Mayer – Marek, Kolář. DFA: Čechák
Jihlava U21
Jágrik, Havlín, Fila M., Růžička, Savi, Chok, Crhan

90+3'
Konec zápasu. Příští domácí zápas sehraje Uničov v neděli 15. srpna. Příští neděli se v Uničově uskuteční memoriál Romana Pavelky.
90+3'
Střelu doprostřed brány si Lancman pohlídal.
90+1'
Počtvrté v zápase trefil Uničov brankovou konstrukci, tentokrát pravou tyč.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
88'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Araujo, přichází Růžičko.
88'
V závěru ještě roh pro domácí.
83'
Nebezpečnou střelu k tyči vykopl hráč Jihlavy na čáře na roh.
82'
Žlutou kartu dostává Mikuška (FC Vysočina Jihlava B).
80'
Centr domácích proletěl až za brankovou čáru, Lancman bude odkopávat.
79'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Franěk, přichází Savi.
79'
Útok Uničov zastavil ofsajd.
76'
Po útočném faulu Uničova zůstal ležet na zemi Lancman, ale už se zvedá.
75'
Můčka trefil po rohovém kopu tyč.
75'
Centr domácích byl zblokován na roh.
71'
Jihlava právě vstřelila branku!

Robert ŠTEFÁNEK namířil penaltu k levé tyči, zatímco Uvízl skákal na druhou stranu.
70'
Byla nařízena penalta pro Jihlavu.
67'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Havlín.
63'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Kamas, přichází Vybíral.
61'
Nepříjemný míč z přímého kopu zvládl Uvízl nadvakrát chytit.
61'
Žlutou kartu dostává Můčka (SK Uničov).
60'
Dnešní utkání sleduje 215 diváků.
Tlak domácích prozatím Jihlava ubránila odkopem.
53'
Zakončení hlavou domácím hráčem skončilo vedle brány.
51'
Střela Krče k tyči byla slabá a Lancman si připsal klidný zákrok.
46'
Druhý poločas rozehráli domácí hrající zleva doprava.
46'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází L.Fila, přichází Chok.
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Lát, přichází M.Fila.
46'
45'
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
44'
Střela Štefánky by se hodila spíš do rugby.
43'
Obstřel Svobody šel doprostřed brány na připraveného gólmana.
41'
Nedorozumění u přímého kopu Jihlavy, centr na nikoho skončil v autu.
40'
Žlutou kartu dostává Svoboda (SK Uničov).
39'
Hlavičku Kamase pod břevno lapil Lancman.
38'
Střela Krče z voleje olízla tyčku.
37'
Uničov právě vstřelil branku!

Po rohovém kopu se prosadil hlavou Tomáš KOMENDA.
35'
Střelu Komendy zblízka vyrazil Lancman na roh.
33'
Točená střela Ambrozka proletělo kousek kolem spojnice.
32'
Volný přímý kop Jihlavy skončil hlavičkou vedle brány.
31'
Hlavičku Koutného Lancman v klidu chytil.
31'
Nabíhajícího Komendu ubránil hráč Jihlavy za cenu rohového kopu.
27'
Brejk Jihlavy domácí uhlídali a jdou dopředu.
25'
Důrazný Araujo vybojoval míč, naštěstí pro domácí zakončil do boční sítě.
22'
Zakončení hlavou po centru mířilo od hráče Uničova mimo bránu.
21'
Přízemní centr Svobody odvrátila obrana Jihlavy na roh.
19'
Ambrozek trefil z přímého kopu břevno.
18'
Adam Novák sejmul unikajícího Svobodu a vidí červenou kartu.
17'
Střela z voleje po rohovém kopu domácímu hráči nesedla.
16'
Bača vybojoval rohový kop pro Uničov.
16'
Lát obral čistým skluzem o míč Krče.
14'
Bača fauloval u postranní čáry, tentokrát to skončilo jen slovním napomenutím.
10'
Úspěšný zákrok si připsal Lancman.
10'
Centr Krče nikoho nenašel a skončil až za brankovou čárou.
9'
Rohový kop zakončil hlavou nad bránu Komenda.
8'
Svoboda střílel vedle, ale s tečí, takže to bude první roh pro domácí.
7'
Na dlouhý míč za obranu si nabíhal Fila, Uvízl včas vyrazil z brány a míč sebral.
5'
Lancman byl u míče dřív než nabíhající Bača.
5'
Střelu Chocholatého po rohovém kopu vyrazil Uvízl na tyč, následně se Uničov zvládl ubránit.
4'
První roh v zápase pro hosty.
3'
Krč pálil z vápna hodně vedle,
2'
Uničov se snažil dostat dopředu, nakonec z toho nebylo žádné ohrožení brány Jihlavy.
Výkop měli hosté hrající zleva doprava.
1'
-1'
Hráči už jsou na trávníku. Uničov v modrém, Jihlava v bílém.

SK Uničov: Uvízl – Koutek, Koutný, Straňák, Můčka – Ambrozek, Bača, Svoboda – Kamas, Komenda Krč.
Náhradníci: Kalina – Diblík, Dittmer, Vybíral, Michalik

FC Vysočina Jihlava B: Lancman – Mikuška, Štefánek, Kolčava, Křivánek, Novák, Araujo, Franěk, Lát, Fila, Chocholatý.
Náhradníci: Jágrik, Havlín, Fila M., Růžička, Savi, Chok, Crhan

Rozhodčí: Mayer – Marek, Kolář. DFA: Čechák.
Vzájemná bilance obou soupeřů:

Uničov – remíza – FKM Jihlava

4-6-5, skóre: 28:21

Poslední vzájemné utkání:

Uničov – FKM Jihlava 8:0 (3x Ambrozek, 2x Komenda, 1x Krč, Kamas, Vybíral)
Uničov je stabilním účastníkem MSFL od jejího vzniku a pravidelně hraje na vyšších příčkách. V sezoně 2016/17 soutěž dokonce vyhrál. V nedohrané minulé sezoně skončil s 19 body na 5. místě. Připsal si 6 výher, 1 remízu, 4 porážky a se skóre 39:17 měl nejlepší útok celé ligy. Ve 3 zápasech dal 6 gólů, v jednom po 7 a po 8.
FKM Jihlava si zahrála MSFL poprvé v sezoně 2005/06 a vydržela v soutěži až do konce sezony 2011/12. Poté kvůli zavedení juniorské ligy nehrál mezi roky 2012 – 2019 B tým žádnou soutěž.

Po obnovení B týmů se Jihlava přihlásila do divize, odkud hned postoupila do MSFL.

Nejlepším umístěním FKM Jihlava v MSFL bylo 3x 9. místo. V minulé sezoně se jí ale vůbec nevedlo a skončila na posledním místě. Z 11 zápasů 10 prohrála a výhru si zapsala až v 11. kole na hřišti Velkého Meziříčí (5:0).
Po dvou neúplných sezonách předčasně ukončených kvůli pandemii se opět rozjíždí MSFL. Poslední zápasy se hrály 11. října 2020. MSFL už si nezahrají Vyškov (postup do F:NL) a Petřkovice (přehlášení do Městského přeboru Ostrava). Po roce v F:NL sestoupilo Blansko a místo Petřkovic zaujme Vratimov, vracející se do MSFL po 19 letech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.