Viděli jsme atraktivní duel, který skončil remízou. Hondruras se dostal do vedení po pokutvém kopu ve druhém poločase, ale Argentina stačila v nastavení alespoň srovnat. Za zmínku stojí, že v zápase byly nařízeny celkem tři penalty.
90+6
90+5
Do konce zápasu už zbývá jen pár vteřin a zdá se, že tento boj skončí remízou.
90+3
Argentina právě vstřelila branku!
Panečku to je zápas jak hrom! Argentina přece jen vyrovnává, když se prosazuje zpřímého kopu MAURICIO MARTINEZ. Nutno podotknout, že autor branky měl nutnou dávku štěstí.
90+2
Argentina zahrávala dnes již po několikáté rohový kop a opět neúspěšně.
90
Rozhodčí nastavuje šest minut!
90
A další tutovka Hondurasu! Tentokrát nastřelili hosté tyč!
89
Honduras už nyní hrozí rychlých přechodů do útoku. V jednom z nich se oběvil Elis, který však na konci akce trefil pouze brankáře!
86
Argentina zahrávala rohový kop, ale soupeř i nyní dokázal nelehkou situaci zvládnout.
85
Lozano z Hondurasu vidí žlutou kartu za nešetrný zákrok.
82
Simeone se prokličkoval až do pokutového území, kde pokusil o zakončení. Naštěstí pro Honduras stačili jeho obránci zakročit včas a odvrátit míč na roh.
78
A nyní je to na hráčích Argentiny, aby srovnali nepříznivý stav.
75
Honduras právě vstřelil branku!
Tak na druhý pokus už Honuras pokutový kop proměňuje. ANTHONY LOZANO si připravil míč na značku a pěknou ránou k tyči posílá svůj tým do vedení!
73
Gianetti vidí navíc za penaltový zákrok žlutou kartu.
73
Tak toto se vážně jentak nevidí! Honduras bude kopat již druhý pokutový kop v zápase. Podaří se jim už pokutový kop proměnit?
70
Soto měl další velmi nadějnou šanci, jenže i nyní selhal po střele , která zamířila z pokutového území až vysoko nad bránu.
68
Rulli si připsal po delší době rutiní zákrok proti střele Hondurasu.
67
Ten se se hráčům Argentiny přiliš nepovedl, když jej obrana soupeře s přehledem odvrátila do bezpečí.
66
Sražená rána Soteho znamená rohový kop pro Argentinu.
63
Jsou za námi dvě třetiny zápasů a o vítězi stále není rozhodnuto. Oba týmy měli možnost zahrávání pokutového kopu, ale ani jeden nedokázal zamířit přesně. Uvidíme, co nás čeká v následujícíh minutách.
60
Argentina zahrávala rohový kop na krátko a zůstává tak i nadále kolem pokutového území hostů.
59
Útočný faul Caleriho zastavuje útočné snažení Argentiny.
58
Honduras je na útočné polovině, kde se pokouší o delší kombinaci.
56
A ani Argentina neproměňuje! To je dnes neuvěřitelné, Correa trefuje pouze pravou tyč brány a pokračuje se tak stále za stavu 0:0!
55
Lahoz navíc vidí za předchozí zákrok žlutou kartu.
54
Je nařízena další penalta, tentokrát pro Argentinu!
52
Ve druhém poločase se nám nějak hráči rozstříleli. Nyní vypálil hráč Hondurasu a trefil z velké dálky pouze pozorného brankáře bráně.
49
A další hezká střela Argentiny! Tenokrát vypálil směr brána Ascacibar a jen o centimetry netrefil zařízení!
47
Pavonova rána z nějakých dvaceti metrů skončila jen kousíček vedle pravé tyčky Hondurasu.
46
Je za námi první poločas, který nepřinesl žádnou branku. Branka sice nepadla, ale byli jsme jí velice blízko, když v poslední minutě nastavení neproměnil pokutový kop Acosta.
45+5
45+5
A nedává! Rulli předvedl výborný zákrok a zneškodnil gólovou ránu!
45+5
K pokutové značce se chystá Acosta, který bude kopat.
45+4
Hlavní rozhodčí nařizuje pokutový kop pro Honduras!
45+3
Ascacibar dostává za protesty též žlutou kartu.
45+3
Correa dostává za faul žlutou kartu.
45+2
Po souboji v pokutovém území zůstává ležet na hrací ploše jeden z hráčů Hondurasu.
