MSFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín B : Kroměříž - 24. října 2021   10:30

1:2
(0:1)
Kroměříž
Kroměříž
14' Cupák   • 74' Houser
Zlín B
Šiška – Němeček, Cedidla, Slovák, Reiter (78. Chrudina), Tkáč, Pafka (C), Bobčík (71. V. Mlýnek), Hrdlička (71. M. Mlýnek), Pobořil (76. Lehký), Nečas (71. Strachoň).
Bachůrek – V. Mlýnek, M. Mlýnek, Lehký, Srachoň, Jura, Chrudina.
Rygl – Vostrejž, Kulička
Zlín-Vršava
173 diváků
Kroměříž
Dostál – Lhotecký (87. Novotný), Zavadil, Tiahlo, Cupák, Machálek, Matoušek (C), Houser, Jeleček, Sklenář (78. Vyhlíd), Plecitý (60. Votava).
Lebánek – Červenka, Votava, Novotný, Surynek, Hapal, Vyhlíd.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Fotbalisté Kroměříže potvrdili roli mírného favorita a v rámci 13. kola MSFL porazila zlínskou rezervu 2:1. Důležitý první gól vstřelil ve 14. minutě Michal Cupák, těsný náskok udrželi hosté až do poločasového hvizdu. V 73. minutě se po centru z pravé strany prosadil hlavou Adam Houser, který tak výrazně přiblížil Hanáckou Slavii k zisku tří bodů. Zlínští fotbalisté sice snížili, ale příliš pozdě, v první nastavené minutě upravil na konečných 1:2 Martin Cedidla.
90+2'
90+1'
Tým Zlín B právě vstřelil branku!
V závěrečných vteřinách zápasu ještě přichází snížení, ale na případné vyrovnání už domácí nejspíše prostor nedostanou. Alespoň kosmeticky upravil skóre pěknou střelou MARTIN CEDIDLA.
89'
Tobiáš Slovák si zařval na Tkáče, aby mu balón přenechal, neboť stál v lepší pozici. Tak se stalo a domácí obránce si mohl v klidu míč zpracovat a rozehrát.
89'
Žlutou kartu dostává Ondřej Strachoň (FC Fastav Zlín B).
88'
Individuální průnik zkusil Vít Mlýnek. Postupně se zbavil dvou stojících protihráčů, aby si nakonec sám zamotal míč mezi nohama.
87'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Claude Lhotecký, přichází Martin Novotný.
87'
Hostující obránce je v pořádku a hra může pokračovat. Sudí vhodil míč do hry k nohám Lehkého, domácí mohou pokračovat v kombinaci na útočné polovině.
86'
Na trávníku zůstal ležet Petr zavadil po souboji s jedním z protihráčů. Arbitr Rygl zastavil hru, ale ne kvůli faulu, nýbrž kvůli tomu, že se hostující hráč delší dobu nezvedal.
85'
Faul, za který ovšem Matěj Votava vynadáno určitě nedostane. Zastavením Davida Tkáče totiž zamezil slibně se rozvíjejícímu brejku.
84'
Hráči ve žlutých dresech zahrávali rohový kop. Tentokráte již Jakub dostál vyběhl a kulatý nesmysl pravou rukou vyboxoval mimo nebezpečí.
83'
Jakub Dostál si rozmyslel vyběhnutí z brány, protože usoudil, že by na centr nedosáhl. Nechal situaci na spoluhráčích a dobře udělal, Tiahlo přehlavičkoval Chrudinu.
82'
Fotbalisté Zlína přesunuli kombinaci na útočnou polovinu. Nicméně do pokutového území Kroměříže zatím hledá cestu bez úspěchu, tento prostor mají hosté výborně pokrytý.
81'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Hanácká Slavia vede nad rezervou Zlína rozdílem dvou branek a směřuje za ziskem tří bodů.
80'
Martin Mlýnek v souboji jeden na jednoho uspěl proti Zavadilovi. Troufl si posléze i na Jelečka, přes něj se ovšem probojovat nezvládl.
