MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rosice : Ostrava U21 - 5. října 2019   15:00

Rosice
Rosice
57' Selinger
Murrin, Russmann, Smékal, Raab, Fukala, Ptáček

Z tohoto online přenosu je to od nás vše, děkujeme, že jste ho sledovali a u dalších se budeme těšit napočtenou. Jakub Mahr a Adam Mitáš.
Díky gólu Selingera v sedmapadesáté minutě si Slovan Rosice připisuje výhru a bere všechny body. Ve zbytku druhého poločasu přehrávali domácí Baník a ten se nedostával do gólových šancí, to rozhodlo zápas.
90+3'
90+3'
V posledních chvílích zápasu se ještě Baník tlačí před Zádrapu.
90'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Černý, přichází Trtílek.
88'
Žlutou kartu dostává Kirschner (FC Slovan Rosice).
86'
Volný kop Baník neproměnil ani v gólovou šanci.
84'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Pazourek, přichází Kršák.
82'
Nedvěd vystřelil z dálky, Čížovu bránou ale vysoko přestřelil.
80'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Hasal, přichází Raab.
79'
Rosice se málem dostaly do dvoubrankového vedení, střela zprava skončila na tyči, hráči Baníku jej ale stihli poslat pryč.
78'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Malata, přichází Nedvěd.
76'
Červenou kartu dostává Foltyn (FC Baník Ostrava B).
75'
Hosté to zkoušeli znovu zleva, míč ale skončil za bránou, Baník tak čeká rohový kop.
72'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Bolf, přichází Ptáček.
71'
Černý zůstal po souboji o míč ležet na zemi, po chvíli se ale zvedl a pokračuje ve hře.
69'
Ostravští se snaží vytvořit gólovou šanci, Slovan ale dobře brání a nepouští je do kombinace.
66'
Obrovská šance Slovanu, samostatný únik ale kvůli ofsajdu přišel vniveč.
64'
Russmann chtěl zleva přihrát před branku domácích, trefil však jen jednoho z bránících hráčů.
62'
Domácí mohli jít do dvoubrankového vedení, střela zblízka však skončila za bránou.
58'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Urban, přichází Russmann.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Buchta, přichází Smékal.
57'
Rosice právě vstřelily branku!
TOMÁŠ SELINGER posílá domácí do vedení svou střelou z pokutového území.
56'
Koláčný to zkusil z dálky, jeho střelu ale Číž chytil.
53'
Rohový kop domácího celku odrazili hráči Baníku mimo nebezpečí.
51'
Na druhé straně měl šanci Urban, Zádrapa si ale včas vyběhl a následnou střelu nasměroval mimo tři tyče.
50'
Malata před bránou odehrál přihrávku hlavou, míč ale skončil za bránou.
49'
Dlouhý míč zleva si Zádrapa pohlídal a rozehrává za středovou čáru.
47'
Hosté vyrazili s míčem před bránu, souboj u čáry ale končí vhazováním Slovanu.
46'
První poločase je u konce! Ze začátku hře dominovali hosté, kteří měli na kopačkách několik šancí, ani jednu ovšem nedokázali využít. V druhé části první půle se hra o trochu vyrovnala a k šancím se dostali i Rosice, které ale také gól vsítit nedokázali. Nakonec tedy poločas končí za nerozhodného stavu 0:0.
45'
44'
První poločas se blíží ke konci, domácí drží balón ale dopředu se již neženou.
42'
V posledních minutách se dopředu hnali hosté, ale jejich akce také šanci nepřinesla, rozehrává Malata.
40'
Další faul hostů, ke standardní situaci ze zajímavé pozice se dostanou Rosice.
39'
Po faulu ve středovém kruhu rozehrají domácí, rozhodčí nakonec první kartu neuděluje.
38'
V posledních minutách se hra trochu vyrovnala a do útoku se dostávají také domácí, branku jsme ale zatím neviděli.
36'
Další útočná snaha Baníku končí zblokovanou střelou, domácí prozatím nátlaku Ostravy odolávají.
34'
Hosté se mohli dostat do vedení, když ve vápně na obránce dotíral jeden z útočníků, ale zkušení beci Slovanu si nakonec poradili a míč odklidili do bezpečí.
33'
Následuje aut pro Baník Ostrava, domácí totiž svojí akci nedokázali využít a zakopli míč do zámezí.
31'
