MSFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Benešov : Ostrava U21 - 7. září 2019   16:00

D. Benešov
D. Benešov
0:4
(0:2)
Ostrava U21
Ostrava U21
20' Lokša   • 44' Lokša   • 61' Buchta   • 83' Lokša
D. Benešov
Lasák – Rychnovský, Býma (68. Gomola), Romaněnko, Moravec (C), Blahuta, Pecuch, Haas, Trajkovski, Karčmář, Foitzik
Chvěja – Gebauer, Labuda, Skroch, Baránek, Gomola
Vojáček – Křepský, Zaoral
152 diváků
Ostrava U21
Murin – Russmann (81. Fukala), Hasala, Velner, Foltyn, Urban (59. Bolf), Buchta (73. Raab), Lalković, Lokša (C) (84. Lehnert), Žák, Mooc
Netolička – Lehnert, Raab, Bolf, Fukala

90'
84'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Radovan Lokša, přichází Lukáš Lehnert.
83'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Autorem branky je RADOVAN LOKŠA.
81'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Robert Russmann, přichází Jan Fukala.
73'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází David Buchta, přichází Lukáš Raab.
68'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Jakub Býma, přichází Tomasz Gomola.
61'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Autorem branky je DAVID BUCHTA.
59'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Milan Urban, přichází Jakub Bolf.
46'
45'
44'
20'
1'

FC Dolní Benešov: Lasák – Rychnovský, Býma, Romaněnko, Moravec (C), Blahuta, Pecuch, Haas, Trajkovski, Karčmář, Foitzik
Náhradníci: Chvěja – Gebauer, Labuda, Skroch, Baránek, Gomola

FC Baník Ostrava B: Murin – Russmann, Hasala, Velner, Foltyn, Urban, Buchta, Lalković, Lokša (C), Žák, Mooc
Náhradníci: Netolička – Lehnert, Raab, Bolf, Fukala

Rozhodčí: Vojáček – Křepský, Zaoral.
FC Baník Ostrava B

Svěřenci Daniela Tchuře mají po šesti odehraných zápasech na kontě jedinou porážku. Stejně tak pouze jednou vyhráli, když smetli zlínské béčko 6:0. Mnoho dalších bodů rezerva Baníku ztratila, když ve třech případech přišla o svůj náskok a ve finále jen remizovala. Právě takový průběh zápasu byl k vidění i ve středu, kdy Ostravané po dominantní první půli vedli 2:0 nad Uničovem, ale po závěrečném hvizdu z toho byla jen remíza 2:2. Nebyl u toho třicetiletý útočník Radovan Lokša, který je s pěti zásahy nejlepším střelcem jedenáctého týmu MSFL.
FC Dolní Benešov

Domácí tým nechtěně navázal na nepovedený závěr loňské sezóny. V novém ročníku ještě nemá po šesti kolech ani jedno vítězství, ke kterému to měl D nejblíže při remíze 1:1 s Blanskem. Zbylé utkání proti Uherskému Brodu, Uničovu, Vrchovině, Vyškovu a Znojmu Dolní Benešov prohrál, takže není žádné překvapení, že se v osmnáctičlenné tabulce nachází na poslední příčce. Skóre Dolního Benešova je 5:13, jediným hráčem s více než jednou trefou je dvougólový Matyáš Blahuta.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.