MSFL - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava U21 : Kroměříž - 12. března 2023   10:15

Ostrava U21
Ostrava U21
0:3
(0:0)
Kroměříž
Kroměříž
49' Chwaszcz   • 73' Chwaszcz   • 87' Gotsiridse (vl.)
Ostrava U21
Hrubý – Zálešák (74. Halda), Juroška, Jaroň P., Drozd (46. Gotsiridse), Buchta (66. Jaroň M.), Elekana (66. Chukwudi), Stoklásek, Říha (K), Smékal (74. Látal), Provazník
Letáček – Charles, Jaroň M., Halda, Gotsiridse, Obuch, Látal
Proske – Dedek, Habermann
Bazaly, Ostrava
Kroměříž
Dostál – Zavadil, Tiahlo, Cupák, Matoušek (K) (90. Dočkal), Červenka (70. Houser), Jeleček, Vyhlíd, Chwaszcz (90. Surynek), Goncalves (70. Machálek), Jambor (82. Votava)
Lebánek – Fedorovičs, Votava, Houser, Surynek, Dočkal, Machálek

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Je konec. Kroměříž zvítězila na půdě rezervy Baníku Ostrava 3:0. První půle branku nepřinesla, ovšem hned na začátku druhé části se Slavia dostala do vedení díky brance Chwaszcze. V 60. minutě šli domácí do deseti, protože se nechal vyloučit Petr Jaroň. V 73. minutě se podruhé trefil Chwaszcz a ke konci zápasu si vlastní gól vstřelil Gotsiridse.
90+4'
90+3'
Provazník byl ještě zfaulován ve středu hrací plochy a konec utkání se blíží. Kroměříž si tak na prvním místě vytvořila ještě větší náskok.
90+1'
Hosté získali autové vhazování na své polovině a nikam se už zbytečně neženou.
90'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž:
ze hřiště odchází Matoušek, přichází Dočkal,
ze hřiště odchází Chwaszcz, přichází Surynek.
89'
Říha byl nyní zfaulován ve středu hrací plochy.
87'
Kroměříž právě vstřelila branku!
A je to 3:0! Matoušek se na hranici ofsajdu dostal k míči a po nepřehledné situaci si jej nakonec srazil do vlastní sítě MICHAEL GOTSIRIDSE.
87'
Posléze Baník sice získal rohový kop, ale ani další centr nepřinesl nic vážnějšího. Kroměříž si jde pro tři body a už je to skoro jisté.
86'
Následně se domácím povedlo dostat balón do vápna, ale ten Vyhlíd odkopl mimo hrací plochu.
85'
Matěj Votava se trochu zamotal do svých kliček, ale Baník se u míče dlouho nezdržel.
83'
Domácí získali další roh a dostali se také ke střele, ovšem ta nakonec skončila v rukou brankáře Dostála.
82'
ze hřiště odchází Jambor, přichází Votava.
79'
Posléze přiletělo několik centrů do vápna Ostravy a následně Kroměříž získala rohový kop.
78'
Zdeněk Říha obdržel žlutou kartu za svůj faul. Slavia bude zahrávat volný kop.
77'
Opět se tak Baníku nepodařilo vymyslet nic vážnějšího.
76'
Další nedovolený zákrok ze strany domácích. Juroška poslal nebezpečný centr, ale ten brankář Dostál vyrazil.
74'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
ze hřiště odchází Zálešák, přichází Halda,
ze hřiště odchází Smékal, přichází Látal.
73'
Hosté jdu do dvoubrankového vedení a pravděpodobně je hotovo! Chvíli po rohovém kopu se ŠIMON CHWASZCZ dostal ke hlavičce, kterou poslal přesně k tyči.
72'
Míč se už dostal do zámezí a Kroměříž s rohovým kopem spěchat nebude.
70'
ze hřiště odchází Goncalves, přichází Machálek,
ze hřiště odchází Červenka, přichází Houser.
70'
Červenka se dostal přes Jurošku, ale jeho pokus letěl těsně vedle!
69'
Opět se míč nacházel ve velmi nebezpečné pozici uvnitř domácího vápna, ale tentokrát si defenzíva Ostravy poradila.
67'
Zdeněk Říha se dopustil další chyby a Kroměříž se hnala do protiútoku, ovšem Martin Hrubý velmi rychle vylezl ze své svatyně a zablokoval následnou střelu!
66'
ze hřiště odchází Buchta, přichází Jaroň M,
ze hřiště odchází Elekana, přichází Chukwudi.
66'
Následný volný kop Baníku ale nepřinesl nic moc nebezpečného.
65'
Orest Tiahlo přerušil rychlý útok soupeře a uviděl kartu žluté barvy.
64'
Nyní jsou ostravští hráči trochu v křeči a budou to mít velmi těžké.
63'
Tentokrát se v ofsajdu chytil hráč Kroměříže.
61'
Baník se ale nyní i v oslabení snaží vstřelit srovnávací branku a získal dva rohové kopy v krátké řadě.
60'
Tohle je velký problém pro domácí, neboť červenou kartu uviděl Petr Jaroň, jenž se nechal vyprovokovat a nakopl soupeře.
60'
Hodina zápasu je za námi a rezerva Baníku zatím prohrává s Kroměříží 0:1.
58'
Zálešák to vzal na sebe, ale jeho pokus z dálky byl zbokován.
57'
Juroška byl zfaulován a Ostrava tak bude mít míč opět na svých kopačkách.
55'
Domácí sice dostali balón do šestnáctky, ale tam přišla nepřesná přihrávka.
