Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Norimberk : Dukla - 17. ledna 2018   14:00

Norimberk
Norimberk
48' Stefanias  • 80' Garcia
2:1
(0:0)
Dukla
Dukla
81' Brandner
Norimberk
Kirschbaum – Margeitter, Löwen, Ewerton, Valentini, Garcia, Erras, Stefaniak, Möhwald, Salli, Werner
Cortus
Stadion Nürnberg, Nürnberg
Dukla
Brandner

Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
Je za námi další přípravné utkání, které dnes Dukla sehrála s Norimberkem. Utkání skončilo výhrou domácího celku. Jediným střelcem Dukly byl Brandner.
90+1'
89'
Rada rozehrává od vlastní branky.
86'
Po další akci domácích je odpískán ofsajd.
85'
Norimberk opět v útočné snaze, ale tentokrát hosté odkopávají míč.
83'
Výkop od branky domácího celku.
82'
Hostující hráč zůstává ležet na hřišti, ale vypadá, že bude v pořádku.
81'
Dukla právě vstřelila branku!
Na 2:1 snižuje BRANDNER.
80'
Norimberk právě vstřelil branku!
Na 2:0 zvyšuje ULIASS GARCIA.
79'
Domácí jsou stále častěji na míči.
77'
Střela skončila nad a domácí brankář rozehrává.
77'
Díky faulu zahrávají hosté volný přímý kop.
76'
Dukla se marně snaží zaútočit.
74'
Domácím se ale roh nevyvedl a hostující obránci přenášejí hru na druhou stranu.
73'
Skvělý zákrok předvedl Rada po střele Tobiase Wernera. Domácí budou zahrávat rohový kop.
72'
Míč končí v zámezí a rozehrávat může opět domácí celek.
71'
Hosté rozehrávají z vlastní poloviny hřiště.
69'
Po další střele pražské Dukly chytá míč domácí brankář.
67'
Nyní domácí golman vykopává míč na polovinu hřiště.
65'
Hosté zahrávali volný přímý kop. Zasahovat musel brankář domácího celku.
65'
Výkop od domácí branky.
62'
Domácí hráči si kontrolují vývoj hry a nepouštějí pražany do žádných větších šancí.
60'
Další obrovská šance Norimberku. Po střele končí míč jen těsně mimo klec.
59'
Po následné kombinaci domácích, odvrací až obrana pražské Dukly.
58'
Domácí zahrávají rohový kop.
55'
Nyní to zkoušejí pražané, ale obrana Norimberku je bezchybná.
53'
Domácí kombinují a nyní zapojili do hry i svého brankáře.
52'
Domácí kontrolují hru a opět jsou v útočném snažení.
48'
Domácí se konečně prosazují a ujímají se vedení 1:0. Branku vsítil STEFANIAS.
47'
Domácí zahrávali volný přímý kop a Rada musel zasahovat.
46'
Hráči se pomalu vracejí na hřiště.
Je za námi první polovina hry, ve které měly více ze hry, hráči domácího Norimberku. Vypracovali si dvě brankové příležitosti, ale nedokázali je proměnit, i díky tomu drží pražská Dukla po prvním poločase v Německu bezbrankový stav zápasu.
45'
43'
Po akci hostů je nařízen výkop od branky domácích, protože míč doputoval do zámezí.
42'
Ti o míč záhy přišli a hráče Dukly zachránil odpískaný ofsajd domácímu celku.
41'
Domácí zahrávali volný přímý kop, ale střela letěla vysoko nad. Rada tak může opět vykopnout od branky a poslat hosty do útočné akce.
40'
Dukla se snažila zaútočit, ale nedokázali si pořádně přihrát.
38'
Další střela domácích proletěla jen těsně vedle levé tyče Radovy branky. Stav zůstává stále 0:0!
37'
Rada vykopává od vlastní branky.
35'
Po pokažené rozehrávce mohou pražané opět rozehrávat.
33'
Nyní to domácí překombinovali před brankářem Radou a na poslední chvíli dokázal střelu zblokovat hostující obránce.
32'
Nyní je domácím odpískán faul na polovině hřiště.
31'
Domácí byly znovu v nadějně vyhlížející pozici, ovšem obrana pražanů je dnes perfektní.
29'
Hosté nyní parádně kombinovali před brankou domácích, ale finální střela letěla vysoko nad. Odkop od domácí branky.
28'
Dukla má možnost volného přímého kopu.
27'
Obrázek hry se nám nemění, domácí opět útočili, ale obrana Dukly si i tentokrát poradila a od branky vykopává Rada
25'
Nyní je hostům odpískán útočný faul, po němž jeden z domácích zůstal chvíli ležet na trávníku.
24'
Nyní musel Rada opět na zem, domácí tlačí, ale Dukla stále drží bezbrankovou remízu.
23'
Dukla se vydala na polovinu soupeře, ale rozhodčí opět odpískal ofsajd.
22'
Obrovská šance domácích. Domácí šli dva na brankáře Radu, jejich střela skončila těsně nad brankovou konstrukcí.
21'
Při následné akci je domácímu celku odpískán ofsajd.
20'
Odpískán faul a Dukla může rozehrávat, ovšem pouze z vlastní poloviny hřiště.
19'
A je tu další střela domácích, ta letěla mimo a Rada vykopává od branky.
18'
Nyní musel Rada chytat poměrně nebezpečnou střelu. Nakonec si s ní poradil.
17'
Oba týmy se zatím dobře brání, uvidíme, kdo jako první udělá vážnější chybu.
15'
Po střele musel zasahovat brankář domácích.
14'
Momentálně se hraje na polovině domácích. Jsou to ovšem hráči domácích kteří hrají s míčem.
12'
Žlutou kartu dostává Holenda (FK Dukla Praha). Za faul na polovině hřiště.
12'
Hra je zatím poměrně vyrovnaná.
10'
Dukla má autové vhazování na vlastní polovině.
9'
Hosté šli do útoku, ale ztratili míč a z protiakce mohli zahrozit domácí, ale i oni na konec ztratili míč a hraje opět Dukla.
7'
Nyní musela zafungovat obrana domácího týmu.
6'
Nyní hosté drží míč, ale kombinují zatím ve vlastní polovině.
5'
Na polovině je odpískán faul na hráče Dukly.
4'
Hosté se zatím svědomitě brání a Norimberk tak ještě neměl střelu na branku.
3'
Při první útočné akci Dukly je odpískán ofsajd.
2'
Domácí hráči začli aktivněji,jejich první útočnou akci musela hasit obrana hostujícího celku.
1'
Oba celky již vstupují na trávník.

1. FC Norimberk: Kirschbaum – Margeitter, Löwen, Ewerton, Valentini, Petrak, Erras, Leibold, Möhwald, Salli, Werner

FK Dukla Praha: Rada – Kušnír, Jiránek, Bezpalec, Preisler – Bilovský, Holek, Doumbia – Schranz, Holenda, Koreš..
Nechme se tedy překvapit, jak si svěřenci pražské Dukly poradí dnes s Norimberkem.
FK Dukla Praha
Ve svém posledním utkání v rámci přípravy dokázali pražané zvítězit nad německým Neugersdorfem 2:0. Tento zápas se odehrál v sobotu v Mladé Boleslavi. Branky v tomto zápase si připsali Patrik Brandner a Jan Holenda.
Dobrý den, vítám všechny fotbalové nadšence. Dukla má dnes před sebou v rámci přípravy další přátelské utkání. Tentokrát pražané vycestovali do Norimberku. Úvodní výkop je naplánován na 14:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.