45+1
Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut!
45
Honduras s přehledem odprail míč ze svého pokutového území do bezpečí.
44
Argentina vytěžila z útočné akce rohový kop, který bude rozehrávat Correa.
42
Honduras přišel v útoku o míč a argentinská družina už spěchá kupředu vstřelit nějaký ten gól.
40
Další obrovská šance Argentiny! Calleri měl na noze gól, když se ocitl zcela sám na pokutové značce a po přihrávce na něj trestuhodně přestřeluje bránu! Argentinu by mohli tyto neproměněné šance nakonec hodně mrzet.
38
Honduras je inadále na míči, když kombinuje kolem rohového praporku.
37
Gianetti raději odkopnul míč do otu před dotírajícím protihráčem.
36
Po pěkném centru před argentinckou branku měl na hlavě úvodní gól Lozano, ale hlavou nedokázal zamířit přesně a minul branku.
34
Gomezova rána skončila pouze na hrudi honduraského brankáře, který neměl problém jeho ránu chytit.
32
Máme odehráno něco přec třicet minut a hra je zcela vyrovnaná. Uvidíme jestli se dočkáme i nějakého gólu dokonce poločasu.
30
Hra je na chvíli přerušena z důvodu pauzy na pití.
28
Tak to je neuvěřitelné! Vega dostal z následné standartní situace přesný centr na nohu do pokutového území a zcela sám před brankářem přestřeluje prázdnou bránu!
27
A další žlutá karta. Tentokrát se provinil hráč Hondurasu konkrétně Paz a i on je trestán.
25
Honduras rozehrával rohový kop, který argentinští hráči odhlavičkovali do bezpečí.
24
Na druhé straně se hnal Honduras do slibného přečíslení a za záchranou brzdu musel chytnout Vega, který vidí oprávněně žlutý trest.
22
Gomez měl nyní mnoho prostoru a hledal centrem své spoluhráče, ale žádného z nic nenašel.
21
Vargas si pomohl při souboji nedovoleným zákrokem a u míče tak zůstane Argentina.
19
Po delší době se dostal Honduras na útočnou polovinu soupeře a hned to byla gólová tutovka! Lozano dostal přesnou přihrávku na hranici posledního hráče Argentiny a běžel sám na brankáře, který předvedl výborný zákrok a vychytal ho!
17
První žlutou kartu zápasu vidí Acosta, který nepříjemně zajel do soupeře.
16
A toto už bylo mnohem nebezpečnější, když střílený centr málem tečoval jeden z útočníků Argentiny.
15
Tentokrát budou rozehrávat argentinnci, když fauloval jeden z honduranských hráčů.
14
Rána Hondurasu skončila nad bránou a bude následovat odkop od brány.
13
Jeden z argentinských hráčů si počínal před svým pokutovým územím nedovoleně a Honduras bude rozehrávat standartku z nadějné pozice.
12
Correa zkusil své štěstí, když vyslal ránu z hranice pokutového území. Rána však neměla přesné parametry a skončila vysoko v oblacích.
10
Argentinci kombinují na půli soupeře a snaží se najít skulinku v obraně.
8
Acosta si nepočínal v osobním souboji úspěšně a přichází o míč.
5
I na druhé straně se pokusili hráči Argeniny o centr, který byl také nepřesný stejně, jak před malou chvílí soupeř.
3
První větší útok zápasu měli na svědomí hráči Hondurasu. Rommel Quioto se uvolnil od svého protihráče a hledal spoluhráče ve vápně, ale neúspěšně.
1

Argentina: Rulli – Soto, Vega, Gianetti, Gómez – Ascacibar, Martínez, Á. Correa, Lo Celso – Pavón, Calleri.
Náhradníci: Werner – Magallán, Cuesta, Arzura, L. Romero, C. Espinoza, Simeone.

Honduras: L. Lopez – Lozano, Acosta, Quioto, Banegas – Elis, Pereira, Paz, Brayan Ramírez – Brayan García, Allans Vargas.
Náhradníci: Fonseca – López, Salas, Benavídez, Elder Torres, Palacios, Álvarez..
Dobrý den všem fotbalovým fanouskům,dnes nás čeká zajímavý duel mezi favoritem na medaile Argentinou a outsiderem Hondurasem. Uvidíme zda se potvrdí před zápasové přepoklady, nebo se stane překvapení.