MSFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Líšeň : MFK Vyškov - 23. března 2019   15:00

Líšeň
Líšeň
16' Machálek
1:1
(1:0)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
56' Vintr
Líšeň
Leznar, Minařík, Jambor, Daněk, Krula
Denev – Machač, Rosický
MFK Vyškov
Juran, Zbořil, George, Matocha, Krejčí, Novotný

Ode mne to bude již vše. Užijte si zbytek dne a u dalšího textového sportovního přenosu opět na počtenou.
Dnešní utkání mezi domácí Líšní a Vyškovem je minulostí. Urodila se nám remíza 1:1. Za domácí skóroval v první půli Tomáš Machálek, za Vyškov se v druhém poločase trefil Marek Vintr. Hostující celek podržel několika skvělými zákroky Martin Šustr, který lapil i pokutový kop.
90+1'
90'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
89'
Další povedený zákrok Šustra a opět proti Krškovi! Tentokrát vychytal střelu z volného přímého kopu z jeho pohledu pravé tyči.
88'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Reteno Elekana, přichází Jambor.
87'
Žlutou kartu dostává Djaleu (MFK Vyškov).
86'
Po centru kapitána domácích fotbalistů však k žádnému ohrožení vyškovské brány nedošlo.
85'
David Krška bude po nedovoleném zákroku, konkrétně po držení za dres od protihráče, zahrávat další standardní situaci.
84'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Vintr, přichází Krejčí.
83'
Střela Filipa Kruly byla zblokována, jeho spoluhráč se pak nečekaném odrazu k míči nedostal.
81'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Demeter, přichází Minařík.
80'
Martin Šustr je hvězdou dnešního odpoledne! Tentokrát se zaskvěl proti zakončení Davida Kršky po skvělé přihrávce do volného prostoru.
78'
Další Vavříkův centr však již přistál na hlavě Guye Retena Elekany, jehož hlavička z větší vzdálenosti minula brankovou konstrukci Vyškova tak o metr.
76'
Na druhé straně centroval Petr Vavříka z pravé strany jen do připravené náruče Martina Šustra.
75'
Vyškov se následně vydal do protiútoku, míč se dostal až Michalu Klesovi, který však tváří v tvář brankáři Vítkovi minul tři tyče hostující brány!
74'
Míč po dlouhém výkopu Jana Vítka skončil po protečování hlavou jednoho z obránců až u hostujícího brankáře Šustr.
73'
Míč propadl do pokutového území až k Michalu Klesovi, který zakončoval hlavou zády k brance. To byl pravděpodobně důvod, proč měl Vítek poměrně snadnou práci s chycením míče.
72'
Na druhé straně hrací plochy po protiakci domácích proletěl míč kolem vzdálenější tyče po střele z pokutového území z většího úhlu.
71'
Další podobná situace pro brankáře Vítka, tentokrát lapil centr od rohového praporku. Při zákroku byl navíc soupeřem faulován.
70'
Jan Vítek si vyběhl pro centrovaný míč, který byl vyslaný z levého křídla vyškovského útoku.
69'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Rolinek, přichází Krula.
68'
Jakub Černín se nepovedenou hlavičkou dostal do menších problémů, ty však vyřešil dlouhým odkopem míče do bezpečí.
66'
Jan Hlavica fauloval na útočné polovině a za protesty si jej rozhodčí přivolala k sobě. Vše se vyřešilo na úrovni ústní domluvy.
64'
Žlutou kartu dostává Malár (MFK Vyškov).
63'
Michal Klesa se pokusil z pravého křídla procpat až k brankáři Vítkovi, dva domácí obránci jej však společně dokázali zastavit.
62'
Žlutou kartu dostává Vintr (MFK Vyškov).
61'
Po velké chybě hostujícího obránce se do úniku dostal Tomáš Machálek, jehož povedené zakončení zazvonilo o tyč brány Vyškova!
59'
Lamine Fall se pokusil o střelu z velké vzdálenosti, míč však hostující branku ani zdaleka neohrozil.
56'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Mou předchozí větu však vyvrací hostující tým! Do vápna přiletěl skvělý míč pro útočníka MARKA VINTRA, který hlavičkou přesně k tyči nedal brankáři Vítkovi žádnou šanci!
54'
Momentálně vidíme fotbal bez šancí na obou stranách.
51'
George John Tibar se pokusil o efektní přehození protihráče. Míč však skončil v zámezí.
49'
Marek Vintr se pokusil o střelu ze vzduchu z uctivé vzdálenosti a nebyla vůbec špatná. Míč i tak minul tři tyče domácí brány.
47'
Krška rozehrával chvíli po startu druhé půle standardní situaci. Hostující obrana si s centrovaným míčem v klidu poradila.
46'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Jeřábek, přichází Matocha.
46'
Dnešní utkání sleduje 685 diváků.
První polovina dnešního utkání mezi Líšní a Vyškovem je za námi. Domácí se drží ve vedení 1:0 po gólu Tomáše Machálka ze 16. minuty. Brankář Martin Šustr pak udržel hosty na dostřel poté, co lapil pokutový kop Davida Kršky. Druhý poločas začne přibližně v 15:59.
45+1'
45'
