MSFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Ostrava U21 - 19. října 2019   10:15

Petřkovice
Petřkovice
0:1
(0:1)
Ostrava U21
Ostrava U21
29' Smejkal
Petřkovice
Buček – Wala, Dziuba, Tomšů, Sporysz (C), Neumann, Mišinský (68. Číž), Plesník, Mládek (79. Tobiáš), Strakoš, Szotkowski
Moučka, Tobiáš, Adamík, Honiš, Bystroň
Tomanec – Drozdy, Bebenek
Stadion Petřkovice
Ostrava U21
Murin – Russmann, Lalkovič (64. Hasala), Velner, Urban, Dominik Smékal, Lokša (C) (36. Buchta), Pazdera, Raab (75. Daniel Smejkal), Žák, Mooc (23. Lehnert)
Hasala, Buchta, Daniel Smékal, Blahuta, Lehnert, Číž

To je z mé strany vše, hezký zbytek dne.
Je dobojováno. Odra doma nestačila na béčko ostravského Baníku a prohrála 0:1. Domácí zahrávali penaltu, ale neproměnili. Poté hráli více jak 30 minut proti deseti, ale ani ze hry se neprosadili a dnes tedy neberou ani bod.
90+4'
90+3'
Domácí útočí, ale je to bez zakončení.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Stále se hraje na polovině ostravského Baníku, ale Murin je téměř bez práce.
86'
Domácí hráč se dostal do vápna, ale hradbu těl před sebou nepropálil.
83'
Hráči Odry vrhají všechny síly do útoku, ale do šancí se stále nedostávají.
81'
Domácí se hnali do přečíslení čtyři na tři, ale ani tentokrát to nevyřešili dobře a nic z toho nebylo.
79'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Mládek, přichází Tobiáš.
77'
Žlutou kartu dostává Dziuba (FC Odra Petřkovice).
75'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Raab, přichází Daniel Smejkal.
73'
Žlutou kartu dostává Raab (FC Baník Ostrava B).
71'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Mišinský, přichází Číž.
69'
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale do zakončení se i nadále dostávají pouze sporadicky.
67'
Po zajímavé přihrávce mohl jít jeden z hostujících hráčů sám na brankáře Bučka, ale skvěle zasáhl na poslední chvíli Wala.
65'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Lalkovič, přichází Hasala.
63'
A tutovka také pro Ostravu! Svou druhou branku v utkání mohl vstřelit agilní Dominik Smékal, ale ani on nezamířil přesně!
61'
Velká šance domácích! Do tutovky se dostal Mišinský, ale vyrovnat nedokázal!
59'
Tak to je velká komplikace pro hosty, protože po faulu vyfasoval Russmann žlutou kartu a protože je to dnes už druhá, následuje tedy karta červená.
56'
A tentokrát Odru zastavil ofsajd.
54'
Domácí se snaží něco vymyslet, tlačí se dopředu, ale zatím marně.
52'
Jenže i domácí zastavil zbytečný útočný faul, který je dnes k vidění hodně.
51'
Nakonec se ostravský celek dopředu vydal, ale nic nevymyslel. Na tahu je znovu Odra.
49'
Byl z toho jen útočný faul a hrát mohou hosté, kteří ale samozřejmě nikam nepospíchají.
47'
U míče jsou domácí fotbalisté, kteří se snaží něco vymyslet na polovině soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:24 hodin.
První poločas je za námi. Lépe ho zvládl hostující Baník, který ho vyhrál těsně 1:0. Domácí měli v závěru prvního poločasu velkou šanci na srovnání, ale Neumann pokutový kop neproměnil.
45+7'
45+7'
Domácí ještě zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo a v prvním poločase se už nic nestane.
45+5'
Domácí hráč dostal dobrou přihrávku do pravé strany, ale centr se mu nepovedl a ani z této akce tedy nic nebylo.
45+3'
Domácí se snaží něco vymyslet, ale hostující celek dnes zatím velmi dobře brání a stále odolává.
45+1'
Rozhodčí přidal sedm minutek.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
K míči se postavil Marek Neumann, ale Murin vystihl směr střely a pokutový kop zneškodnil!
42'
Pokutový kop pro Petřkovice!
42'
Žlutou kartu dostává Urban (FC Baník Ostrava B).
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme,
38'
Nyní faulován domácí hráč, ale tento hrubý zákrok se obešel bez žlutého napomenutí.
36'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Lokša, přichází Buchta.
34'
Žlutou kartu dostává Mišinský (FC Odra Petřkovice).
33'
Domácí se snaží něco vymyslet, ale nyní je to spíše boj, než nějaká fotbalová show.
31'
Žlutou kartu dostává Plesník (FC Odra Petřkovice).
30'
Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
29'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
Nedáš, dostaneš. Dopředu se následně vydali i hosté a po kombinaci zakončoval DOMINIK SMEJKAL, který zamířil přesně a Baník jde tedy do vedení 1:0!
28'
První velká šance zápasu! První gól mohl vstřelit Szotkowski, ale z dobré pozice selhal a branku nakonec vůbec netrefil!
26'
Ale ani ze svého druhého rohu domácí nic nevytěžili a stav zápasu se stále nemění. Navíc stále čekáme na první střelu na branku.
25'
Po hezké akci domácích byla střela zbokována na rohový kop.
24'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Mooc, přichází Lehnert.
22'
Až nyní to jeden z domácích borců vzal na sebe, ale branku trefil nedokázal a rozehrávat tak bude Murin.
20'
Následně domácí hráč upadl na hranici velkého vápna Ostravy, ale rozhodčí byl blízko a faul neodpískal.
19'
Rychlou akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
17'
Domácí se usadili na polovině soupeře, ale ke střele se žádný z hráčů nedostal.
15'
Stále se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy. Ani jeden celek se nedostává do zakončení.
12'
Hráči Petřkovic znovu dobře kombinovali na pravé straně, ale kolmá přihrávka zůstala nepochopena a hrát mohou hosté.
10'
Domácí zatím o něco lépe kombinují, ale ve finální fázi nedokázali nic vymyslet.
8'
Rohový kop zahrával i celek z Ostravy, ale ani z něho nic nebylo, takže pokračujeme za stavu 0:0.
6'
Zatím je to ze strany na stranu a začátek utkání je poměrně opatrný, což je pochopitelné, nikdo nechce chybovat.
4'
Z úvodního rohu ale nic nebylo a na první střelu na branku si tedy ještě musíme počkat.
3'
Domácí vybojovali rohový kop.
2'
Z první akce hostů ale nic nebylo, tedy kromě nepřesné přihrávky. Od své branky bude rozehrávat zkušený Buček.
1'
Úvodní výkop obstarali fotbalisté ostravského Baníku.
1'
Hráči jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