79'
Tomáš Chrudina má dost sil, proto se hravě prodral za záda výrazně unavenějšího Novotného, ten si ve finále pomohl faulem.
78'
Do příležitosti se hnal Ondřej Hapal. Hlavou si hodil míč mezi dva obránce, jenže pak lehce zaškobrtl, čímž ztratil rychlost a nechal se předběhnout Cedidlou.
78'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Rudolf Reiter, přichází Tomáš Chrudina.
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Petr Sklenář, přichází Šimon Vyhlíd.
77'
Vít Mlýnek si od levé lajny navedl balón na střed a zkusil technicky překvapit Dostála. To by se mu nejspíše povedlo, pokud by trefil bránu.
76'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Radim Pobořil, přichází Filip Lehký.
76'
Výbornou práci odvedl Matěj Votava. Navázal na sebe dva protihráče a pokryl si míč tělem, aby se následně nechal jedním z nich faulovat.
75'
Lze očekávat, že hosté ve zbývajícím průběhu vrhnou více sil do defenzivy. Přidali důležitou pojistku a nyní je na domácích, aby hráli dopředu.
74'
Kroměříž právě vstřelila branku!
S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Na centr z pravé strany si nejvýše naskočil ADAM HOUSER a gólman Jan Šiška plachtil za hlavičkou k pravé tyči marně.
73'
Centr směřoval do souboje, kde se pohyboval domácí Vít Mlýnek a hostující Petr Zavadil. O něco výše vystoupal obránce Hanácké Slavie.
72'
Nedovolený zákrok i na druhé straně. Provinil se Matěj Votava, jenž šel do skluzu pozdě a ve skluzu už trefil jenom Bobčíka.
71'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Lukáš Hrdlička, přichází Martin Mlýnek.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Libor Bobčík, přichází Vít Mlýnek.
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Martin Nečas, přichází Ondřej Strachoň.
71'
Hra se v posledních okamžicích hodně kouskuje. Nyní z důvodu faulu Lukáše Hrdličky, ten lehce zatáhl za dres Matěje Votavu.
70'
Tomáš Jeleček viděl uličku na Matěje Votavu, ale včas ji zavřel Martin Cedidla. Posléze zachoval klid a přenesl hru na volného Němečka.
69'
Další útok hostujícího mužstva zastavila píšťalka hlavního rozhodčího. Tomáš Matoušek si při vytváření prostoru počínal nedovoleně.
68'
Hosté vyrazili do protiútoku ve čtyřech lidech. Centr vyprodukoval Michal Cupák, nicméně Tobiáš Slovák přehlavičkoval Machálka.
67'
Tlak Kroměříže pokračuje. Dvou soupeřů se zbavil Orest Tiahlo, ale na toho třetího, Radima Pobořila, už nevyzrál.
66'
Nově příchozí Matěj Votava se okamžitě zapojil do hry. Zkusil průnik mezi dvěma protihráči, ti ho ovšem chytře skřípli do kleští.
65'
Nebezpečí v podobě rohového kopu si domácí pohlídali s o poznání větší jistotou. Výrazně se o to zasloužil i exekutor Michal Cupák, ten totiž vyslal příliš vysoký míč.
64'
Ze sedmnácti metrů vyšla na zlínskou bránu zajímavá technická střela na zadní, levou tyč. Jan Šiška se skvěle vyhoupl do vzduchu a balón vytěsnil nad břevno.
63'
Hanácká Slavia zaútočila znovu, tentokráte po pravé lajně a Petrem Sklenářem. Až do koncovky neměla akce chybu, střela rozvlnila jen boční síť.
62'
Na polovině hřiště zastavil jeden ze zlínských fotbalistů protihráče jasným cílem zamezit rychlému protiútoku. To se povedlo, za odměnu následovala žlutá karta.
62'
Žlutou kartu dostává David Tkáč (FC Fastav Zlín B).
61'
Žlutou kartu dostává Martin Cedidla (FC Fastav Zlín B).