Žlutou kartu dostává Černín (SK Líšeň).
44'
Hosté se pak vydali do slibně vypadajícího protiútoku, ke střele z hranice pokutového území na nakonec dostat nedokázali.
43'
Guy Reteno Elekana předvedl svou rychlost na levém křídle, dostal se až do vápna a míč pak poslal pod gólmanem až před bránu. Tam však čekal jen obránce Vyškova.
42'
George John Tibar dostal povedenou přihrávku za obránce do vápna, ovšem svou přihrávku na volného spoluhráče pokazil a míče se tak ujali domácí obránci.
40'
Vavřík odvrátil centr z pravého křídla, Lamine Fall pak míč odkopl do bezpečí.
39'
Další skvělý zákrok Martina Šustra! Tentokrát v poslední možné chvíli vyškrábl hlavičku Jakuba Černína z rohu nad břevno.
38'
Po ruce jednoho z hosté zahrával Krška přímý kop ze slibné vzdálenosti. Vysokou zeď však nepřestřelil.
37'
Na druhé straně hřiště zahrávali líšeňští rohový kop. Krškův centr ale jednoduše lapil Šustr.
36'
Poté, co domácí obrana odvrátila centr z volného kopu, se ke střele dostal Franck Vanneck Djaleu. S jeho pokusem však neměl brankář Jan Vítek žádný problém.
35'
Nedovolený zákrok jednoho z domácích znamená standardní situaci pro Vyškov.
34'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Sečkář, přichází Tibar.
32'
Rozhodčí nějakou dobu nezaregistroval jednoho z hráčů hostů, který leží na hrací ploše. Vypadá to na střídání.
30'
Martin Šustr však Krškovu střelu k pravé tyči ze svého pohledu dokázal konečky prstů vyrazit mimo!
30'
Po faulu na Retena Elekanu budou domácí zahrávat pokutový kop!
29'
Dlouhý nákop Djalea ještě z vlastní poloviny odhlavičkoval nikým neatakovaný Černín.
28'
Djaleu sice tentokrát chyboval ve vlastním vápně, nicméně na jednoho z domácích fotbalistů byla hned trojnásobná převaha.
26'
Hosté se dostávali do pokutového území, ovšem David Krška se dobře vrátil zpět a ztečoval míč pro připraveného gólmana Vítka.
25'
Demeter prodloužil hlavou na Guy Retena Elekana, ten však v souboji s jiným africkým fotbalistou, Franckem Vanneckem Djaleuem neuspěl.
24'
Další ofsajd domácích fotbalistů. Tentokrát chvíli po vhazování na jejich útočné polovině.
22'
K ohrožení branky se na druhé straně dostali hostující fotbalisté. První střela byla zblokována obranou, druhý pokus skončil vysoko nad bránou Vítka.
21'
Michal Rolinek rozjel další akci po pravém křídle, tentokrát však jeho přihrávka na Machálka byla pomalá, navíc do ofsajdu.
20'
Další snadná práce pro hostujícího gólmana Šustr, tentokrát lapil přihrávku vzduchem z poloviny hrací plochy.
19'
David Krška hledal spoluhráče centrem v pokutovém území. Brankář Šustr byl však pozorný a pro míč si bez problémů vyskočil.
18'
Po nedovoleném zákroku u postranní čáry budou domácí zahrávat volný kop.
16'
Líšeň právě vstřelila branku!
Domácí se následně vydali do rychlého protiútoku. Martin Rolinek se na pravém křídle podíval do vápna, kam následně poslal pěkný pas na TOMÁŠE MACHÁLKA, který neměl problém poslat míč z první do horní poloviny hostující brány. Líšeň tak otevírá dnešní gólový účet.
15'
Hosté zahrávali další dva rohové kopy, ani tentokrát však Vítkovu brány nijak výrazně neohrozili.
14'
Tomáš Machálek dostal pěknou přihrávku do běhu vzduchem, střelou z dálky z první se pak pokusil překvapit brankáře. To se mu však nepodařilo.
12'
První větší příležitost utkání. Guy Reteno Elekana se na hranici malého vápna dostal ke střele z otočky. Brankář Martin Šustr jeho pokus k levé tyči zastavil pohotovým zákrokem.
10'
Po nedorozumění v domácí obraně se hosté mohli dostat k zakončení, ovšem celou situaci nakonec efektně vyřešil Jakub Černín, který se zaseknutím míče zbavil napadajícího protihráče.
9'
David Krška centrovaný míč chvíli po vyslání pohotově odrazil do zámezí. Hosté budou tentokrát vhazovat.
9'
Centr z něj byl odhlavičkován Tomášem Machálkem na další roh.
8'
Vyškov měl k dispozici vhazování na úrovni pokutového území, nakonec chvíli po něj vybojoval také roh.
7'
Centr hostujícího fotbalisty z pravého křídla byl nepřesný, následovat bude odkop od brány.
6'
Z následného rohového kopu přišlo zakončení, ovšem míč skončil nad horní tyčí hostující brány.
5'
David Krška zahrával standardní situaci, míč se po několika přihrávkách ocitl po bloku obránce v zámezí. Roh pro domácí.
4'
Michael Sečkář se rychle rozeběhnout za dlouhou přihrávkou, ovšem ta byla až nakonec až příliš razantní, takže míč sebral až brankář Vítek.
2'
Dlouhý nákop hosrujících fotbalistů skončil až u brankáře Líšně, který pohodlně rozehrává na blízkého spoluhráče. V úvodních dvou minutách vidíme spíše nepřesnosti na obou stranách.
1'

