MSFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Jihlava U21 - 19. září 2021   10:15

Znojmo
Znojmo
71' Glushach  • 88' Papež
2:2
(0:1)
Jihlava U21
Jihlava U21
32' Araujo   • 66' Tall
Znojmo
Polepil – Papež, Russmann, Okleštěk (C), Kočík, Glushach (85. Bartůněk), Prokeš, Goncalves (90+2 Žalud), Moučka (70. Fládr), Krakovčík (70. Březina), Kirschner
Hamza – Březina, Fládr, Vocílka, Bartůněk, Žalud
Bebenek Petr – Žurovec David, Ogrodník Vlastimil
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
240 diváků
Jihlava U21
Jágrik – Christodoulou, Kolčava (C), Fila M. (73. Mikuška), Savi (87. Crhan), Fila L., Chocholatý, Němeček, Shudeiwa, Araujo (46. Tall), Ritter (62. Chok)
Lancman – Mikuška, Tall, Crhan, Chok, Lát

Děkuji za váš čas, to je ode mě vše, pěkný zbytek neděle.
A je tu závěr zápasu. Po prvním poločase vedli hosté z Jihlavy, když se v 32. minutě prosadil Araujo. To hlavní se pak ale odehrálo v druhé polovině zápasu. Nejprve přišlo vyloučení Kirschnera, který uviděl druhou žlutou kartu a tedy červenou a oslabil tak svůj celek. Hosté přesilovku o zhruba 10 minut později využili a šli do dvoubrankového vedení. Pak ale přišla rána z kopačky Glushacha, který vymetl horní růžek branky – 1:2. Domácí se nevzdávali a tlačili svého soupeře, ač byli v oslabení. Odměnou pro Znojmo pak byla branka Papeže v 88. minutě. Všechny body ale mohli ještě přeci jen brát hosté, kteří dostali k dispozici pokutový kop v nastaveném čase. Míč si postavil střelec druhé jihlavské branky – Tall Mame Alassane Laye, který však penaltu zahrál velmi špatně a Polepil ho vychytal. Znojmo tak bere velmi cenný bod ze zápasu, kde prohrávalo o dvě branky a zvládlo během zhruba 20 minut utkání dorovnat.
90+3'
90+3'
Více se toho v zápase asi nestane. Nastavené tři minuty už jsou téměř u konce.
90+2'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Žalud.
90+2'
Tall Mame nedává gól! Mizerně kopnutou penaltu lapil Polepil!
90+1'
Penalta pro hosty v samém závěru!
90'
Shudeiwa se snažil dostat centr do vápna domácích, ale trefil jen prvního bránícího hráče Znojma.
88'
Znojmo právě vstřelilo branku!
A toto je už branka! Velký podíl na brance má Robert Russmann, který se dokázal dostat k centru přes dva hráče Jihlavy a odcentroval na druhou stranu na úplně volného MARTINA PAPEŽE, který hlavičkou uklidil míč do prázdné sítě!
87'
Střídání v týmu FKM Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Savi, přichází Crhan.
87'
Zakončení Russmanna šlo vysoko nad branku.
86'
Christodoulou zahrál na zemi rukou. Znojmo může pokračovat na míči.
85'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Glushach, přichází Bartůněk.
84'
Tall Mame si všiml vysunutého brankáře a zkusil ho přelobovat. To se mu nepovedlo.
Dnešní utkání sleduje na stadionu 240 diváků.
83'
Papež centroval jen do rukavic Jágrika.
83'
Gól měl na hlavě Štěpán Němeček, ale netrefil se do míče.
82'
Pavel Mikuška byl faulovaný u rohového praporku Znojma. Lepší roh pro hosty.
81'
Glushach fauloval jihlavského útočníka, který podržel míč na polovině hřiště.
81'
Tall Mame kopnutím míče do noh Kočíka skoro získal roh, ale na zemi byl zavčas Polepil a rohu zabránil.
79'
Matheus Goncalves se snažil obehrát dvojici hráčů Jihlavy. Prvního obešel, druhý ho ale již zastavil.
78'
Dlouhý aut z pravé strany propadl až k brankáři Jágrikovi.
78'
Papež byl přidržen, čehož si všiml také sudí Bebenek a odpískal.
76'
Centry do vápna Jihlavy sice létají, ale vždy si je najdou jen hosté.
76'
Goncalves získal pro svoje barvy rohový kop. Ten rozehraje autor znojemské branky.
75'
Jihlava se standardce Znojma ubránila.
75'
Tomáš Okleštěk byl faulovaný kousek od rohového praporku hostů. Znojmo bude zahrávat takový lepší roh.
74'
Polepil vykopl míč na Oklešťka, který zvládl sklepnout do středu, ale místo útoku se míč vrátil zpět až k brankáři.
73'
Znojmu se v oslabení podařilo snížit. Má nyní zhruba dvacet minut na to přidat alespoň ještě jednu branku, aby získalo bod.
73'
Střídání v týmu FKM Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Fila M., přichází Mikuška.
72'
Žlutou kartu dostává Tall (FKM Vysočina Jihlava).
71'
Domácí snižují! Russmann na levé straně přihrál na Goncalvese, který ještě posunul míč do středu na YEHORA GLUSHACHA a ten nádhernou střelou vymetl šibenici!
