Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 1:3. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli příliš dlouho čekat, neboť se už v 6. minutě prosadil Van Kessel. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení ve 41. minutě, a to když se z pokutového kopu radoval Bero. Hosté se dokázali prosadit i na začátku druhého poločasu, konkrétně v 53. minutě, když se prosadil opět Van Kessel. Domácím se podařilo snížit až v 76. minutě brankou mladého Sáčka. Sparta tak poslední přátelský zápas před odjezdem na soustředění do Rakouska nezvládla a prohrála 1:3.
90+1
90
Už nám běží poslední minutka zápasu, uvidíme zda uvidíme ještě nějakou branku či ne.
90
M. Frýdek poslal do vápna centr, ten však odvrátil mimo vápno jeden z protihráčů.
89
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiadvaceti metrů.
88
Fatai se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, jeho pokus však dokázal Vozár v pohodě chytit.
87
K míči se opět postavil Matúš Bero, tentokrát však Bičík vystihl směr střely a pokutový kop tak chytil!
86
Hosté budou kopat další penaltu!
85
Šulek napřáhl ke střele z hranice vápna, jeho pokus však skončil zhruba metr nad brankou.
83
Kalu se pokusil překvapit Bičíka střelou z velkého úhlu, to se mu však nepodařilo, neboť míč poslal vysoko nad branku.
82
Teď si však nerozuměl M. Frýdek s Konatém a míč tak od prvně jmenovaného skončil v zámezí.
81
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
80
Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři a ten ho následně poslal na pravou stranu hřiště k Zahustelovi.
78
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště.
76
Sparta právě vstřelila branku!
Domácí snižují na rozdíl dvou branek! MICHAL SÁČEK si skvěle vyměnil míč poblíž hranice vápna soupeře s Fataiem, ten mu ho vrátil do vápna a Sáček se tváří tvář brankáři nemýlil a střelou k levé tyči snižuje na 1:3.
76
Kalu už je za pomezní čárou a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
75
Kalu má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.
74
Konaté se dostal do křížku s Lawrencem, rozhodčí tak musí oba uklidňovat.
73
Bero poslal do vápna centr, který však dokázal Holek svou hlavou poslat mimo vápno.
72
Domácí si mezi sebou špatně přihráli poblíž hranice vápna soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil v zámezí.
70
Konaté si s míčem tak dlouho hrál poblíž hranice vápna soupeře, až o něj zbytečně přišel.
68
Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na trávníku poblíž hranice vlastního vápna a bude tak muset být ošetřen.
67
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Ondřej Mazuch, místo něj nastupuje Matěj Pulkrab.
67
Následný rohový kop se domácím příliš nepovedl a hrát tak mohou hosté.
66
Schick dostal do vápna skvělý pas od jednoho ze svých spoluhráčů, jeho následný střelecký pokus mířený k bližší tyči dokázal Vozár skvěle vyrazit mimo tři tyče.
65
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
64
Schick dostal před branku z pravé strany skvělou přihrávku, do prázdné branky však nezakončil, neboť před ním ještě míč posunul mimo tři tyče Lawrence.
63
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Aleš Čermák a místo něj nastupuje Michal Sáček.
63
Kalu se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči však dokázal jeden z obránců zblokovat do zámezí.
62
Mareček se dostal ke střele z hranice vápna, jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
61
Zahustel našel svou přihrávkou z pravé strany ve vápně volného Čermáka, jeho následný střelecký pokus dokázal Vozár skvělým zákrokem chytit.
60
Schick se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, rozhodčí však zůstává v klidu a pokutový kop tak nepíská.
59
58
Konaté napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.
57
Van Kessel se ocitl s míčem zcela osamocen před Bičíkem, ten však proti němu dobře vyběhl a jeho následnou střelu dokázal skvělým zákrokem vyrazit mimo tři tyče!
56
Fatai se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
54
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
53
Trenčín právě vstřelil branku!
Hosté vedou už o tři branky! Mazuch si ve vlastním vápně neporozuměl s vybíhajícím Bičíkem, míč se tak odrazil k volnému GINU VAN KESSELOVI, a ten už neměl problém míč poslat do odkryté branky.
52
Van Kessel to zkusil i tak přímo na branku, tu však vysoko přestřelil.
52
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaceti metrů, ovšem z velkého úhlu.
51
Bero napřáhl ke střele z velké dálky, jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.
50
Costa poslal nepřesnou přihrávku za obránce na rozeběhnutého Schicka a míč tak skončil pouze u jednoho z obránců.
50
M. Frýdek už je zpět na nohou a hodlá pokračovat dále.
49
M. Frýdek zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů na vlastní polovině a bude tak muset být ošetřen.
47
Schick se dopustil faulu poblíž hranice vápna soupeře a hrát tak mohou hosté.
47
46
Domácí rozehráli druhý poločas a momentálně s míčem kombinují na vlastní polovině.
46
Střídají také hosté. Ze hřiště odchází Adrián Chovan a místo něj nastupuje Matej Vozár.
46
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Marek Matějovský a místo něj nastupuje Tiémoko Konaté.
46
Druhý poločas začne za pár minut! Určitě nikam neodcházejte.
První poločas je za námi. Domácí sice v prvním poločase byli mírně aktivnější celkem, branky se však nedočkali. Naopak hosté se dočkali hned dvou, nejdříve se v 6. minutě prosadil Van Kessel a následně ve 41. minutě prostřelil Bičíka z pokutového kopu Bero.
45+1
45
