MSFL - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Ostrava U21 - 13. května 2023   16:30

Uh. Brod
Nemrava – Valenta, Lorenc, Švrček, Obdržálek, Mančík, Venený, Michalec J., Leskovjan, Nevařil (C), Michalec M.
Kadlček, Chrudina, Strachoň, Straňák, Masař, Somberg
Drozdy – Tomanec, Svoboda
205 diváků
Ostrava U21
Struhař – Zálešák, Měkota, Provazník, Drozd, Jaroň M., Reteno, Stoklásek, Říha (C), Látal, Krupička
Kubný, Temel, Charles, Halda

90+6'
90+4'
Oba fanouškovské tábory ženou své týmy za vítězstvím, ale ani jedno z mužstev si nedokáže vypracovat lepší střeleckou pozici.
90+1'
Halda vypálil ostrou ránu na bližší tyč, Nemrava i tentokrát dokázal balonu zabránit v cestě do jeho branky.
90'
Domácí šli dva na jednoho, Jan Michalec ale prováhal ideální chvíli na přihrávku, zazmatkoval a nakonec vystřelil jen do nohou bránícího hráče Baníku.
88'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Reteno).
Dnešní utkání sleduje 205 diváků.
87'
Domácí zahrávali standardku. Domácí střelec to zkusil přímo, bránu trefil, ale Struhař byl pozorný a míč vyboxoval.
86'
Míč se poslední desítky vteřin pohybuje především ve středu hřiště. Na obou mužstvech jde vidět snaha zápas rozhodnout, chybí ale větší klid na kopačkách.
84'
Hra poněkud ztratila tempo. Až teď se pokusil Struhař hru zrychlit výkopem na soupeřovu polovinu, ale balon nakonec doskákal až k jeho kolegovi Nemravovi.
81'
Posledních deset minut základní hrací doby zahájil únik domácích po levé straně hřiště. Snahu Brodu zastavuje praporek pomezního rozhodčího.
78'
Ostrý centr z pravé strany odhlavičkoval ostravský stoper mimo svou šestnáctku.
76'
Na druhé straně se vytáhl i Nemrava, který dokázal konečky prstů vyrazit střelu mířící na vzdálenější tyč, k dorážce nepustil hosty jeden z jeho spoluhráčů, který balon odkopl na roh.
75'
Strachoň neskutečným zákrokem vytáhl míč, který už už padal do brány! Následný závar už byl zbytečný, pískal se ofsajd.
75'
Zakončení Veneného trefilo jen bránícího hráče, následná hlavička Strachoně byla ztečována na roh.
74'
Po vzdušném souboji na půlící čáře budou míč rozehrávat domácí hráči.
73'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Říha).
72'
Krásná akce domácích, které chyběla jen přesnější finální přihrávka.
70'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
ze hřiště odchází Provazník, přichází Temel.
69'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Jaroň M.).
68'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
ze hřiště odchází Mančík, přichází Straňák.

ze hřiště odchází Krupička, přichází Halda.
67'
Bohorovnost domácích v rozehrávce na vlastní polovině pokračuje. Hosté ale nabídnutou šanci zahodili nepřesným centrem. Nemrava bude odkopávat od branky.
66'
Na polovině hřiště byl faulován jeden z hráčů Baníku. Ostarava rychle rozehrála a vybojovala aut kousek od rohováho praporku.
64'
Mančíkova přízemní střela proletěla těsně vedle levé Struhačovy tyčky. Hostující golman ale situaci kontroloval.
63'
Domácí hráči kupí chybu za chybou a Baník díky tomu získává jasnou herní převahu.
60'
ze hřiště odchází Valenta, přichází Strachoň.

