Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ústí : Teplice - 17. ledna 2018   11:00

Ústí
Ústí
31' Jindráček  • 48' Výborný  • 52' Dramé
3:3
(1:2)
Teplice
Teplice
12' Červenka   • 16' Vaněček   • 90' Soungole
Ústí
I. poločas: Vašek – Vaněk, Kingue, Šnirc, Gilián, Jindráček, Peterka, Ťok, Miskovič, Procházka, Essomba
II. poločas: Kotěra – Kingue, Pimpara, Šnirc, M. Richter, Martykán, D. Richter, Pilík, Výborny, Matějka, Dramé
Teplice
I. poločas: Diviš – Čmovš, Ljevakovič, Král – Vondrášek, Soungole, T. Kučera, Krob – Rezek – Červenka, Vaněček
II. poločas: Grigar – Vondrášek, Kodeš, Urma – Hyčka, Soungole, Gebert, A. Kučera – Šup, Vošahlík

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Přátelské utkání nabídlo šest branek. Tepličtí fotbalisté brzy vedli o dvě branky, domácí do konce poločasu snížili. Na startu druhé pětačtyřicetiminutovky poté dokonali obrat, jenže z poslední akce srovnal Soungole, utkání tak skončilo spravedlivou remízou.
90+1'
90'
Teplice právě vstřelily branku!
Domácí se sice ubránili, ovšem poté přišla ještě jedna akce, ze které hosté srovnávají vývoj! K hlavičce se dostal SOUNE SOUNGOLE, který srovnal, rozhodčí vzápětí píská konec!
89'
Asi poslední příležitost pro hosty na srovnání, tepličtí hráči v tuto chvíli vybojovali svůj osmý rohový kop v utkání.
88'
Zatím se však hraje před bránou Teplic, Arma vybojovala už šestý rohový kop, cenný skal pro Ústí je velmi blízko!
87'
Tentokráte faulovali domácí, Teplicím už mnoho času nezbývá, do konce utkání už pouze něco málo přes tři minuty.
86'
Faul hostů na polovině hřiště, další rozehrávka pro Ústí nad Labem, to hraje domácím jednoznačně do karet.
84'
V tuto chvíli se tepličtí fotbalisté dostali s míčem do zámezí, Arma bude rozehrávat, odkop od branky.
83'
Další zákrok domácího brankáře, který teď svůj tým drží nad vodou, tlak hostů totiž s přibývajícími minutami stoupá.
81'
Začala poslední desetiminutovka, Teplice to v tuto chvíli zkouší z vlastní poloviny, příliš času jim už nezbývá.
80'
Už sedmý roh pro hosty, kteří se dostali do zakončení. Důležitý zákrok ale předvedl domácí brankář, skóre se nemění.
78'
Tepličtí jsou v posledních minutách určitě aktivnějším týmem a kombinují před vápnem soupeře, do šancí se zatím nedostávají.
77'
Teplice to zkusily po levé straně, poté rozehrávaly už šestý roh, v této statistice se dostaly do vedení. Následně další útočný faul.
76'
Další rozehrávka pro hráče Ústí nad Labem, v tomto případě přišel útočný faul jednoho z hostujících fotbalistů.
74'
Balón ale končí v zámezí, autové vhazování pro Armu z vlastní poloviny, Ústí s rozehrávkou příliš nepospíchá.
73'
Hosté se dostali také ke střele, domácí brankář však míč vyrazil, pátý roh pro prvoligového favorita v tomto zápase!
72'
Na pravé straně teď Teplice dlouho kombinovaly, poté přišel faul. Zajímavá standardní situace pro hostující fotbalisty!
70'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka, hosté nyní přišli o balón na polovině hřiště, aut pro Armu.
68'
Jeden z domácích hráčů si v pokutovém území pomohl faulem, rozhodčí píská útočný faul, Teplice rychle rozehrávají.
67'
Rohový kop také na druhé straně, pro favorita teprve čtvrtý. Tepličtí fotbalisté v této statistice snižují.
65'
Opět se dokázali domácí dostat do zakončení, které směřovalo mezi tři tyče. Hostující gólman však zasáhl a rychle rozehrává!
64'
Naopak se nyní tepličtí museli ubránit rychlému výpadu domácích, bude z toho rohový kop pro Ústí!
63'
Hosté se snaží vstřelit vyrovnávací branku. Zatím se jim to vůbec nedaří, veškeré jejich akce končí před velkým vápnem.
61'
Míč však končí v zámezí, žádné nebezpečí pro domácí svatyni z této akce situace nevzniklo, rozehrávat bude brankář Ústí nad Labem.
60'
V tuto chvíli se jim to nepodařilo, museli se rychle vracet, standardní situaci na druhé straně vybojovali tepličtí fotbalisté.
59'
Už čtvrtý roh pro Armu. Domácí z toho posledního skórovali branku, podaří se jim to i v tomto případě?
57'
Další nebezpečná akce domácích. Ti zatím jasně ovládají druhý poločas, hosté se ještě téměř k ničemu nedostali.
56'
Další střela mezi tři tyče, čtvrtá branka na domácí straně ale nepřichází, hostující gólman připisuje další úspěšný zákrok.
54'
Tentokráte to hosté zkoušeli po levé straně, ovšem znovu se s balónem dostali pouze do zámezí, rozehrávka pro Armu.
53'
Tepličtí teď kombinují na vlastní polovině a hledají skulinku v obraně soupeře. Rychle však přicházejí o míč, aut pro domácí.
52'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Ještě neuběhly ani čtyři minuty, Arma se dostává do vedení! YOUBA DRAMÉ je v Ústí na testech, v tuto chvíli otáčí vývoj!
