MSFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava U21 : Uničov - 4. září 2019   16:30

Ostrava U21
Ostrava U21
5' Celba  • 18' Buchta
2:2
(2:0)
Uničov
Uničov
66' Krč   • 74' Ambrozek
Ostrava U21
Murin – Hasala, Russmann, Pokorný, Celba (80. Velner), Lalkovič, Kaloč (69. Foltyn), Žák, Holzer (62. Lehnert), Bolf (89. Urban), Buchta (C).
Číž – Velner, Foltyn, Urban, Lehnert, Mooc, Raab.
Volek – Silný, Richtár
Markvartovice
311 diváků
Uničov
Kalina – Purzitidis (27. Krayzel), Bala, Svoboda, Ambrozek, Vichta (74. Vasiljev), Komenda (C), Seibert, Bača, Strnad (46. Krč), Můčka.
Uvízl – Hapal, Macháček, Krč, Krayzel, Vasiljev.

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Je dobojováno! Máme za sebou utkání dvou zcela odlišných poločasů. Ten první patřil Baníku, který díky Celbovi a Buchtovi brzy vedl o dva góly. Další možnosti domácí ale nevyužili, čehož ve finále musí litovat. Po změně stran totiž začal tlačit Uničov, jenž po snížení Krče vyrovnal z Ambrozkovy penalty na 2:2. Ostravané si vytvořili tlak až v poslední čtvrthodině, vyloženou šanci však neměli a v nastaveném čase naopak málem inkasovali z hlavičky Můčky.
90+2'
90+2'
Centr Ambrozka nebezpečně propadl před branku. Resultoval z toho ještě roh a nebezpečná hlavička Jakuba Můčky, jež proletěla těsně vedle branky.
90+1'
Po faulu na Komendu se chystá ještě jedna standardní situace. Míč si na levé straně pečlivě chystá Ambrozek.
90'
Nad rámec druhého poločasu jsou přidány dvě minity.
89'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Jakub Bolf, přichází Milan Urban.
88'
Domácí vyrábí jeden centr za druhým. Pokorný se už k hlavičce dostal, ale míč byl ztečován na roh.
87'
Znovu v akci slovenský záložník, jehož centr byl sražen na Russmanna. Ani jeho zakončení přes protihráče ale neprošlo.
85'
Právě Lalkovič rozehrál roh z pravé strany, jenže hosté byli ve vzduchu opět velmi jisti.
84'
Dalekonosné střely ostravského klubu většinou neprocházi přes první překážku. Teď to nevyšlo pro změnu Lalkovičovi.
83'
Žlutou kartu dostává Aleš Krč (SK Uničov).
83'
Obrana Uničova se během poločasové přestávky zázračné zpevnila. Nyní si snadno poradila se standardkou Lalkoviče.
82'
Žlutou kartu dostává Jan Ambrozek (SK Uničov).
80'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Josef Celba, přichází Michal Velner.
78'
Hapal na levé straně odcentroval přes Foltyna, nicméně v malém vápně nenašel nikoho v modrém.
77'
Žlutou kartu dostává Martin Foltyn (FC Baník Ostrava B).
76'
Kalina si zřetelně křikl a schoval do svých rukavic neadreaný centr Milana Lalkoviče.
75'
Baník je po změně stran v ofenzívě bezzubý. Nic na tom nezměnil ani zastavený průnik Buchty.
74'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jakub Vichta, přichází Roman Vasiljev.
74'
Uničov právě vstřelil branku!
No vida, hosté po špatné první půli srovnávají na 2:2! Nařízenou penaltu bezpečně proměnil JAN AMBROZEK.
73'
Žlutou kartu dostává Lukáš Lehnert (FC Baník Ostrava B).
72'
Lukáš Hapal byl Lehnertem stažen k zemi, ve chvíli, kdy byl míč na křídle u Vichty. Je z toho žlutá karta a penalta!
71'
V Markvartovicích rozhodně nepanuje nějaké tropické počasí. I přesto sudí vyhlásili další pauzu na osvěžení.
70'
Dnešní utkání sleduje 311 diváků.
69'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Filip Kaloč, přichází Martin Foltyn.
66'
Je sníženo! Baník snadno ubránil roh, ale poté si nepohlídal na levém kraji vápna ALEŠE KRČE, jehož střelu Pokorný ztečoval mimo Murinův dosah.
66'
Žlutou kartu dostává Radim Russmann (FC Baník Ostrava B).
64'
Většina střel Hanáků přichází zpoza pokutového území. Ani Jakub Vichta ale bránu netrefil.
63'
Žák si špatně zpracoval míč u středového kruhu a z drobných nesnází ho dostali až sudí, kteří viděli faul na jeho osobu.
62'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Daniel Holzer, přichází Lukáš Lehnert.
62'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Jakub Svoboda, přichází Lukáš Hapal.
59'
Svobodův centr byl sražem na roh, který rozehrál Komenda a našel jen Murinovy rukavice.
57'
Robert Russmann zastavil rychlý kontr nedovoleným skluzem. Z následné standardky z pravé strany ale hosté nezahrozili.
55'
