MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Líšeň - 8. října 2017   10:15

Vel. Meziříčí
9' Šuta  • 73' Komínek
2:2
(1:0)
Líšeň
Líšeň
50' Minařík   • 70' O. Vintr
Kruba – Šimáček, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Smejkal (73. Mezlík), Krejčí (C), Demeter, Komínek, Mucha.
Mezlík, P. Pokorný, Duba, Berka, Minařík, Dufek, T. Pokorný
Dorušák – Kondler, Svoboda.
481 diváků
Líšeň
Kotnour – Čampa (C), Minařík (63. Malík), Krška, Pašek, Minárčik, Zezula, O. Vintr, Machálek (89. Frimmel), Hanuš, Fall.
Rychetský – Bednář, Ovsepjan, Malík, Frimmel.

Duel je u konec! Ten nakonec končí dělbou bodů po trochu divokém průběhu, kdy hosté dokázali otočit vývoj duelu, ale nakonec se domácím podařilo ze svého tlaku aspoň vyrovnat. Velké Mezířičí i nadále vládne tabulce MSFL a stále je, i po deseti kolech, neporaženo.
90+9'
90+8'
Líšeň opět ušetřila čas směrem dopředu, domácí mají čas zhruba na poslední akci.
90+7'
Velmez zahrával ještě jeden z posledních přímých kopů, do zakončení se tlačil Simr, ale brankář Kotnour ukryl míč v rukavicích.
90+6'
Žlutou kartu dostává Malík (SK Líšeň).
90+5'
Domácí se snaží ještě rozhodnout o své výhře, ale žádnou větší šanci si vypracovat nemohou.
90+4'
Hra po ošetření soupeře opět pokračuje, u míče jsou fotbalisté Velkého Meziříčí.
90+3'
Simr poté zprava prostrčil míč na Demetera po zemi, ten ale trefil místo míče soupeře, a uviděl za svůj zákrok žlutou kartu.
90+2'
Domácí vybojovali opět standardku a k míči se postavil Demeter, ale jeho centr nenašel žádného adresáta ve vápně.
90+1'
Nastavuje se osm minut!
90'
Následně se na pravé straně skvěle uvolnil Dolejš, jeho centr směřující na Simra Kotnourovi vypadl, ale obrana svému brankáři pomohla a v těžké situaci míč odkopla.
90'
Po něm se nakonec dostal k nebezpečné hlavičce Simr, jeho pokus mířil na zadní tyč, ale Kotnour míč skryl ve svých rukavicích.
90'
V samém závěru řádně hrací doby mají domácí k dispozici rohový kop.
89'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Machálek, přichází Frimmel.
88'
Mezlík se snažil prostrčit míč na Simra, ten byl ustrážen. Navíc neuspěl ani Demeter, který nedoběhl balón na levé straně.
87'
A málem se hosté vydali do ojedinělé šance, nicméně jejich brejk zastavil těsný ofsajd.
86'
VelMez zahrával další z mnoha přímých kopů ve druhé půli, ale jak centr, tak ránu z voleje obrana zastavila.
85'
Konečně už zase pokračujeme, hosté vrátili míč sportovně domácím a ti pokračují v kombinaci na obranné polovině.
84'
Hra je přerušena téměř sedm minut, hlasatel však oznámil, že můžeme opět pokračovat.
81'
Stále se čeká, než se náhradní rozhodčí připraví, a tak hra stále stojí.
79'
Za potlesku tribun byl pomezní sudí odnešen za postranní čáru, v utkání určitě pokračovat nebude. Teď už se jen čeká, kdo si stoupne jakožto nový pomezní sudí na postranní čáru.
78'
Nevím teď přesně, co se stalo, ale úplně mimo hru zůstal na trávníku ležet asistent rozhodčího, který zůstává ležet na trávníku a už pro něj míří nosítka Tohle není vůbec příjemný pohled, nejspíš se jedná o problém s hlavou!
77'
Ten opět směřoval na zadní tyč, ovšem Simr si své obranné povinnosti splnil a nakonec dokázal svého soupeře ustrážit. Kruba vykopává.
76'
Do konce nesmírně zajímavého duelu zbývá čtvrthodina a strhující duel pokračuje. Hosté po zisku faulu rozehrávají přímý kop.
75'
Žlutou kartu dostává Šuta (FC Velké Meziříčí).
73'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Mezlík.