53'
Standardní situace Slavie ovšem nepřinesla nic nebezpečného a po chvíli se pískal ofsajd Kroměříže.
52'
Znovu se hosté dostali dopředu, ale tentokrát byl centr z pravé strany zblokován a následuje roh.
49'
Hosté se ujímají vedení! Po velké chybě domácích se k míči dostal na puntíku zcela nehlídaný ŠIMON CHWASZCZ a střelou k pravé tyči nedal brankáři Hrubému šanci zasáhnout.
48'
Kroměříž se snaží být aktivní na začátku druhé půle a má míč na kopačkách.
46'
ze hřiště odchází Drozd, přichází Gotsiridse.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:18.
První část utkání je za námi a branky jsme zatím svědky nebyly. Baník měl o něco více ze hry a vytvořil si pár možností, ovšem také Kroměříž se dostala do slibné příležitosti. Doufejme, že druhá půle nabídne nějaké góly a atraktivní podívanou.
45+2'
45+1'
Hosté se dostali do další slibné akce, ale Elekana se skvěle vrátil a zamezil střele soupeře. Následuje rohový kop.
45'
Drozd se snažil dostat dopředu středem, ale míč mu utekl k brankáři Kroměříže.
44'
Tomáš Matoušek dostal trochu místa uvnitř vápna, ale jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče natahujícího se brankáře Martina Hrubého!
43'
Jakub Drozd musel přerušit rozvíjející se brejk soupeře a uviděl kartu žluté barvy.
43'
Nátlak Ostravy pokračuje a znovu se hraje poblíž vápna Slavie.
42'
Adam Provazník si vzal exekuci standardní situace na starost, ale jeho pokus vyrazil Dostál mimo své tři tyče.
41'
Patrik Červenka nedovoleným zákrokem zastavil útok Baníku po pravé straně a jako první hráč v tomto utkání uviděl žlutou kartu.
39'
A další míč ze strany přiletěl do šestnáctky Slavie, ale Daniel Smékal se nedostal do zakončení.
37'
Juroška centroval z pravé strany do vápna, ale ani nyní míč vzduchem nepřinesl nic nebezpečného.
35'
Provazník se za obranou snažil dostat k balónu, ale pravděpodobně se jednalo o ofsajd Zálešáka.
34'
Následná standardní situace Slavie ovšem nepřinesla nic vážnějšího.
33'
Chwaszcz se dostal do střelecké pozice, ale také Martin Hrubý předvedl úspěšný zákrok. Následuje rohový kop z pravé strany.
31'
První obrovská šance utkání! Petr Jaroň místo střely zpoza vápna zvolil centr, po kterém se ve velké šanci ocitl Daniel Smékal, ale Jakub Dostál předvedl fantastický zákrok!
30'
Hosté sice získali rohový kop z levé strany, ale centr byl přetažený a opět tak situace nenabídla nic pozoruhodného.
28'
Dostál poslal dlouhý odkop od své svatyně, ale míč následně ulovilo domácí mužstvo.
27'
Provazník se dostal po levé straně a centroval na zadní tyč, ovšem Juroška v těžké pozici nedokázal zakončit dle svých představ.
26'
Další nákop Kroměříže, ale ten končí jen za bránou Hrubého, který se tak ještě ani nezpotil.
25'
Slavia se snad poprvé v dnešním zápase dostala do vápna soupeře díky centru z volného kopu. Defenzíva Ostravy si ale poradila bez problémů.
23'
Zatím je tempo hry trochu zklamáním, neboť jsme od dvou týmů z vrchu tabulky čekali víc.
20'
Ofsajd Kroměříže a míč tak na kopačkách bude mít opět rezerva Baníku.
19'
David Buchta se z levého křídla dostal do zakončení, ale Jakub Dostál si s pokusem doprostřed brány poradil.
18'
Nepřesné převedení hry Baníku na levou stranu znamenalo autové vhazování Slavie, ovšem ta o míč znovu velmi rychle přišla.
17'
Další náznak šance domácího celku, ale opět z toho nebylo nic vážnějšího. Kroměříž se ovšem nadále pouze brání.
15'
Elekano tentokrát získal rohový kop z pravé strany. Následně centroval na přední tyč Jaroň, ale Kroměříž odkopla míč až k brankáři Hrubému.
14'
Opět se Ostravě nepodařilo vymyslet nic vážnějšího a nakopnutý míč končí jen u brankáře Slavie.
12'
Petr Jaroň kombinoval s Davidem Buchtou, ale soupeř odkop míč do zámezí. Tlak Baníku tak bude pokračovat autovým vhazováním.
11'
Juroška centroval do vápna, ale Smékalovi chyběly zhruba dva kroky na zakončení a míč tak chytil Dostál.
10'
Nyní už znovu vidíme klasický obrázek, kdy se Baník snaží dostat přes kompaktní blok Kroměříže.
9'
Zdeněk Říha se ukázal jako pravý kapitán, neboť ulovil přihrávku Kroměříže na hranici šestnáctky.
8'
Hráči Baníku sice drželi balón na polovině soupeře, ale kombinace už byla přetaktizovaná a balón skončil v zámezí.
6'
Zálešák se snažil najít Jurošku, ovšem hostující obránce dostal míč do zámezí a následuje autové vhazování.
5'
Zatím se nám toho na Bazalech příliš neděje, neboť se děj odehrává uprostřed hrací plochy.
3'
Kroměříž sice ulovila balón, ale defenziva domácího mužstva byla znovu připravená a Martin Hrubý se postará o odkop.