Uničov rozehrál standardku na krátko, což se neukázalo být jako nejlepší řešení. Seibert musel pálit z obrovské dálky a branku minul.
54'
Holzerovi dnešní duel zatím moc nevychází. Teď zastavil svůj náběh přesně v době, kdy ho vysouval Buchta.
53'
Žák a Celba zkoušeli štěstí zpoza rohu velkého vápna. Prgní z nich trefil Krayzela a druhý o velký kus minul.
52'
Domácí gólman Murin si jednoduše poradil se střelou zpoza vápna, která letěla přesně doprostřed branky.
51'
Baník se komplikované prosazoval u pravé postranní čáry. Pískán byl ofsajd a hrát bude Kalina.
49'
Bolf si na dvaceti metrů hodně dlouho přehazoval míč na pravačku, kterou napálil jen clonícího beka.
48'
Domácí si při rozehrávce trochu zahrávali s ohněm. Menší zmatky vyřešil Murin odkopem mezi střídačky.
47'
Kalina špatně vyběhl mimo vápno. Trest za to ale nepřišel, Holzer ve chvíli, kdy byla prázdná branka, poslal míč z křídla do autu.
46'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Patrik Strnad, přichází Aleš Krč.
46'
Je za námi první poločas, který měl až nečekaně jednoznačný průběh. Baník od začátku dominoval a již v páté minutě se díky Celbovi dostal do vedení, které o chvíli později navýšil Buchta. Lídr MSFL zahrozil jen jednou a po změně stran se bude muset rapidně zlepšit, aby mohl zaútočit aspoň na zisk jednoho bodu.
45+1'
45'
Nastavuje se jediná minutka.
43'
Kalina vyběhl z vápna, aby odhlavičkoval vysoký míč před Buchtou. Balón skončil u Bolfa, který ještě našel Žáka, ale jeho pokus z šestnácti metrů gólové parametry neměl.
41'
David Bača se dostal ke střele po odvráceném centru z rohového kopu. Pohotovou ranou z delší vzdálenosti ale tredil jen spoluhráče stojícího v ofsajdu.
39'
Buchta z kraje vápna přenášel hru doprava. Centr však hodně přetáhl a z další rychlé akce nebylo nic.
38'
Bolf na pravém křídle nezískal ani roh. Bala ve spolupráci s Kalinou rychle otočili hru, jenže z rohu nic nevytěžili.
36'
Holzerův cenr byl před Pokorným odvrácen na Buchtu, jenž z pětadvaceti metrů trefil jen prvního protihráče.
35'
Roh pro Baník...
34'
Vichta se dokázal uvolnit na levé straně. Jeho centr však mezi Komendou a Ambrozkem chytil Murin.
32'
Nařízený přímák zrealizoval sám Komenda, který z dálky vypálil vysoko nad.
30'
Hosté se hezky vykombinovali přes střed hřiště. Brejk čtyř hráčů pak skončil faulem na Komendu.
29'
Kalina si dal načas s odkopem, kterým napálil napadajícího Buchtu. Míč se od autora druhého gólu odrazil jen vedle brány.
27'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Paris Purzitidis, přichází Marcel Krayzel.
24'
Oba týmy dostaly krátkou pauzu na občerstvení. Vhod to přijde hlavně hostům, kteří zatím vůbec nestíhají.
22'
Lalkovič si v rychlosti narazil se spoluhráčem, jenže z nějakých pětadvaceti metrů těsně minul Kalinovu levou tyčku.
20'
Málem to bylo o tři kusy. Obrana Uničova opět nezachytila náběh Buchty, který střílel stejně jako před chvíli, ale zleva trefil jen vzdálenější tyč.
18'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Baník uniká do dvougólového náskoku! Buchta zakončil rychlý brejk střelou do břevna. Poté ještě dostal Celbův centr zprava a trefil přesně k levé tyči.
17'
Jeden z hostů to zkusil z ostrého úhlu, nicméně Murin zasahovat nemusel.
16'
Tomáš Komenda prodloužil dlouhý nákop z uničovské polpvinx až k Murinovi.
14'
Lalkovič chtěl vysunout Celbu, ale místo toho přihrál jen za koncovou čáru.
13'
Buchta zleva nahrál do vápna, ovšem Holzerova nelehká střela byla rychle sražená.
11'
Jakub Bolf se po nákopu z obrany řítil sám na branku, dokud jej nezastavil signalizovaný ofsajd.
9'
Holzer zkazil protiútok, ze kterého se jen vhazovalo. Pak ale přišel centr a koníček Buchty, který skončil těsně nad břevnem.
7'
Hosté mohli rychle vyrovnat. Střelu zpoza vápna od Svobody ale Murín vychytal. Po následném rohu vypálil Ambrozek z voleje mimo.
5'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Domácí jdou do rychlého vedení! Po rohovém kopu z pravé strany se díky velkému důrazu hlavou prosadil JOSEF CELBA.
3'
První minuty se odehrávají v klidném duchu, několik útočných akcí na obou stranách skončilo kvůli řadě nepřesností.
1'
Úvodní výkop zápasu obstarali domácí, kteří nastupují v bílých, zatímco hosté v modrých dresech.
1'

