač, Švehla
305 diváků
Líšeň
Kotnour – Hlavica, Bednář, Čampa (C) (54. Zezula), Minařík, Krška, M. Machálek (54. Fall), T. Machálek (25. Demeter), F. Smrčka, Reteno Elekana, Hanuš
Michajlovskij, Zezula, A. Smrčka, Fall, Demeter

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek pátečního odpoledne a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. O branky se postarali v dnešním utkání ve 14. minutě Tijani a v 51. minutě Pospíšil. Hosté se dnes také dostali do mnoha velkých šancí, ale ani jednu z nich nedokázali přetavit v gól. Navíc hosté dohrávali od 46. minuty v deseti, když se za zbytečný faul nechal vyloučit Hlavica. Domácí tak z dnešního zápasu berou všechny tři body a posouvají se v tabulce na třetí místo.
90+3'
90+2'
Tak nakonec ne. Rozhodčí ukončuje zápas ještě před rozehráním rohového kopu.
90+2'
Domácí budou ještě zahrávat rohový kop.
90+1'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Václav Novotný, přichází Matěj Rozehnal.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.
89'
Fall centrem z pravé strany nenašel ve vápně nikoho ze svých spoluhráčů.
87'
Ale ani druhý rohový kop nenadělal domácím větší potíže.
87'
Tento rohový kop skončil na hlavě Tijaniho, který míč poslal svou hlavou zpět do zámezí.
86'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
85'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Daniel Pospíšil, přichází Kehasemea Franck Othniel Zoué.
84'
Reteno Elekana se ocitl zcela osamocen u míče na hranici pokutového puntíku. Vystřelit mu ale nedovolil jeden z obránců.
83'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.
81'
Pospíšil nyní vystihl chybnou rozehrávku hostujícího brankáře, ale následnou střelou do prázdné branky poslal míč těsně vedle.
80'
Tento rohový kop ale nenadělal domácím větší potíže.
79'
77'
Přerovský se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
76'
Tento rohový kop ale skončil pouze v rukavicích Kotnoura.
75'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
74'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází František Schneider, přichází Aleksandar Božovič.
72'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
70'
Reteno Elekana měl na kopačce snížení. Ale střelou uvnitř vápna soupeře trefil jen vnější tyč!
68'
Matocha se dostal zcela osamocen ke střele z hranice vápna. Kotnour však proti němu dobře vyběhl a Matocha tak následnou střelou mířící k pravé tyči netrefil soupeřovu branku.
67'
Dnešní utkání sleduje 305 diváků.
66'
Žlutou kartu dostává Ladislav Hanuš (SK Líšeň).
65'
Reteno Elekana se dožadoval odpískání faulu poblíž vápna soupeře. Rozhodčí však nijak nereagoval na jeho žádost a hra tak pokračuje dále.
63'
62'
Jeden z domácích hráčů byl faulován zhruba na polovině hřiště a žádá si ošetření.
60'
Matocha dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
59'
Přerovský poslal do vápna centr z levé strany, který však neskončil u nikoho z jeho spoluhráčů.
58'
Fall zahrál poblíž vápna soupeře rukou a hrát tak mohou domácí.
57'
Krška vyslal na branku jedovku zhruba z dvaceti metrů. Jeho pokus mířený doprostřed branky však Machalický dokázal vyrazit mimo vápno.
56'
Hanuš se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Střela se mu ale vůbec nepovedla a míč tak skončil daleko vedle soupeřovy branky.
54'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Rudolf Čampa, přichází Tadeáš Zezula.
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Milan Machálek, přichází Lamine Fall.
54'
Žlutou kartu dostává Rudolf Čampa (SK Líšeň).
53'
Hosté pouze odkopávají balón daleko od své branky a s míčem tak hrají převážně domácí.
51'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Domácí vedou 2:0! DANIEL POSPÍŠIL si zpracoval míč na hranici vápna. Následně se s ním dostal jednodušše do vápna, odkud střelou k levé tyči nedal Kotnourovi žádnou šanci zasáhnout.
51'
Domácí jsou usazeni s míčem na polovině soupeře.
49'
Odehnal vypálil z hranice vápna, ale jeho slabý pokus Kotnour v pohodě chytil.
48'
Schneider poslal do vápna centr, který však nenadělal hostům větší potíže.
47'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaceti metrů.
46'
Červenou kartu dostává Jan Hlavica (SK Líšeň).
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:35.
