MSFL - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava U21 : Hranice - 23. dubna 2023   10:15

Ostrava U21
Ostrava U21
27' Jaroň M.  • 33' Smékal  • 45' Jaroň M.  • 73' Halda  • 76' Drozd
Grygar, Koňařík, Mičola, Beňa, Koláček, Pečeňa, Spurný

Baník potvrdil roli jasného favorita a porazil Hranice jasně 5:0. V prvním poločase se za domácí dvakrát trefil Marek Jaroň a Daniel Smékal, ve druhém poločase přidali další gólové trefy střídající Patrik Halda a kanonádu uzavřel Jakub Drozd.

Ostrava po remíze s Hlučínem zapisuje tříbodové vítězství, Hranice prohrály počtvrté z posledních pěti zápasů.
90+2'
90'
Hlavní rozhodčí nastaví ve druhém poločase 2 minuty.
89'
Baník vhazuje na polovině hřiště. Místo ofenzivního snažení ale následuje kombinace na vlastní půlce.
87'
Oba celky už čekají na závěrečný hvizd. Koňařík se snažil projít podél levé čáry před Měkotu, ale domácí obránce byl úspěšnější.
85'
Elekana zkoušel oblouček za obranu, jeho myšlenku ale spoluhráč nepochopil. Následuje odkop od hostující branky.
85'
Provazníkův roh našel Haldu, ale ten hlavičkoval v záklonu mimo.
84'
Elekana stihl míč na hrací ploše a zpětnou přihrávkou hledal na penaltě někoho ze spoluhráčů. Pečeňa odkopává na roh.
83'
Zápas se v pokldiném tempu dohrává. Míč mají na své polovině Hranice, Baník už moc aktivně nenapadá.
82'
Drozdova střela mířila hodně vysoko, Tomečka odkopává od své branky.
81'
Nákop mířil na Vymětálíka, kterého ale ustrářil Říha. Následoval pokus o přenesení hry na druhou stranu, ten ale končí až u Tomečky.
80'
Rychlý protiútok Baníku končí na obranném bloku Hranic.
79'
Střídání v týmu SK Hranice:
ze hřiště odchází Kundrát, přichází Koňařík.
78'
Po nepřesném pasu, který skončil za brankovou čárou, bude odkopávat Hrubý.
76'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
A máme tady pátý přesný zásah domácích! JAKUB DROZD natáhl na hranici šestnáctky a jeho bomba zapadla přesně za vzdálenější tyč Tomečkovy branky.
76'
Míč je opět v moci Ostravských, kteří nikam nepospíchají a trpělivou kombinací hledají cestu k Tomečkovi.
73'
Celou akci začal Elekana, který parádně prošel obranou Hranic. Následně se míč dostal k PATRIKU HALDOVI, který se tvrdou střelou prosazuje po necelých deseti minutách na hřišti a zvyšuje vedení Ostravy už na 4:0.
72'
Drozd rozehrál standardku na Látala, ten z první centroval do šestnáctky, kde se ale nejvýš vyšrouboval jeden z hráčů Hranic a míč odhlavičkoval do bezpečí.
70'
Žlutá karta pro tým SK Hranice (Kundrát).
69'
Baník v klidu kombinuje na své polovině. Hranice už nenapadají ani v náznacích.
68'
Tomeček se zapojil do rozehrávky, jeho nákop byl ale příliš dlouhý, aut pro hranice.
67'
ze hřiště odchází Rolinc, přichází Pečeňa.
67'
Rolincovi rána zpoza šestnáctky nevyšla a lob skončil nad břevnem baníkovské branky.
66'
Centr do šestnáctky sbírá Tomečka, který okamžitě nakopává míč na polovinu Baníku.
66'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
ze hřiště odchází Jaroň M., přichází Halda,
ze hřiště odchází Holaň, přichází Elekana.
65'
Hosté se provinili faulem, Baník má k dispozici standardku.
64'
Měkota hledal centrem Provazníka, ale obrana Hranic mít odhlavičkovala.
63'
Chukwudi si navedl míč od pravého praporku až na hranici velkého vápna, odkud vyslal kránou technickou ránu mířící do vzdálenější šibenice, ale Tomečka vytáhl parádní zákrok!
62'
Dnešní utkání sleduje 211 diváků.
61'
Domácí kombinují na své polovině, do hry se dostal i brankář Hrubý. Hranice příliš nenapadají.
