Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Teplice : Táborsko - 20. června 2018   17:00

Teplice
Teplice
5' Červenka  • 33' Jeřábek  • 55' Trubač
Táborsko

Děkuji vám za pozornost a z Písku se loučím s přáním hezkého zbytku dne.
Po změně stran oběma týmům vinou kompletního střídání chvíli trvalo, než se dostaly do tempa. Zhruba po deseti minutách ovšem vedení Teplic navýšil Daniel Trubač a Severočeši od té doby kontrolovali hru.

Táborsko se mohlo dočkat alespoň čestné branky, Zdeněk Linhart ale v nadějné pozici přestřelil. Tento přípravný duel tak podle očekávání vyšel lépe účastníkovi nadcházejícího ročníku Fortuna ligy.
90'
90'
Hlavní rozhodčí nenastavuje prakticky ani sekundu navíc. Dnešní přípravné utkání je u konce.
88'
Petr Kodeš zůstal ležet ve vápně soupeře, rozhodčí dal však okamžitě najevo, že pokutový kop nenařídí.
87'
Zápasové tempo začíná pomalu opadat. Na hráčích je poznat, že se přípravné utkání chýlí ke svému konci.
84'
Zdeněk Linhart se zjevil v dosud největší šanci Táborska! Tu ale promarnil, když nepokořil padajícího brankáře Teplic a zblízka přestřelil bránu.
83'
Dominik Šup znovu žádal přihrávku. Ta se k němu dostala, mladý záložník ale nabíhal do ofsajdové pozice.
82'
Dominik Šup se snažil ve vápně o efektní nůžky, dobrý nápad ale nedokázal zrealizovat.
80'
Labanovskis byl i u další akce Táborska, když ho dlouhou přihrávkou vyslal do útoku Ngimbi. Tento pokus už teplického brankáře zaměstnal, příliš mnoho starostí mu ale nenadělal.
77'
Hosté se po delší době propracovali s balonem na noze až před soupeřovu bránu. Akci zakončoval Litevec Labanovskis, jenže jeho střela byla dosti nepřesná.
74'
Táborsko se v této fázi hry prakticky jenom brání. Již poněkolikáté zahrálo míč pouze do zámezí.
72'
Díaz byl také u další útočné akce Teplic. Po nabídnutém míči z úhlu tvrdě vypálil bez přípravy, balon ale prolétl jen kolem růžku táborské brány.
69'
Díaz dokázal hlavičkovat, následně se ovšem balon odrazil na kopačky hostů, kteří dlouhým odkopem uklidňují hru.
68'
Vodou posilněné Teplice vstoupily do hry po kratičké pauze aktivně, díky čemuž vybojovaly další rohový kop.
66'
Stejně jako v první půli je hra kvůli horku přerušena, aby se účastníci tohoto klání mohli napít.
65'
Tepličtí i nadále drží míč na polovině soupeře. Jejich dlouhé kombinace ale postrádají zakončení.
62'
K míči se postavil Patrik Žitný, míč po jeho pokusu ale zamířil obloučkem jen do zámezí.
61'
Díaz pelášil dopředu a David Klusák jej zastavil na hranici vápna. Chybělo jen pár centimetrů k penaltě.
59'
Patrik Žitný nasměroval balon po standardní situaci do shluku hráčů, výrazněji ohrozit bránu soupeře se mu ale tentokrát nepodařilo.
57'
Teplice pokračují ve své aktivitě. Ladislav Kodad se po individuální akci natlačil až do vápna, v poslední chvíli mu ale utekl míč z kopačky.
55'
Teplice právě vstřelily branku!
Po pomalejším rozjezdu začali domácí zvyšovat tempo a svoji snahu korunovali třetím gólem. Po rychlé akci se prosadil mladičký DANIEL TRUBAČ!
52'
Devatenáctiletý Patrik Žitný připravil půdu pro o dva roky staršího Dominika Šupa, který ale mířil jen do soupeřova brankáře.
50'
Rahibičova možnost byla ale na dlouhou dobu poslední. Začátek druhého poločasu je z obou stran nevýrazný.
47'
Po přestávce se do první šance dostalo Táborsko. Na jejím konci stál Rahibič, jeho pokus byl ale zablokovaný.
46'
Předpoklady se vyplnily, oba celky nastoupily v obměněných sestavách a do hry se dostávají náhradníci.
46'
Favorizované Teplice se brzy ujaly vedení zásluhou Marka Červenky a i v dalším průběhu měly více ze hry. Po rohovém kopu se později prosadil ještě Alex Král, který tak určil výsledné skóre prvního poločasu.

