FC Odra Petřkovice: Chvěja – Švancer, Wozniak, Rubý, Sporysz, Holiš, Baranek, Lokša, Staněk (C), Regec, Honiš
Náhradníci: Godula – Ptáček, Václavík, Polášek, Smékal, Latocha, Szotkowski

SK Líšeň: Kotnour – Hlavica (C), Bednář, Minařík, Krška, Machálek, Zezula, Reteno, Hanuš, Fall, Demeter
Náhradníci: A. Smrčka – F. Smrčka, Čampa, Michajlovskij

Líšeň – Petřkovice 2:1
Petřkovice – Líšeň 1:0
Líšeň – Petřkovice 3:0
SK Líšeň
Jak jsem už psal níže, Líšeň je v úplné jiné situaci jako její sobotní soupeř. Navíc jejich poslední zápasy napovídají o možném boji s první trojkou o postup do vyšší ligy. Líšeň má zatím na jaře parádní formu, ze tří zápasů vyhrála dva a jeden prohrála. Navíc dokázala nastřílet šest branek a pouze dvě dostat.

FC Odra Petřkovice
Domácí tým začal jarní část tam, kde na podzim skončil, vítězstvím nad Valmezem (3:1). Jenže poté přišly dvě porážky, nejprve drtivá prohra s HFK na domácím hřišti (0:4) a poté prohra v Hodoníně (1:3). Petřkovice mají co napravovat a právě v sobotním zápase potřebují zvítězit.

Hodonín – Petřkovice 3:1
Petřkovice – HFK Olomouc 0:4
Petřkovice – Valašské Meziříčí 3:1
Petřkovice – Hlučín 3:2 (přátelské utkání)
Vítkovice – Petřkovice 5:4 (přátelské utkání)
Hezký den, moravskoslezská fotbalová liga pokračuje tento víkend svým 21. kolem. FC Odra Petřkovice přivítá na svém hřišti výběr SK Líšeň.. Tyto týmy mají úplně jiné starosti v jarní části ligy. Domácí tým se bude chtít zachránit, v tuto chvíli je na 13. místě s náskokem pěti bodů na sestupové místa. Naopak Líšeň je průběžně čtvrtá se ziskem 32 bodů. Jan Mládek vám přeje příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.