MSFL - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Ostrava U21 - 28. května 2023   10:15

Slovácko B
Slovácko B
8' Stropsa  • 39' Břečka  • 59' Kratochvíla  • 62' Velecký  • 65' Šlechta
5:1
(2:1)
Ostrava U21
Ostrava U21
38' Stoklásek
Slovácko B
Urban – Stropsa, Kratochvíla (C), Aldin, Onuoha, Bartoš, Severa, Břečka (69. Mitrevski), Koryčan (63. Šlechta), Velecký (75. Kozel), Holásek.
Velich – Kozel, Šlechta, Kočí, Mitrevski.
M. Gasnárek – P. Mayer, J. Tomanec
Kunovice - tráva.
88 diváků
Ostrava U21
Struhař – Zálešák, Chukwudi, Provazník (58. Halda), Drozd (46. Krupička), Jaroň, Reteno, Gotsiridse (68. Michlík), Stoklásek, Říha (C), Látal.
Moučka – Temel, Michlík, Halda, Krupička.

Ani ve druhé půli se nenastavovalo a není se moc čemu divit, o vítězi bylo rozhodnuto. Hosté sice vstoupili do druhé půle aktivně a snažili se vyrovnat, to se jim však nepovedlo, jeden gól se stal jejich dnešním maximem, naopak domácím se střelecky dařilo, do sítě ostravského mužstva poslali míč ještě třikrát a svému protivníkovi nadělili na cestu bůra.
90'
89'
Chukwudi byl připraven zakončovat, avšak letící míč k němu nakonec nedoputoval.
88'
Reteno zkusil střelu před hranicí vápna, avšak ta byla nepřesná a minula bližší tyč.
88'
Hosté rozehráli rohový kop, ze kterého však bránu Slovácka příliš neohrozili.
87'
Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na trávníku, zpět na nohy se mu moc nechce.
85'
Domácí se nemohli vydat do brejku dva na dva, neboť se předtím v souboji o míč provinili faulem.
84'
Ofsajd a v něm domácího mužstvo, ovšem mrzet jej to příliš nemusí.
83'
Chukwudi mohl aspoň trochu zmírnit debakl, hezky si dokázal udělat prostor ke střele, jenže levačkou odehrál míč vysoko nad vzdálenější horní roh brány.
81'
Kloudnou šanci si však nevypracovali a od své brány bude rozehrávat Urban, který nikam nespěchá.
81'
Hosté si vynutili faulem za středovou lajnou a mohou tak držet hru aspoň na chvíli daleko od své brány.
78'
Nebezpečný centr proletěl pokutovým územím Baníku, žádný z domácích fotbalistů se ale k hlavičce nedostal.
78'
Jeden z hráčů Ostravy si špatně zpracoval míč a ten mu utekl za brankovou lajnu. Bude z toho roh pro Slovácko.
76'
Hodně tvrdý faul domácího hráče, za který klidně mohl inkasovat žlutou kartu, leč neděje se tak.
75'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Velecký, přichází Kozel.
73'
Urban si vyběhl pro míč k pravé hranici pokutového území, kde jej sebral do náruče.
70'
Brankář hostů nic nevymýšlel a míč okamžitě odkopl do bezpečné vzdálenosti od své brány.
69'
ze hřiště odchází Brečka, přichází Mitrevski.
68'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
ze hřiště odchází Gotsiridse, přichází Michlík.
66'
Ostravským je pískán útočný faul, domácí rozehrají ze své poloviny.
65'
Slovácko B právě vstřelilo branku!
Domácí nemají dost, pátý gól střílí nový muž na hřišti DAVID ŠLECHTA, který obdržel přihrávku na střed a z úrovně penalty poslal míč po zemi do vzdálenějšího dolního rohu brány. Struhaře nyní nechávají obránci hodně na holičkách.
63'
ze hřiště odchází Koryčan, přichází Šlechta.
62'
Nedáš – dostaneš. DOMINIK VELECKÝ dostal přihrávku na střed, měl před sebou dost volného místa a svou šancí naložil velmi dobře, když míč poslal přesně ke vzdálenější tyči. Struhař se sice natahoval, jak jen to šlo, na balón však nedosáhl.
61'
Zálešák měl na kopačce snížení, avšak svou střelu levačkou namísto odkryté brány adresoval pouze nad břevno.
59'
Nyní už se domácí tým raduje a krátce před hodinou hry zvyšuje svůj náskok už na dvoubrankový rozdíl. DAVID KRATOCHVÍLA pálil z dobré pozice nechytatelně za bezmocného Struhaře, jenž v tomto případě nemohl moc dělat.
58'
ze hřiště odchází Provazník, přichází Halda.
57'
Obrovská šance Slovácka na zvýšení náskoku. Po chybě hostů se sám před brankáře dostal jeden z hráčů a pálil na bližší tyč do protipohybu strážce svatyně Baníku, jenže Struhař předvedl fantastický zákrok a pravou nohou míč vyrazil.
57'
Domácí rozehráli standardku na útočné straně, následoval dlouhý centr do vápna, který však obrana Ostravy odvrátila do bezpečí.
55'
Struhař musel vyřešit situaci u své brány rychlým vyběhnutím.
53'
