MSFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava U21 : Vrchovina - 19. září 2021   10:00

Ostrava U21
Ostrava U21
36' Buchta  • 50' Buchta  • 56' Chvěja
3:0
(1:0)
Vrchovina
Vrchovina
Ostrava U21
Murin – Buchta, Granečný, Harušťák, Chvěja (62. Kostka), Jánoš (C), Jaroň (70. Kulig), Pokorný, Sanneh (70. Říha), Smékal (70. Sotorník), Zálešák (62. Zouhar)
Číž – Kostka, Kulig, Říha, Sotorník, Stoklásek, Zouhar
Kotala – Dudek, Páral
TJ Sokol Markvartovice
150 diváků
Vrchovina
Doležal – Bača, Černý, Duba, Duda (57. Partl), Hekerle, Holman (89. Boušek), Chloupek (83. Hlaváč), Smetana (C), Svoboda, Vacek
Šmída – Boušek, Hlaváč, Jícha, Partl, Sytar

Je konec. Baník Ostrava zvládl tento duel a svého soupeře porazil výsledkem 3:0. Domácí celek byl i ve druhém dějství výrazně aktivnější a nebezpečnější a povedlo se mu přidat další dvě branky. Po třetí brance atraktivita utkání hodně uvadla, proto jsme se žádné další trefy nedočkali a domácí tak berou tři body.
90'
89'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Holman, přichází Boušek.
88'
Baník rovněž zahrával rohový kop, který putoval přímo na nohu Sotorníka, jehož zakončení pravou nohou putovalo vysoko nad.
86'
Vrchovina bude zahrávat rohový kop.
85'
S míčem se na druhou stranu vydal také Harušťák, který u postranní lajny dokázal najít Sotorníka, jenž mu rychle vracel zpět.
83'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Hlaváč.
82'
Doležal nyní nemusel zasahovat, hlavička domácího celku putovala nad branku a na řadu tak přijde odkop od branky.
81'
Do konce tohoto zápasu zbývá už jen poslední desetiminutovka. Atraktivita hodně uvadla, domácí zcela jistě získají tři body.
79'
Baníkovci rozjeli hodně pomalou kombinaci, při které se k míči dostal také Sotorník, který pouze přeposlal na Pokorného.
77'
K pokutovému území se poté dostával domácí kapitán Jánoš, který se ke střele neprotlačil. Až poté vysoko nad pálil Kostka.
76'
Ven z branky poté musel vystartovat domácí brankář Murin, kterému se povedlo odehrát míč do zámezí a vhazovat bude Hekerle.
75'
Hodně prostoru měl kolem sebe domácí Granečný, kterou to zkoušel centrem levou nohou, se kterým si Vrchovina dokázala poradit.
74'
Do protiútoku se po pravém křídle dostával hostující Partl, který se rovněž pokoušel o centr, jenž ale nebyl vůbec přesný.
73'
Do pokutového území nyní přiletěla centrovaná nabídka z kopačky Kostky, který odehrál míč za branku soupeře a bude se vykopávat.
71'
Do konce tohoto zápasu zbývá už jen poslední dvacetiminutovka. Baník stále vede o tři branky a má tedy nakročeno k vítězství.
69'
Na pravém křídle si o nahrávku řekl hostující Partl, kterému se nepovedlo zachytit míč na hrací ploše a vhazovat bude soupeř.
67'
O odkop od své branky se postaral brankář Doležal, jehož nabídku za sebe prodlužoval Svoboda, který našel pouze Kostku.
66'
Ofsajd domácích.
65'
Baník se díky dobrému napadání dostal k míči, Buchta obešel protihráče, avšak finální nahrávku poslal mimo dosah Jaroně.
64'
Doležal se nyní zapojil do rozehrávky hostujícího celku, přičemž se mu povedlo oslovit Holmana, který ještě přeposlal na Hekerleho.
63'
Po delší době si znovu s míčem zahrál domácí brankář Murin, kterému se povedlo rozehrát přesně na kopačku kolegy Pokorného.
62'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Zálešák, přichází Zouhar.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Chvěja, přichází Kostka.
61'
Máme za sebou hodinu hry, která nám zatím nabídla tři branky. Vrchovina i nadále působí hodně pasivním dojmem.
59'
Krásnou patičkou to při zakončení zkoušel Smékal, který mířil kousek vedle branky.
58'
Do protiútoku se na druhé straně dostával Duba, který se ovšem nedostal přes Harušťáka, kterému se nepovedlo rozehrát.
57'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Duda, přichází Partl.
56'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! A je to o tři branky! V pokutovém území se ONDŘEJ CHVĚJA zbavil bránícího hráče, navedl si míč na pravou nohu a poté prostřelil brankáře Doležala.
