MSFL - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava U21 : Blansko - 21. května 2023   10:15

Ostrava U21
Ostrava U21
6' Provazník  • 14' Holaň  • 23' Provazník  • 28' Drozd  • 59' Provazník  • 90' Látal
6:3
(4:1)
Blansko
Blansko
39' Kapur   • 56' Thon   • 90+3' Jaroš
Nešetřil, Jaroš, Spáčil, Šedivý, Kamenský, Šíp

Baník z dnešního zápasu bere zcela po zásluze tři body, díky kterým se Ostravští v tabulce dotahují na třetí Uničov. Hosté odjíždí domů na jih s prázdnou a po třech zápasech nezískávají ani jeden bod. O góly domácích se postarali Holaň, Drozd, Látal a třígólový Provazník. Za hosty se trefila trojice Kapur, Thon a Jaroš.
90+3'
90+3'
Blansko právě vstřelilo branku!
V nastaveném čase koriguje na konečných 3:6 hostujícíc KAREL JAROŠ.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
DENIS LÁTAL si doslova pohrál s obránci i brankářem Kubicou a v poslední minutě základní hrací doby přidává šestý gól Baníku.
Dnešní utkání sleduje 180 diváků.
89'
Po souboji o míč u střídačky domácích bude Baník vhazovat aut.
87'
Utkání se už jen dohrává. Hosté jsou smířeni s tím, že z Ostravy odjedou bez bodů.
85'
A opět rohový kop pro domácí, tentokrát od pravého praporku.
84'
Halda utekl po levé straně a vybojoval pro Baník rohový kop.
83'
Baník už se nikam nežene, domácím bohatě stačí, že zhruba deset minut před koncem drží míč na svých kopačkách.
81'
Žlutá karta pro tým FK Blansko (Šedivý).
80'
Blansko kombinuje na své polovině. Po ztrátě míče si hosté pomohli faulem a míč má v moci domácí tým.
79'
Střídání v týmu FK Blansko:
ze hřiště odchází Holman, přichází Kamenský.
77'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Holaň).
75'
Jaroš pěknou střelou z halfvoleje protáhl Struhaře, následná dorážka Thuna už byla z ofsajdu.
74'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
ze hřiště odchází Reteno, přichází Gotsiridse.
72'
Elekana si pokopl míč daleko od nohy a při následném souboji s protihráčem utržil ránu do obličeje. Sudí střet nepísknul, ale hosté sportovně zakopli míč do autu.
70'
Hosté dobývají ostravskou šestnáctku, Baník se ale dobře brání a nepouští soupeře do zakončení.
70'
Po faulu na Kapura mají míč hosté.
68'
ze hřiště odchází Williams, přichází Šíp.
68'
A Williams musí střídat, jeho místo zaujme Petr Šíp.
67'
Williams se při pokusu o zakončení z voleje sám zranil. Hra je přerušena.
66'
Thon poslal ostrý míč před branku Struhaře, kde jej na roh odkopl jeden z hráčů Baníku.
64'
Drozdova bomba trefila jen clonícího Černého.
62'
Holaň se střetl se Spáčilem, hosté budou rozehrávat standardku.
60'
ze hřiště odchází Charles, přichází Halda,
ze hřiště odchází Jaroň M., přichází Látal.
59'
Baník ale záhy odpovídá a bere si zpět svůj třígólový náskok. ADAM PROVAZNÍK kompletuje hattrick!
57'
Blansko vstřelilo třetí branku, ta ale není uznána pro předcházející ofsajd.
56'
Domácí ale roh totálně zpackali a DANILUAL GUMNOK THON utíkal od poloviny hřiště sám na Struhaře. Hostující útočník si s nabídnutou šancí poradil na výbornou a máme sníženo na 4:2.
56'
Charlesovu střelu k pravé tyči vytáhl Kubica na rohový kop.
54'
Šedivý krasně našel Williamse, který se v soboji se Struhařem snažil domácího golmanan obstřelit, ale míč skončil jen na boční síti.
50'
ze hřiště odchází Tulajdan, přichází Jaroš,
ze hřiště odchází Chyla, přichází Spáčil,
ze hřiště odchází Abdellaoui, přichází Šedivý.
50'
Provazník unikal podél pravé postranní čáry. Postup domácího borce zastavil Černý, který poslal míč do autu.
49'
Williams centroval, Struhař míč přizvedl na hlavu Thona, který byl ale šancí zaskočen a poslal svou hlavičku mimo ostravskou branku.
48'
Hosté dobře pressovali obranu Baníku a vybojovali autové vhazování.
48'
Rajčinec došlápl na nohu Charlese, ale sám se u tohoto zákroku zranil.