Domácí chybovali v rozehrávce, hosté vyrazili do útoku, avšak Chukwudi pokazil přízemní pas spoluhráči a míč odehrál jen k Urbanovi.
51'
Míč už dle mínění hlavního arbitra opustil hrací plochu, odkopávat od brány bude Urban.
50'
Jeden z hostů to zkusil hezky z dálky, pravačkou ale odehrál míč vysoko nad.
49'
Hra byla přesunuta ke středovému kruhu, u míče stále hosté.
47'
Nebezpečný centr před bránu Slovácka byl odvrácen, ale akce hostů pokračuje.
46'
ze hřiště odchází Drozd, přichází Krupička.
46'
Hlavní arbitr se rozhodl nenastavovat. Domácí jsou zatím o něco aktivnější a vedou zaslouženě, nejprve se ujali vedení, hosté sice dokázali vyrovnat, avšak Slovácko ihned vzápětí soupeři opět odskočilo a do kabin si odnáší těsný náskok. Povede se ostravskému týmu srovnat podruhé nebo domácí už svůj náskok udrží?
45'
45'
Hosté se dožadovali pokutového kopu, hlavní arbitr však jejich prosbu nevyslyšel.
44'
Do šance se málem dostalo Slovácko, avšak pokaženou přihrávkou o možnost přišlo.
44'
Domácí odkopli míč ze své půle až ke gólmanovi Ostravy, jenž rozehrává v tomto případě na krátko.
43'
Dva domácí fotbalisté šli sami na gólmana, avšak veškeré vzrušení bylo zbytečné, neboť byl máván ofsajd.
42'
Hodně dlouhý nákop doputoval do náruče brankáře Ostravy, který odkopává balón daleko od své svatyně.
41'
Domácí zklidnili hru a dlouho si přihrávají u středové lajny.
39'
Odpověď domácího celku na sebe nenechala dlouho čekat. ŠTĚPÁN BŘEČKA poslal svou tvrdou ránu do vzdálenějšího dolního rohu brány a strhl vedení zpět na stranu svého mančaftu.
38'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
Hostům se daří vyrovnat. DAVID STOKLÁSEK se dostal k hlavičce a míč usměrnil k bližší tyči a ač si domácí gólman na míč sáhl, vyrazit jej nedokázal.
37'
Kombinaci na jeden dotek hostujícího celku překazili domácí jen na roh.
36'
Ostravští kombinují na své polovině, domácí dobře napadají jejich rozehrávku.
35'
Dlouhý nákop domácího gólmana skončil až u vápna hostů, nakonec až u Struhaře, který rychle odehrává míč do bezpečí.
32'
Hra se obrací a rohový kop rozehraje tým Slovácka.
31'
Další střela, tentokrát tečovaná a je tu snad vůbec první roh Ostravy.
30'
Tahle střela z dálky nemohla přinést úspěch, nepřesný míč končí vedle bližší tyče.
29'
Hosté drží hru u vápna Slovácka, do šance se jim dostat nedaří.
27'
Oba celky se nyní dožadovaly autového vhazování na straně Baníku, budou to hosté, kteří zůstanou u míče.
25'
Chukwudi opět centroval, tentokrát více z úhlu, ovšem znovu míč přetáhl.
25'
Slovácko sice vybojovalo míč na útočné polovině, jenže bylo to s faulem a hra se tedy otáčí.
23'
Chukwudi si na levé straně udělal prostor, jenže jeho následný centr byl hodně nepřesný a zaletěl pouze za domácí bránu. Takto to hráč jistě nezamýšlel.
22'
Nyní se píská faul a Baník bude rozehrávat od středové lajny.
21'
Domácí překazili rozehrávku hostů, ti budou pokračovat autovým vhazováním.
19'
Urban rozehrál od své brány hodně špatně, míč poslal jen za postranní čáru.
17'
Jeden z hráčů Ostravy leží na trávníku, domácí zakopli míč do autu.
15'
Struhař vyboxoval balón do bezpečné vzdálenosti od své svatyně.
14'
Zblokovaná přihrávka domácích posílá míč do zámezí, následuje rohový kop.
12'
Pěkný střelecký pokus hostujícího fotbalisty proletěl vedle vzdálenější tyče.
11'
Ofsajd domácího mužstva, bylo to sice těsné, ale správné.
11'
Dlouhý míč na druhé straně skončil v rukou Urbana, který mě snadnou práci.
10'
Domácí rozehráli standardku, zeď postavená ze dvou hráčů Baníku však splnila svůj úkol, následoval další centr a zakončení hlavou, které však skončilo vedle vzdálenější tyče. Navíc byl zřejmě pískán ofsajd.
9'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Provazník).
9'
Domácí si vynutili faul a bude se i žlutit.
8'
Po rohovém kopu vznikla před bránou Ostravy skrumáž, ze které se podařilo MAXIMOVI STROPSOVI, i s trochou štěstěny, dopravit míč za záda hostujícího gólmana.
7'
Rohový kop bude rozehrávat Slovácko.
6'
Provazník nezachytil nepřesnou přihrávku na střed, míč mu tak uniká.
6'
Rána z dálky jednoho z domácích fotbalistů letí vysoko nad.
4'
Zatím se hraje daleko od obou branek, šanci jsme zatím neviděli.
1'

