Murin – Zálešák, Hasala, Velner, Buchta, Lokša (C) (62. Martišiak), Drozd, Martiník (69. Barkov), Fulnek, Mooc, Chvěja (78. Wojatschke)
200 diváků
Hlučín
Kolenko – Massaniec, Rubý (66. Pyclík), L. Kundrátek (57. Dostál), Opatřil (83. Dydowicz), P. Kundrátek (81. Hudeczek), Heller, Mac, Vengřinek, Wolf, Kraut (C) (57. Padych)
Vyklický – Padych, R. Dostál, Pyclík, T. Dostál, Hudeczek, Dydowicz

Je konec! Dnešní utkání nám nakonec žádnou branku nepřineslo, oba celky tak berou po bodu. Druhý poločas nám ovšem nabídl mnohem ofenzivní podívanou, oba celky si vypracovaly několik slušných šancí, avšak branky jsme se prostě nedočkali. Směrem dopředu byla o něco aktivnější a nebezpečnější Ostrava, které se v koncovce hodně trápila.
90'
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, branky se zřejmě nedočkáme. Uvidíme tedy, zda se bude ještě něco málo nastavovat.
88'
Na druhé straně jsme sledovali rohový kop Hlučína. Ten se nakonec snesl na hlavu Hudeczka, jehož nepříliš důrazná hlavička skončila v rukavicích Murina.
87'
K parádnímu zakončení napřáhl domácí Barkov, jehož rána pomalu a jistě směřovala do vzdálenější šibenice, avšak míč skončil o kousíček nad.
84'
Ostrava si díky zvýšené aktivitě došla pro zisk rohového kopu, který ovšem přistál na kopačce prvního z protihráčů. Následný atak skončil pouze u Kolenka.
83'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Josef Opatřil, přichází Daniel Dydowicz.
82'
Žlutou kartu dostává Jakub Heller (FC Hlučín).
82'
Wojatschke mohl být hrdinou tohoto zápasu, avšak na brankáře Kolenka si nepřišel!
81'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Patrik Kundrátek, přichází Kristian Hudeczek.
81'
Do konce druhého poločasu zbývá závěrečná desetiminutovka, na první branku stále čekáme. Hra je nyní hodně otevřená, dost možná se dočkáme remízy.
80'
Na polovině hrací plochy se povedlo zabojovat Pyclíkovi, který vší silou trefil napadajícího Barkova. Od druhého jmenovaného šel míč do autu, bude se vhazovat.
79'
Směrem na útočnou polovinu se vydal také Zálešák, který to zkoušel kolmicí za hostující obranu. Tento úmysl se ovšem povedlo přečíst pozornému brankáři.
78'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Ondřej Chvěja, přichází Vojtěch Wojatschke.
77'
Po delší době měl práci také brankář Kolenko, který si s jedovkou na přední tyč dokázal hravě poradit. Ostravští budou moci rozehrávat další rohový kop.
76'
Na druhé straně se u hranic pokutového území tlačil do zakončení Buchta, který byl nakonec vytlačen ze střelecké pozice. Baník je i nadále u balónu.
75'
Hlučín se před malým momentem málem dostal do vedení, zakončení nakonec míč putoval nad branku. Murin tak bude moci znovu rozehrávat.
74'
Nakonec se nejvýše do vzduchu natáhl Martišiak, který v záklonu prodlužoval několik metrů vedle. Kolenko nezasahoval, sám obstará odkop od branky.
73'
Centr směřoval k zadní tyči, kde si domácí hráči prostor dokázali pohlídat. Posléze byl k vidění rychlý protiútok, při kterém Barkov ještě roztáhl hru na Buchtu.
72'
Hodně odvážně šel do skluzu domácí Mooc, od kterého šel míč kousek vedle domácí branky. Hlučín tak bude zahrávat rohový kop, a sice z levé strany.
71'
U postranní lajny se povedlo v hlavičkovém souboji uspět Zálešákovi, který odvracel pouze do autu. Hlučín se tak konečně dostal na útočnou polovinu.
70'
V posledních minutách skutečně nesledujeme zrovna pohlednou podívanou, ba naopak celkem dost nepřesností. Pokračuje se autovým vhazováním Baníku.
69'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Jan Martiník, přichází Timofej Barkov.
66'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Patrik Rubý, přichází Ondřej Pyclík.
62'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Radovan Lokša, přichází Dominik Martišiak.
61'
Je za námi hodina hry, nicméně na první branku stále čekáme. Hlučín je v posledních minutách aktivnější, z jeho strany jsme zatím neviděli žádnou tutovku.
60'
Murin se v krátkém časovém sledu znovu zapojil do rozehrávky, přičemž rozehrál do strany. Baník Ostrava ale celkem rychle přišel o hrací předmět.
