Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Č. Budějovice - 17. ledna 2018   13:00

Jihlava
Jihlava
30' Mara
1:1
(1:1)
Č. Budějovice
35' Táborský
Jihlava
Kolář – Matulka, Mašić, Rabušic.

90'
87'
Za velmi hustého sněžení spěje zápas ke svému konci.
83'
Další rychlý protiútok Dynama skončil nevyužitý. Zakončit se snažil Táborský, byl ale zablokovaný.
81'
Puchel posílal na levou stranu míč na Táborského, ten si ale nepohlídal ofsajdovou linii.
80'
Na trávníku se ocitl Vondra, po odpískání faulu budou z vlastní poloviny rozehrávat Jihočeši.
78'
Zpoza vápna střílel Moravec, míč poslal mimo.
75'
Po chybě hostující defenzivy se k balonu dostal Rabušic, míč ale ve velké šanci poslal mimo.
71'
Wermke kolmým pasem do vápna našel Táborského, který od brankové čáry posílal do ohně zpětný pas. Jenže Švantner i Puchel míč přeběhli a nezakončili.
70'
Přímý kop z pravé strany posílal do vápna Vysočiny Puchel, domácí se se štěstím ubránili.
67'
Hosté předvedli povedený protiútok, jenže přes Čavoše a Táborského nedokázal nikdo z hráčů Dynama zakončit.
63'
Po faulu Čavoše na Vaculíka kopal sám faulovaný přímý kop, balon odvrátil hlavou Švantner.
61'
Z levé strany to na druhé straně zkoušel Vondra, jeho centr skončil v zámezí.
60'
Centr domácího Martina Řezáče pokryl Zdeněk Křížek.
57'
Teď to Rabušic zkusil přízemní střelou zpoza vápna, Křížek byl připravený.
55'
Rabušic zkoušel překvapit Křížka lobem z velké dálky, míč skončil ale nad.
52'
Také úvod druhého poločasu je zatím opatrný.
46'
45'
44'
Konec poločasu se rychle blíží, opět hustě sněží.
40'
Domácí by rádi vedení strhli zpět na svou stranu, jenže nadále se hraje v okolí půlící čáry.
38'
Opět se oba celky přetahují v držení balonu. Hraje se ve středu pole.
35'
Dynamo právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Dynamo předvedlo krásnou akci, když se od Moravce dostal balon na křídlo na Wermkeho, jehož parádní centr hlavou do brány uklidil IVO TÁBORSKÝ – 1:1!
32'
Z levé strany se pokoušel centrovat hostující Puchel, jeho pas byl ale hned v počátku zblokovaný.
30'
Jihlava právě vstřelila branku!
Důrazem ve vápně se nyní prosadil KAMSO MARA, který se probil až do zakončení a na jeho tvrdou ránu neměl Křížek šanci zasáhnout.
26'
Hostující Čavoš teď zkoušel poslat rychlý balon do vápna na Táborského, ten ale na míč nedosáhl.
24'
Hosté nyní dobře na vlastní polovině vykombinovali soupeře, následně chtěl míč na Wermkeho posílat Řehoř, jenže jeho pas byl příliš dlouhý.
22'
Z hranice vápna pálil tvrdě levačkou domácí Daníček, balon skončil těsně vedle Křížkovy brány.
19'
Teď se pokoušel do vápna z pravé strany centrovat Wermke, balon byl ale hodně přetažený a nikdo ze spoluhráčů na něj nedosáhl.
18'
Do vápna vnikl Roman Wermke, který byl lehce poslaný k zemi. Hosté chtěli penaltu, pokračuje se ale ve hře.
16'
Hosté sice kombinovali na polovině hřiště, pak ale poslali míč do zámezí a rozehrávat budou domácí.
14'
Zatím se stále hraje ve středu pole, teď jsou u balonu hosté z Budějovic.
11'
Stále se hraje jen ve středu pole. Oba týmy se přetahují v držení balonu.
8'
Úvod zápasu je oboustranně hodně opatrný, na první šanci zatím čekáme.
2'
Do druhého dnešního zápasu v Jihlavě nastoupily oba celky ve zcela jiných zahajovacích sestavách.
1'

FC Vysočina Jihlava: Rakovan – Vaculík, Krejčí, Mikuška, Řezáč – Mara – Záviška, Dvořák, Daníček, Novotný – Klíma
Náhradníci: Kolář – Matulka, Mašić, Rabušic.

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Řehoř, Jáša, Novák, Vondra – Wermke Švantner, Čavoš, Moravec Puchel – Táborský.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.