Van Kessel se dopustil faulu ve vápně soupeře a hrát tak mohou domácí.
44
Tak nakonec ne, ošetření nebude třeba, hra pokračuje dále.
44
Jeden z hostujících hráčů má nějaké zdravotní potíže a bude tak muset být ošetřen.
43
Kalu poslal do vápna skvělou přihrávku z levé strany na rozeběhnutého Udeha, ten však následně svou střelou poslal míč trestuhodně nad branku!
42
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
41
Hosté vedou už o dvě branky! MATÚŠ BERO poslal míč k levé tyči, načež Bičík skončil na opačnou stranu a míč tak odrazem o tyč skončil v síti.
40
Holek ve vápně fauloval jednoho z protihráčů a rozhodčí nezaváhal ani chvilku a odpískal pokutový kop.
40
Hosté budou zahrávat pokutový kop!
39
Tento rohový kop se však domácím vůbec nepovedl a hrát tak mohou hosté.
39
Domácí budou zahrávat další rohový kop.
38
Po následném rohovém kopu se dostal ve vápně k zakončení Mazuch, jeho střelecký pokus však skončil vysoko nad brankou.
38
Čermák to zkusil přímo na branku, trefil však pouze jednoho z hráčů stojících ve zdi, od kterého se míč odrazil do zámezí.
37
37
Fatai dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
36
Holek poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a jeden z obránců tak neměl problém míč poslat mimo vápno.
35
34
34
Chovan ve vápně s míčem trochu zariskoval, naštěstí pro něj však míč nakonec nezískal nikdo z protihráčů.
33
Zahustel je zpět na nohou a hodlá pokračovat dále.
32
Zahustel si poté přivodil nějaké zranění a musí tak být ošetřen.
32
Zahustel dostal příliš dlouhý pas za obránce od Matějovského a míč tak skončil pouze v rukavicích brankáře Chovana.
31
Nepřesnou střelou na branku se nyní prezentoval Kalu, jeho pokus poblíž hranice vápna skončil vysoko nad brankou.
30
Matějovský poslal příliš nepřesný pas za obránce na Fataie a míč tak skončil pouze v rukavicích brankáře Chovana.
28
27
Zahustel dostal příliš těžkou přihrávku na pravé straně hřiště od Matějovského, míč tak svým zpracováním poslal pouze do zámezí.
26
Fatai dostal skvělý pas za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů, míč si skvěle zpracoval, ale jeho následný střelecký pokus za to příliš nestál, neboť Chovan s ním neměl větší potíže.
25
Míč se od rohového praporku dostal na zadní tyči na hlavu Van Kessela, ten ho však následně nedokázal umístit mezi tři tyče.
25
Hosté budou zahrávat rohový kop.
24
Van Kessel poslal do vápna přihrávku z levé strany, kde se nacházel Lawrence, jeho následný střelecký pokus však skončil zhruba metr vedle pravé tyče Bičíkovi branky.
23
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž hranice vápna soupeře a míč se tak dostal od jednoho z nich pouze do zámezí.
23
M. Frýdek byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
22
Fatai se ocitl s míčem sám před brankářem, toho však nedokázal překonat, ale stejně by branka neplatila, neboť mu byl ještě před tím odpískán ofsajd.
21
Van Kessel dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
20
Fatai se dostal zcela osamocen ke střele z hranice vápna, jeho slabý pokus však dokázal Chovan v pohodě chytit.
20
Zahustel poslal nepřesnou přihrávku na Schicka poblíž hranice vápna soupeře a míč se tak dostal pouze k Šulkovi.
19
To samé se teď událo i na druhé straně a hrát tak mohou opět domácí.
18
Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž hranice vápna soupeře a o míč tak přišli.
17
Míč po následném rohovém kopu skončil pouze v rukavicích brankáře Bičíka.
17
Van Kessel se snažil poslat do vápna přízemní centr z pravé strany, jeho pokus však zblokoval jeden z obránců do zámezí.
16
15
Míč se od rohového praporku dostal pouze na hlavu jednoho z hostujících hráčů a ten ho následně neměl problém poslat mimo vápno.
15
Domácí budou zahrávat rohový kop.
14
Domácí tento přímý kop rozehráli na krátko, následná střela Marečka z velké dálky skončila mimo tři tyče.
13
Frýdek byl faulován zhruba třiatřicet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.
12
Schick se malém dostal k odraženému míči ve vápně soupeře, nakonec však zhruba o krok na míč nedosáhl a ten tak následně skončil pouze u brankáře Chovana.
11
Frýdek zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů na vlastní polovině, po krátkém posezení na trávníku však opět vstal a hra tak pokračuje dále.
10
Hosté kombinují s míčem na vlastní polovině.
9
Hosté si špatně přihráli na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich pouze v zámezí.
8
Frýdek poslal do vápna přízemní centr z levé strany, ve vápně se dostal k zakončení Fatai, jeho následný pokus však skončil těsně vedle pravé tyče.
7
Domácí drží míč na svých kopačkách.
6
Hosté se dostávají do vedení! Rabiu poslal do vápna skvělý centr z pravé strany, ve vápně se dostal k hlavičce zcela osamocený GINO VAN KESSEL a ten se hlavičkou ke vzdálenější tyči nemýlil.
5
Holúbek poslal míč od rohového praporku pouze na hlavu jednoho z domácích hráčů a ten ho následně neměl problém poslat mimo vápno.
5
Hosté budou zahrávat svůj první rohový kop v dnešním utkání.
4
Holúbek se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
4
Schick poslal před branku dobrou přihrávku z hranice vápna, na hranici malého vápna se však nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů a míč tak skončil pouze v zámezí.
3
3
Fatai poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, ve vápně se dostal k míči Schick, jeho následný střelecký pokus však dokázal jeden z obránců zblokovat do zámezí.
2
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
1
Hosté rozehráli první poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