ze hřiště odchází Látal, přichází Charles.
60'
Po sérii chyb domácích hráčů se hosté prokličkovali až do domácí šestnáctky, tam se ale hráči Baníku míč zamotal pod nohami a obránce ČSK jej odkopl daleko od své brány.
58'
Dlouhý nákop až od vlastní šestnáctky mířil na Jana Michalce, Struhař ale vybehl včas a balon před brodským forvardemschoval do rukavic.
56'
Ostrava se prokobinovala až před šestnáctku, přízemní střela z úhlu však nemohla Nemravovi nadělat žádné starosti.
54'
Rohový kop končí v moci Struhaře, který okamžitě založil brejk. Ani Baník ale svou akci střelou nezakončil.
53'
Do otevřené obrany Ostavy se vřítil Valenta. Domácí hráč ale prováhal ideální čas pro zakončení a tak domácí budou zahrávat jenom rohový kop.
53'
Hosté mají problém s dobrým napadáním domácích. Po nákopu na brodskou polovinu budou vhrazovat hráči v červeném.
51'
Technicky to zkoušel Marek Jaroň, jeho placírka na zadní tyč ale mířila vedle.
50'
Baník zahrál rohový kop na bližší tyč, kde se ve skrumáží odrazil od hlavy jednoho z domácích do zámezí. Další roh pro hosty.
47'
Domácí promarnili dobrou příležitost, když se rychle dostali ze své poloviny až před šestnáctku Baníku. Tam ale o míč přišli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:31.
Je za námi zajímavých pětačtyřicet minut, ve kterých byl k vidění vyrovnaný souboj. Domácí se mohli ujmout vedení po necelé půlhodině hry, ale Janu Michalcovi pokutový kop chytil Struhař. Hosté měli největší šanci na skórování v nastaveném čase první půle, ani jedna ze střel si cestu do brodské branky nenašla a tak jdou obě mužstva do kabin za bezbrankového stavu.
45+3'
45+1'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Zálešák).
45+1'
Tři obrovské šance baníku! Nejprve si výborný zákrok připsal Nemrava, poté domácímu golmanovi pomohl dobrým skluzem spoluhráč, který zastavil střelu mířící do opuštěné brány a celou akci zakončila Elekanova střela, která proletěla půl metru nad břevnem domácí brány!
45'
Hlavní sudí nastaví v prvním poločase dvě minuty.
44'
Na druhé straně fauloval ve snaze získal míč Marek Jaroň. Nemrava pošle míč do hry ze své šestnáctky.
44'
Nákop za obranu Baníku končí odpískaným ofsajdem.
42'
Michalcovi se otevřel postor na pravé straně hřiště. Domácí borec se nakonec rozhodl vystřelit zpoza pokutového území, ale jeho rána mířila hodně nad.
41'
Nepovedenou střelu jednoho z hostí odkopáva domácí obránce do autu.
40'
Reteno si na levého obránce Brodu nepřišel, Baník bude vhazovat.
39'
Hlavní rozhodčí nejprve nechal pokračovat ve hře, po chvíli ale přeci jen píská útočný faul domácích.
38'
Závěr první půle je hodně rozkousovaný. Přestávka snad emoce na obou stranách trochu zchladí.
36'
Po útočném faulu jednoho z domácích hráčů nastala menší strkanice, po krátkém pohovoru od sudího se může pokračovat ve hře.
36'
Marné dobývání domácí obrany, hosté se snaží najít cestu do šestnáctky, ale defenziva Uherského Brodu funguje spolehlivě.
34'
Standardka tentokrát pro Baník. Na centr z levé strany si dobře naskočil Říha, ale jeho hlavičce chyběl větší důraz a tak neměl Nemrava větší potíže chytit míč mířící pod břevno.
32'
Na hřišti se poněkud přitvrdilo. Domácí měli k dispozici standardku, ze které ale žádnou šanci nevytěžili.
30'
Z rohu je jen rychlý protiútok hostů. Brod se ale stihl vrátit a míč je zpět na ostravské polovině hřiště.
29'
Míč od orohového praporku propadl až na malé vápno, odkud jej odklidil jeden z hostujících hráčů.
29'
Domácí vybojovali další rohový kop.
28'
Michalec (ČSK Uherský Brod) neproměňuje pokutový kop. Domácí střelec se rozhodl pro z jeho pohledu pravou stranu, Struhař ale směr vystihl a míč vytáhl na roh.
26'
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Struhař).
26'
Po chybě v ostravské obraně se do šance dostal Mário Michalec, kterého Struhař zastavil jen za cenu faulu! Penalta pro domácí!
24'
Stoklásek se odhodlal ke střele z dobrých 27 metrů. Tvrdou ránu ale Nemrava v pohodě chytá.
24'
Po rohovém kopu si nedovoleně počínal v šestnáctce Uherského Brodu Zálešák.
23'
Krásnou střelu Švrčka mířící na levou zadní tyč vytáhl parádním zákrokem Nemrava. Baník následně vybojoval další rohový kop.
22'
Nadějný ostravský průnik po pravém křídle končí jen odkopem od domácí branky.
20'
Domácí vybojovali aut poblíž ostravského pokutového území. Následně ale budou z toho samého místa vhazovat hosté.
19'
Zmatky v ostravské šestnácte utnul rázná odkop jednoho z hostujících stoperů.
17'
Baník obléhá šestnáctku domácích, Brodští ale dobře přistupují k hráči s míčem.
16'
Marek Jaroň sice překonal Nemravu, míč však skončil na tyči. Vzrušení na tribuně je ale zbytečné, pomezní sudí odmával ofsajd.
15'
Ostrava vhazovala na útočné polovině, ale ztratila míč a nabídla soupeři rychlý protiútok. Jenže domácí středopolař situaci vyřešil zbrkle a u balonu jsou opět Ostravští.
13'
Do zakončení se dostal Marek Jaroň, ale jeho střela pravačkou proletěla nad pravým horním rohem domácí branky.
12'
Střelu ze střední vzdálenosti mířící do středu branky Nemrava bez potíží chytá.
12'
Slezané kobinují ve středu hřiště a snaží se vylákat domácí obránce.
10'
Signál ze standardky domácím vůbec nevyšel a Baník mohl jít do rychlého protiútoku, který ale končí v autu.
9'
Domácí jsou v úvodu utkání aktivní a vykoledovali si další faul soupeře.
8'
Faul hostů zastavuje hru na ostravské části hřiště. Domácí poslali míč vysokým nákopem do pokutového území, ale Baník tuto situaci v pohodě zvládl.
7'
Ostrava zahrávala roh, se kterým si ale brodská obrana poradila. Míč je na ostravské polovině, odkud Baník začne další útočné snažení.
5'
Domácí potáhli míč kolem pravé postranní čáry, následoval centr do šestnáctky, do kterého se z voleje opřel jeden z domácích hráčů. Balon mířil do horního rohu, ale Struhař předvedl skvělý zákrok a pokus vytáhl na roh.
3'
V první šanci byl domácí Obdržálek, který se v pokutovém území dostal k odraženému míči. Spleť nohou se mu prostřelit povedlo, bránkáře Struhaře ale nikoliv.