MSFL - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Hlučín - 26. května 2018   17:00

Petřkovice
Petřkovice
53' Ptáček  • 78' Lokša  • 90' Latocha
3:1
(0:0)
Hlučín
Hlučín
88' Mikoláš
Petřkovice
Godula – Wozniak, Rubý (41. Smékal), Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček (83. Latocha), Lokša, Staněk (C), Szotkowski, Honiš
Chvěja – Švancer, Václavík, Smékal, Latocha, Regec
Michal Gasnárek – Zdeněk Kneisl, Jakub Bureš
Stadion Odra Petřkovice, Ostrava
319 diváků
Hlučín
Kolenko – Heiník, Bialek, Žižka (C) (64. Jančík), Štefek – Málek, Fojtík (55. Krejčí), De Carvalho (74. Mikoláš), Foltyn, Hudeczek – Kraut
Charvát – Mikoláš, Mac, Krejčí, Jančík

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Petřkovice nakonec v domácím prostřední vítězí 3:1! První poločas branku nepřinesl, ale ve druhé půli se Odra ujmula vedení, které v 78. minutě zvýšila na dvě branky. Tři minuty před koncem sice Hlučín snížil, ale v poslední minutě Petřkovice daly třetí branku a připisují si tři body.
90'
90'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož domácí tým dává třetí branku a jde tak v poslední minuty do dvoubrankového vedení! Autorem branky je MARIO LATOCHA.
89'
Petřkovice se dostaly dopředu středem hrací plochy.
89'
Žlutou kartu dostává Málek (FC Hlučín).
88'
Hlučín právě vstřelil branku!
Tak tohle bude ještě hodně zajímavé, jelikož Hlučín snižuje na rozdíl jediné branky! Autorem branky je DANIEL MIKOLÁŠ.
86'
Odra vyvezla míč po pravé straně, ale následně Hlučín získal autové vhazování.
85'
Žlutou kartu dostává Staněk (FC Odra Petřkovice).
84'
Domácí se provinili dalším faulem a Hlučín tak má přímý kop.
83'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Latocha.
83'
Žlutou kartu dostává Kraut (FC Hlučín).
81'
Odra získala autové vhazování na polovině soupeře, se kterým rozhodně spěchat nebudou.
81'
Žlutou kartu dostává Lokša (FC Odra Petřkovice).
80'
Domácí hráč se ocitl v ofsajdu a ke střele se tak nedostal.
78'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Domácí dávají druhou branku a jsou velmi blízko k dnešnímu vítězství! Autorem branky je RADOVAN LOKŠA.
77'
Petřkovice získaly rohový kop, který rozehrály nakrátko, následně přišel centr do vápna a poté střela, ovšem a skončila jen vedle hostující svatyně.
Dnešní utkání sleduje 319 diváků.
74'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází De Carvalho, přichází Mikoláš.
74'
Žlutou kartu dostává Baranek (FC Odra Petřkovice).
73'
Střela hostů skončila jen vedle brány.
72'
Nyní se Petřkovice dopustily faulu a Hlučín má nebezpečný volný kop.
70'
Nyní se domácí dostali ke střele, ale ta skončila jen vedle brány Hlučína.
68'
Následně se ovšem domácí provinili faulem na soupeřově polovině.
67'
Domácí získali rohový kop z levé strany a mohou zvýšit svůj jednogólový náskok.
64'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Žižka, přichází Jančík.
63'
Odra získala volný kop na polovině soupeře, ale následný centr nic velkého nepřinesl. Hlučín poté získal autové vhazování.
60'
Míč skončil opět jen za bránou Petřkovic a Godula se tak postará o další odkop od své svatyně.
57'
Domácí drží míč na vlastní polovině a následně získali autové vhazování.
55'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Krejčí.
55'
Hlučín nyní získal volný kop ve středu hrací plochy na levé straně.
53'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Petřkovice jdou devět minut po začátku druhé půle do vedení! Autorem branky je JAKUB PTÁČEK.
51'
Žlutou kartu dostává Heiník (FC Hlučín).
50'
Nyní skončil míč jen vedle brány domácích a následuje odkop Goduly.
49'
Po následném volném kopu už přišla střela z kopaček domácích, ale skončila jen vedle brány Hlučína.
48'
Následně sice přiletěl centr, který skončil v moci hostů, kteří se ovšem poté dopustili dalšího faulu.
47'
Petřkovice získaly volný kop na polovině soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
První poločas je u konce a zatím nejsme svědky ani jedné branky, i když k tomu bylo pár příležitostí. Ze začátku utkání měl více ze hry Hlučín, následně se Petřkovice dostaly pár minut do tlaku. Konec prvního dějství už byl vyrovnaný.