SK Líšeň: Vítek – Bednář, Vavřík, Černín, Krška (C), Hlavica, Machálek, Reteno Elekana, Fall, Demeter, Rolinek
Náhradníci: Leznar, Minařík, Jambor, Daněk, Krula

MFK Vyškov: Šustr – Hirsch, Vintr, Langer, Klesa, Lahodný, Djaleu, Malár, Sečkář, Jeřábek, Němeček
Náhradníci: Juran, Zbořil, George, Matocha, Krejčí, Novotný

Rozhodčí: Denev – Machač, Rosický.
MFK Vyškov

Hosté z města 35 kilometrů daleko od jihomoravské metropole si v sezóně také nevedou vůbec špatně. V 16 odehraných utkáních si fotbalisté z Vyškova připsali 26 bodů, což jim stačí na pěkné páté místo. Tabulka je však v jejím středu velmi vyrovnaná. Čtyři body dělí Vyškov od třetí pozice, ale naopak na desátou příčku má náskok jen tři body. Podaří se mu urvat nějaký ten bod na hřišti první Líšně?
SK Líšeň

Celek z města Brna je současným lídrem celé Moravskoslezské fotbalové ligy. Líšeňští se v 16 odehraných zápasech připsali 39 bodů za 12 výher, 3 remízy a jedinou porážku. Na druhou Kroměříž jejich náskok činí devět bodů. První utkání jarní části na hřišti Otrokovic měli Brňané skvěle rozehrané, ovšem ztratili dvoubrankový náskok a nakonec získali bod za remízu. Uvidíme, jak se suverénovi podzimní části povede v prvním zápase na domácím stadion po zimní přestávce
Zdravím vás u 17. kola Moravskoslezské fotbalové ligy. Společně se zaměříme na souboj týmů SK Líšeň a MFK Vyškov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.