60'
Je za námi hodina hry. Baník stále v pohodě kontroluje zápas, ale oproti první půli se už tolik nežene do útoku. Hranice se častěji dostávají k míči, ale Ostrava má stále herně jasně navrch.
59'
Dlouhý nákop hostů za Baníkovskou obranu nabíhajícího hráče nenašel, u balonu jsou opět domácí.
58'
ze hřiště odchází Hapal, přichází Mičola,
ze hřiště odchází Berčík, přichází Koláček.
57'
Hranice zlepšily napadání, ale Baník si dokázal i tak poradit a Chukwudi vybojoval pro domácí autové vhazování na polovině hřiště.
56'
Obrana Baníku si s centrem v pohodě poradila. Následně ale Baníkovci trochu zazmatkovali, a tak Říha raději míč odkopl daleko od své brány.
55'
Rolince na polovině hřiště fauloval Říha, hosté budou rozehrávat, Dá se očekávat další nákop až do pokutového území.
54'
Holaň našel za obranou Stokláska, ale Bečík domácího hráče o balon oloupil.
53'
Snad poprvé v zápase mají Hranice míč ve své moci delší čas a kombinují na své polovině. Dlouhý nákop Cagaše na Dittmera končí odmávaným ofsajdem.
52'
Po chybě v obraně Baníku se dostal ke střele Berčík, ale Hrubý míč dobrým zákrokem vyrazil.
51'
Do brejku se pokusil vydar Berčík, ale marek Jaroň jej o míč celkem snadno obral.
50'
Vypadá to, že se obraz hry příliš nezmění ani ve druhé půli. Hranice jsou opět zatažené před vlastní šestnáctku a Baník se trpělivou kombinací snaží najít cestu do zakončení.
49'
Chukwudi prováhal dobrý moment na zakončení, přihrál tak Provazníkovi, který ale také napálil jen nohy obránce.
48'
Chukwudi nahrál Drozdovi, který to dva mety za velkým vápnem zkusil z první, ale trefil jen bránícího hráče.
47'
Hranice se pokusily o aktivnější start druhé půle, první útok ale končí nepřesnou přihrávkou. Baník bude vhazovat.
46'
ze hřiště odchází Krupička, přichází Měkota,
ze hřiště odchází Jaroň P., přichází Chukwudi,
ze hřiště odchází Smékal, přichází Látal.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:19.
Sledujeme jednoznačnou převahu Baníku, který se sice první půlhodinu nedokázal střelecky prosadit, závěr první půle ale vyšel Ostravským parádně a po dvou trefách Marka Jaroně a jednom gólu Daniela Smékala vedou domácí zcela po zásluze o tři branky.
45+1'
45'
Bratrská spolupráce končí třetím gólem Baníku. Rychlý brejk domácích potáhl Petr Jaroň, který na hranici šestnáctky našel přesně svého bratra MARKA JARONĚ a ten svou druhou trefou v dnešním zápase posílá Ostravu už do tříbrankového vedení.
43'
Marek Jaroň se prezentoval krásnou individuální akcí, ta ale končí pouze centrem, který končí v zámezí. Tomečka bude rozehrávat od své branky.
43'
Baník skvěle pressuje, Hranice hrají neustále bez míče.
42'
Přetažený centr nadělal Tomečkovi problémy, ale míč nakonec dokázal vyškrábnout a vyrazit na svého spoluhráče.
41'
Do otevřené obrany se hnal Marek Jaroň, jeho střelu z osmnácti metrů srazil bránící hráč na rohový kop.
40'
Hranice jsou stáhlé ve všech hráčích na své polovině a snaží se bránit baníkovským nájezdům.
38'
Několik ostrýách soubojů o míč na polovině Hranic nakonec vyhráli hosté, ti se ale balon okamžitě zbavili zbrklým nákopem.
37'
Míč ale končí už tradičně v moci Ostravských. Nadějný průnik kolem rohového praporku končí faulem domácího hráče. Odkopávat bude Tomečka.
36'
Taktický faul domácích. Z půlící čáry budou Hranice nakopávat až do šestnáctky Baníku.
35'
Balon opět na kopačkách Baníku, který kombinuje na středu hřiště. Pas na Marka Jaroně byl ale příliš dlouhý a Hranice budou vhazovat.