59'
Murin pouze přeposlal nahrávku do strany na volného Velnera, který se dostal do menších problémů. Nakonec se mu povedlo vybojovat autové vhazování.
58'
Také Hlučín se chopil rozehrávky rohového kopu, který nám přinesl pohotový centr k hranici malého vápna, kde se žádný z hostujících hráčů neprosadil.
57'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Dominik Kraut, přichází Jakub Padych.
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Lukáš Kundrátek, přichází Radim Dostál.
56'
Ten byl nakonec rozehrán nakrátko, načež do pokutového území přeci jenom přiletěl centr. Ten dosedl na hlavu Mace, který ho poslal ven ze šestnáctky.
55'
Brankář Kolenko si připsal další zákrok, tentokráte se mu povedlo zneškodnit technické zakončení ke vzdálenější tyči. Baník si navíc vybojoval další roh.
54'
Poté jsme sledovali centr směrem do pokutového území, kde se sice nacházeli hned dva hostující hráči, avšak pro centr si nakonec vyběhl brankář Murin.
53'
Martiník nejprve přišel na polovině hrací plochy o balón, posléze se sám prezentoval nedovoleným zákrokem. Hlučín rozehrál prudkým přenesením hry.
52'
Za volným míčem se pokoušel dostat hostující Kraut, který na něj ani ve skluzu nedosáhl. Nekompromisně tak jednal Hasala, jenž odkopával do zámezí.
51'
S míčem si poprvé ve druhém dějství zahrál také Kolenko, který rovněž zkoušel oslovit své spoluhráče na opačné straně, což se mu ale nepovedlo.
50'
Zničehonic se uvnitř pokutového území dostal k pohotovému zakončení domácí Buchta, jehož zakončení k tyči dokázal Kolenko zneškodnit.
49'
Zpětná nahrávka směřovala proti noze Murinovi, který z jedničky odkopával na druhou stranu hrací plochy, kde se v souboji dokázal prosadit Massaniec.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali souboj u středového kruhu, ve kterém dokázal uspět hostující Heller, který přeposlal nahrávku na Wolfa.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzal na starost domácí celek, který bude pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl žádnou branku. Sledovali jsme poměrně nezáživnou podívanou, ve které měli o trochu navrch domácí hráči, jenž se dostali do několika náznaků šancí, avšak k překonání brankáře Kolenka nedošlo. Hlučín hýřil aktivitou zejména v samotném úvodu, postupem času se ale zatáhl do defenzivy.
45'
44'
Ono to skutečně vypadá, že nám první poločas žádnou branku nepřinese. Ostrava před malým momentem vybojovala autové vhazování, které nikam nevedlo.
43'
Nedovoleným zákrokem si u postranní lajny pomohl Lukáš Kundrátek, který poslal k zemi Zálešáka.
42'
Baník si přichystal další rohový kop, jehož centr opětovně obstaral Buchta. Míč se snášel směrem od branky, Hlučín ho dostal mimo své pokutové území.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Následně se Hlučín probojoval až k opačnému velkému vápnu, kde to měl na dlouhou nohu Heller. Před ním se povedlo čistým způsobem zakročit Hasalovi.
39'
Velner zahrával volný kop z velké vzdálenosti od branky soupeře. Jeho pas nakonec doletěl zhruba k hranici šestnáctky, kde se povedlo zakročit Kundrátkovi.
38'
Žlutou kartu dostává Patrik Rubý (FC Hlučín).
34'
Kolenko musel před napadajícím protihráčem odkopávat do bezpečí, což Hlučínu přineslo zajímavou akci, která nakonec skončila až u brankáře Murina.
33'
Je za námi více než třetina hry, na první zásah stále čekáme. Hlučín byl aktivnější v úvodu tohoto zápasu, v posledních minutách jsou aktivnější domácí.
32'
Velner do rozehrávky zapojil brankář Murina, který si dal na rozehrávce záležet. Nakonec nahrával zpět na Velnera, jenž rozjel útočný výpad po pravém křídle.
31'
Buchtova rozehrávka se nebezpečně snášela do malého vápna, kde se štěstím zakročil Mac. Hlučín odklízel za cenu autu, domácí tak pokračují v náporu.
30'
Hezká souhra domácích nakonec přinesla zakončení na přední tyč, se kterým si brankář Kolenko dokázal poradit. Ostrava bude zahrávat další rohový kop.
29'
Pas za hostující obranu se snášel na Lokšu, před kterým na poslední chvíli dokázal zakročit Rubý. Na opačné straně se pro změnu daleko nedostal Kraut.