73'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Po dalším rohu už je zaslouženě vyrovnáno!Další centr Dolejše měl najít opět Simra, který se vydal do vzdušného souboje s Kotnourem, ale oba míč podběhli. Ten se tak nakonec snesl na hlavu úplně volného DAVIDA KOMÍNKA, jenž jej bez potíží dopravil do úplně prázdné branky – 2:2!
72'
S jeho centrem si sice Kotnour poradil, ale poté přišel další centr, na který si naskočil Simr a jeho hlavičku musel Kotnour vyškrábnout na rohový kop!
71'
Domácí se snaží rychle odpovědět, na pravé straně vybojovali další přímý kop, ke kterému se staví Dolejš.
70'
Líšeň právě vstřelila branku!
Tak tohle je šok pro lídra tabulky, ovšem Líšeň ve druhé půli obrací skóre! Po další akci na levé straně dostal průnikový pas do běh ONDŘEJ VINTR, jenž šel z úhlu sám na branku a vyběhnuvšího Kroubu překonal prudkou ranou na vzdálenější tyč – 1:2!
68'
Demeter dostal vlevo pas do běhu, prudce odcentroval, ovšem jak Simr, tak Dolejš na jeho pas nedosáhli.
67'
Líšeň je nyní ve velké defenzívě, ale všechno dobře zvládá a navíc výborně presuje.
66'
Domácí pokračují ve svém aktivním pojetí hry a snaží se odpovědět na vyrovnání soupeře, jenže zatím se jim nedaří vstřelit druhou branku.
65'
Hosté opět po delší době zahrozili a znovu po centru zleva, na který si ve vápně naběhl Minarčík, ale nakonec nedokázal hlavou usměrnit balón do sítě.
63'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Minařík, přichází Malík.
63'
K tomu se postavil Dolejš, jenž místo centru do ohně zkoušel pálit překvapivě na bližší tyč, ale obránce na čáře dobře zasáhl.
62'
A nakonec budou mít domácí opět šanci zahrozit z pravé strany hřiště, kde vybojovali rozehrávku přímého kopu.
61'
S ním si obrana celku v bílých dresech poradila, Simr se do zakončení nedostal. Akce vedoucího celku tabulky pokračuje.
60'
Vzápětí ale celek v červeném rozehrával volný přímý kop, jehož exekuce se ujal Smejkal, který našel na zadní tyči Demetera a jeho ránu z voleje jeden z hostů srazil těsně vedle levé tyče. Následuje roh.
59'
Rohový kop rozehrál Krška, jehož centr obrana VelMezu odvrátila. Domácí poté přešli do brejku, ale jejich centr skončil nezdarem.
59'
A do třetice Kruba, po jehož pohotovém zákroku budou hosté zahrávat rohový kop.
58'
A právě Kruba poté dobře vyběhl proti dlouhému nákopu spoluhráče a daleko ze své branky míč odkopl do zámezí.
57'
Krška prudce centroval z pravé strany, Kruba však na jeho pobídku viděl a dokázal ji nadvakrát ukrýt ve svých rukavicích.
56'
Druhý poločas je zatím oboustranně hodně vyhrocený, oba celky hrají na hranici možností a sledujeme velmi zajímavou podívanou.
56'
Žlutou kartu dostává Eduard Smejkal (FC Velké Meziříčí).
55'
Centr nakonec obrana Líšně odvrátila, ale akce pokračovala a do zakončení se tlačili Simr se Smejkalem, druhý jmenovaný si však podle domněnky hlavního sudího pomohl ve své akci faulem.
53'
Žlutou kartu dostává Krejčí (FC Velké Meziříčí).
52'
Na hřišti krátce nato vzplály na levé straně útočné poloviny domácí emoce, hráči se dostali do strkanice a rozhodčí musí krotit horké hlavy.
50'
Je vyrovnáno! Po vysokém centru z levé strany dokázal Pašek vyhrát vzdušný souboj s brankářem Krubou, míč hlavou sklepl pro VÁCLAVA MINAŘÍKA a ten z voleje poslal balón přesně pod břevno – 1:1!
50'
To na druhé straně to málem bylo 2:0! Obrana Líšně zapomněla na Demetera, který dostal pas vzduchem a šel z levé sám, ale místo mezi nohama Kotnoura nenašel!
49'
Hosté jsou zatím ve druhé půli aktivnější, ale obrana soupeře nemusel řešit vážnější situaci.
48'
Utkání sleduje 481 diváků!
47'
Hned na úvod druhé půle se Líšeňští snažili proniknout po levém křídle, ale nakonec je zastavil ofsajd.
46'
Hostující fotbalisté uvedli míč do pohybu, čímž načali druhou půli a kolem středu hřiště se drží v kombinaci.