70'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Krakovčík, přichází Březina.
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Moučka, přichází Fládr.
69'
Nepřesné zakočení Russmanna končí daleko od branky.
69'
Okleštěk vybojoval míč, když ve vápně Jihlavy obehrál Martina Filu, ale pak se nechal zpátky obrat.
68'
Žlutou kartu dostává Savi (FKM Vysočina Jihlava).
67'
Znojmu je máván ofsajd. Musí nechat ležet míč a vrátit se na vlastní polovinu.
66'
Jihlava právě vstřelila branku!
No a je to 0:2! Kolčava z levé strany odcentroval před branku, kde byl připravený LAYE ALASSANE MAME TALL a doklepl hlavou míč do branky!
64'
Chok byl při dělání kličky zfaulovaný. Jihlava rozehraje standardní situaci z pravé strany.
63'
Žlutou kartu dostává Chocholatý za faul na Russmanna (FKM Vysočina Jihlava).
62'
Střídání v týmu FKM Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Ritter, přichází Chok.
62'
Žlutou kartu dostává Moučka (1. SC Znojmo FK).
61'
Znojmo už se radovalo z branky, když míč do branky doklepl Okleštěk, ale jelikož stál v ofsajdu, branka ani nemohla platit.
59'
Když to nejde po zemi, zkouší to Znojmo dlouhými nákopy dopředu. Ani to se zatím však nedaří a vždy je míč během chvilky zpět na polovině domácích.
58'
Hráči ve žlutém už jsou všichni na polovině Znojma a dobývají se k brance Polepila.
56'
Prokeš velmi hlasitě zakřičel, když ho nedovoleně k zemi poslal Tall Mame. Žlutit se ale nebude.
55'
Sudí musel jít uklidnit situaci mezi dvěma hráči, kteří si něco vyříkávali po odpískání. Už se ale zase pokračuje.
54'
Moučka se dostával do vápna, kde byl však ztrojen a nedokázal ani předat míč žádnému spoluhráči.
54'
Znojmo tak bude muset posledním zhruba 40 minut hrát v oslabení.
53'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Kirschner. První žlutá karta přišla v prvním poločase, kdy hrál nebezpečně proti brankáři Jihlavy, a nyní druhá, také nebezpečná hra, jen to bylo proti hráči. (1. SC Znojmo FK).
52'
Kirschner připravil míč ke střele pro Glushacha, ale jeho projektil brankář zneškodnil bez větších potíží.
51'
Znojmo teď svého soupeře nutí se bránit, má dobrý tlak, avšak chyby tam stále jsou a kvůli nim také o míč často přijdou.
49'
Prokeš roztáhl hru do kraje na Papeže, který si chtěl trknout míč s Russmannem, ale tomu se nepodařilo v rychlosti míč zpracovat. Znojmo ale u míče zůstalo a postupně se propracovalo až ke střele, která však letěla až daleko za branku.
47'
Pro centr Oklešťka si místo Russmanna došel brankář Jágrik.
46'
Jihlava začala aktivně a je na polovině Znojma, kde nyní vhodí míč zpět do hry.
46'
Střídání v týmu FKM Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Araujo, přichází Tall.
46'
Druhá polovina začne cca v 11:15.
První poločas je minulostí. Znojmo opět ze zápasu neodejde bez obdržené branky. V 32. minutě se prosadil Araujo, když si po narážečce poradil s brankářem Polepilem a uklízel míč do prázdné sítě. Jinak byl zápas poměrně vyrovnaný, moc šancí však zápas nenabídl. Hra je zatím plná chyb, jak u Znojma, tak u Jihlavy.
45'
44'
Martin Fila musel zasáhnout a odklidit centr Oklešťka, který hledal znojemského hráče ve vápně.
43'
Zmatek před brankou Polepila Jihlava nevyužila. Bude se jen odkopávat od branky.
43'
Žlutou kartu dostává Kočík (1. SC Znojmo FK).
42'
A z podobného místa, jen o něco blíže k autové čáře, rozehraje Jihlava standardní situaci znovu.
42'
Lukáš Fila si všiml špatného postavení brankáře Polepila a zkusil to přímo na branku. Nechybělo moc, mohl být na světě druhý gól Jihlavy.
41'
Jihlava má k dispozici standardní situaci z levé strany.
40'
Kirschner a Goncalves se řítili do vápna soupeře. Kirschner přihrál na Goncalvese, který si míč zpracoval, otočil se a zakončil. Střelu mu ale zblokoval obránce a poté, při snaze získat ještě míč, zahrál znojemský hráč rukou.
39'
Glushachovi se nepodařilo nadvakrát procpat centr do ohně, a tak zkusil po narážečce s Russmannem zakončit sám. Jeho střela šla však nad branku.
38'
Znojmo bude kopat další rohový kop.
38'
Lukáš Fila fauloval znojemského obránce. Ač se mu to nelíbí, už s tím nic neudělá.
37'
Domácí se drží na polovině soupeře, zakončení však nepřichází.
