MSFL - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Val. Meziříčí : Uničov - 27. května 2018   10:15

Val. Meziříčí
22' Gomola  • 74' Klimpar
2:7
(1:3)
Uničov
Uničov
1' Komenda   • 7' Rajnoha   • 33' Krč   • 49' Hladík   • 56' Bača   • 59' Kasal   • 76' Purzitidis
Michut, Černý, Gajdušek, Gajdoš, Šulák
Ogrodník – Škrobák, Slováček
Uničov
Purzitidis, Kasal, Dostál, Můčka, Studený

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne.
Je dobojováno! Uničov uštědřil svému soupeři debakl, který se na této úrovni jen tak nevidí. Hostům vyšlo naprosto vše, na co sáhli, a tak se mohou radovat ze zaslouženého vítězství. Nutno dodat, že výsledek je zásluhou celého týmu, jelikož si hned sedm hráčů zkusilo, jaké je to vstřelit branku.
90+1'
90+1'
Z toho přímého kopu vzešla hlavička, která však mezi tři tyče nemířila.
90'
Nádherně se uvolnil Vasiljev a vybojoval faul na svou osobu, kterého se soupeř dopustil asi deset centimetrů před vápnem.
88'
Centr Vasiljeva sice patřil k těm povedenějším, ovšem to nestačilo k tomu, aby úspěšně hlavičkoval někdo z jeho spoluhráčů.
87'
Už se hostující fanoušci radovali, když střela jejich oblíbence zapadla k pravé tyči brány Valašského Meziříčí, nakonec se ale píská ofsajd, který celé akci předcházel.
86'
S centrem z levé strany hřiště si domácí obrana v klidu poradila, přes to ale stále hrají hosté.
85'
Ofsajd zastavuje akci hostujícího týmu.
82'
S míčem v posledních minutách více hrají domácí, jenomže většinou jde o kombinaci na středu hřiště.
80'
Jeden z domácích to zkusil zpoza vápna, střela mu ovšem příliš nesedla.
79'
Vrána se pohledně uvolnil, následná přihrávka ale postrádala kvalitu.
77'
Je tu rohový kop pro Valašské Meziříčí.
76'
Uničov právě vstřelil branku!
Odplata ale přichází velmi brzy! Sedmou branku pro hostující Uničov přidal střídající PARIS PURZITIDIS.
74'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! PAVEL KLIMPAR nejdřív trefil brankáře Uničova, následně ale dorážkou snížil na 2:6.
73'
Tak toto bylo velké slitování od hlavního rozhodčího. Velmi teatrálně upadl ve vápně Klimpar, který si tak bude moct kopnout penaltu.
72'
Centr z pravé strany zastavila obrana Uničova.
71'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Hladík, přichází Purzitidis.
69'
Dalekonosnou střelu vyslal jeden z hostů, ta ale neměla velké šance na ohrožení brány Valašského Meziříčí.
68'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Koutek, přichází Můčka.
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Drozd, přichází Černý.
67'
Je tu polovina druhé části, a tak je čas na občerstvovací pauzu.
66'
Zápas se již dohrává, což je velkým štěstím pro domácí, kteří by v horším případě mohli skončit velmi nelichotivě.
65'
Krayzel při snaze odkopnout míč do zámezí si málem dal vlastní branku!
62'
Ve vápně se objevil Klimpar a pokusil se najít stříleným centrem někoho ze svých spoluhráčů, to ale nebylo zrovna ideální řešení celé situace.
61'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Bača, přichází Dostál.
60'
Na sebe to vzal Klimpar, sousto to bylo pro něj ale až příliš velké.
59'
Žlutou kartu dostává Drozd (TJ Valašské Meziříčí).
59'
A taky to tak je! K odraženému míči se na malém vápně probojoval PATRIK KASAL , jenž následně poslal míč podél brankáře
58'
Valašské Meziříčí již působí odevzdaně. Myslím si, že se skóre ještě do konce utkání měnit bude.
56'
To už začíná smrdět debaklem! Nádhernou přihrávku dostal DAVID BAČA, načež se ještě pohledněji uvolnil a dopravil míč za záda bezmocného brankáře soupeře.
54'
Z voleje střílel Lukáš Vychodil, míč ale skončil vysoko nad bránou hostujícího týmu.
53'
Hladík byl při svém postupu vpřed faulován, a tak budeme svědky přímého kopu pro Uničov.
52'
Následný rohový kop byl špatně kopnutý a nejspíš vyletěl mimo hrací plochu.
51'
Centr z pravé strany Vychodil raději odkopl do zámezí.
50'
Nechybělo mnoho a mohl po pravé straně utíkat do vápna Rajnoha, přihrávku se mu ale zpracovat nepodařilo.
49'
A po obrovské chybě v obraně domácích utíkali hráči Uničova do přečíslení dva na samotného brankáře, jehož bez sebemenších problémů překonal JAN HLADÍK.
47'
Začátek druhé půle je takový chaotičtější a vidíme, že se hráči obou celků musí do hry znova dostat.
46'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Šulák, přichází Furmánek.
46'
První půle je u konce! V ní měli více ze hry hráči Uničova, kteří tuto aktivitu přeměnili ve tři branky. Domácí již budou velmi těžko dotahovat ztrátu dvou branek, avšak pokud trochu přidají ve svém tempu, tak by to nemělo být nic nemožného.
Druhý poločas začne přibližně v 11:21.
45+2'
45+1'
Myslím si, že po tomto odkopu hostujícího brankáře, již bude první poločas ukončen.
44'
Střela mířila vysoko nad bránu, což se pochopitelně nelíbilo divákům na zdejším stadionu.
44'
Situaci si mohou hráči Uničova vyzkoušet znovu, tentokrát již z daleko lepší pozice.
43'
Přímý volný kop pro hosty, na přímé ohrožení brány to ale není.
41'
Koutek trochu zbytečně nakopl míč dopředu a chtěl najít některého ze svých spoluhráčů, míči ovšem dal příliš velkou razanci.
40'
Střídání bylo naprosto očekávané, jelikož třetí inkasovaná branka již velmi demotivovala domácí celek.
39'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gomola, přichází Gajdušek.
38'
Přihrávkou pod sebe se snažil najít spoluhráče Bača, ovšem nahrávka moc přesná nebyla.
37'
Při snaze o vyboxování míče schytal hostující brankář nějakou ránu, naštěstí ale bude pokračovat ve hře.
36'
Opravdu školáckou chybu udělal Vejvoda, před vlastní bránou totiž namazal soupeři, naštěstí pro něj ale záhy celou situaci odčinil.
35'
Komenda se pokusil kličkou překonat soupeře, jenže si míč následně příliš pokopl před sebe.
33'
Tak a Uničov si bere dvoubrankové vedení zpět! Prosazuje se Aleš Krč, který dnes podává opravdu skvělý výkon.
31'
Hra se nám již vyrovnala, i přes to by se dalo říct, že o trochu aktivnější jsou stále hosté.
30'
No byla šance! Po centru Chapodze se ocitl jeden z jeho spoluhráčů na zadní tyči ve stoprocentní šanci, odtud ale trefil pouze boční tyč!
29'
Hosté měli k dispozici rohový kop, ten byl však odvrácen obranou Valašského Meziříčí.
28'
Proti skákavému míči vyběhl deset metrů před vápno domácí brankář a odkopl ho do bezpečí.
27'
Vychodil místo centru do vápna radši zvolil sólovou akci, ta mu ale nevyšla podle jeho očekávání.
26'
Nevybíravě fauloval soupeře Gomola, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
24'
Máme tu polovinu prvního poločasu a to znamená, že je na čase občerstvovací přestávka.
23'
Zpoza vápna střílel jeden z hostů, avšak míč nenabral zrovna ideální trajektorii.
22'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! A máme srovnáno! Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal TOMASZ GOMOLA, který chladnokrevně zakončil mimo dosah Uvízla.
21'
Rohový kop si poprvé v utkání zkusí také hráči Valašského Meziříčí.
19'
Do samostatného úniku se dostal Aleš Krč, skvěle proti němu ale vyběhl Mucha a zabránil mu ve skórování.
18'
Klimpar jako buldok se nyní snažil probojovat vpřed, jenže tento styl příliš úspěšný nebyl.
17'
Vychodil odvrátil přihrávku soupeře do autu.
16'
V hlavičkovém souboji ve vápně hostujícího týmu došlo k útočnému faulu, a tak bude Uničov rozehrávat.
14'
Koutek vymyslel parádní přihrávku na Hladíka, toho ale čistě odstavil od míče jeden z domácích obránců.
13'
Po rohovém kopu přišel centr do vápna, kde se dostal jeden z hostů k hlavičce, tu mu ale Mucha vychytal.
12'
Momentálně sledujeme mnoho nepřesností na půli hřiště.
11'
Už to vypadalo, že se Hladík uvolní a půjde sám na bránu, v počátku celé akce ale byl faulován.
10'
Dlouhý nákop dopředu bez sebemenších problémů pokryl hostující brankář, který okamžitě rozehrál a nastartoval útok svého týmu.
9'
V pokutovém území s snažil Bača projít přes dvojici obránců soupeře, to se mu ale nepodařilo.
7'
A je to o dvě branky! Hosté zahrávali přímý volný kop z těsné blízkosti vápna, z toho přišel centr na zadní tyč, odkud PETR RAJNOHA v klidu doklepl míč do prázdné brány.
6'
Aktivnější jsou jednoznačně fotbalisté Uničova, kteří pouští soupeře k míči opravdu jen výjimečně.
4'
Do slibné akce se hnal Krča, bohužel pro něj byl odmáván ofsajd.
3'
A mohlo to být 2:0! Po rohovém kopu se jeden z hostů dostal do podobné situace, tentokrát se však měnit skóre nebude.
1'
No tak to byl teda velmi rychlý začátek! Po centru Krče z levé strany se k hlavičce procpal TOMÁŠ KOMENDA, jenž přesnou střelou překonal brankáře soupeře.
1'