Po centr od praporku došlo k zakončení hlavou, jenž ale bylo velmi nepřesné.
30'
Rosice se snad poprvé v zápase udrželi delší dobu na polovině hostů, centr do vápna dokonce vystrašil gólmana Číže, který míč těsně vytěsnil na rohový kop.
29'
Na druhé straně měli možnost zaútočit domácí po odpískání ruky, šanci ovšem Slovan zahodil nepřesnou přihrávkou.
28'
Po odrazu z vápna se Baník dostal k zakončení z hranice vápna, střela ale nemířila mezi tři tyče.
27'
Povedená akce Baníku po levé straně končí za brankou Rosic, následuje několikátý rohový kop.
26'
Po faulu za polovinou hrací plochy rozehrávali hosté přímý kop, centr do vápna větší šanci nepřinesl, stav zůstává nerozhodný.
24'
Další míč do běhu na pravé lajně opět skvěle zablokován domácí obranou, hosté pokračují v nátlaku.
23'
Kapitán Baníku Lokša se snažil uvolnit na pravé křídle, ale jeho snahu mu překazil jeden z bránících hráčů Rosic, dopředu mohou domácí.
22'
Nyní už ale znovu budeme sledovat další rohový kop Ostravy.
21'
Baník Ostrava měl velkou šanci, když zamířil míč na levé křídlo a brankář Malta vyběhl, pokus o přehození gólmana hostům nakonec nevyšel.
19'
Důležitý zákrok Malaty, na kterého z pravé strany mířil jeden z hostujících útočníku, domácí brankář nakonec po střele balón vytlačil na rohový kop.
18'
Hosté nadále určují tempo hry, domácí se prozatím pouze brání a do útoku se mockrát nedostali.
17'
K míči se po zakončení hostů dostane opět Malata, domácí brankář se chystá vykopávat.
16'
Po rohovém kopu ještě míč poskakoval ve vápně Rosic, ale Baník nakonec nedokázal zakončit, rozehraje tedy brankář Petr Malata.
15'
Po výhodě se hosté dostali do zakončení zpoza vápna, jenž bylo zblokováno, a proto nemlže následovat nic jiného, než rohový kop.
14'
Ihned po rozehrávce se míč dostal na pravé křídlo, odkud mířil do vápna Slovanu dlouhý centr, který ovšem nikoho v bílém nenašel.
13'
Faul na půlící čáře přerušuje hru, rozehrávají hosté z Ostravy.
12'
Na druhé straně to stejně zkoušeli hráči Baníku, ale jejich pokus z velké dálky byl pohotově zblokován hráči Rosic.
11'
Vzápětí přichází první nebezpečná situace, Rosice se dostali ke střele z velké dálky, která jen těsně minula horní břevno branky hostů.
10'
Snad poprvé se a polovinu s míčem dostali domácí, snaha o přenesení hry na druhou stranu ovšem nevyšla, následuje autové vhazování Baníku Ostrava.
9'
Nyní poprvé musel zasahovat brankář Malata, když se k němu ve vápně odrazil centrovaný balón. Gólman Rosic si s jednoduchým míčem poradil.
8'
Aktivní kotel domácího týmu prozatím skvěle povzbuzuje své borce, kteří se od začátku utkání pouze brání.
7'
Hlavní rozhodčí po ofsajdovém postavení přerušil akci Baníku, který ovšem balón získal ihned zpět.
6'
Balón v držení domácích ovšem dlouho nevydržel, po faulu se totiž stěhuje zpět na kopačky ostravského Baníku.
5'
Další pokus o útok Baníku nevyšel, dlouhý nákop končí za postranní čarou, aut pro Slovan Rosice.
4'
Rozehrávka od rohového praporku velkou šanci nepřinesla, přesto s míčem na kopačkách pokračují hosté.
3'
B tým Ostravy nadále drží balón a prozatím k němu nepouští domácí, následuje rohový kop.
2'
Ostravané ihned ze začátku velmi aktivní, první útok Baníku byl ovšem nyní zastaven kvůli ofsajdu.
1'
Úvodní výkop dnešního utkání obstarali hosté, kteří oblékají bílé dresy. Domácí hrají pak tradičně ve žlutém.
1'
Oba dva týmy jsou již nastoupeny na hrací ploše! Utkání začne za několik okamžiků!

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Minárčik, Koláčný, Novák, Černý, Pazourek, Malata "C", Selinger, Vítámvás, Drbal
Náhradníci: Juran, Kršák, Kugler, Moučka, Kirschner, Trtílek, Nedvěd

FC Baník Ostrava B: Číž – Hasala, Velner, Foltyn, Urban, Lehnert, Buchta, Lokša "C", Bolf, Žák, Mooc
Náhradníci: Murrin, Russmann, Smékal, Raab, Fukala, Ptáček

Rozhodčí: Vostrejž – Zaoral, Popelák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.