46'
Úvodní dějství je za námi a domácí zatím vedou 1:0. Do vedení se dostali v 9. minutě, kdy Smejkal na vápně uvolnil Radima Šutu a ten zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Oba celky se poté na hřišti trochu hledaly, nicméně oba si vypracovaly také velké šance na skórování, ale ani jednu z nich v další trefu nepřetavili.
Druhý poločas začne přibližně v 11:20.
45'
45'
Žlutou kartu dostává Ladislav Hanuš (SK Líšeň).
44'
Tutovka hostů! Vintr dostal další míč na hranici vápna a velmi šikovně vysunul jednoho ze svých spoluhráčů, ovšem ten si osamocen před brankou na Krubu nepřišel!
43'
Dolejš se vpravo velmi šikovně proháčkoval přes tři hráče, a pokusil se rychle vysunout prostrkávačkou Simra, ale to se mu nepovedlo.
42'
Líšeň zahrávala z pravé straně přímý kop, který na zadní tyči domácí obrana odvrátila k Vintrovi. Ten se opřel do balónu z voleje, jenže mířil hodně nepřesně.
41'
Samotný roh pak zhatil faul jednoho z domácích hráčů, míč pro hosty.
40'
Tutovky domácích! Simr zůstal sám za obranu, ovšem na vyběhnuvšího Kotnoura si nepřišel. Do prázdné branky mohl dorážet následně Demeter, ale hostující brankář jeho pokus reflexivně vyrazil na roh!
38'
A nakonec se z celé akce urodil brejk domácích. Zprava se míč dostal k Simrovi, ten ještě akci posouval doprava na volného Dolejše, ale jeho přízemní křižný pokus si cestu do sítě nenašel.
37'
Hosté dostali k dispozici rozehrávku přímého kopu na pravé straně, k němuž se postavil Vintr, ale Kruba jeho tvrdý centr vyboxoval.
36'
Celá akce pokračovala a nakonec to byl Smejkal, kdo hlavičkoval v těžké pozici na vápně, leč jen o několik čísel nad branku.
35'
Bouček se dostal ke dvěma centrům. Ten první byl odvrácen, naopak ten druhý propadl k Simrovi, který si už už šteloval míč na střelu, ale ta mu nakonec z pravé strany nesedla podle představ.
34'
Komínek na levé straně okradl o balón Hanuše, a poslal jej Dolejšovi. Ten se okamžitě snažil najít za obranu Simra, ale jeho pas byl příliš dlouhý.
32'
Hra je opět hodně kouskována, hosté se nyní snaží usadit ve své kombinaci, ale domácí dobře napadají.
31'
A poté se domácím nevedlo ani po opačném křídle útočné poloviny, jejich rozlet směrem vpřed zastavil útočný faul.
30'
Přesně po půlhodině hry domácím nevyšla další akce po pravé straně hřiště, Kotnour bude opět vykopávat.
29'
Tentokrát si na balón sběhl Lamine Fall, který jej sklepl pro spoluhráče, ale Líšeň nic kloudného nevymyslela.
28'
Smejkal na přední tyči centr zastavil, ale míč sjel opět do zámezí a celá akce se bude záhy opakovat.
27'
Kruba musel u své levé tyče opět zasahovat, ovšem i další ošemetnou situaci vyřešil a vyrazil míč na rohový kop.
26'
Další povedený centr O. Vintra z levé strany hřiště našel na zadní tyči zcela volného Machálka, ovšem ten nedokázal svou hlavičku ztlačit mezi tři tyče.
25'
Na jedné straně musel rychle ven z branky brankář Kruba, ale míč pokryl, a na té druhé náběh Simra dopředu zastavil ofsajd.
24'
Domácí vyrazili dopředu. Bouček vyvezl míč a na pravé straně chtěl vysunout Dolejše, ten však jeho záměr vůbec nepochopil.
23'
Rohový kop se točil na zadní tyč ke Krškovi, který vracel míč do ohně pro Falla, ale ten se proti přesile neprosadil. Hosté však pokračují v kombinaci.
22'
Rohový kop pro Líšeň po zblokovaném centru z pravé strany.
20'
Domácí přestáli další útočný nálet soupeře a vydali se dopředu. jenže Dolejš zatím na pravé straně přesný pas neobdržel. To se nepovedlo ani nyní.
19'
O pár chvil se však Robin Demeter dočkal, když si naběhl na přední tyč na centr zleva, placírkou ale kluzký míč nedokázal nasměrovat do branky.