50'
Druholigový tým i nadále pokračuje ve velmi aktivní hře, uvidíme, jak na druhou obdrženou branku zareaguje favorit z Teplic.
48'
Domácí rozehrávali třetí rohový kop v tomto zápase, po kterém srovnávají vývoj! Úspěšným střelcem PETR VÝBORNÝ!
47'
Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí, ti se v samotném úvodu dostali ke střele, ovšem bude z toho pouze odkop od teplické branky.
46'
45+1'
45'
Jedna z posledních akcí první půle, míč skončil v zámezí, rozehrávky se ujme brankář Diviš, víc už se nejspíše nestane.
43'
Jakoby už oba týmy vyčkávaly na hvizd hlavního rozhodčího, hraje se ve středu hřiště, u míče prvoligový favorit.
42'
Autové vhazování pro hosty na polovině hřiště. Tepličtí se v posledních minutách nemohou dostat k velkému vápnu protivníka.
40'
Diviš si připsal další zákrok, za malou chvíli se rozeběhne poslední pětiminutovka, Teplice stále vedou o jednu branku.
38'
Závěr prvního poločasu se blíží, sledujeme poměrně zajímavý fotbal, hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy hrají velmi aktivně.
37'
Rychle teď hosté postupovali na útočnou polovinu, dostali se i ke střele. Domácí gólman si ale připsal zákrok, skóre se nemění.
35'
Domácí zadáci se dokázali ubránit jen za cenu dalšího rohového kopu, opět z pravé strany.
34'
Ve statistice rohových kopu teď hostující fotbalisté dotahují krok, druhý roh pro Teplice, tentokráte z pravé strany hřiště.
32'
Znovu přišlo zakončení, které směřovalo na Diviše, ovšem hostující brankář tentokráte úspěšný, vzápětí rychle rozehrává.
31'
Domácí se krátce po půlhodině hry taktéž prosazují a snižují na rozdíl jediné branky! Na konci celé akce byl zakončující MARTIN JINDRÁČEK!
29'
Tempo hry se v posledních minutách zklidnilo, domácí se snaží něco vymyslet, ovšem obrana jejich soupeře působí pozorně.
28'
Další ofsajd nyní zastavil útočnou snahu hostů. Domácí berou míč, rychle rozehrávají a zkouší to po levé straně hřiště.
26'
Ústí dlouho kombinovalo poblíž velkého vápna Teplic. Nakonec z toho bude autové vhazování.
25'
Čtvrtý střelecký pokus, který mířil na domácí branku. V tuto chvíli se však skóre nemění, rozehrává domácí gólman.
23'
V posledních minutách jsou domácí aktivnějším celkem, zkoušeli to po pravé straně hřiště, bude z toho jejich druhý roh.
22'
První střela, která mířila mezi tři tyče hostující svatyně. Diviš si ve dvaadvacáté minutě připsal svůj úvodní zákrok!
21'
Dvacet minut hry za námi, úvod zápasu vyšel jednoznačně lépe hostům, kteří se dvakrát trefili a v tuto chvíli vedou o dvě branky.
20'
Druholigový celek je v tuto chvíli na míči, po pravé straně však neuspěl, domácí hru otočili a zkouší to z levé strany.
18'
Ústí znovu kombinovalo až po pokutové území soupeře. Poté však ztratilo balón, hosté už zase směřují na polovinu soupeře.
17'
Domácí se rychle vydali dopředu, jenže o míč brzy přišli. Autové vhazování pro hostující tým na polovině hřiště.
16'
Do samostatného úniku se dostal DAVID VANĚČEK, který překonal domácího brankáře, prvoligový favorit přidává další přesný zásah!
14'
Další útočné snažení hostů zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd.
12'
Na konci dvanácté minuty je tady první změna ve skóre! Po centru Jana Kroba se prosadil MAREK ČERVENKA, hosté jdou do vedení!
11'
Rohový kop si vyzkouší také domácí, uvidíme, zda se dokáží dostat do nějakého zakončení.
10'
O první střelu se postarali i hosté. Ta mířila směrem mezi tři tyče, ale úspěšný zákrok si dokázal připsat domácí gólman.
9'
Zatím se hraje převážně ve středu hřiště, na vážnější příležitost čekáme, umělá tráva je lehce pokryta sněhem.
7'
Z té však žádné nebezpečí nevzniklo, tepličtí už drží míč na vlastní polovině a hledají skulinku v defenzivě svého soupeře.
6'
Domácí jsou aktivní, další faul, velmi zajímavý standardní situace pro druholigový celek.
4'
Do rychlého kontru se dostali fotbalisté z Ústí nad Labem, nakonec z toho byla i střela, brankář Diviš však zasahovat nemusel.
3'
Po levé straně poprvé zahrozili také hosté, ti se sice do zakončení nedostali, ovšem bude z toho první rohový kop.
2'
O úvodní výkop se postarali domácí fotbalisté, kteří zatím kombinují na vlastní polovině, rozhodčí navíc píská první faul.
1'
Pro fotbalisty ústecké Army to bude už druhé přípravné utkání, svěřenci trenéra Aleše Křečka na úvod přípravy doma porazili třetiligové Dobrovice 3:1, o branky se postarali Kingue, Richter a Matějka. Fotbalisté Ústí se po podzimu nachází na patnáctém místě tabulky ve Fortuna národní lize. Teplicím patří v HET lize 6. místo, Teplice v úvodu přípravy zvítězily nad Pískem 4:1, do střelecké listiny se zapsali Krob, Kučera, Žitný, Vaněček. Prvoligový tým bude favoritem i v tomto utkání!
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Přátelské utkání mezi celky FK Ústí nad Labem a FK Teplice se odehraje ve středu od jedenácti hodin na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Ústí nad Labem, půjde o již tradiční přípravný souboj.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.