36'
Další nepovedené přesunutí hry, o které se pokusil Krakovčík. Jeho přihrávka však nikoho nenašla a jihlavský hráč ji pohlídal do autu.
34'
Znojmo se snaží svou hru zrychlit a rychle odpovědět. Brání tomu však mnoho nepřesností. Nyní se zbavilo míče nepřesnou přihrávkou po lajně.
32'
Jihlava se dostává do vedení! Do brejku se vydalo hned několik hráčů. Hlavním tahounem byl střelec branky JUSTIN JAMES WILSON ARAUJO, který si před velkým vápnem míč naťukl se spoluhráčem, pak obešel brankáře a zakončil do prázdné branky!
30'
Moučka dostal dobrou přihrávku k hranici velkého vápna, odkud se rozhodl zakončit, ale střela se mu svezla po kopačce a vůbec netrefil prostor branky.
28'
Goncalvesovi se nepovedlo odehrát balon dostatečně daleko od branky a Jihlava v útoku může pokračovat.
27'
Rozehrávající hráč Jihlavy neměl postavený míč v prostoru, kde by měl být, což dávali hlasitě najevo fanoušci Znojma. Sudí mu sice dal pokyn, aby si míč posunul, ale hráč Jihlavy pozici míče téměř nezměnil a rozehrál z místa blíže k brance.
27'
Rohový kop také na druhé straně.
26'
Centr propadl až na zadní tyč na Kočíka, ten byl lehce překvapený, že se k němu míč dostal a zvládl ho odehrát hlavou jen před branku. Tam si ale pro něj došel brankář.
25'
Centr Russmanna sražen na roh.
24'
Žlutou kartu dostává Kirschner za nebezpečnou hru proti brankáři Jágrikovi, který již měl míč v náruči. (1. SC Znojmo FK).
23'
Znojmo se dostalo až do šestnáctky Jihlavy, kde však příliš dlouho vymýšlelo, jak se propracovat k zakončení, a tak se stihli vrátit téměř všichni hráči Jihlavy a míče je zbavilo.
22'
Míč si postavil Lukáš Fila, ale jeho pokus branku netrefil.
21'
Krakovčík špatnou přihrávkou nenašel svého krajního obránce a jeho úmysl dobře přečetl Lukáš Fila. Tomu se zakončit sice nepodařilo, ale vzápětí byl sražen k zemi před vápnem jiný hráč Jihlavy a hosté budou kopat přímý kop.
19'
Goncalves znovu nedosáhl na přihrávku od spoluhráče a míč odskákal až do autu.
18'
Adam Savi mohl vstřelit první branku zápasu! Dostal dobrou přihrávku, obešel vyběhnutého gólmana Polepila, ale nedokázal se k míči postavit tak, aby mohl zakončit do prázdné branky a obránci, společně s vracejícím se brankářem, ho míče zbavili!
17'
Papež si s Moučkou nerozuměli a míč končí v zámezí.
16'
Příliš dlouhá přihrávka, kterou již Lukáš Fila ve hřišti nezastihl končí v autu a Znojmo bude vhazovat.
15'
Moučka napálil svou střelou jen prvního hráče Jihlavy – Štěpána Němečka.
13'
Lukáš Fila neudržel míč, když byl zdvojen hráči Znojma, ale ti se pak míče rychle zbavili, takže FKM Jihlava může pokračovat ve hře.
12'
Glushach nacentroval míč od rohového praporku na přední tyč, tam ale byl jen obránce Jihlavy, který míč odklidil mimo pokutové území.
11'
Týmová lékařka je už u něj a polívá mu vodou čelo.
11'
A ještě do třetice. Nejprve ale jde sudí zkontrolovat zdravotní stav Shudeiwy, který v pokleku zůstává na trávníku.
10'
Roh se ještě jednou zopakuje.
9'
Kirschner dostal přihrávku po lajně. Nejprve to vypadalo, že si míč příliš pokopnul a už ho nezastihne ve hřišti, ale stihl ho doběhnout a bránící jihlavský hráč byl nucen mu míč ukopnout na roh.
8'
Vysokou přihrávku Matheus Goncalves jen lízl vlasy a pak míč odletěl až do autu.
7'
Hosté se poprvé dostali až do šestnáctky soupeře, kde se po pádu hráče Jihlavy dožadovali penalty. Sudí ale zůstal v klidu a ukázal Adamu Ritterovi, ať vstane, že toto pískat nebude.
6'
Krakovčík byl před domácí střídačkou faulovaný. Už se ale zase pokračuje.
6'
Hra je plná nepřesností na obou stranách. Nepřesné přihrávky a nepovedené přenesení hry týmy vždy zbaví držení míče.
4'
Martin Fila už míč ve hřišti nestihl odehrát a Znojmo může vhazovat aut.
3'
Goncalves zavčas dostoupil levého obránce a získal míč pro svoje barvy.
2'
Christodoulou odvrátil hlavou centr z levé strany, rána z druhé vlny pak znojemským nevyšla a branku minula.
1'
Znojmo se zatím nedostalo přes polovinu soupeře. Párkrát již míč letěl na polovinu Jihlavy, ale hosté míč odvrátili zase zpět.
1'
Kapitáni už si vylosovali stranu a míč. Jihlavský kapitán si vybral stranu, takže pro Znojmo zůstala rozehra.
Oba celky už nastupují na travnatou plochu. Hosté mají žluté dresy, domácí mají bílé dresy.