TJ Valašské Meziříčí: Mucha – Chapodze, Žilinský, Vychodil, Výmola, Drozd (C), Gomola, Klimpar, Bartozel, Vrána, Furmánek
Náhradníci: Michut, Černý, Gajdušek, Gajdoš, Šulák

SK Uničov: Uvízl – Vejvoda (C), Rajnoha, Hladík, Vasljev, Komenda, Binar, Bača, Krayzel, Koutek, Krč

04.05.18 Otrokovice – Valašské Meziříčí 1 : 2
Duel dvou celků ze středu tabulky by měl podle predikcí nabídnout vyrovnanou bitvu. Uničov získal dvacet bodů na hřištích soupeřů, což ho řadí mezi top týmy v celé soutěži. To Valašskému Meziříčí se příliš doma nedaří, a tak dneska bude muset zabojovat, pokud se chce v třetí nejvyšší soutěži udržet. Od sestupu ho totiž dělí pouhé čtyři body, z čehož plyne, že bodový zisk, dnes bude více než nutný. To se ale dá říct i o Uničovu, který má náskok před před poslední Olomoucí šesti bodů.
Vítám vás u utkání třetí nejvyšší české soutěže, ve kterém se střetne TJ Valašské Meziříčí a SK Uničov. Výkop zápasu je naplánován na 10:15 a vy budete moct celé klání sledovat prostřednictvím textového přenosu právě zde.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.