61'
Hodina z utkání je minulostí, do konce zápasu zbývá třicet minut. Kroměříž drží těsné jednobrankové vedení, ale Zlín ještě neřekl poslední slovo.
60'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Denis Plecitý, přichází Matěj Votava.
60'
Michal Cupák podkopl balón až příliš. Letěl dlouho vzduchem, čehož využil k vyběhnutí Šiška, míč pevně sevřel v náruči.
59'
Fauloval Jiří Pafka. Rozhodnutí arbitra Rygla se divil, ale moc dobře musel vědět, že už ho nezmění. Přímý kop pro Kroměříž.
58'
Adam Houser se pěknou kličkou zbavil Nečase, načež vypálil pravačkou z dobrých dvaceti metrů. Pravou tyč minul o zhruba metr.
57'
Po levé lajně se uvolnil kolem protihráče Libor Bobčík. Dostal se dokonce i k centru, míč se stal majetkem vyběhnuvšího gólmana.
56'
Nepříliš jistý obranný zákrok Tomáše Jelečka, který posunul balón na šestnáctku k Reiterovi, jemuž zakončení nevyšlo podle představ, minul.
55'
Jiří Pafka si vyměnil míč s Pobořilem a pak již neměl komu nahrát. proto sáhl před napadajícím Plecitým k dlouhému obrannému odkopu.
54'
Hru otočil Petr Sklenář. Dlouhým sprintem po levé lajně se dostal až k praporku, posléze odcentroval jenom do zámezí.
53'
Z velké dálky vypálil zajímavý projektil Lukáš Hrdlička. Balón ale začal padat příliš pozdě, Dostál mohl zůstat klidným.
52'
Orest Tiahlo vybojoval balón a odstartoval rychlý protiútok. Po pravé lajně vyslal dopředu Tomáše Matouška, tomu zkřížil cestu a čistě ho zastavil Cedidla.
51'
Odvážná rozehrávka, ale vyšla. Rudolf Reiter přesunul hru do středu, mezi dvěma protihráče našel mezeru, kudy poslal míč k Tkáčovi.
50'
V akci znovu Jakub Dostál. Vyběhl z pokutového území, aby odkopl kulatý nesmysl do bezpečí před sprintujícím Pobořilem.
49'
Fotbalisté Hanácké Slavie vybojovali rohový kop. Michal Cupák ovšem přetáhl centr až příliš, Machálek na míč nedoskočil.
48'
S malou domů si Jakub Dostál poradil na jedničku. Nenechal se rozhodit napadajícím Hrdličkou a přenesl hru k pravé lajně na volného Tiahla.
47'
Druhou půli začal aktivněji domácí Zlín. Rudolf Reiter zkusil kličku na Zavadila, avšak neuspěl, mohou hrát hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:35.
Po prvním poločase má blíže k zisku tří bodů Kroměříž, jež vede nad rezervou Zlína nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Doposud jediný gól utkání padl ve 14. minutě, prosadil se Michal Cupák. Vedení hostujícího celku je zasloužené, neboť je lepším týmem a vytváří si zajímavé příležitosti. za zmínku stojí parádní rána z voleje v podání Adama Housera, avšak balón proletěl o pár čísel nad břevnem.
45'
44'
Nákop Tiahla prodloužil za sebe Plecitý. Claude Lhotecký podstoupil souboj s Tobiášem Slovákem, z nějž vyšel jako vítěz domácí obránce.
43'
Více volného prostoru využil k centru z pravé lajny Rudolf Reiter. Hledal nejspíše Bobčíka, ten však na vysoký balón nedoskočil.
42'
Hosté by určitě rádi udrželi těsný náskok do poločasového hvizdu. nakročeno mají slibně, soupeře zatím nepustili do žádné vážnější šance.
41'
Žlutou kartu dostává Martin Nečas (FC Fastav Zlín B).
41'
Bránící Tomáš Jeleček zvládl souboj s Reiterem na jedničku. Udržel protihráče na zádech, aby ho následně nastřelil a získal aut.