1. SC Znojmo FK: Polepil – Papež, Russmann, Okleštěk (C), Kočík, Glushach, Prokeš, Goncalves, Moučka, Krakovčík, Kirschner
Náhradníci: Hamza – Březina, Fládr, Vocílka, Bartůněk, Žalud

FKM Vysočina Jihlava: Jágrik – Christodoulou, Kolčava (C), Fila M., Savi, Fila L., Chocholatý, Němeček, Shudeiwa, Araujo, Ritter
Náhradníci: Lancman – Mikuška, Tall, Crhan, Chok, Lát

Rozhodčí: Bebenek Petr – Žurovec David, Ogrodník Vlastimil.
Žádné vzájemné zápasy?

Znojmo se s týmem FKM Vysočina Jihlava zatím nepotkalo. Minulý ročník se totiž rezerva Vysočiny Jihlavy nejmenovala FKM, ale FC Vysočina Jihlava B. Pokud bychom tedy brali vzájemné zápasy s FC Vysočinou Jihlavou B, pak by to vypadalo následovně:

Poslední tři vzájemné zápasy týmů

2020 • 1. SC Znojmo FK – FC Vysočina Jihlava B • 1:0
2010 • 1. SC Znojmo FK – FC Vysočina Jihlava B • 2:1
2009 • FC Vysočina Jihlava B – 1. SC Znojmo FK • 0:0
FKM Jihlava

Rezerva Jihlavy na tom není o moc lépe než Znojmo. Z osmi zápasů sice bodovala ve čtyřech z nich, ale jen jednou za tři body. Tři zbylé utkání skončili nerozhodně. I kvůli tomu jsou mladíci z Jihlavy na nelichotivém 16. místě. Poslední dva zápasy jihlavského celku skončily remízou, v obou případech 3:3. Nejprve remízovali hráči FKM Jihlava s Velkým Meziříčím, a pak následovala plichta s Dolním Benešovem. A právě poslední zápas byl pro jihlavské fotbalisty trochu nešťastným, když neudrželi své dvoubrankové vedení a nechali si v poslední desetiminutovce vstřelit dvě branky.

Nejlepším střelcem FKM Vysočiny Jihlavy je 17letý Lukáš Fila, jenž se prosadil třikrát.
1. SC Znojmo FK

Znojmo se zatím trápí na chvostu tabulky MSFL. Má sice nastřílených 10 branek, mimo jiné má ale také nejhorší obranu soutěže. Již 25krát tahalo míč z vlastní sítě. Minulé kolo se podařilo celku z jihu Moravy získat první bod, když na půdě Vratimova, gólem v nastaveném čase druhého poločasu, srovnal na 2:2. Za Znojmo se prosadili zatím jediní dva střelci týmu – Tomáš Okleštěk a Petr Kirschner. První jmenovaný se prosadil téměř v každém utkání a díky sedmi brankám je před 8. kolem druhým nejlepším střelcem soutěže, o jednu branku za ostravským Petrem Jaroněm.

Znojmo také zveřejnilo jméno nového kouče. Je ním Alois Skácel, který nahradil odvolaného Davida Langera. Tým převzal v pondělí 13. září.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.