MSFL - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Vel. Meziříčí - 6. srpna 2021   17:00

Znojmo
Znojmo
70' Okleštěk  • 90+3' Okleštěk
2:3
(0:1)
Vel. Meziříčí
33' Plichta   • 64' Dolejš   • 65' Šuta
Znojmo
Kofroň – Žalud, Prokeš (46. Fládr), Kočík (85. Bakaj), Papež, Krakovčík, Okleštěk, Moučka, Goncalves (75. Silva), Kirschner (C), Bašič (46. Březina)
Polepil – Vocílka, Bakaj, Asante, Fládr, Březina, Silva
Marek Daniel – Mayer Jan, Hudec Martin
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
250 diváků
Kolář – Pavlík, Puža, Bouček (57. Vašíček), Dolejš, Šuta (77. Sysel), Plichta, Demeter, Karmazín (90. Malata Mi.), Komínek (C)
Dubec – Sysel, Vašíček, Malata Ma., Urbánek, Ráliš, Malata Mi.

Děkuji za pozornost. Pěkný zbytek pátku.
Je konec. Z napínavého zápasu nakonec berou body jen hosté. Po 90. minutách svítí na světelné tabuli skóre 2:3. Velké Meziříčí přidalo dva rychlé góly v 64. a 65. minutě. Znojmo ale o 5 minut později snížilo a v samém závěru snižovalo podruhé. Oba góly Znojma vstřelil Okleštěk. Tři body se připíší hostům, domácí zůstanou i po druhém kole bez bodu.
90+4'
90+4'
Poslední akce Znojma, kterou ale hosté likvidují. Už se očekává konec.
90+3'
Plichta mohl s Mirkem Malatou zpečetit vítězství, ale Malata dostal prudkou přihrávku.
90+3'
Znojmo právě vstřelilo branku!
V závěru zápasu snižuje TOMÁŠ OKLEŠTĚK, ke kterému se odrazil míč a pěknou ranou z rohu vápna snižuje!
90+3'
Žlutou kartu dostává Plichta (FC Velké Meziříčí).
90+2'
Hosté chvíli drželi balon u rohového praporku na znojemské polovině. Domácí si ho už ale vybojovali zpět.
90+1'
Znojmo je natlačeno ve vápně soupeře, ale nedokáže se dostat k zakončení.
90'
Budou se nastavovat tři minuty.
90'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Karmazín, přichází Malata Mi..
89'
Silvova rána neměla razanci a do sítě nezapadla. Hostující golman s rozehrou nebude spěchat.
86'
Hlavička Silvy mířila mimo tři tyče. Bude se odkopávat od branky.
86'
Domácí jsou opravdu rozhořčení výkonem rozhodčího a dávají mu to najevo.
85'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Kočík, přichází Bakaj.
83'
Branka Znojma je odvolaná, protože čárový mával ofsajd!
81'
Silva se snažil vybojovat míč pro svoje barvy a Pavlík musel balon odkopnout až na Krakovčíka, takže Silvův presink se vyplatil.
79'
Domácí se dožadují penalty, protože viděli ruku ve vápně. Sudí ale zůstává v klidu.
77'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Šuta, přichází Sysel.
76'
Žlutou kartu dostává Krakovčík (1. SC Znojmo FK).
75'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Silva.
74'
Demeter a Dolejš šli dva na dva, ale Žalud jejich brejk přerušil.
72'
Pro centr, který padal doprostřed na hranici velkého vápna si došel Dolejš a zkusil přidat další branku. To se mu ale nevyvedlo.
70'
A je tu snížení! TOMÁŠ OKLEŠTĚK se rozhodl, že to vezme na sebe! Sice to prvně vypadalo, že to měl být centr, ale z něj se najednou stala střela, která překonala Marka Koláře!
68'
Březina si hrudí místo zpracování míč posunul až tak, že mu ho sebral golman Velkého Meziříčí.
67'
Okleštěk se snažil ve vápně otočit a vystřelit. Přes houf hráčů se ale neprosadil.
65'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Toto se Znojmem už nevypadá dobře. Do otevřené obrany opět pronikl Demeter, který přihrával na volného RADIMA ŠUTU a ten se nemýlil a navyšuje vedení!
64'
A tak jako jsem před malou chvíli psal nadvládu Znojma, podařilo se PETRU DOLEJŠOVI s míčem utéct přes celou polovinu Znojma, navedl si brankáře do strany a na hranici vápna ho obstřelil!
64'
Znojmo se snaží nepouštět soupeře k míči. Ten se zatím jen brání a odvrací míče, které létají do vápna.
62'
Střelu Demetera likviduje Kofroň.
61'
Pavlík srazil k zemi nedovoleně Kirschnera.
59'
Kočík utíkal proti čtveřici bránících hráčů, předal míč Oklešťkovi a ten posunul balon na Fládra. Jeho centr se mu nepovedlo protlačit přes prvního beka, z následné dorážky pak minul branku.
58'
Vašíček krásně našel Demetera, který získal ze zakončení alespoň roh.
57'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Bouček, přichází Vašíček.
56'
Březina dostal pěkný centr na hlavu, ale zakončoval mimo. Je vidět, že se domácí v kabině nabudili a chtějí s výsledkem něco udělat.
53'
Goncalves dostal další možnost skórovat, ale míč mu utekl do zámezí.
51'
Fládr přihrál mezi dva obránce na rozběhnutého Oklešťka. Ten odcentroval a svým centrem našel volného Goncalvese, který ale ne příliš prudkou střelou zakončoval. Míč sice na branku letěl, ale jen do míst, kde stál Kolář.
48'