28'
Po delší době jsme sledovali nedovolený zákrok, o který se postaral jeden z hostujících hráčů. Tentokráte to bude bez karty, Baník rozehrál nakrátko po zemi.
27'
Chvěja se dostal k odraženému míči, který se snažil poslat za hostující obranu. V tom mu ovšem zabránil Massaniec, který odvracel na nohu protihráče.
26'
Murin tentokráte gestem ruky vyzval své spoluhráče, aby se mu nabídli na druhé straně. Míč přesto skončil v zámezí, vhazovat tak bude hráč soupeře.
25'
Na pořadu dne bylo autové vhazování domácích. To mělo směřovat na Martiníka, před kterým zasahoval Patrik Kundrátek, který rovněž vybojoval aut.
24'
Máme za sebou více než dvacet minut hry, zatím sledujeme celkem vyrovnanou podívanou. Na první šanci čekáme, logicky čekáme i na první přesný zásah.
23'
Na druhé straně se k pohotovému centru na levém křídle dokázal dostat Mooc, který ovšem našel pouze hlavu protihráče, kterému se povedlo hlavičkovat.
22'
Rohového kopu se nakonec chopil hostující Heller, který velice přesně našel hlavu jednoho ze spoluhráčů, jenž hlavičkoval přímo doprostřed branky.
21'
Na hranici pokutového území Baníku byl k vidění souboj, ve kterém sice uspěl domácí Martiník, avšak tomu se povedl odehrát balón pouze za cenu rohu.
20'
V krátkém časovém sledu se do kombinace zapojil také domácí brankář Murin, který po chvilkovém váhání přeci jenom oslovil osamoceného Velnera.
19'
Kolenko si přichystal další odkop od své branky, který poslal přesně na hlavu Opatřila. Ten se dostal mezi smečku hladových protihráčů, kde neměl šanci.
14'
Chvějovi se padající míč nepovedlo zpracovat dle představ, domácí si posléze pomohli útočným faulem. Hlučín tak bude moci rozehrávat z vlastní poloviny.
13'
Baník se celkem v poklidu dostal na útočnou polovinu, kde si Zálešák přesto nevěřil na průnik podél autové lajny, což nakonec vedlo ke zpětné nahrávce.
12'
Hodně agresivně vletěl do souboje o míč Lukáš Kundrátek, který sice zasáhl hrací předmět, jenomže současně i nohu Zálešáka. Hlavní sudí nařídil volný kop.
11'
Velner navázal na svého kolegu Zálešáka a pokračoval v kombinaci na vlastní obranné polovině. Do ní se zapojil také pozorný brankář Radovan Murin.
10'
Mezitím jsme sledovali rychlý protiútok hostů, který přinesl centrovanou nabídku do pokutového území. Vzdušná nabídka ovšem našla hlavu Zálešáka.
9'
Do kombinace se pro změnu zapojil také Lukáš Kundrátek, jehož prodloužení skončilo pouze v zámezí. Baník Ostrava si vybojoval další autové vhazování.
8'
Směrem dopředu to nevyšlo ani Baníku, míč se od Drozda jako poslední odrazil ven z hrací plochy. Patrik Kundrátek se staví k rozehrávce dalšího autu.
7'
Hlučín měl možnost vhazovat z levé strany. Nakonec jsme sledovali prudký nákop k polovině hrací plochy, kde se Hellerovi nepovedlo prodloužit za sebe.
6'
U středového kruhu si na nahrávku počkal Patrik Kundrátek, který měl na práci s míčem málo času. Před napadajícím Drozdem raději přihrával zpět.
5'
S míčem si zahrál také hostující brankář Kolenko, který zkoušel rozehrát prudkým odkopem na opačnou stranu hrací plochy, kde se prosadil domácí Martiník.
4'
Posléze se k míči dostal hostující Kundrátek, který ještě hledal u pokutového území jednoho ze svých spoluhráčů, avšak našel pouze brankáře Murina.
3'
Hlučín si hned v úvodu tohoto zápasu vybojoval rohový kop, který ovšem přeletěl všechny hráče. Za pokutovým územím se nakonec k míči dostal Massaniec.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

FC Baník Ostrava B: Murin – Zálešák, Hasala, Velner, Buchta, Lokša (C), Drozd, Martiník, Fulnek, Mooc, Chvěja
Náhradníci: Jílovec, Blahuta, Wojatschke, Barkov, Kulig, Martišiak, Žák

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Rubý, L. Kundrátek, Opatřil, P. Kundrátek, Heller, Mac, Vengřinek, Wolf, Kraut (C)
Náhradníci: Vyklický – Padych, R. Dostál, Pyclík, T. Dostál, Hudeczek, Dydowicz

Rozhodčí: Páral – Mrázek, Pochylý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.