MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava U21 : Zlín B - 1. září 2019   10:15

Ostrava U21
Ostrava U21
29' Urban  • 48' Lokša  • 56' Lokša  • 67' Buchta  • 72' Urban  • 76' Buchta
6:0
(1:0)
Zlín B
Zlín B
Ostrava U21
Číž – Hasala, Velner, Foltyn, Urban (73. Bolf), Lehnert (80. Russmann), Buchta (82. Ptáček), Lokša (C) (77. Raab), Žák, Mooc, Granečný (68. Fukala)
Murin – Russmann, Bolf, Raab, Fukala, Ptáček
Peter Mrázek – Petr Antoníček, Michal Gasnárek
Markvartovice
208 diváků
Zlín B
Šiška J. – Červenka (61. Mlýnek M.), Bačo, Štěpánek, Košák, Tkadlec (C), Pafka (46. Strachoň), Gettler (80. Šiška P.), Mlýnek V. (69. Hrdlička), Kolář, Kaláb (61. Gerža)
Lebánek – Hrdlička, Mlýnek M., Strachoň, Šiška P., Uhřík, Gerža

90'
82'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Buchta, přichází Ptáček.
80'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Lehnert, přichází Russmann.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Gettler, přichází Šiška P..
77'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Lokša, přichází Raab.
76'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Autorem branky je DAVID BUCHTA.
73'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Urban, přichází Bolf.
72'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Autorem branky je MILAN URBAN.
69'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Mlýnek V., přichází Hrdlička.
68'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Granečný, přichází Fukala.
67'
61'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Červenka, přichází Mlýnek M..
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Kaláb, přichází Gerža.
56'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Autorem branky je RADOVAN LOKŠA.
48'
46'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Pafka, přichází Strachoň.
46'
45'
29'
1'

FC Baník Ostrava B: Číž – Hasala, Velner, Foltyn, Urban, Lehnert, Buchta, Lokša (C), Žák, Mooc, Granečný
Náhradníci: Murin – Russmann, Bolf, Raab, Fukala, Ptáček

FC Fastav Zlín B: Šiška – Červenka, Bačo, Štěpánek, Košák, Tkadlec (C), Pafka, Gettler, Mlýnek V., Kolář, Kaláb
Náhradníci: Lebánek – Hrdlička, Mlýnek M., Strachoň, Šiška, Uhřík, Gerža

Rozhodčí: Peter Mrázek – Petr Antoníček, Michal Gasnárek.
Baník Ostrava B je momentálně na 12. místě se třemi body a skóre 5:6. Po třech remízách zavítal na půdu Otrokovic, kde ale po zápase plný zvratů prohrál 2:3. Zlín je na tom ještě hůř, jelikož jej najdeme až na 16. příčce s jediným bodem. Po třech úvodních prohrách se mu podařilo remizovat 1:1 na domácí půdě s Vyškovem.
V 5. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se proti sobě utkají týmy FC Baník Ostrava B a FC Fastav Zlín B. Naposled se spolu tato mužstva utkala v roce 2013 na půdě Zlína, kde se ovšem remizovalo 2:2. Dnes se bude bojovat v Markvartovicích. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Peter Mrázek a jeho asistenti Petr Antoníček a Michal Gasnárek. Úvodní výkop je naplánován na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.