18'
Smejkal dostal prostor na středu útočné poloviny a prudkým pasem do ulice hledal Demetera, ovšem ten byl těsně bráněn a ke střele se nedostal.
17'
Na stadiónu domácích stále hustě prší, což oběma celkům na dobré kombinaci rozhodně nepřidává.
16'
Hosté se naží co nejrychleji napadat rozehrávku VelMezu, ale ten dobře kombinuje a rychle dává míč od nohy.
15'
Hra se v posledních minutách mírně uklidnila, ani jeden z celků nemá herně navrch.
14'
Poprvé musel zasahovat pořádně také Kruba, když se jeden z hostů odhodlal k dalekonosné ráně. Ta během letu ke vzdálenější tyči zaplavala, o trávník nabrala rychlost, ale domácí gólman ji vyrazil!
13'
Po další akci, tentokrát na levé straně přišel centr na zadní tyč, kde Simr přehlavičkoval brankáře Kotnoura, ale trefil jen horní síť na brance.
12'
Bouček dostal místo a čas u pravé postranní čáry k centru, jenže míč mu sjel, a nakonec tak místo do vápna letěl jen kousek nad břevno.
11'
Hosté se snaží co nejrychleji odpovědět, o což se mohl přičinit Krška, ale bek soupeře proti němu na hranici šestnáctky dobře vystoupil a nepustil jej ke střele.
9'
Domácí jdou do vedení po skvělé akci! Simr si po pravé straně zaběhl na dlouhý míč a rychle jej posunul do běhu Smejkalovi. Ten šel z úhlu sám na branku, ovšem rozhodl se ještě přihrát na penaltu RADIMU ŠUTOVI, jenž v pádu zakončil neomylně k tyči do protipohybu Kotnoura – 1:0!
8'
O. Vintr si opět udělal prosto vlevo u lajny, míč si navedl na pravačku, jenže Fall jeho prudký pas nezpracoval a balón mu utekl.
7'
To v další akci domácích mířily za hustého deště dvě přihrávky na rozběhnutého Dolejše, obě však byla přespříliš dlouhé, a tak se k nim domácí křídelník nedostal.
6'
Na protější straně se opět neujala akce hostujícího celku z Brna, jejich postup zastavil praporek rozhodčího – ofsajd.
5'
Domácí zahrávali taktéž první rohový kop, míč se snesl na přední tyč, kde si ale Simr nerozuměl s Muchou, a první jmenovaný hlavou trefil v těsně blízkosti stojícího spoluhráče.
4'
Několik nepřesností na obou stranách rezultovalo v dlouhý nákop Líšně, ten se nakonec odrazil před Kršku, jenž vypálil z voleje z obrovské dálky, nicméně svatyni soupeře netrefil.
3'
Při něm se hostující fotbalisté ale na zadní tyči provinili faulem, rozehrávat může s klidem opět brankář Kruba.
2'
A o chvíli později právě Vintr posunul vlevo míč do běhu Hanušovi, ten z jedničky centroval do volného prostoru na zadní tyč, a Šimáček musel míč pod tlakem odvrátit na rohový kop.
2'
O. Vintr se nakonec se štěstím dostal po sérii odrazů na levé straně k míči, jeho centr ale mířil jen ke Krubovi.
1'
Domácí fotbalisté uvedli míč do hry a ihned se dlouhým nákopem vydali dopředu, nicméně první akci Líšeňští přečetli.
1'
Oba celky jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují tradičně v červených dresech, hosté se oděli do bílého.

FC Velké Meziříčí: Kruba – Šimáček, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Smejkal, Krejčí (C), Demeter, Komínek, Mucha.
Náhradníci: Mezlík, P. Pokorný, Duba, Berka, Minařík, Dufek, T. Pokorný

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (C), Minařík, Krška, Pašek, Minárčik, Zezula, O. Vintr, Machálek, Hanuš, Fall.
Náhradníci: Rychetský – Bednář, Ovsepjan, Malík, Frimmel.

Rozhodčí: Dorušák – Kondler, Svoboda..
Vítám všechny fanynky a fanoušky českého fotbalu! Dnes se v rámci dalšího kola 3. nejvyšší fotbalové soutěže MSFL představí před vlastním publikem lídr z Velkého Meziříčí, který bude chtít na čele tabulky navýšit svůj náskok, a jeho soupeře bude v tabulce šestá brněnská SK Líšeň. Utkáním dvou celků z horní poloviny tabulky vás provede Daniel Kinc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.