40'
Výrazně více se Jakub Dostál zapotil při křižném zakončení Lukáše Hrdličky z pravé strany vápna. I v tomto případě si ovšem poradil, míč dokonce zachytil do rukavic.
39'
Po sérii odrazů se do míče za velkým pokutovým územím opřel David Tkáč. Mířil přímo doprostřed brány, takže Dostál neměl se zákrokem žádné starosti.
38'
Proti centru vystartoval gólman Jan Šiška. Nenechal se rozhodit vyskočivším Lhoteckým a míč vyboxoval ven z šestnáctky.
37'
Žlutou kartu dostává Orest Tiahlo (SK HS Kroměříž).
37'
Přímý kop pro Kroměříž. U levé lajny si hodil míč po lajně Petr Sklenář a pouze za cenu faulu ho zastavil Filip Němeček.
36'
Martin Nečas očekával nahrávku dříve, než skutečně přišla. Spoluhráč David Tkáč ho hledal až v době, kdy byl v ofsajdu.
35'
Zajímavý signál, kdy na hranici šestnáctky dostal vysoký balón Adam Houser. Do míče se trefil z voleje parádně, balón prosvištěl o kousek nad břevnem!
34'
Žlutou kartu vyfasoval Petr Sklenář. Kousek za polovinou hřiště nedovoleně atakoval Matouška, rozhodčí neváhal ani vteřinu.
33'
Rohový kop pro Kroměříž, fanoušci ocenili snahu Milana Machálka potleskem. Právě on nastřelil soupeře a získal standardku.
32'
Domácí fotbalisté nikam nespěchají. Několik vteřin si míč vyměňovala jen obranná řada, až Cedidla posunul hru dopředu na Hrdličku.
31'
Claude Lhotecký moc dobře věděl, že se provinil útočným faulem. Podle očekávání se po chvíli ozval i hvizd sudího. Míč pro Zlín.
30'
Zlínští vybojovali rohový kop. Přetažený centr si našel Filip Němeček, ale ve snaze vrátit jej před bránu trefil záda bránícího protihráče.
29'
Proti dlouhému balónu Martina Cedidly vystartoval brankář Jakub Dostál. Protihráč Jiří Pafka s ním ani nešel do souboje.
28'
Kdo fauloval, to byl Tomáš Jeleček. Ve skluzu sice trefil nejprve balón, jenže tvrdě dohrál i protivníka, rozhodčí přerušil hru a nařídil přímý kop pro Zlín.
27'
Rozběhnutému Pobořilovi vystavil stopku Tomáš Matoušek. Hostující kapitán čistým vypíchnutím získal míč do své moci.
26'
Na druhé straně se provinil útočným faulem Rudolf Reiter. Při presinku tvrdě dohrál Zavadila a mohl být rád, že se situace vyšel bez karetního trestu.
25'
Protiútok Hanácké Slavie zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího. Postavení s obránci si nepohlídal Milan Machálek.
24'
Centr zleva se stal kořistí Petra Zavadila. Svým odkopem pouze nastřelil Hrdličku, naštěstí pro něj se pak míče chopil jeho spoluhráč Tiahlo.
23'
Střelou ze střední vzdálenosti se prezentoval Claude Lhotecký. Protože pálil z kroku, tak rána postrádala na razanci, proto si Jan Šiška připsal poměrně jednoduchý zákrok.
22'
Útok Zlína zastavila nepřesná nahrávka po levé lajně. Lukáš Hrdlička viděl Pobořila, jenže míč poslal pouze do zámezí.
21'
Veškeré nebezpečí zažehnal Jakub Dostál. Včas vystartoval z brankové čáry a balón schoval v rukavicích ještě ve vzduchu.
20'
V pokutovém území Kroměříže došlo k závaru, z nějž vyšel vítězně Orest Tiahlo, kulatý nesmysl pod tlakem odkopl na roh.