Střely na branku: 2:1
Střely mimo: 4:5
45+1'
45+1'
Hlučín drží míč na své polovině a následně se dostal dopředu po pravé straně, ovšem centr skončil v moci brankáře Goduly.
45'
Rozhodčí nastavil jednu minutu navíc.
44'
Žlutou kartu dostává Holiš (FC Odra Petřkovice).
43'
Hlučín se pokusil ohrozit domácí bránu, ale následná střela skončila vedle svatyně Petřkovic.
43'
Žlutou kartu dostává Hudeczek (FC Hlučín).
41'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Rubý, přichází Smékal.
40'
Hosté se dostali ke střele na bránu, ale Godula si byl jistý.
38'
Petřkovice do s útočným snažením přehnali a dopustili se faulu na polovině soupeře.
36'
Odra získala míč na své polovině a pomalu se dostává dopředu.
34'
Poslední minuty je hra velmi vyrovnaná. Nyní se domácí dostali dopředu po pravé straně a získali autové vhazování.
30'
Hosté se provinili faulem na pravé straně u svého vápna a Petřkovice tak mají volný kop.
28'
Z rohového kopu nic velkého nevzniklo, ale poslední minuty patří domácím.
26'
Domácí vybojovali rohový kop.
24'
Domácí získali autové vhazování, následně poslali centr do vápna, ale poté skončil míč jen v zámezí a následuje odkop od brány Hlučína.
21'
Následně ovšem míč skončil jen vedle brány domácích z noh hostů.
20'
Hlučín nyní získal rohový kop z pravé strany a může otevřít skóre utkání.
17'
Petřkovice drží míč na své polovině, ale následně přišla střela, která skončila vedle brány Hlučína.
15'
Následně ale Odra z rohu nic nevytěžila, ale poté získala autové vhazování na polovině soupeře.
14'
Petřkovice nyní vybojovaly rohový kop z levé strany.
13'
Hosté se provinili ofsajdovým postavením.
12'
Střela z kopačky hostujícího hráče skončila jen vedle domácí brány.
11'
Hosté drží míč na vlastní polovině, následně se dostali přes střed hřiště po pravé straně, ale nakonec Odra získala autové vhazování.
10'
Odra se sice dostala dopředu, ale následně nic nevymyslela a balón tak získal na své kopačky Hlučín.
8'
Hlučín opět získal rohový kop, který letěl do šestnáctky, ale následně přišla střela mimo bránu Kofroně.
7'
Hosté získali autové vhazování na své polovině.
5'
Hlučím se dostal do vápna soupeře a vybojoval rohový kop.
3'
Domácí jsou od začátku utkání aktivnějším týme, ale nyní získali míč hosté.
1'
Petřkovice drží míč ve své moci na vlastní polovině.
1'

FC Odra Petřkovice: Godula – Wozniak, Rubý, Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček, Lokša, Staněk (C), Szotkowski, Honiš
Náhradníci: Chvěja – Švancer, Václavík, Smékal, Latocha, Regec

FC Hlučín: Kolenko – Heiník, Bialek, Žižka (C), Štefek – Málek, Fojtík, De Carvalho, Foltyn, Hudeczek – Kraut
Náhradníci: Charvát – Mikoláš, Mac, Krejčí, Jančík

Rozhodčí: Michal Gasnárek – Zdeněk Kneisl, Jakub Bureš.
Petřkovice se momentálně nacházejí až na dvanáctém místě se třiceti body a skóre 38:44, ovšem zachráněné jsou už delší dobu, jelikož se letošní sezóna vůbec nepovedla týmům HFK Olomouc a Mohelnicím, které sestupují do divize. Hlučín je aktuálně na pátém místě se čtyřiceti čtyřmi body a skóre 48:33, ale šanci na postup už nemá ani teoretickou.
Ve 27. kole se proti sobě utkají týmy FC Odra Petřkovice a FC Hlučín. Jejich poslední vzájemný duel v MSFL se odehrál v rámci 12. kola na půdě Hlučína. Ten šel v 53. minutě do vedení po brance Hudeczka. V 58. minutě byl vyloučen hostující Polášek a o minutu později zvýšil náskok domácích Kraut. V 71. minutě sice snížil Lokša, ale Petřkovice už nedokázaly srovnat a Hlučín zvítězil 2:1. Nyní se bude hrát na Stadionu Odra Petřkovice v Ostravě. Tento stánek nabídne kapacitu pro 1 500 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Michal Gasnárek a jeho asistenti Zdeněk Kneisl a Jakub Bureš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.