Kolář si ale vysoký centr sbírá do rukavic.
47'
A na druhé straně bude zahrávat standartní situaci Znojmo.
47'
Dolejš zakončoval opět až po zapískání ofsajdového postavení a dostává právem žlutou kartu (FC Velké Meziříčí).
46'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Bašič, přichází Březina.
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Prokeš, přichází Fládr.
46'
Druhá půlka začne cca v 18:05.
První půlka nabídla vyrovnaný souboj a jednu branku. Tu vsítil v 33. minutě Plichta, jenž překonal Kofroně lobem do prázdné branky. Šance ale byly na obou stranách. Tu největší měl asi Bašič, který se neprosadil do prázdné branky, kvůli dobrému obrannému zákroku. Po 45 minutách tak hráči odcházeli do kabin za stavu 0:1.
45+1'
45+1'
Z rohu ale nepřesné zakončení a bude následovat odkop.
45+1'
Kočík centroval do vápna Meziříčí, odkud na roh odvracel jeden z obránců.
45'
Bude nastavena jedna minuta.
43'
Žlutou kartu dostává Demeter (FC Velké Meziříčí).
42'
Žalud tečoval velkou ránu Dolejše na roh a přiznal se. Hosté z rohu ale branku nějak neohrozili.
39'
Bašič dostal načechraný centr od Oklešťka přímo na nohu. Jeho střela ale mířila úplně vedle.
37'
Plichta utíkal opět k míči stejně jako golman Kofroň. Opět u něj byl útočník Velkého Meziříčí dřív, ale míč si posunul mimo střelecký úhel. Rozhodl se nahrávat před branku na spoluhráče, aby zakončili, než se brankář do branky vrátí, ale Dolejšův pokus skončil vedle.
36'
A roh si domácí ještě jednou zopakují. Tentokrát z levé strany.
36'
Krásná střela Oklešťka a ještě hezčí zákrok Koláře, který gólovku vytahuje na roh!
35'
Faul na Moučku rozhodčí zapískal, ale místo rychlé rozehry dopředu, rozehrálo Znojmo dozadu.
33'
Žlutou kartu dostává Kočík (1. SC Znojmo FK).
33'
Tato akce končí v síti! Míč přišel na rozběhnutého ANTONÍNA PLICHTU, který se k němu dostal dřív jak Kofroň a znojemského golmana lobem překonal!
33'
Sudí píská útočný faul.
32'
Tak jako bylo poslední minuty více na balonu Znojmo, nyní už je spíš Velké Meziříčí. Bude zahrávat roh.
29'
Urbánek získal pro svoje barvy standartku, kterou nakonec mohl využít Puža, ten ale nemířil dobře.
27'
Znojmo je jednoznačně poslední minuty víc na balonu, ale nedaří se mu dostávat k zakončení. Nejblíže k zakončení měl Moučka, ten ale míč hlavou neposlal ani na branku Koláře.
26'
Šuta míč odkopl po zapískání, ale ani tentokrát se rozhodčí nerozhodl situaci řešit pomocí žluté karty.
24'
Goncalves neprotlačil svůj centr přes obránce Velkého Meziříčí, ale odrazem se míč dostal do autu, takže Znojmo u míče zůstane.
23'
Karmazín si poradil s dvojicí znojemských hráčů u rohového praporku a odcentroval. Na jeho centr si naskočil ale jen domácí Prokeš a odvrátil nebezpečí.
21'
Dolejš nahrával před branku na Plichtu, který svou bombou napálil jen dobře bránícího Žaluda.
18'
Znojemští hráči se pomalu posouvali po lajně házením autů. Pak ale přišla ztráta, kterou hned napravil stoper Žalud přihrávkou dozadu.
16'
Nepřišlo ani zakončení, zato na druhé straně z protiútoku mohl skórovat Bašič! V rychlé protiakci táhl míč Goncalves, který ve vápně přihrál pod sebe na útočníka Bašiče, kterému se na poslední chvíli pod nohy dostal obránce Velkého Meziříčí a znemožnil mu zakončit do prázdné branky!
15'
Hosté budou zahrávat standartní situaci z pravé strany.
13'
Okleštěk ze středu roztáhl hru na kraj ke Kočíkovi, ten se pokusil ohrozit branku střelou, která se mu ale nevyvedla a minula brankový prostor.
11'
Demeter zakopl míč, když už byl mimo hřiště. Prozatím to sudí řeší napomenutím.
9'
Goncalves si potáhl míč na střed velkého vápna a zakončil. Jeho pokus šel o kousek nad branku.
8'
Moučka nepřihrál dobře, míč ztratil, ale o chvíli později si ho domácí vybojovali zpět.
6'
V souboji dvou sedmnáctek si Komínek pomohl rukama a Znojmo rozehraje z pravé strany.
4'
Okleštěk vyslal Kirschnera, který si ale v souboji o míč pomohl nedovoleně a je pískán útočný faul.
3'
Na druhé straně měl podobnou šanci Plichta, ani on gól nedal.
3'
Kolář měl poprvé práci a musel zasahovat. K míči se dostal Bašič, který ale neprostrčil míč za záda golmana.
2'
Šuta propálil zeď a míč se dokutálel do autu. Následný roh obranou modrých odvrácen.
2'
Prokeš zfauloval na hranici vápna Plichtu a hosté mají šanci skórovat.
1'
Papež a Krakovčík zkusili společnými silami projít po levé straně, ale bez úspěchu.
1'
Rozehrávky se ujali domácí Znojmáci.
1'
Před zahájením zápasu bude popřáno panu Lubomíru Paličkovi, bývalý hráč Znojma, který slaví 80 let.
Hráči už nastupují na hřiště. Domácí v modrém, hosté v červeném.