AC Sparta Praha: Bičík – Zahustel, Mazuch, Holek, Costa – Fatai, Čermák, Mareček, Matějovský, M. Frýdek – Schick
Náhradníci: Chvátal, Konaté, Sáček, Shala, Ch. Frýdek, Pulkrab, Mustedanagič, Budinský, Piško

AS Trenčín: Chovan – Skovajsa, Šulek, Janga, Lawrence, Van Kessel, Rabiu, Holúbek, Kalu, Bero, Udeh
Náhradníci: Vozár, Prekop, Šalata, Richtárech, Diks, Bala, Jančo, Kleščík.
Poslední 3 vzájemná utkání

Sparta Praha – Trenčín 3:4
Sparta Praha – Trenčín 2:1
Sparta Praha – Trenčín 5:1
AS Trenčín

Trenčín zakončil sezonu na prvním místě s náskokem neuvěřitelných dvanácti bodů před druhým Slovanem Bratislava. Poté odehrál dvě přátelská utkání, a to se Žilinou, kterou dokázal porazit 4:2 a následně s Mladou Boleslaví, se kterou prohrál 1:2. Trenčín absolvuje soustředění v České republice a poté se už nikam jinam do zahraničí nechystá a hráči se budou připravovat doma na Slovensku.

Posledních 5 zápasů

Mladá Boleslav – Trenčín 2:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Žilina – Trenčín 2:4 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Trenčín – Skalica 2:1
Trenčín – Žilina 5:2
Slovan Bratislava – Trenčín 0:4
AC Sparta Praha

Sparta zakončila sezonu druhým místem v tabulce se ztrátou sedmi bodů na první Plzeň. Poté odehrála jedno přátelské utkání, a to s Českými Budějovicemi, které dokázala porazit 2:1 po gólech Čermáka a Schicka. Dnes odehraje Sparta přátelské utkání ještě na Strahově, poté však čeká Spartu cesta na soustředění do Rakouska, kde se postupně utká s Young Boys, Rubin Kazaň a Fenerbahçe.

Sparta Praha – České Budějovice 2:1 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Sparta Praha – Jihlava 5:0
Brno – Sparta Praha 1:0
Sparta Praha – Liberec 3:0
Sparta Praha – Jablonec 1:2
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního přátelského utkání mezi AC Sparta Praha a AS Trenčín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.