FC Odra Petřkovice: Buček – Wala, Dziuba, Tomšů, Sporysz (C), Neumann, Mišinský, Plesník, Mládek, Strakoš, Szotkowski
Náhradníci: Moučka, Tobiáš, Adamík, Honiš, Bystroň

FC Baník Ostrava B: Murin – Russmann, Lalkovič, Velner, Urban, Dominik Smékal, Lokša (C), Pazdera, Raab, Žák, Mooc
Náhradníci: Hasala, Buchta, Daniel Smékal, Blahuta, Lehnert, Číž

Rozhodčí: Tomanec – Drozdy, Bebenek.
Utkání mezi Petřkovicemi a béčkem Ostravy začíná v 10:15 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít.
FC Odra Petřkovice zatím ve dvanácti kolech nasbírala slušných 19 bodů, což stačí na průběžné sedmé místo v tabulce. Z posledních čtyř kol domácí ani jednou neprohráli, naposledy remizovali 2:2 s Vyškovem.

FC Baník Ostrava B má po dvanácti zápasech 16 bodů a patří mu devátá pozice, což také není samozřejmě špatné. V posledních třech kolech se ale hostující celek trápí, protože z posledních tří kol nezískal ani bod, takže dnes musí zabrat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. MSFL má na programu 12. kolo a my budeme sledovat duel mezi Petřkovicemi a béčkem Baníku Ostrava. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.