1. SC Znojmo FK: Kofroň – Žalud, Prokeš, Kočík, Papež, Krakovčík, Okleštěk, Moučka, Goncalves, Kirschner (C), Bašič
Náhradníci: Polepil – Vocílka, Bakaj, Asante, Fládr, Březina, Silva

FC Velké Meziříčí: Kolář – Pavlík, Puža, Bouček, Dolejš, Šuta, Plichta, Demeter, Karmazín, Komínek (C)
Náhradníci: Dubec – Sysel, Vašíček, Malata Ma., Urbánek, Ráliš, Malata Mi.

Rozhodčí: Marek Daniel – Mayer Jan, Hudec Martin.
1. SC Znojmo FK

Znojmo sehrálo svůj zápas v rámci předkola MOL Cupu ve Staré Říši, kde suverénně zvítězilo 0:5. V prvním kole letošního ročníku MSFL zajížděli svěřenci trenéra Langera na půdu Kroměříže. Kroměříž potvrdila svou sílu a nejtěsnějším možným výsledkem porazila hosty ze Znojma. Zápas po druhé vstřelené brance Kroměříže zdramatizoval v poslední desetiminutovce Tomáš Okleštěk, který snížil v 80. minutě na 2:1 a společně se svým celkem soupeře do posledních minut tlačili. Branku už ale nepřidali a odjížděli bez jediného bodu.

David Langer zhodnotil zápas těmito slovy: „Na to, že se asi 10 měsíců nehrálo, tak předvedená hra nebyla nejhorší. Byly tam dobré pasáže, které převládaly nad těmi špatnými. I tak jsem zklamaný, protože jsem sem přijel vyhrát a nemáme ani bod. Bohužel jsme dostali zbytečný rychlý gól na začátku. Danou situaci jsme mohli vyřešit lépe, nebylo to nic složitého. Myslím, že ale alespoň za předvedenou hru jsme bod mít měli.“
FC Velké Meziříčí

Velké Meziříčí před startem MSFL odehrálo několik přípravných utkání. V posledním přátelském utkání vyzvalo Hodonín, který porazilo 2:1. O šest dní později zajížděli hráči Velkého Meziříčí do Havlíčkova Brodu, kde v rámci předkola MOL Cupu zvítězili 0:3. Autory branek byli Plichta, Mucha a Demeter.

V rámci prvního kola MSFL 2021/2022 sehráli hráči Velkého Meziříčí zápas na domácím trávníku s Dolním Benešovem, který do zápasu nastupoval jako papírový outsider. V zápase se dokonce soupeř z Moravskoslezského kraje dostal do vedení, avšak na konci první půle stav srovnal Antonín Plichta. V zápase jiná branka nepadla a body se dělily.

Trenér Jan Šimáček se pro Žďárský deník po zápase s Dolním Benešovem vyjádřil takto: „Nedá se nic dělat, dva body jsme doma ztratily. Musíme se pokusit je získat zpět třeba hned v pátek na hřišti Znojma".
V rámci druhého kola MSFL se utkají 1. SC Znojmo FK a FC Velké Meziříčí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.