47'
Dlouhý pas na Chylu byl až příliš dlouuhý, Struhař odkopává od své branky.
46'
Zálešák hledal Provazníka, obrana hostů ale domácího útočníka pokryla a míč mají Blanenští.
46'
První půle vyšla rozhodně lépe domácím, kteří se ujali vedení už v šesté minutě gólem Provazníka. Druhou trefu přidal ve čtrnácté minutě kapitán Holaň a ve 23. a 28. minutě navýšili náskok Baníku na čtyři góly opět Provazník a chvíli po něm i Drozd. Blansko v závěru první části snížilo zásluhou Kapura, ale po pětačtyřiceti minutách je stav jasný a zasloužený 4:1 pro ostravské béčko.
45'
44'
Dobrý centr do vápna si ale našel domácí stoper, Blansko bude zahrávat rohový kop.
43'
Hosté budou zahrávat standardku, ke které se staví Holman.
42'
Drozdův nákop byl uspěchaný, nikdo z jeho spoluhráčů se za tímto míčem nevydal a u balonu je Blansko.
40'
Charles viděl nabíhajícího Provazníka, Kubica ale vyběhl včas a byl u míče první.
39'
V pokutovém území se pěkně uvolnil MILOŠ KAPUR, který svou sedmnáctou trefou v letošní sezoně snižuje na 1:4.
37'
Baník skvěle napadá a hosté se s míčem museli vrátit až ke Kubicovi.
36'
Hosté to zkusili dlouhým nákopem, snahu hostí ale zastavuje zdvižený praporek pomezního.
33'
Stoklásek na brankové čáře vykopl střelu blanenských. Hosté byli hodně blízko snižující brance.
32'
Charles se od pravé postranní čáry dostal s míčem až ke hranici velkého vápna, odkud to zkusil levou nohou, ale Kubica neměl problém tento pokus zneškodnit.
30'
Tulajdan byl na pravé straně vápna chvíli sám, jeho centr šajtlí ale končí jen ve Struhařových rukavicích.
28'
Se šancemi Provazníka a Retena si hostující obrana ještě s vypětím všech sil poradila, na bombu JAKUBA DROZDA k levé tyči už byl ale Kubica krátký.
24'
Rajčincovo zakončení se mezi tři baníkovské tyče nevešlo.
24'
Struhař vytáhl dobrou střelu mířící přesně pod břevno na rohovoý kop.
23'
Baník pokračuje ve skvělém výkonu. Třetí trefu domácího týmu přídává v polovině první pětačtyřicetiminutovky opět ADAM PROVAZNÍK.
22'
Temel zasatavil dobrým obranným zákrokem rodící se blanenský protiútok.
21'
Žlutá karta pro tým FK Blansko (Holman).
20'
Domácí obrana chytila hostujícího útočníka do ofsajdové pasti.
19'
Feik je rozhodl, že to zkusí z dobrých třiceti metrů. Jeho pokus ale letěl hodně vysoko nad branku.
17'
Holaň Holaň si navedl míč k šestnácte a zkusil to po zemi na vzdálenější tyč. Kubica byl pozorný.
16'
Po rohovém kopu byla obrana Baníku pod tlakem, Holaň ale nakonec uklízí míč do bezpečí.
15'
Míč před Williamsem odklidil na roh Krupička.
14'
Drozdův centr propadl na zadní tyč, kde se k balonu dostal kapitán domácích DOMINIK HOLAŇ, který dopravil do blanenské sítě.
13'
Po faulu na Zálešáka bude Ostrava zahrávat standardní situaci.
12'
Thon utekl ostravské obraně a řítil se sám na Struhaře. Zakončení blanenského útočníka proskákalo zhruba půl metru vedle pravé tyče domácího týmu.
10'
Hosté dostali po faulu Jaroně nejprve výhodu, nakonec se ale píská faul domácího hráče.
9'
Charles si pokopl míč příliš daleko a následuje odkop od blanenské branky.
6'
Po centrovaném míči se odvrátila obrana Blanska míč pouze na hranici pokutového území, kde se do něj z první opřel ADAM PROVAZNÍK a Baník vede už v šesté minutě 1:0.
5'
Pěkná akce Ostravy, kterou domácí potáhli po levé straně. Centr do vápna se ale nepovedl a balon mají na kopačkách hosté.
4'
Blanenští se dostali do šestnáctky, centr z levé strany byl ale sražen a míč končí u brankáře Kubici.
3'
Hosté dobře napadali rozehrávku Baníku, svůj důraz ale přehnali a domácí budou po faulu rozehrávat na polovině hřiště.