Je pravděpodobné, že obě mužstva do druhé půle nasadí všechny své náhradníky.
45'
45'
V závěru první půle se objevili před hostující bránou Marek Červenka s Jakubem Horou úplně sami, jenže Červenkova přihrávka byla příliš dlouhá.
42'
Vysoký střílený míč nikdo nedokázal zpracovat a Táborští mohou v klidu rozehrát.
41'
Táborsko odrazilo útočnou snahu Teplic pouze za cenu rohového kopu a hostující obrana se tak bude muset mít znovu na pozoru.
40'
Táborští přešli do přečíslení, na jehož konci prudce střílel Tomáš Valenta, který ale teplickou svatyni těsně přestřelil.
37'
Teplice rozehrávaly další rohový kop, který tentokrát k vážnější situaci před Michalem Tomou nevedl.
36'
Domácí se hnali znovu dopředu. Michal Šimeček se snažil dlouhým pasem uvolnit Jakuba Horu, ten se ovšem ocitl v ofsajdu.
33'
Ano! Po rohovém kopu se dostal k balonu MICHAL JEŘÁBEK na jehož zakončení k tyči si Michal Toma sice sáhl, zastavit jej ale nedokázal!
32'
Teď mužstvo, které je v zápise o utkání vedeno jako domácí, vybojovalo alespoň rohový kop. Dokáží se Tepličtí prosadit?
31'
Ani Teplicím, které mají zatím podle předpokladů více ze hry, se nyní kombinace příliš nedaří.
28'
Tempo hry po krátké přestávce opadlo. Mužstva v těchto chvílích bojují o balon především kolem středu hřiště.
25'
Na zelený pažit v jihočeském Písku dopadá ostré slunce a hra je tak na chvíli přerušena, aby se hráči obou mužstev občerstvili.
24'
Pavel Vandas se ocitl v dobré pozici sám před Tomášem Grigarem, který prokázal výborný postřeh a srazil balon na rohový kop.
23'
Michal Jeřábek napřáhl k přízemní střele z velké vzdálenosti. Michal Toma ale zasahovat nemusí, míč letí mimo.
19'
Tomáš Kučera zůstal ležet na trávníku po ostrém zákroku soupeře. Viník tohoto střetu vyvázl bez karetního postihu.
16'
Táborští se snaží dostat do šance dlouhými balony, obrana Teplic jim ale před Tomášem Grigarem příliš prostoru neobětuje.
13'
Z úhlu mířil balon na kopačky teplického Tomáše Kučery, jeho rána se ovšem mezi tři tyče nevešla. Následuje tak pouze odkop od brány.
11'
Hosté po delší době vyrazili do útoku, jenže zakončení Pavla Vandase včas zablokovala teplická obrana. Tomáš Grigar tak zasahovat vůbec nemusel.
8'
Severočechy vstřelená branka viditelně nabudila, soupeře k míči v těchto chvílích příliš nepouštějí.
5'
Rohový kop žádné vzrušení nepřinesl a do útoku naopak mohlo mužstvo Teplic. MAREK ČERVENKA usměrnil střílenou přihrávku za záda Michala Tomy a brzy otevírá skóre!
4'
Hra se přelila na opačnou stranu hřiště. Matej Mrsić vyzkoušel pozornost Tomáše Grigara, po jehož zákroku se bude zahrávat první rohový kop.
2'
Marek Červenka se dostal k balonu po závaru před brankou Táborska, jeho rána z otočky ovšem letí mimo.
1'

FK Teplice: Grigar – Ljevaković, Šimeček, Rezek, Červenka, Král, Vondrášek, Hora, Luts, Kučera, Jeřábek
Náhradníci: Dressler, Kodad, Kodeš, Díaz, Hošek, Šup, Žitný, Čmovš, Soungole, Trubač, Diviš

FC MAS Táborsko: Toma – Navrátil, Hasil, Zárybnický, Kučera, Valenta, Musiol, Vandas, Pfeifer, Šandera, Mrsić
Náhradníci: Kadar, Zavadil, Ngimbi, Rahibič, Labanovskis, Klusák, Vozihnoj, Tureček, Mysliveček, Benešík, Linhart, Kopřiva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.