33'
Hranice ztratily na polovině míč, který se po sérii rychlých přihrávek dostal na kopačku DANIELA SMÉKALA, který si balon jedním dotekem zpracoval a následně prostřelil Tomečku. Baník tak vede už o dvě branky a nutno dodat, že naprosto zaslouženě.
32'
Provazník to zkusil z hranice velkého vápna, střela po zemi končí u Tomečka, který s tímto pokusem neměl větší starosti.
31'
Ze standardky hosté nic nevytěžili, naopak do rychlého brejku se vydali oba Jaroňové. Nakonec z toho ale nic není a Baník opět obehrává pokutové území Hranic.
30'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Holaň).
30'
Nepříjemný střed na středu hřiště, po kterém zůstává na zemi jeden z hostů.
29'
Jakub Rolinc mohl rychle vyrovnat, když se s míčem prokličkoval až do pokutového území. Jeho pokus ale proletěl těsně nad bránou ostravského Baníku.
27'
Centr do vápna našel přesně hlavu MARKA JARONĚ a ten uklidil balon k pravé Tomečkově tyči. Baník konečně dokázal přetavit svou převahu v zaslouženou první branku.
26'
Vymětalík fauloval Provazníka, Baník bude zahrávat standardku ze zhruba 25 metrů od hranické branky.
25'
První polovina nabízí pořád stejný obrázek. Hranice brání a Baník se snaží najít skulinku, kudy se dostat před hostující bránu.
24'
Dalekonosná střela nadělala Tomečkovi problémy, hostující golman ji krkolomně vyráží za hranici velkého vápna.
23'
Přetažený centr odhlavičkovali Hraničtí mimo svou šestnáctku.
22'
Pohledná akce Ostravy podél levé postranní čáry končí centrem do šestnáctky a následně i rohovým kopem.
21'
Provazník vyhrál hlavičkový souboj, pomohl si ale faulem a rozehrávat tak bude hostující kapitán.
20'
Ojedinělý pokus o protiútok Hranic končí nepřesnou přihrávkou.
19'
Obléhání šestnáctky hostí pokračuje. Baník ale stále marně hledá cestu k Tomečkovi.
17'
Baník to zkusil kombinací po zemi, obrna Hranic odkopává mít co autu.
16'
Holaňův zajímavý centr vyboxoval Tomečka do bezpečí.
15'
Vavřík se dožadoval penalty poté, co míč trefil v pokutovém území do ruky jednoho z bráních hráčů, hosté vybojovali pouze rohový kop.
14'
Dlouhý centr Holaně za obranu Hranic zkontroloval Tomečka před Smékalem, následuje další odkop od hranické brány.
13'
Propagační střela jednoho z domácích hráčů mířila doprostřed brány.
12'
Nepovedený centr Hranic končí jen u Hrubého. U míče je opět Baník.
11'
Ostrava jasně dominuje, ale zatím se jí nedaří vypracovat si střeleckou pozici.
9'
Říha se snažil projít obranou Hranic sám, míč si ale pokopl příliš daleko a Tomeček tak bude opět odkopávat od své branky.
8'
Hranice se zatím vůbec nedostaly do hry. Nákop Tomečky opět sbírají hráči Baníku a získávají aut na útočné polovině.
7'
Krupičkova střela zpoza šestnáctky proletěla jen kolem pravé Tomečkovy tyče.
5'
Petr Jaroň centroval do vápna, Kubečka vyrazil míč na roh.
3'
Ostravský nákop končí v zámezí, Tomečka rozehrává od své branky.
2'
Domácí kombinují na polovině hřiště, jejich pokusy o průnikovou přihrávku končí na bránících hráčích.
1'

FC Baník Ostrava B: Hrubý – Krupička, Temel, Jaroň P., Drozd, Holaň, Jaroň M., Provazník, Stoklásek, Říha (C), Smékal
Náhradníci: Kubný, Měkota, Charles, Halsa, Elekana, Látal
Trenér: Milan Chalupa

SK Hranice: Tomečka – Vavřík, Kundrát (C), Kuchař, Marek, Cagaš, Berčík, Rolinc, Dittmer, Hapal, Vymětalík
Náhradníci: Grygar, Koňařík, Mičola, Beňa, Koláček, Pečeňa, Spurný
Trenér: Roman Matějka

Rozhodčí: Kolář – Řezníček, Dedek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.