První poločas je za námi. Zápas je zatím velmi vyrovnaný. Domácí však po brance ze 14. minuty vedou 1:0. Autorem této branky je Mohamed Tijani, kterému skvěle naservíroval míč do vápna Schneider. Hosté se tak dostali do vážnějších šancí, ale skórovat se jim zatím nepodařilo. Stav utkání je tak po prvním poločase 1:0.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Michal Jeřábek (MFK Vyškov).
45'
Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.
44'
Smrčka se dostal s míčem podél levé postranní čáry až do vápna, kde však svou přihrávku nasměroval jen do jednoho z protihráčů, od kterého se míč odrazil do zámezí.
43'
Touré dostal po skvělém signálu míč do vápna. Balon si však špatně zpracoval, a ten tak následně skončil u jednoho z obránců.
42'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětatřiceti metrů.
41'
Novotnému se vůbec nevydařil centr z pravé strany a Kotnour tak bude odkopávat od své branky.
40'
Odehnal byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
38'
Smrčka vyslal na branku nebezpečnou střelu poblíž hranice vápna. Jeho pokus mířený k levé tyči však Machalický dokázal chytit.
37'
Smrčka poslal nepřesnou přihrávku za obránce na M. Machálka a míč tak skončil jen v moci Machalického.
36'
Domácí to nyní zkouší dlouhými nákopy na své útočníky. Zatím se jim to ale příliš nevyplácí.
35'
Reteno Elekana se dostal zcela osamocen ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho střelecký pokus však skončil vysoko nad brankou. Hosté teď byli blízko vyrovnání.
33'
Žlutou kartu dostává Daniel Přerovský (MFK Vyškov).
32'
Krška poslal nepřesnou přihrávku na jednoho ze svých spoluhráčů a dopředu tak mohou vyrazit domácí.
30'
Žlutou kartu dostává David Krška (SK Líšeň).
30'
Krška byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
28'
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
27'
Schneider poslal do vápna centr, který však zblokoval jeden z obránců do zámezí.
26'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaceti metrů, avšak z velkého úhlu.
25'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Tomáš Machálek, přichází Patrik Demeter.
24'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
23'
Žlutou kartu dostává František Schneider (MFK Vyškov).
22'
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
21'
Novotný poslal do vápna centr z pravé strany, který však skončil jen v rukavicích Kotnoura.
20'
Bednář se dopustil faulu poblíž levého rohového praporku na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.
19'
Další ofsajd domácích. Tentokrát v něm byl nachytán Pospíšil.
18'
17'
Nepřesný pas za obránce na T. Machálka skončil jen v moci domácího brankáře.
16'
Reteno Elekana si neporozuměl na polovině soupeře s jedním ze svých spoluhráčů a míč tak skončil jen u Machalického.
14'
Domácí se dostávají do vedení! Schneider poslal do vápna nádherný centr, který skončil na hlavě volného MOHAMEDA TIJANIHO, a ten se následnou přesnou hlavičkou k levé tyči nemýlil.
14'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
12'
T. Machálek se ocitl ve velké šanci, když pálil zcela osamocen z hranice pokutového puntíku. Než si však zpracoval míč, tak jeho následnou střelu stačil zablokovat jeden z obránců.
11'
M. Machálek si neporozuměl s jedním ze spoluhráčů poblíž vápna soupeře a míč tak daroval svému soupeři.
10'
T. Machálek vyslal na branku střelu z hranice vápna, která však skončila zhruba metr vedle pravé tyče Machalického branky.
9'
8'
Přerovský se snažil poslat do vápna centr z levé strany. To se mu však nakonec nepovedlo přes jednoho z obránců.
7'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
5'
4'
Čampa poslal nepřesný pas za obránce na jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil jen v moci Machalického.
3'
T. Machálek se dopustil faulu poblíž vápna soupeře a domácí tak i nadále zůstanou u míče.
2'
Reteno Elekana ztratil míč zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
1'
Hosté rozehráli první poločas a s míčem nyní kombinují na vlastní polovině.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v modrých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

MFK Vyškov: Machalický – Kuncl, Touré, Tijani, Jeřábek (C) – Schneider, Odehnal, Přerovský, Matocha, Novotný – Pospíšil
Náhradníci: Sova – Němeček, Rozehnal, Koné, Studený, Zoué, Božovič

SK Líšeň: Kotnour – Hlavica, Bednář, Čampa (C), Minařík, Krška, M. Machálek, T. Machálek, F. Smrčka, Reteno, Hanuš
Náhradníci: Michajlovskij, Zezula, A. Smrčka, Fall, Demeter

Rozhodčí: Denev – Machač, Švehla.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.