56'
Další nákop tentokráte směřoval na Buchtu. Ten ještě centroval do pokutového území, kde situaci jistil hostující Hekerle.
55'
Na hranici pokutového území útočnou akci zabrzdil hostující Bača, Baník si posléze nedokázal vybojovat ani rohový kop.
54'
Baník se po krátké kombinaci dostal s míčem na polovinu soupeře, odkud to Pokorný zkoušel přesným přenesením na Granečného.
53'
Na levém křídle se k míči dostal domácí Jaroň, který to zkoušel zakončením, se kterým si Doležal dokázal poradit.
52'
Vrchovina to bude mít najednou nesmírně složité, prohrává totiž o dvě branky, přesto do konce zápasu zbývá hodně času.
50'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Hned v úvodu druhého poločasu je tu druhá branka Baníku! Jánoš si potáhl míč na pravou nohu a pořádně protáhl brankáře. K odraženému míči se dostal Smékal, který ještě nahrál před prázdnou na DAVIDA BUCHTU, jenž to měl snadné.
50'
Sledovali jsme vysoké přenesení hry na levou stranu, kde si o nahrávku řekl hostující Duba, před kterého se dostal Jaroň.
49'
Následně v osobním souboji nedovoleně pracoval domácí Sanneh, který poslal k zemi soupeře a je tu standardní situace.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu si autové vhazování vybojoval hostující Bača, kterému přispěchal na pomoc Smetana.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl jedinou branku, o kterou se postarala Ostrava. Územní převahu měla Ostrava, která ovšem na brankáře Doležala vyzrála až na konci poločasu. Vrchovina toho směrem dopředu moc nepředvedla, na první branku tak čeká.
45'
44'
Tyč po střele Sanneha!
44'
Ostrava rozehrála rohový kop nakrátko, načež se Jánoš dostal k tvrdému zakončení, se kterým měl Doležal velké problémy.
41'
Buchta se středem hrací plochy dostal na druhou stranu, kde Smékal ještě nahrával pod sebe, avšak trefil pouze nohu soupeře.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco nastavovat.
38'
Vrchovina po rozehrávce přešla s míčem na vlastní polovinu, odkud to vysokým odkopem na druhou stranu zkoušel Hekerle.
36'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Domácí celek se dostává do vedení! Po autovém vhazování se Baník přesunul na polovinu soupeře, odkud z levé strany přiletěl z kopačky Granečného centr, po kterém DAVID BUCHTA mířil do odkryté branky.
35'
Jánoš rozehraje další rohový kop.
34'
Po hezké akci znovu zakončoval domácí Smékal, kterému se ale nepovedlo trefit branku a rozehrávat tak bude moci Doležal.
33'
Do kombinace domácího celku se před malým momentem zapojil také domácí brankář Murin, který přeposlal na Pokorného.
32'
Doležal si před malým momentem po delší době připsal zákrok. Smékal ovšem na něj nevyzrál a následuje rozehrávka.
31'
Je za námi zhruba třetina utkání. Na první branku stále marně čekáme, více ze hry ovšem má domácí Baník Ostrava.
29'
Centr se tentokráte snášel na Granečného, který si ve vzdušném souboji pomohl nedovoleně, na zemi se totiž ocitl Bača.
28'
Do pokutového území přiletěl centr z kopačky Granečného, který ovšem našel pouze Baču, jenž odvracel na další rohový kop.
27'
Ostrava zahrávala rohový kop, k jehož rozehrávce se postavil Jánoš, kterému se nepovedlo najít nikoho ze spoluhráčů.
26'
Vrchovina se s míčem vydala na druhou stranu, kde se výborně vrátil domácí Jaroň, který nahrával do moci Murina.
25'
Jánoš to zkoušel centrem do pokutového území, jenomže našel pouze rukavice Doležala, který s rozehrávkou vyčkává.
24'
Granečný si seběhl na levé křídlo, odkud po zemi posílal míč na přední tyč, kde se v obraně prezentoval dobrým zákrokem Hekerle.
23'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto zápasu, která nám zatím branku nepřinesla, aktivněji ale působí Baník Ostrava.
22'
Kolmice za obranu poté směřovala na Sanneha, před kterého se dostal brankář Doležal, jenž si došel pro útočný faul.
21'
Baník Ostrava rozjel kombinaci na útočné polovině. Nahrávka putovala na pravou stranu, kde se k míči dostal také zadák Zálešák.
20'
Sledovali jsme vysoký nákop na levou stranu, kde se do vzduchu dostával hostující Svoboda, který v souboji poslal na zem Zálešáka.
19'
Baník Ostrava aktivně napadal rozehrávku, jenomže míč se odrazil pouze na kopačku brankáře Doležala, jenž rozehrál na Černého.