1.FC Slovácko B: Urban – Stropsa, Kratochvíla (C), Aldin, Onuoha, Bartoš, Severa, Břečka, Koryčan, Velecký, Holásek.
Náhradníci: Velich – Kozel, Šlechta, Kočí, Mitrevski.
Trenér: P. Němčický.

FC Baník Ostrava B: Struhař – Zálešák, Chukwudi, Provazník, Drozd, Jaroň, Reteno, Gotsiridse, Stoklásek, Říha (C), Látal.
Náhradníci: Moučka – Temel, Michlík, Halda, Krupička.
Trenér: M. Chalupa.

Rozhodčí: M. Gasnárek – P. Mayer, J. Tomanec.
Vzájemné zápasy

Z pěti posledních soubojů, jenž se odehrály na hřišti rezervy Slovácka, odcházel domácí tým v roli vítěze v jednom případě, dvakrát se radoval soupeř a dvakrát skončil mač nerozhodně.
Baník Ostrava B

Hosté pobývají na předních příčkách, drží bronzový stupínek a možná by ještě mohli zabojovat o postup. Mimo svůj stadion odehráli čtrnáct duelů a přivezli si čtyřiadvacet bodů díky sedmi vítězstvím a třem remízám, vstřelili sedmadvacet gólů a o šest méně inkasovali. Z pěti posledních venkovních střetnutí vyhráli třikrát, jednou brali bod za remízu a jen jednou prohráli.
Osmnáctigólový Daniel Smékal je v čele tabulky střelců týmu.
Slovácko B

Domácímu celku patří v tabulce sedmé místo, na kontě má 42 bodů. Na svém hřišti se mu nedaří, ze třinácti utkání si odnesl osmnáct bodů za pět výher a tři remízy, vstřelil šestadvacet gólů a o sedm méně inkasoval. Tři z pěti posledních utkání před svými fanoušky prohrál.
Nejlepším střelcem je osmigólový Pavel Juroška.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.