19'
Do Zlína přijel i početný tábor kroměřížských fanoušků. Ti vytrvale podporují své favority, radost jim určitě dělá i aktuální stav.
18'
Nohama si zahrál i hostující gólman Jakub Dostál, jemuž adresoval malou domů Petr Zavadil, následovala přenesení hry doprava na volného Housera.
17'
Narážečka mezi Pafkou a Reiterem ve středu hřiště neměla chybu. První jmenovaný si pak posunul míč blíže bráně a tvrdou střelu nasměroval nad horní tyč.
16'
Zlínští fotbalisté zkusili okamžitě odpovědět. Do centru z pravé strany se položil Martin Nečas, zakončil o kousek vedle pravé tyče.
14'
Hosté se ujímají vedení! Volný přímý kop se jim úplně nepovedl, ale další akce byla o poznání lepší. do pokutového území dostal výbornou nahrávku MICHAL CUPÁK, ten si věděl rady tváří v tvář gólmanovi.
14'
Nedovolený zákrok Tobiáše Slováka a další standardní situace pro Kroměříž. Byl to Machálek, kdo vybojoval faul na svou osobu výborným pokrytím míče.
13'
Akce Hanácké Slavie ještě pokračovala. Odražený balón si našel Petr Zavadil a nahrál po levé ruce Sklenářovi, jeho rána proletěla těsně nad břevnem.
12'
Centr do vnitra pokutového území nebyl vůbec povedený. Na přední tyči kraloval Martin Cedidla, kulatý nesmysl odhlavičkoval do bezpečí.
11'
První rohový kop střetnutí vybojovali fotbalisté Kroměříže. V plném sprintu odcentroval Lhotecký do Hrdličky, odrazem od něj míč opustil hrací plochu.
10'
Nepříliš dlouhý odkop gólmana Dostála kontroloval Jiří Pafka. Ještě se stihl rozhlédnout, načež hlavou začal útočnou akci přihrávkou na Bobčíka.
9'
Rychlostní souboj svedli u pravé lajny Radim Pobořil a Tomáš Jeleček. Uspěl hostující fotbalista, který se nenechal dohnat.
8'
Martin Nečas sklepl vysoký míč pod sebe na Cedidlu, který uspěchal rozehrávku a lob za obranu poslal mimo dosah Reitera.
7'
Potlesk fanoušků si vysloužil domácí gólman Jan Šiška. Vyběhl ven z pokutového území a kulatý nesmysl odpálil do bezpečí na útočnou polovinu.
6'
Ztráta ve středu hřiště málem přišla Kroměříž draho. Po levé lajně utekl svému osobnímu strážci Lukáš Hrdlička, jenže centr do vápna nezvládl.
5'
Dobrou práci odvedl Radim Pobořil, jenž vystihl rozehrávku Machálka, jenže pak nezvládl zpracování, balón posunul k brankáři Dostálovi.
4'
Dlouhý nákop Cupáka mířil na Claude Lhoteckého. Soupeře předskočil Filip Němeček, načež jej Lhotecký atakoval nedovoleným způsobem.
3'
Útok domácím po pravé lajně nevyšel. Nahrávku Bobčíka očekával Petr Sklenář, jenž se stal novým majitelem míče.
2'
Domácí vstoupili do utkání v tradičních žlutých dresech. Fotbalisté Kroměříže pro dnešní střetnutí zvolili dresy barvy bílé.
1'

FC Fastav Zlín B: Šiška – Němeček, Cedidla, Slovák, Reiter, Tkáč, Pafka (C), Bobčík, Hrdlička, Pobořil, Nečas.
Náhradníci: Bachůrek – V. Mlýnek, M. Mlýnek, Lehký, Srachoň, Jura, Chrudina.

SK HS Kroměříž: Dostál – Lhotecký, Zavadil, Tiahlo, Cupák, Machálek, Matoušek (C), Houser, Jeleček, Sklenář, Plecitý.
Náhradníci: Lebánek – Červenka, Votava, Novotný, Surynek, Hapal, Vyhlíd.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.