FC Baník Ostrava B: Murin – Hasala, Russmann, Pokorný, Celba, Lalkovič, Kaloč, Žák, Holzer, Bolf, Buchta (C).
Náhradníci: Číž – Velner, Foltyn, Urban, Lehnert, Mooc, Raab.

SK Uničov: Kalina – Purzitidis, Bala, Svoboda, Ambrozek, Vichta, Komenda (C), Seibert, Bača, Strnad, Můčka.
Náhradníci: Uvízl – Hapal, Macháček, Krč, Krayzel, Vasiljev.

Rozhodčí: Volek – Silný, Richtár.
FC Baník Ostrava B

Svěřenci Daniela Tchuře zkraje sezóny třikrát za sebou remizovali výsledkem 1:1, když měřili síly s Vrchovinou, Blanskem a Vyškovem. Čtvrtá dělba bodů byla na spadnutí v Otrokovicích, leč inkasovaný gól ze závěru zápasu rozhodl o porážce 2:3. Na první výhru si tak béčko Baníku muselo počkat až do pátého kola. Odnesla to rezerva Zlína, která odjela s Markvartovic s debaklem 0:6. Nejlepším střelcem desátého týmu tabulky je s pěti góly zkušený kanonýr Radovan Lokša.
SK Uničov

Hanáky zastihl začátek sezóny ve skvělé formě. Za prvních pět kol získali třináct z patnácti možných bodů, když porazili Zlín B, Dolní Benešov, Kroměříž a béčko Olomouce. Jediná ligová ztráta přišla na domácím hřišti proti Velkému Meziříčí, se kterým Uničov remizoval 1:1. I tak se v tabulce nachází na prvním místě, a to s dvoubodovým náskokem na druhé Blansko a třetí Frýdek-Místek.Na pozitivním skóre 11:6 má největší podíl čtyřgólový Tomáš Komenda.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu vloženého sedmnáctého kola MSFL. Od šestnácti hodin a třiceti minut se můžeme těšit na utkání mezi béčkem Baníku Ostrava a Uničovem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.